21

Re: ar menas yra aktualus?

jau daba menas visur net juodas kvadratas raudonam fone... ir ka ten galima yzvelgti?

22

Re: ar menas yra aktualus?

manau sexas irgi yra menas.. o jus?

23

Re: ar menas yra aktualus?

jei sexas yra menas,tai mes visi save galime vadinti menininkais,tik nemanau kad taip sazininga:-) o man menas labai daug ka reiskia,nzn ka veikciau,jei nesigilinciau i sita sryti...

24

Re: ar menas yra aktualus?

o is meno galima isgeventi? arba su menu gywenti?

25

Re: ar menas yra aktualus?

tada man isvis paaiskinkite kas yra menas tiksliau? tai jai juodas kvadratas raudonam fone yra menas, tada as nesuprantu meno, nes man ;/ ee..... bet man ydomus zalgirio musio paveikslas....

26

Re: ar menas yra aktualus?

beabejo aktualu, nes menu galima isreiskti save, parodyti savo jausmus. Galima mene islieti pykti, o gal begalini dziaugsma. Ir seip menas lb plati tema.

27

Re: ar menas yra aktualus?

nu cia atsakymas mane tenkina big_smile

28

Re: ar menas yra aktualus?

Net univere destytojai niekad konkreciai nepaaiskina kas yra menas:D) zodziu,cia yra vieta pamastymams,patys privalome bandyt issiaiskint. Skirtingais laikotarpiais skiriasi ir menines vertybes.

29

Re: ar menas yra aktualus?

menas LABAI aktalu ir is wis manau kad menininkai patys ydomiausi zmones todel daznai girdime apie juos ir sejp gerbiu menininkus ir kaip zmones ir daznai kaip sawo srities specelistus RESPECTas jiems:)

ir tas juodas kwadratas baltam(ne raudonam kiek zinau) fone manau lb originalu man patinka ypac kai apie mena kalbedami kalbam apie saldytuvus:) tai interjero atzwilgiu tox minimalistis paveiksliukas wisai super:D

30

Re: ar menas yra aktualus?

ohh.... bravo... dejot kalbos geros.... del manes gali zmonija gryst i akmens amziu, nes mane uzpyp viskas, net i gamta tuo ziuresim pro stikla...

31

Re: ar menas yra aktualus?

kiekvienas žmogus yra menininkas, bet tik menininkas tai žino...na sutarsiu su dauguma, jog tikrai menas aktualu, bet dabar kažkaip man atrodo kad tas jau menas darosi nuvalkiotas...

32

Re: ar menas yra aktualus?

žmogus be meno ir informacijos neišgyvena - poreikis gyvybinis...karo metais vokiečiai darė tokius eksperimentus...

33

Re: ar menas yra aktualus?

snd wiskas yra nuwalkiota tiek menas tiek muzika tiek gamta ir tjp tolew... kai tox poziuris y wiska kas grazu negali buti kitaip... tiesiog zmones newertina meno:/

34

Re: ar menas yra aktualus?

menas yra swarbu smile juk kaskart mes su susiduriame sau vienokiu ar ktiokiu menu smile

35

Re: ar menas yra aktualus?

niu jop meniskos sielos ir kas jusu manymu tas menas yra big_smile

36

Re: ar menas yra aktualus?

Saulius, 24 parašė:

niu jop meniskos sielos ir kas jusu manymu tas menas yra big_smile

kad ir tas flaeris kuri tu gauni eidamas gatve ir veliau ismeti tongue o kazkaip tai gal kainavo bemiege nakti sugalvoti kaip meniskiau pateikti informacija big_smile ir kaip ytikti inoringiems pirkejams ar dar kzk big_smile

37

Re: ar menas yra aktualus?

be meno nebutu pasaulis idomus

38

Re: ar menas yra aktualus?

Menas visada bus puikus visuomenes santvarkos veidrodis.       R.Vagneris

39

Re: ar menas yra aktualus?

kasdienybe tampa nuvalkiota nes tampa vis sunkiau kazka naujo pastebet joje... menininku tikslas ir yra atrast tas naujoves,kazkokias menkas uzuomazgas,kad zmones net i paprastus dalykus zvelgtu su kitokiu poziuriu. Gyvenimas ir visada bus toks pats,tik musu mastymas gali ji padaryti kitoki... Tad nebijokite kurti smile

40

Re: ar menas yra aktualus?

manau menas yra aktualiausias siais laikais...