1

Tema: ar menas yra aktualus?

jei taip, tai kodėl?

2

Re: ar menas yra aktualus?

man aktualus. as juo gyvenu.

3

Re: ar menas yra aktualus?

manau,kad vienokia ar kitokia meno apraiška yra aktuali kiekvienam,tik nevisi tai taip įvardija

4

Re: ar menas yra aktualus?

Keistas klausimas..Menas yra visur..net paprasciausio saldytuvo formose yra menas..Taip kad jis beabejones aktualus.:)

5

Re: ar menas yra aktualus?

kas cia per spamas ? vienas zmogus sukure 8 temas kas 2 min. sav17 paselai ? big_smile

6

Re: ar menas yra aktualus?

aisku kad aktualu

7

Re: ar menas yra aktualus?

Zinoma, kad menas yra aktualus, juk kiekvienam zmogui reikia kulturiskai pasikrauti, tik vieni eina i teatra, kiti- i kina ir t.t., yra labai daug ivairiu meno rusiu, kurias galime pasirinkti...

8

Re: ar menas yra aktualus?

Aleksandras, 21 parašė:

kas cia per spamas ? vienas zmogus sukure 8 temas kas 2 min. sav17 paselai ? big_smile

ne, aš tiesiog noriu pamatyti, kas ieskok.lt mėgsta pasikultūrinti ir pan. ;]

9

Re: ar menas yra aktualus?

O...:) Zinoma, kad taip aktualus...:) Menas padeda isreiksti save...!;)

10

Re: ar menas yra aktualus?

aisku kad aktualus be jo niekop nebutu....

11

Re: ar menas yra aktualus?

tikrai taip. man tai darbas ir tuo paciu poilsis smile

12

Re: ar menas yra aktualus?

na man tai ne darbas bet gruoziuosi meniniku darbais..

13

Re: ar menas yra aktualus?

zinoma aktualu...Kur tik nepaziuresi visur yra meno,vienur daugiau kitur maziau...

14

Re: ar menas yra aktualus?

na kodel gi ne...  as  manau kad taip...

15

Re: ar menas yra aktualus?

be meno nebutu idomu.menas gydo,ikvepia,atpalaiduoja,ugdo menas domina.

16

Re: ar menas yra aktualus?

Taip, visi pripazista, kad menas yra visur, kad supa mus, kur tik paziures. Na, bet tie ne meno zmones nu nesupranta daznai, kam reikalingas tas apstraktus menas, ka jose matyti, jei nieko nesimato, kompozicijoj nesusigaudo, ir tu sakyk jiem kiek nori, iki krauju gincykis, kad tame ir yra kartais visas grozis. Nesupranta jie ir tiek...oi kaip pikta man del to... Na dziugu kad nesigincija del akivaizdziu dalyku, kad ir buityje ir visur kur yra to meno begale. 

17

Re: ar menas yra aktualus?

man tai labai aktualu...nes megstu uzsiimti visokiais tokiais darbais...ir db.darau paveiksla

18

Re: ar menas yra aktualus?

aishku aktualus.nes jis apie zmogu,ko nepasakysi apie versla,kuriam rupi tik babkes.

19

Re: ar menas yra aktualus?

nelabai sutinku su tuo, kad menas yra saldytuvas big_smile

20

Re: ar menas yra aktualus?

menas tai zmogaus israiska is jo sielos