21

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

uzskaitau smile

22

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Victoria, 31 parašė:

Tik senasis pastas, atsidarau siandien, ir nesuprantu kur randuosi...o ir laiko neturiu gilintis...Jei atvirai, visai nesinori dabar cia uzeiti, per daug marmalynes, kai anksciau buvo viskas aisku...gaila;(

Man irgi senasis pastas labiau patiko... db sukista viskas i viena kruva sumakalota ... seni laiskai , reik trint  po viena sad

23 (redagavo Rūta, 35 2011-09-25 23:00)

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Atvirai - nepatinka. Bent jau tai, kad viskas padaryta be paaiškinimų. Matau dabar,  pvz., sąrašą tų, kas mane peržiūrėjo, kažkodėl kai kurios anketos išskirtos rausvu rėmeliu. Ką tai reiškia? Nežinau. O noriu žinot, net jei tai nereikšminga. Bet jei nereikšminga, kam tai išvis daryt? Tad prašyčiau paaiškint, ką tai reiškia.

Kitas dalykas. Tai jau užblokuotų narių nebebus galima peržiūrėt? Na bent jau reikėjo palikt tą galimybę. O dabar... Aišku, sakysit, užblokavai, nes užkniso, supykdė, blablabla.... ir kelio atgal nebėra. Na iš esmės taip, man jo ir nereikia, bet vėl tas moteriškas smalsumas...  Beje, o jis, tas užblokuotasis, galės mano anketą matyt? Jei taip - tai man irgi nepatinka. Tada ir jis turėtų negalėt peržiūrėt mano anketos (man blokuojant anketą parašoma, kad jis negalės daryt to, ano, negalės matyt albumo.. o pačią anketą galės? Ar apie tai turiu susiprast pati?).

Visa kita - galimybė matyt, kiek gavau laiškų, kiek žmonių mane peržiūrėjo - netgi labai OK. Na o bet tačiau... Klausimas, ar tarp gautų naujų laiškų administracijos pranešimus turėčiau matyt kaip ir vartotojų parašytus laiškus? Na tarkim, prisijungiu prie savo anketos, matau, kad man atėjo, tarkim, 5 nauji laiškai. Vienas iš jų - administracijos (na tarkim, info apie pašto atnaujinimą). Kažkam nepatiko matyt tuos skaičiukus, o aš netgi daugiau norėčiau - tarkim, administracijos laiškus matyt išskirtus kita spalva ar bent kad matyčiau, kad jų išvis yra (na, pvz., +1/+5), nes toli gražu ne visada iškart lendu į paštą, gal man patogiau matyt, kas iš mano pažymėtų narių prisijungę, kas ne.

24

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Rūta, 35 parašė:

Atvirai - nepatinka. Bent jau tai, kad viskas padaryta be paaiškinimų. Matau dabar,  pvz., sąrašą tų, kas mane peržiūrėjo, kažkodėl kai kurios anketos išskirtos rausvu rėmeliu. Ką tai reiškia? Nežinau. O noriu žinot, net jei tai nereikšminga. Bet jei nereikšminga, kam tai išvis daryt? Tad prašyčiau paaiškint, ką tai reiškia.

Rausvas rėmelis reiškia,kad šio nario anketą peržiūrėjai.Ši funkcija skirta tam,kad žinotumei,kad jau matei šį narį. Rausvas rėmelis pasinaikina išjungus naršyklę.

Kitas dalykas. Tai jau užblokuotų narių nebebus galima peržiūrėt? Na bent jau reikėjo palikt tą galimybę. O dabar... Aišku, sakysit, užblokavai, nes užkniso, supykdė, blablabla.... ir kelio atgal nebėra. Na iš esmės taip, man jo ir nereikia, bet vėl tas moteriškas smalsumas...  Beje, o jis, tas užblokuotasis, galės mano anketą matyt? Jei taip - tai man irgi nepatinka. Tada ir jis turėtų negalėt peržiūrėt mano anketos (man blokuojant anketą parašoma, kad jis negalės daryt to, ano, negalės matyt albumo.. o pačią anketą galės? Ar apie tai turiu susiprast pati?).

Kokio velnio žiūrėti kažką ką pats užblokavai? Moteriškas smalsumas nepriežastis big_smile

Visa kita - galimybė matyt, kiek gavau laiškų, kiek žmonių mane peržiūrėjo - netgi labai OK. Na o bet tačiau... Klausimas, ar tarp gautų naujų laiškų administracijos pranešimus turėčiau matyt kaip ir vartotojų parašytus laiškus? Na tarkim, prisijungiu prie savo anketos, matau, kad man atėjo, tarkim, 5 nauji laiškai. Vienas iš jų - administracijos (na tarkim, info apie pašto atnaujinimą). Kažkam nepatiko matyt tuos skaičiukus, o aš netgi daugiau norėčiau - tarkim, administracijos laiškus matyt išskirtus kita spalva ar bent kad matyčiau, kad jų išvis yra (na, pvz., +1/+5), nes toli gražu ne visada iškart lendu į paštą, gal man patogiau matyt, kas iš mano pažymėtų narių prisijungę, kas ne.

Greičiausiai kada nors big_smile

25

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Man irgi senoji sistema patiko labiau. Gal todel, kad dabar viskas nauja smile Teks priprasti smile
Tik as gal dar per mazai laiko skyriau gilinimuisi, tiesiog nelabai suratau, is kur tie atsirade buvo 54 puslapiai senu laisku, rasytu 2009 metais.. anksiau as tai juos visus trindavau.. idomiai taip cia smile

26

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Aida, 28 parašė:

nelabai suratau, is kur tie atsirade buvo 54 puslapiai senu laisku, rasytu 2009 metais.. anksiau as tai juos visus trindavau..

Jei tų ištrintų laiškų nepašalinote iš šiūkšliadėžės, tai dabar jie visi ir sukeliavo atgal wink

27

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Mindaugas, 25 parašė:
Rūta, 35 parašė:

Atvirai - nepatinka. Bent jau tai, kad viskas padaryta be paaiškinimų. Matau dabar,  pvz., sąrašą tų, kas mane peržiūrėjo, kažkodėl kai kurios anketos išskirtos rausvu rėmeliu. Ką tai reiškia? Nežinau. O noriu žinot, net jei tai nereikšminga. Bet jei nereikšminga, kam tai išvis daryt? Tad prašyčiau paaiškint, ką tai reiškia.

Rausvas rėmelis reiškia,kad šio nario anketą peržiūrėjai.Ši funkcija skirta tam,kad žinotumei,kad jau matei šį narį. Rausvas rėmelis pasinaikina išjungus naršyklę.


Ne visai supratau... Man išjungus naršyklę niekas nebesimato - juk aš ją uždarau ir išeinu iš visų svetainių. O Vėl sugrįžus bent man tas rėmelis lieka kaip buvęs. Ar čia jau cookies valyt reikia? Na ir tiesa ta, jei mano knygelėje/pažymėtų narių sąraše yra keli (ne keli šimtai) narių, tai aš kuo puikiausiai prisimenu, ką žiūrėjau, ko ne. O va tie visi kiti... Viena vertus, įdomu po kiek laiko pamatyt/prisimint tą, kurio/kurios anketą buvau atsivertusi, kita vertus... Jei neįtraukiau į knygelę, tai tikriausiai nesudomino manęs... O tai šita funkcija nėra savotiškas smalsumo (šįkart ne tik moteriško) patenkinimas, a? :::319

28

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Gal galima padaryti taip, kad galėtum ištrinti visus susirašinėjimus iš karto? Nes dabar trinti po vieną, tai tikra savižudybė, nekalbant apie laiko švaistymą.

29

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

normaliai patobulino, db jauciu daugiau galimybiu turesiu rasti sau zmona !

30

Re: Pašto sistemos atnaujinimas

Būtų patogiau kad nereikėtu atnaujinti tinklapio lango kad pažiūrėt ar gavai naujų žinučių. smile