1

Tema: senovės lietuvių religija ir mitologija

ar tai jau seniena? o gal vis dar yra tebesidominčių?

2

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

tai aisku yra besidominciu smile

3

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

aha...yra besidominciu ir yra mananciu kad tai seniena..man siaip idomu...

4

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

Ernesta, 21 parašė:

aha...yra besidominciu ir yra mananciu kad tai seniena..man siaip idomu...


Netiek seniena kiek netobula religija netaip kaip katalikiska, kuri nors ir turi didely kruvina pedsaka bet telpa i istorijos kanonus....

5

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

aisku kad yra man idomu viskas ....gal mazai populiari...

6

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

Lukas, 21 parašė:
Ernesta, 21 parašė:

aha...yra besidominciu ir yra mananciu kad tai seniena..man siaip idomu...


Netiek seniena kiek netobula religija netaip kaip katalikiska, kuri nors ir turi didely kruvina pedsaka bet telpa i istorijos kanonus....

siaip ir krikscionybe kazkada buvo ne religija, o kazkokia sekta. niekas jos neispazino, ir tik per ne trumpa laika ji tapo viena is labiausiai paplitusiu pasaulyje...wat kaip. o senoves lietuviu religija, jei taip supratau, tai pagonybe, ir ji isnyko vuduramziais,  kryziuociu ordos deka. siaip ar taip,mes juk negyvename kazkokiuose neizengiamuose miskuose,ir anksciau ar veliau vistiek butume "apkrikstyti"...

7

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

tai musu kulturos paveldas.....

8

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

he he seip krikscionybe tebuvo pretekstas     ordai pasiimt  viska ir tiek nesutinki but  krikscioniu tai mes  tave biski parukysim   na  tokia  politika  realiai tai tik priedanga  aisq  ir taip kad  neivienas nenoretu kad ateitu islamietis kazkoks tarkim ir sakytu davaj buk musulmonas tai ir cia  big_smile seip ar taip as netikintis  tad man tos visos religijos  juokingos  tik tiek kad idomus ta smokslas teologija  nzn  galbut  idomu todel kad traukia tas kas neiprasta

9

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

Tai aisku, net paprociu kai kuriu laikaus, jeigu lauke alu geriu, visada ir raguciui biski nupilu:D

10

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

domejaus tada kad studijos priverte:) bet siaip truksta laiko tokiems dalykams,kas truputi toliau uz mano megiamu dalyku...

11

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

mes tikim dievais mes tikim savais :-)

12

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

"domiuosi" tik per Kucias ir Rasas:D tiesa sakant net neisivaizduoju kaip reiktu svest Rasas nepagoniskai.. aisku, tada tai vadintusi Jonines, bet tada ir neliktu jokios sventes..:V

13

Re: senovės lietuvių religija ir mitologija

Lukas, 21 parašė:
Ernesta, 21 parašė:

aha...yra besidominciu ir yra mananciu kad tai seniena..man siaip idomu...


Netiek seniena kiek netobula religija netaip kaip katalikiska, kuri nors ir turi didely kruvina pedsaka bet telpa i istorijos kanonus....

Ir kas tavo nuomone yra "tobula" religija? Krikscionybe, oj toli grazu netobula. Tiesa sakant mano akimis krikscionybe yra pati netobuliausia religija. Nezinau kiek pats esi susipazines su tokiais dalykais, bet man teko viena semestra pasikapstyti po tai - pasibaisejau. Krikscionybe priestarauja pati sau. Nezinau, nenoriu cia smulkiai aiskint nes mane jauciu akmenim uzmetis bet galiu pasakyt tik tiek, kad siuolaikine krikscionybe tera korupcija ir nieko daugiau.
Pries senovies lietuviu tikejima nieko pries neturiu. Pati netikiu aisku, bet draugu nemazai pagoniu turiu. Yra ju organizacijos, susitikimai, stovyklos ir panasiai.