1

Tema: Bucinys.

Ka jauti kai tave buciuoja? :PP

2

Re: Bucinys.

Panele, žinok tokių klausimų neuždavinėk geriau, nes ne viskas žodžiais pasakoma yra ir ve viskas veiksmais išreiškiama. wink

3

Re: Bucinys.

Laura, 17 parašė:

Ka jauti kai tave buciuoja? :PP


gal pasibučiuok ir sužinosi big_smile

4

Re: Bucinys.

Drugeliai pilve skraido big_smile

5

Re: Bucinys.

Kaip kam ir priklauso nuo žmogaus...

Vieną gali bučiuot ir skraidys drugeliai,

Kitą gali bučiuot ir galvot kaip nori miegot.

Taip kad bučinys nėra tiesiog bučinys... Kaip kaikas čia pareiškė

6

Re: Bucinys.

Remigijus, Jei labai nori viska gali padaryti. wink
Boy, Pasibuciavus esu, man pvz labai patinka tas jausmas kai lieka sekunde iki bucinio. Ir be to norejau tik suzinoti kitu nuomone. wink
Ursule, banalu..
Emili, Protingai.. wink

7

Re: Bucinys.

Bucinys tai kontaktu pasidalinimas,tai bioenergijos susiliejimo pradzia,tai chemijos pradzia:::402

8

Re: Bucinys.

bucinys tai pats nuostabiausias  dalykas kuris suvirpina sirdele:::412

9

Re: Bucinys.

Ka jauciu? Partnerio lupas ir liezuvi ;DD

10

Re: Bucinys.

Tik ne prancuziskas!!!!!!!!!!!!!!!

11

Re: Bucinys.

Kraujo skonį! Nors čia gal jau kiek vėliau... Ir labai retai užsimerkiu!

Geriausias momentas būna prieš tai, kai žiūri vakaro prieblandoj (kartais ir alaus migloj) į dar nebučiuotą mergaitę ir supranti, kad taaaip, kažkas šį vakarą tikrai, garantuotai bus pabučiuotas.

12

Re: Bucinys.

Asmeniskai man bucinys siejasi su seksualumu,tai malonus ir geras jausmas,kai akytes ziuri vienas i kita,o lupytes susilieja.Vieniem bucinys "dangus" kitiem tiesiog bucinys.

13

Re: Bucinys.

Nezinau, dar nebuciuotas ;D

14

Re: Bucinys.

Gal pritarciau Emiliui,jei jis i ta pusei eina.
Manau,jei zmogus mylimas yra vienas jausmas,o kai pasibuziuoji,su bet kuo negalvodama yra visai kas kita.

15

Re: Bucinys.

Hm.. kas as jauciu big_smile man gera buna smile jeigu buciuoja tau lb grangus zmogus , tai prabunda aibe jausmu smile

16

Re: Bucinys.

ka esu buciaves, - tik mylimus zmones, kuriems jauti kazka. Idomu, koks jausmas buciuot eilini "pakeleivi"? big_smile

17

Re: Bucinys.

Bučiuotis su tuo, iš kurio butnos fary bei ūkiniu muilu neneštų neutral

18

Re: Bucinys.

manau buciunio formu yra, oficialus kai buciuoti reikia atsidekojant ir bucinys tam vieninteliam/ vieninteliai tai ir jausmai kitokie smile

19

Re: Bucinys.

buvau nusivylęs, tikėjausi ooooo, o buvo, hmmm... big_smile turbūt viskas priklauso nuo tinkamos seilių chemijos big_smile hmm, gali būtų vietoj pasimatymo ir ilgo bendravimo tiesiog iškarto pasibučiuoti, jei bus ooo, tada tinka ir galima bendrauti toliau, nei bus tik hmmm kažkas... tada viso gero big_smile

20

Re: Bucinys.

Pritariu tiems, kurie pasisako, kad yra skirtumas kas ir kada bučiuoja. Jei tai mylimas žmogus arba tas kurio geidi, tai bučinys buna jaudinantis, megaujuosi, jaučiu kiekvieną partnerio lupu krustelejima. O jei tai bučinys sveikinant ar draugiskas , tai dažniausiai nejaučiu nieko, tik šlapią žandą :::127