1

Tema: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

AS galiu dar skaudesne istorija trumpai papasakoti. Man tuoj 35m, mylejau tik nemokejau per daug jausmu isreiksti mylimajai. Nesu as nei pijokas, nei koks storzievis. Viskas buvo kaip ir ok, tik mazai issikalbedavome. Ir ka viena grazia diena, po 5 metu gyvenimo kartu ji man pasako, - astave palieku.
Reziume, nafik isimyleti, nes tai tave tik iskaudins, nes ji gyveno del patogumo. O man reikejo seimos ir tolimesne ateities.
Va cia tai jau kas kita, kai tau ne niolika. Kai tu supranti, koks yra niekingas gyvenimas.

2

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

mxxx, 34 parašė:

cia tai jau kas kita, kai tau ne niolika. Kai tu supranti, koks yra niekingas gyvenimas.


Daug priklauso ir nuo musu paciu, del ko gyvenimas butent toks.... big_smile
Beto, 5-kis gyvenimo metus praleidote kartu, buvo kaip ir viskas ok ir teee, slapiu skuduru per veida? Pasako, is niekur nieko, kad palieka???? Nesamone! Seip sau niekas nevyksta.... Jei butu buvusi kliutis tai, kad mazai issisnekate, butum paliktas jau po pusmecio...  Cia pro akis praleidai kazka daugiau, nei tau atrodo... smile

3

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

jei ji buvo uz tave jaunesne 10 metu ir daugiau , tai cia jau kasdienube big_smile isciulpe jus ir palieka big_smile patys kalti big_smile
Siaip tau belieka tik dziaugtis, kad su tavim negyvens visa gyvenima del naudos ir tures dar kelis meiluzius smile
35 metai tai dar cia tau pabaiga atrodo?  ne velnio, taigi neieskok cia gailescio nes nieks neduos smile buk vyras smile paliudek kelias dienas, nuplauk ta karcia praeiti ir viskas is naujo smile
Nauja pradzia, nauji zmones pats idomumas smile

4

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

uzuojauta

5

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

ka padarysi paliko tai paliko, ir as daug ka palikau ir mane paliko:) bet reik but optimistu ir sulaukti tikrosios meiles. beto reik pasipirsti ir ilgai netempt gumos, nes moterys megsta nebijancius isipareigoti smile  bus tu moteru - ne karo metas, sekmes

6

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Uzjauciu. Bet meiles be skausmo nebuna, ar kaip ten sakoma. Praeis savaite, dvi, geriau bus, atsiras galu gale ir kita.

7

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

aplamai moterys siais laikais tik naudotis tesugeba, viena numelzusios prie kt limpa :::a57 mano atveju dar idomiau buvo, pasiule susitikinet karts nuo karto

8

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Tai tas ir yra vyručiai, kad jūs nesikalbat su savo artimiausiu žmogumi. Tai pats blogiausias dalykas. Gal jūs galvojat tik apie save. Reikia kad sutaptų norai ir lovoje. Kitą kartą nedarykit tokios klaidos.

9

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Randai uzgyja bet kokiu atveju,juk vieni sako laiko reikia , kitiems gal nieko nereikia,na kad paliko tai vadinasi taip jai buvo patogu pasielgti,matyt atrado iskalbesni ir atviresni zmogu,nes mums moterims kartais tikrai pritruksta to bendravimo,o vyrai juk atsisneka vyriskoj kompanijoj ir jau galvoja kad gali tyleti:)

10

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Tai  jau 5 metus kartu, o ka ji gavo? Speju nei susizadeje, nei susituoke, o dar ir neissikalbedavote. Tai nera ko skustis. Kiek galima dreifuoti?

11

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

mxxx, 34 parašė:

AS galiu dar skaudesne istorija trumpai papasakoti. Man tuoj 35m, mylejau tik nemokejau per daug jausmu isreiksti mylimajai. Nesu as nei pijokas, nei koks storzievis. Viskas buvo kaip ir ok, tik mazai issikalbedavome. Ir ka viena grazia diena, po 5 metu gyvenimo kartu ji man pasako, - astave palieku.
Reziume, nafik isimyleti, nes tai tave tik iskaudins, nes ji gyveno del patogumo. O man reikejo seimos ir tolimesne ateities.
Va cia tai jau kas kita, kai tau ne niolika. Kai tu supranti, koks yra niekingas gyvenimas.

Ieskok zmonos esu uzsitikrines kad moteru lietuvoi netruksta tikrai .

12

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Viskuo  buvo  patenkinta,nieko  nesakė ir  staiga  paliko.Taip  nebūna  dažniau  į  priekaištus  žiūrima  taip  pabambės  ir  nustos,o  kad  jai  kas  blogai  dzin,svarbu  man  gerai.Atsitokėja  tik  tada  kai  palieka. Aš  pati  ,kai  palikau ,TAI  ŠOKAS,NEGALVOJO ,KAD  TAIP  PADARYSIU. Sakau ,kad  nekartą  sakiau,gersi  ,triukšmausi  negyvensiu.
O  kada,nesiskaitymas  atsibosta,tada  jau  nieko  bendro  nebenori  turėti.
Jei  žmogus  brangus ,tai  ne  tik  savo  nuomonę  reiškite  ,bet  ir  į  kito  įsiklausykite.
Tokia  gyvenimo  pamoka ,ne  tau  vienam.Jei  ją  išmoksi,nebepasikartos ,jei  ne  tai  galėsi  sakyti  esu  nelaimingiausias  pasaulyje  žmogus,dar  jaunas  ir  viskas  ateityje.

13

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Ziauri praeitis,gilus randai...pavadinimas daug zadantis,bet cia buvo viso labo tik nesusipratimas.Suauge zmones,o nesupranta ka daro ,nemasto apie tai.
Dar buvo pamintijimas,kad dabartines moterys tik melzia vyrus.Jei melziamas-kodel gi ne?o vyrai?ar jie pasiruose isipareigoti?ar neiesko moters-tarnaites?ar negyvena tik del pastoges ir nemokamo sekso?Romantika,supratimas-atgyvenes dalykas....
Atliktos apklausos rodo,kad mazai lietuviu poru laisvalaiki nori leisti kartu.
uzsienyje truputi kitoks poziuris i seima.Nors juk visur visokiu yra.

14

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

na ir paliko ir isejo ir kas,sedet ir galvot kas blogai!? prabust reik,kas buvo tas nieko nepakeisi.judek,nes stovint vietoj gali suput,na ir kas,kad myli,praeis,viskas uzsimirs ir praeitis kels tik juoka.viskas dar pries aki!

15

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

ziauri praeitis visada paliks pedsakus psichologijoje, del nekokiu potyriu keciasi mastymo stilius, pomegiai, ir dar daug kitu dalyku. bet labiausiai nukencia pasitikejimo zmonemis jausmas. mane isdav karta, tik viena, seniai , beveik 5 metus atgal, bet as niekad negalesiu jomis pasitiketi... mes is marso jos is veneros, raudonoji planeta  ir planeta kurioje siaucia rugsties lietus... prisileisi - apsideginsi.  nepasitikek nieko, pasisteng pamirst kas buvo, uzimk save kuo nors kas atitrauktu nuo depresijos... uzsiimk bet kuo kas saus i galva, kazka veik... ga lpades ,man padejo bet teko keleta metu palaukti, kelias nebus lengvas bet galop gi ir kariamas pripranta, ar ne?

16

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Moterys nuo geru vyru nebega , taip pat kaip ir vrai nuo geru moteru ... todel turbut nebuvo ten pas jus taip gerai kaip sakai . Nebuna sitaip viskas gerai gerai , o poto bac ir viso gero...
Tarpusavio santykiuose niekada nebuna kaltas vienas ... pamastyk,gal kazka darei ne taip ... Bet kad santykiuose buvo spraga tai tikrai smile

17

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

Labai daug pasileidimo atejo is ES,plius kompe pazinciu portalai..Kita vertus..meile....kiekviena nauja.tai nauja emocija,nauja patirtis,nauji pojuciai...Tik va..gaila ,kai vaikai lieka be tevo...Siaip vyrai nuo pirmykstes bendruomenines...-medziotojai...tik medziot galima ir atsargiai,kad tie suviai neisardytu seimos..,o cia jau kaip kam..karalius mire-tegyvuoja karalius

18

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

kokia ziauri praeitis.ajajai

19

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

smile))))))))))) vaje

20

Re: Ziauri praeitis, gylus randai ar jie dar uzgis

http://www.youtube.com/watch?v=sHglPn7q0XA