1

Tema: Plauku dazymas

Noriu nusidazyti plaukus nes plaukai ryzi,kazi kokia spalva dazytis?

2

Re: Plauku dazymas

Aš nesuvokiu plaukų dažymo, kol dar nepražilo:) Nejau taip nepatinka plaukai? Man visai žavu, kai ryži plaukai, gal nevisiems ir tinka, tačiau.. smile

3

Re: Plauku dazymas

Tai kad **** labai ryzi,o vasara isvis nuryzeja ir atrodo kaip dazyti

4

Re: Plauku dazymas

Geriau notoraliai laikit

5

Re: Plauku dazymas

kitiems tai labai graziai ta tokia ryskiai ryza spalva atrodo smile Bet jei tau paciai ji nepatinka, tai aisku tadar ir dazyk del saves.. siaip priklauso nuo veido spalvos, kokia labiau tinka, bet jauciu su ruda neprasautum smile Bandyk rudai smile

6

Re: Plauku dazymas

Simona,as ne merga o bachuras:)

7

Re: Plauku dazymas

ta simona tai megsta is kitu issitycioti tongue

8

Re: Plauku dazymas

tik stailing ir nereikes jokiu dazu

9

Re: Plauku dazymas

jau metus kaip nebedazau juodai plaukus tai puse mano ataugusiu naturaliu o puse juodu nors jau kazkiek nusiplove noriu dazyti tamsaus smelio spalvos kazin ar man ant juodu kazkiek kibtu dazai ar nesigautu ryzai??????

10

Re: Plauku dazymas

Simai: Ojj atsiprasau ;DD pasirode Sima ;DD soz ;D Vistiek rudai dazyk wink
Evaldai: Tik is taves ;DD <3
Rita: O tau nebutu buve lengviau nusidazyti plaukus savo naturalia spalva ir viskas..nebutu reikeja vaiksciot kaip "papugai" -ta prasme puse galvos viena spalva, puse kitos..manau tau reikes dazyt kelis kartus, kad gautum spalva..arba yra kaukiu kurios nusviesina juoda spalva-bet labai plaukus pazeidzia smile

11

Re: Plauku dazymas

Todel as ir ne dazau nes pas kuij pora kartu dazinesi ko spalva atgausi naturale
tu gali taip sukosana pakiest kad ta spalva net i akys nekris :::034:::034:::034:::034:::034:::034

12

Re: Plauku dazymas

Vakar nusidaziau plaukus su loreal putomis kurias reklamuoja,vietoj rudos spalvos gavosi tamsiai ryza ir dar ryskiai,dabar ju nuplauti neina

13

Re: Plauku dazymas

Teks laukti kol nuaugs:::001. Ryži plaukai būna labai gražūs, gal net neverta dažyti

14

Re: Plauku dazymas

Kai nudaziau tikrai plaukai grazus paliko,bet nenoriu ryzos spalvos,paskui bandysiu su kitokiais dazais dazyti

15

Re: Plauku dazymas

geriausiai dazik juodai neko nesimatis kad ryzus turejai

16

Re: Plauku dazymas

Juoda negrazu,o ruda tai kitas reikalas

17

Re: Plauku dazymas

O radonai nenori ?
juoda ir grazu bet kokios palvos tavo akies ?

18

Re: Plauku dazymas

O bandei tamsei blond

19

Re: Plauku dazymas

va su tom putom nelabai apsimoka dazyt, siaip nice & easy yra gan geri dazai, arba loreal exell, o siaip geriausia nueini i kirpykla ir nudazo normaliai, jei pinigine leidzia

20

Re: Plauku dazymas

bernai gali bandyt dazytis plaukus kaip tik nori, nes blogiausiu atveju visvien plikai gali nusikirpt big_smile visko esu jau prisidares su savo plaukais. bet db jau prie naturaliu gryzau big_smile