21

Re: Music styles

Club Mauro Picoto , Deep Spirit , The Drill , Iio ,  wisokie setai ir dar daug kitu atlikeju kuriniai

22

Re: Music styles

schranz hard techno hardcore psy rance d
 and so on smile

23

Re: Music styles

xexe martynas.. sheip sutinku su tavim ;] smagu kartais pasiklausyti hardcore ir hardstyle.. smile man tai labiausiai patinka tokiu dainu zhodzhiai.. " theres some hoes in this house! " ;D

24

Re: Music styles

R&B-faith evans,Soul-Joss Stone
punk-Green Day(lb jega man bent jau) na ir hip hop- Kanye west, 50 cent ir k.t

25

Re: Music styles

na jeigu kanye west ir 50 cent vadinsime hip-hop tai ash tada ciuju turesiu stoti y vienuolyna.. wink tai yra vissias POPSAS! wink isikalkis vaikai tai y savo durnas galvas..;]

26

Re: Music styles

ok pameginsiu kaip nors bet siaip negaleciau teigt kad tai visiskas popsas nors pagal dainu prasme(jeigu tokia aplamai yra) tai jo siaip popsucha.......tai va o dar pagalvojau kad pamirsau pridet, kad man patinka Linkin park ir ta mikeo is LP suburta grupe Fort minor, va taip va...;D
ps: gal visgi pamastyk apie vienuolyna......;):):)

27

Re: Music styles

Šarūnas, 18 wrote:

Club (from progresive to dance): Special D; Dj Tiesto; Dj Blackie; Mark Oh n so on..

na ir zinoma yra kitokio stiliaus patinkanciu dainu

28

Re: Music styles

ska, raggae, dancehall, alternative, soul, rnb, trance. nekenčiu dnb, techno veeeeeeee.

29

Re: Music styles

ggg

30

Re: Music styles

labas is kur esi

31

Re: Music styles

Afroamerikieciu muzika..

32

Re: Music styles

Tautvydas, 16 wrote:

na jeigu kanye west ir 50 cent vadinsime hip-hop tai ash tada ciuju turesiu stoti y vienuolyna.. wink tai yra vissias POPSAS! wink isikalkis vaikai tai y savo durnas galvas..;]

Popsas yra populiari muzika o ne muzikos stilius..Bent jau man taip atrodo..Popsas taippat yra ir visi kiti Eminemai, Snoop Doggai, Dr.Drejai arba Marlyn Mansonai ir Metallicos, Global Deeyais su Deep Dishais..
Bet vieni save vadina reperiais kiti rokeriais ir sokiu muzikos atlikejais, bet ne popsistais kazkokiais..:)

33

Re: Music styles

Tas pats 2pac Shakure po mirties tapo popsu..:)
****..slykstu zet buvo kai Shakuro ir Natorius B.I.G (tas kuris uzsake 2Paco zmogzudyste, ir poto is kersto pats buvo uzverstas) motinos pozavo ziniasklaidai viena kita apkabinusios.Ir del ko visa tai del Show, del pinigu..Del pinigu galima ir savo sunaus zudika apkabinti..

34

Re: Music styles

man labai prie sirdies hard rockas ir metalas, bet pats megstamiausias muzikos stilius tai gothick rockas :]

35

Re: Music styles

tomai - manau kiekvienas chai zn, kas yra Pop. tachiau vargu ar kas vadina visokias britnes ar madonas Shokiu muzikos karalaitemis ar tt.. tiesiog Popsystes ir viskas. kaip Populiarioji Muzika shio termino beveik nebevartoja.. smile pvz ten Madona - POP muzikos karaliene. jeigu hh, rock, metal, d
, dance viskas yra pop muzika, tai ka.. ji turbut visu shiu muzikos stiliu karaliene? sorry, bet drystu paprieshtarauti smile

36

Re: Music styles

Man šiaip iš kiekvieno stiliau bent kas dažniausiai patinka... smile Na, gal ROCK stilius labiausiai patinka... smile Linkin Park smile Nors va, yra iš ROCK, kas man ir nepatinka... smile Na, dar patinka RHCP grupė smile ... Patinka RAP, HIP-HOP stilius smile

37

Re: Music styles

man dar patinka toks zanras, kaip dainuojamoji poezija.

38

Re: Music styles

mane labiausiai geras rokas veža.

39

Re: Music styles

klausau wiska..;] priklauso nuo nuotajkos,siaip dazniausiai winampas grajina 3doors down,lifehouse,HIM,three days grace,nickelback,korn,systemus,lostprophets... ir pan ;]

40

Re: Music styles

oi.daug daug visko klausau.nu-metal,rock,punk/rock,reggae,ragga jungle,trip hop,d&b,ambient,electro,jazz,dpoezija ir ir daug kitų ;} išskirt vieno nieko negalėčiau.