1

Tema: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Kazkur skaiciau kad priekinius langu sgalima tonuoti iki 30%. ar tai tiesa?

2

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Gal kas zinot kur rasti tikslius isleistus nuostatus del langu tonavimo?

3

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

tai kaip ten yra......
paklausei tai kaip kox "marozas nuog marijampoles" i razborkes atejas cha cha big_smile

4

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Lukas, 21 parašė:

tai kaip ten yra......
paklausei tai kaip kox "marozas nuog marijampoles" i razborkes atejas cha cha big_smile

Nestumk cia man ant marijampoles big_smile:D:D:D

5

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Lukas 21, jei neturi ka pasakyti suo klausimu tai kam rasai nesamones.

6

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

todel kad kiti daugiau neturi ka pasakyt ir raso dar didesnes nesamone, tai galvoju, vat imsiu ir as pradesiu dabar kiekvienoj temoj pritarti arba ne ir dar parasyt po minimum penkis nereiksmingus postus..... big_smile
Kelsiu levely iki 800 zinuciu big_smile

7

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

del langu tonavimo - leidziamas tik gamyklinis tonavimas (pvz audi nuo berods 1985 metu visi auto eina su tonuotais langais). Papildomas langu tamsinimas draudziamas 180 laipsniu vairuotojo regimumo zonoje. Niu esme - tamsinti draudziama priekinius soninius langus/priekini langa. Leidimu nera tik ministro patvirtintoms strukturoms. Daugiau apie viska atrasi lrs.lt (atkreipk demesi i nutarimu data, vieni, senesni, kalbantys apie 30 %, jau seniai negalioja)

8

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

O jei mano akys bovo traumuotos ir dabar jautresnes sviesai ar neiseina kad daktarai israsytu kokia pazyma ir tada man isduoti galetu leidima? o tai kaip tadasugudrauti kad iseitu i 5 bambali prieki idet tonuotus langus?

9

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

  Juk pasakiau kad niekaip. jei labai nori - lrs istatymuose paziurek.

Skubiai atradau kai ka [paieskok zodzio tamsinti]

10

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

vėl nesuprantu, koks pointas važinėti langus užsimūryjus arba ruberoidu apsikalus:)

11

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Vilius, 20 parašė:

vėl nesuprantu, koks pointas važinėti langus užsimūryjus arba ruberoidu apsikalus:)

tokia nuomone suformuota del prastos, gariunines pleveles, kuri yra neskaidri. Gera "amerikietiska" plevele nemazina matomumo, apsaugo nuo zalojancio (kenkiancio tarkime apmusalams) UV poveikio, nekaista salonas, apsaugo nuo vagystes isdauzus langa - langa isdauzti yra zymiai sunkiau.

12

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

tik jau nepasakok tu man, kad 18-kiniai kentai tamsina langus dėl saugumo "gera amerikietiška" plėvele:) o kad matomumo nemažina, tai irgi netiesa

13

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Deividas, 17 parašė:

O jei mano akys bovo traumuotos ir dabar jautresnes sviesai ar neiseina kad daktarai israsytu kokia pazyma ir tada man isduoti galetu leidima? o tai kaip tadasugudrauti kad iseitu i 5 bambali prieki idet tonuotus langus?

Tau greičiau atims teisę vairuoti, nei leidimą išrašis big_smile

14

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Vilius, 20 parašė:

tik jau nepasakok tu man, kad 18-kiniai kentai tamsina langus dėl saugumo "gera amerikietiška" plėvele:) o kad matomumo nemažina, tai irgi netiesa

nenoriu plestis i beprasme diskusija. Si tema daug kur isdiskutuota ir isnarstyta. Ne vienas draugas vazinejo su normaliai tamsintais langais evelke ir panasiose imonese. Skirtumo beveik jokio del matomumo. Nakti truputi jauciasi bet evaringumo tikrai nedidina.

Turi pakankamai laiko - gali pasiskaityti cia. Ten atrasi ir budu kaip isvengti baudos kai tave sulaiko.

O del to, kad Lietuvoje buvo paplitusios prastos kokybes pleveles is gariunu uz keliolika/keliasdesimt litu tai galima kaltinti tik pirkusiuosius.

Yra ne vienas pvz kai vagys tik is 6 karto su plyta ar kuo kitu sugeba siaip ne taip pramusti langa, bet jis vis tiek lieka. Papildoma kliutis - labai gerai

15

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Gintaras, 23 parašė:

Vilius, 20 parašė:

tik jau nepasakok tu man, kad 18-kiniai kentai tamsina langus dėl saugumo "gera amerikietiška" plėvele:) o kad matomumo nemažina, tai irgi netiesa

nenoriu plestis i beprasme diskusija. Si tema daug kur isdiskutuota ir isnarstyta. Ne vienas draugas vazinejo su normaliai tamsintais langais evelke ir panasiose imonese. Skirtumo beveik jokio del matomumo. Nakti truputi jauciasi bet evaringumo tikrai nedidina.

Turi pakankamai laiko - gali pasiskaityti cia. Ten atrasi ir budu kaip isvengti baudos kai tave sulaiko.

Yra ne vienas pvz kai vagys tik is 6 karto su plyta ar kuo kitu sugeba siaip ne taip pramusti langa, bet jis vis tiek lieka. Papildoma kliutis - labai gerai

ačiū, rašliava manęs nedomina, nes nėra už ką bausti

man tokių pavyzdžių, kur sakei, pateik bent pora, tik ne iš įmonių, kurios verčiasi tamsinimu svetainių

16

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

ten nnaudinga rasliava.tureciau laiko - atrasciau idomiausius komentarus. o pvz is draugu/pazystamu rato. Su tamsinimo bendrovem susije tik tiek kad jose tamsinta. Susidaro ispudis kad niekad nesedejai auto su normaliai tamsintais langais

17

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

sėdėjau, būk ramus:)

yra tokie prietaisai, medžiagų skaidrumui matuoti, kaip manai, ką jie parodo:)?

18

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

kad juos kur velniai nujotu tuos tamsintus priekinius langus smile nakti neapsviestuose keliuose kazkokia nesamone... gaunas vos ne taip kad reikia sustot ir islipt is masinos laukan kad atmatytum kur tiksliai posukis randasi...

19

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

Vilius, 20 parašė:

sėdėjau, būk ramus:)

yra tokie prietaisai, medžiagų skaidrumui matuoti, kaip manai, ką jie parodo:)?

jeigu tai mazintu eismo sauguma - pietinese jav valstijose tikrai neleistu jos naudoti. Zinai ir stiklas be pleveles nera skaidrus. Dar pasikartosiu - jie eismo suagumo nemazina.
|
Valdas, 21 -> pas tave matyt plevele uz keliolika litu





20

Re: Tai kaip ten yra su tuo langu tamsinimu?

jav valstijoje stiklai tonuoti gamykliškai