1

Tema: Pašto sistemos atnaujinimas

Sveiki,

Portalas pristato keletą naujų funkcijų pašto sistemoje. Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl norėtume ją sužinoti.

Nuo šiol susirašinėjant su tuo pačiu pašnekovu žinutės matomos viename pokalbio sraute. Nebėra šiukšliadėžės funkcijos - dabar saugomos visos žinutės, o ištrynus - kelio atgal nebėra, žinutės ištrinamos negrįžtamai.

Sistemoje gali pasitaikyti klaidų!!! Jei jų pastebėsite arba turėsite pasiūlymų, labai prašome rašyti mums į info@ieskok.lt arba šioje forumo temoje.

m.ieskok.lt
Išbandykite naują portalo mobiliąją versiją. Naršykite greičiau ir patogiau!

2

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Man asmeniškai labiau patiko senoji pašto sistema

3

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

liuks

4

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

panaikinot galutinai kad nebutu galima i senaja grizti ? Vakar dar su sena buvau o siand jau to mygtuko isvis nebera

5

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Nuo šiandien liko vienintelė pašto sistema - naujoji.

6

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

padarykit kad butu galima paziureti ar gavejas perskaite laiska

7

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Noriu, kad būtų išsaugota senojo pašto galimybė, taip pat ir vartotojo galimybė turėti kitą pasirinkimą, ne tik panaikinti anketą. Visad naudojausi senuoju paštu, šiandien atsidariau Ieškok.lt. nepažinau tinklapio. Krūvos laiškų, į kuriuos jau du metus neatsakinėjau, visus buvau ištrynęs. Jei žmogus man parašė tris laiškus, man atsakius į vieną, dingsta visi. Gaila, kad naujovės susiję tik su nesiskaitymu su nariais ir su naujais nepatogumais, kuriuos sukuria nežinia kas, kad tik padaryt kažką kitaip, nors ir labai kvailai.

8

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Jonas, 46 parašė:

Noriu, kad būtų išsaugota senojo pašto galimybė, taip pat ir vartotojo galimybė turėti kitą pasirinkimą, ne tik panaikinti anketą. Visad naudojausi senuoju paštu, šiandien atsidariau Ieškok.lt. nepažinau tinklapio. Krūvos laiškų, į kuriuos jau du metus neatsakinėjau, visus buvau ištrynęs. Jei žmogus man parašė tris laiškus, man atsakius į vieną, dingsta visi. Gaila, kad naujovės susiję tik su nesiskaitymu su nariais ir su naujais nepatogumais, kuriuos sukuria nežinia kas, kad tik padaryt kažką kitaip, nors ir labai kvailai.


man ir nepatinka

9

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Urtė, 17 parašė:

padarykit kad butu galima paziureti ar gavejas perskaite laiska

Ši galimybė yra tiesiogiai susijusi su laiškų išskleidimu. Kadangi daugumai narių išskleidimas nepatiko, todėl jis yra panaikintas, o kartu dingo ir galimybė matyti ar laiškas perskaitytas. Jei sugalvosim kaip tai padaryti be išskleidimo, tuomet tokia funkcija vėl atsiras.

10

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Jonas, 46 parašė:

Noriu, kad būtų išsaugota senojo pašto galimybė, taip pat ir vartotojo galimybė turėti kitą pasirinkimą, ne tik panaikinti anketą. Visad naudojausi senuoju paštu, šiandien atsidariau Ieškok.lt. nepažinau tinklapio. Krūvos laiškų, į kuriuos jau du metus neatsakinėjau, visus buvau ištrynęs. Jei žmogus man parašė tris laiškus, man atsakius į vieną, dingsta visi. Gaila, kad naujovės susiję tik su nesiskaitymu su nariais ir su naujais nepatogumais, kuriuos sukuria nežinia kas, kad tik padaryt kažką kitaip, nors ir labai kvailai.

Senasis paštas nebus gražintas. Sistema atnaujinta ne todėl, kad mums "patinka" tyčiotis iš savo lankytojų, ir net ne todėl, kad mes neturėjome daugiau ką veikti. Atnaujinimai daromi siekiant padaryti šį portalą stabilesniu ir saugesniu. O jeigu manote, kad tai, kas yra daroma yra kvaila, tai - Jūsų nuomonė. Deja, įtikti visiems neįmanoma.

11

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Man asmeniskai visai naujoji sistema ne prie sirdies.

12

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Tik senasis pastas, atsidarau siandien, ir nesuprantu kur randuosi...o ir laiko neturiu gilintis...Jei atvirai, visai nesinori dabar cia uzeiti, per daug marmalynes, kai anksciau buvo viskas aisku...gaila;(

13

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

super, saunuoliai man labai patiko, gaila, tik kad susirasinejimu istorija tik apie praejusiu metu rugpjuti siekia, bet siaip saunuoliai - smagu, kad tobulejat..
ir kaip visad, mes visi labai konservatyvus, jau tik pajudink ka big_smile

14

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Esant didesniam lankytojų pageidavimui, bus galima pagalvoti ir apie seniausių laiškų perkėlimą wink

15

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Kol kas nelabai suprantu sios sistemos, bet man buvo lb gera ir sena, nesuprantu kam cia tie pakeitimai...

16

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Viskas būtų gerai, bet laaaabai persistengėt netaupydami vietos. smile Knopkę "Parašyk atsakymą" galima belekiek kartų sumažinti ir viską gražiai sutalpinti bent jau į 2x mažesnius rėmelius. smile

Apskritai būtų užtekę palikti seną išvaizdą, tik su šita nauja funkcija, kuri rodo visą laiško turinį. smile

17

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Padarai kompaktiškai, taupiai, tada visi rėkia, kad viskas sugrūsta, nebeaišku, pasimeta... Išdėlioji plačiau, erdviau - vėl negerai! Jums žmonės neįmanoma įtikti :::028 big_smile

18

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

O man visai tiko anas variantas, bet šiaip ne taip jau atsikapsčiau kaip čia kas, manau priprasiu. :::034 Nors aš "vienas lauke ne karys", bet nenoriu, kad ištiktų to pažinčių portalo "draugas" likimas, kur viskas pasidarė viena didelė mišrainė. :::001

19

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Mes turim savo "kryptį" ir mišrainės čia tikrai nebus. O kas dėl pastarųjų pasikeitimų, tai jie turėjo būti padaryti anksčiau ar vėliau. Pažadu, kad panašių kataklizmų artimiausiu metu tikrai daugiau nebus smile

20

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Nepatinka....Labai nepatinka nauja sistema...! Noreciau sena versija naudot,kaip anksciau,bet nebegalima.... :(nesamone...:(