1

Tema: vaikinai

sveiki noriu paklausti ka daryti merginai jai patinka vaikinas bet gijo jam pasakyt  nes bijo buti atstumta . patarkite

2

Re: vaikinai

cia kaip mokyklos laikais... patikdavo panele kokia ir net galbut budavo geda pasakyti jog ji patinka... big_smile nes myleti tipo kaip ir negrazu buvo ar kazkas tokio... big_smile
na o siaip jei isties nedrysi jam pasakyti... tai gal parasyk ar laiskeli ar.. smile na nzn.. smile na bet tai galbut butu dar svarbesnis tau klausymas, ko tiu labiau bijai... ar buti atstumta ar jog jis taves galbut nemegsta tiek kiek tu ji? smile

3

Re: vaikinai

Nebijok to pasakyti radusi proga, o jei labai bijai jau, tai kur nors pakviesk ir matysi kaip elgsis jis ir suprasi kaip jis ziuri i tave.

4

Re: vaikinai

Apgalvok zodzius ir pasatyk tiesiai ka jauti,juk jei toliau taip tilesi kita pasakyt gali ir saukstai popiet,o jei atstums-ar tau reikia vienpuses meiles?nebijok buk drasi!na kitas variantas jei bijai pazvelgt i akis-paskambink smile

5

Re: vaikinai

Kas nerizikuoja tas šampano negeria big_smile

6

Re: vaikinai

ka daryt jai niekas nemyli manes o as taip visus myliu cia radzio reik klausti, o istikruju 24 metai ir taip nusissneketi tai reik susimastyti paciai ka sau daryti kad taip nenusisneketum viesai
ka ka daryti atvaziuok su bmw nusivezk i restorana ir patiksi gal tam vaikinui

7

Re: vaikinai

NU,. tikrai, kad jau bėda... big_smile
gyveni kartą gyvenime. Daryk viską, kad nereiktų gailėtis praleistų progų

8

Re: vaikinai

geriau pradzioje pagalvoti reikia,ar verta ka sakyti,gali juk nesuprasti,vyrai juk musu nepsupranta,gal be kalbu tiesiai prie darbu:::402

9

Re: vaikinai

gaudik jei pagebs tai dar milijonai begioja :::035

10

Re: vaikinai

paprasciausiai parodyk demesi, susizavejima juo. jai jis atsakys tuo paciu gali apie tai bandyt pakalbet. bet jai ignoruos vadinasi gali sulaukt atstumimo.

11

Re: vaikinai

Panaudok dievo suteiktus moteriai ginklus big_smile

12

Re: vaikinai

Aš asmeniškai tai darau truputį suktai visada big_smile jei man patinka vaikinas, tai pasisukinėju aplink jį, parodau šiek tiek dėmesio ir tada, kai kabliukas būna prarytas tai priklausomai nuo vaikino.. Arba jis pats imasi rimtesnių veiksmų arba aš pasisakau ,,pusiau juokais" smile

13

Re: vaikinai

Mano klasiokai siandian zaide buteli su laiziakais o jie tik penktokai bet a sneisdrisau ir labai bijau su kuo nors pasilaizyti

14

Re: vaikinai

Patarkit

15

Re: vaikinai

Tai jai bijai tai dar palauk nereikia niekur skubet visada spesi pasilaizyt  ir dar beto tu tik penktoke ne apie laizekus galvok o apie mokslus smile