141

Re: Repas

Shameless parašė:

Ill Al Skratch - Don't Shut Down On A Player (HD) | Official Video

Sociu miescioniu muzika

142

Re: Repas

Tupac (2Pac) Amaru Shakur, Slick Rick,Kurtis Blow
old school rappers
bet tokiu tu nezinai jei klausai toki suda

143

Re: Repas

man 63m, 12 metu gyvenu Londone laisvai kalbu angliskai, tad rapper tema nesigincyk nes dar zioplas pasroviui tik plauki, as rap klausau gyvai jau daug metu ,zinau kas yra kas

144

Re: Repas

Nnnn parašė:

man 63m, 12 metu gyvenu Londone laisvai kalbu angliskai, tad rapper tema nesigincyk nes dar zioplas pasroviui tik plauki, as rap klausau gyvai jau daug metu ,zinau kas yra kas

Bravo

145

Re: Repas

Nieko nebus vyrai, turit persimest repo battle, tada nuspresim kas laimetojas big_smile

146 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-17 00:55)

Re: Repas

Lil Brook - Lil Boy (1:50)
https://i.ytimg.com/vi/hKVgjLxipqk/maxresdefault.jpg
https://youtu.be/hKVgjLxipqk

147

Re: Repas

ka cia mergu foto siuntineji ko nemiegi:D

148 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-17 07:15)

Re: Repas

Peržiūrėjau repo mergas ir patiko daina, todėl reklamuoju. Kava geriau nei per daug miego.

149

Re: Repas

Kava ubagu gėrimas, turtuoliai snioja koksa big_smile

150

Re: Repas

Frenkas parašė:

Kava ubagu gėrimas, turtuoliai snioja koksa big_smile

Tuomet jie paprasčiausiai išnyktų. Dauguma kaip tik gyvena sveikai.

151 (redagavo Frenkas 2022-04-17 17:04)

Re: Repas

Kodėl isnyktu, aš narkamanu prie stoties veidai nesikeicia jau 20 metu tie patys stipresnius narkotikus vartojantys. Heroiną ir pan. Pasidomėk ten visi kokainą uosto. Kam tu galvoji plastinės operacijas jie darosi, tas pats Elon musk plauku prisiauginima pasidaręs nes nuo kokso nupliko plius morda tepasi visokiom chemijom, na pati supranti big_smile tokia jau dalia tu zmoniu paranojiskai prilaikyti išvaizda kad susikurtu kontrolės iliuuuuuuzija. Aaaaa?????

152

Re: Repas

Frenkas parašė:

Kodėl isnyktu, aš narkamanu prie stoties veidai nesikeicia jau 20 metu tie patys stipresnius narkotikus vartojantys. Heroiną ir pan. Pasidomėk ten visi kokainą uosto. Kam tu galvoji plastinės operacijas jie darosi, tas pats Elon musk plauku prisiauginima pasidaręs nes nuo kokso nupliko plius morda tepasi visokiom chemijom, na pati supranti big_smile tokia jau dalia tu zmoniu paranojiskai prilaikyti išvaizda kad susikurtu kontrolės iliuuuuuuzija. Aaaaa?????

Ne tik išvaizda svarbu, bet ir kaip veikia smegenys. Prie stoties " budėt" nėra sudėtinga ir narkomanui, bet turtus valdyt, tai jau kas kita.

153

Re: Repas

Tai tu man atsakyk kaip kokainoidai valdo turtus ir vargo nemato, viskas galvoje. Aaaa?

154 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-17 19:50)

Re: Repas

Tu geriau įdėk, kur parašyta apie visus turtuolius, šniojančius koksą. Warren Buffett, kuris prieš pandemiją 20 metų buvo 1,2,3,4 turtingiausias pasaulyje, kadangi yra geriausias pasaulyje akcijų ir įmonių pirkėjas, keliasdešimt metų kas dieną geria Coca Cola, kurioje kokos lapų ekstraktas, kuriame liko kažkiek tai mažai, mažai kokaino, nes pagal kažkelintų metų tvarką, kokainas turi būti pašalintas. Bet tai ubagų kokaino likučių gėrimas. Bilas Gatesas, kuris tuo metu dažniausiai buvo 1 ir 2 turtingiausias pasaulyje, irgi sukūrė Microsoft, gerdamas Coca Cola. Todėl geriausi turtuoliai elgiasi sveikiau, protingiau, todėl ne šnioja, o valgo (geria) koksą, kad geriau pasisavintų, suvirškinus, dėl to jiems nereikia plastinių. O Putinas darosi plastines, nes šnioja koksą, jo?

155 (redagavo Frenkas 2022-04-17 19:33)

Re: Repas

visi vartoja kokaina kas turtingi! aaaaa??!!!
kava ubagu koksas, koksas turtuoliu koksas, aaaaa???

156 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-17 19:41)

Re: Repas

Dėk informaciją, kur taip rašo. Patikimesnė būtų gerai. Tada pratęsim.

Ar tu nematai, kad jie maišo koksą su kava, kad būtų geriausias efektas, kitaip nieko gero nebus.

157

Re: Repas

ar zinai kas as toks, AAA???

158

Re: Repas

Frenkas parašė:

Tai tu man atsakyk kaip kokainoidai valdo turtus ir vargo nemato, viskas galvoje. Aaaa?

Turtuoliai pratina kitus būti priklausomais, kad juos galėtų engti. Laisvas žmogus tas, kuris neturi priklausomybių ir jo niekas negali paverst vergu. Ne be reikalo baudžiavos laikais buvo nustatyta, kiek dvaruos turi išgert alkoholio. Stalinas irgi visus girdė. Gaila žmonių, kurie neturi savigarbos ir valios.

159 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-17 19:44)

Re: Repas

Gali pasireklamuoti, kas tu toks, bet dėk informaciją, kur parašyta, kad visi turtuoliai šnioja koksą. Forbes top 100 turtingiausių pasaulyje turi būti jame. Kitaip nėra ką kalbėti apie visus turtuolius, šniojančius koksą.

160

Re: Repas

visi tai zino kad visi turtuoliai snioja koksa, jeigu tu to nezinai nieko negaliu padeti, AAAA????