1

Tema: Dovanų pasiūlymai

Štai artėja labai greit šventės. Pačiai net keista kaip greit artėja visų tiek didelių tiek mažų laukiamos šventės.  Tai visgi ką planuojate dovanoti? o gal jau turite dovanėles? smile

2

Re: Dovanų pasiūlymai

Aš jau kaip ir turiu visiems dovanas, pas mane visada praktiskos dovanos... ir paciu zmoniu prisikalbetos smile
Draugei dovanosiu paveiksliuka (pati piesiau kelias dienas, mastydama apie ja )
mamai puodeliai (taskuoti, jos silpnybe, kas taskuota tas grazu )
teciui (ech geriau nesakysiu big_smile )
broliui cia dar lieka klaustukas jam ir jo zmonikei padovanoti
draugui mintyse nupirkti uzauginama medeli kuris gyvena kaip (sprotu dezute, kai ja atidarai reikia laistyti ir isauga ) nori jis labai kadagio gal pasiseks rasti smile
Oooo geras mano sarasas cia nesibaige smile bet nesinori visu surasyti, bet manau visi kurie gaus bus laimingi smile nes dovanos apgalvotos ir jau kitos nupirktos senai laukia savo liako...
tik kad tu svenciu nesijaucia.. UZUOJAUTA kas svencia gimtadienius smile (as ir ) neimanoma rasti torto normalaus be besmegeniu ( gal mes esam gime besmegeniais big_smile ) geriausiu jums dovanu ir ideju smile

3

Re: Dovanų pasiūlymai

Aš tai va sumasčiau labai šaunų dalyką. Vaikštinėjau sau su mintim ka padovanoti tevams . Užsukau į Ozą  ir  pusę Ozo išvaikščiojau . Bevaikštant akys užkliuvo už vienos iš salelių , kurioje buvo pakabinta daugynė paveikslų ant drobės .
Mano tėvai kažkada minėjo , kad jiems būtų labai šauni dovana nuotrauką padaryta ant drobės . Nuėjau pasidomėti , man kuo puikiausiai viską papasakojo ( labai vainos konsultantės ten dirba , ne tos kur burbuliuoja , nes jau n-tajam asmeniui pasakoje, bet labai draugiškos) .
Ir plius visgi Šv. Kalėdos ant nosies , tai dar ir neblogų akcijų turi jie , kur pvz užsisakant gali ir dovanėlių gauti. Na ir susigundžiau , per 3dieneles man padarė darbą ir nemaniau ,kad taip gražiai gausis smile
    Siūlyčiau jei kas dar neturit dovanėlių ir norit kažko išskirtinio , kas primintų jūsų brangiems žmonėms svarbias akimirkas, pasirinkti būtent foto nuotraukos kėlimą ant drobės. Tikrai nenusivilsit.

P.s. dabar svarstau kelti ant drobės savo foto , nes kažkaip pavydoka , kad tokį grožį tėvai turės ir aš užsimaniau sau hmm

4

Re: Dovanų pasiūlymai

Labu,
Su dovanom, jautri tema smile
Jeigu tai mazieji pvz. vaikai.. tai reikia ziureti pagal juos.. Gal kazkam judantis zaislai patinka(ten garveziukai,valdomos masineles, kokie nors robotukai, lelytes kurios valgyti praso ir mokina vaikus zyzti) smile...
Kitiems garsiniai..(deja teveliai patys neilgai vieno to pacio garso, ilgai klausytis istveria ir paslepia baterijas) smile
Kazkam naturalus patinka (mediniai zaisliukai, delioti statyti)
Turbut geriausia lavinamieji (kaip dudele, piestukai, ivairios knygeles su uzduotim, delione-puzzle).... Teko man dovanoti mergaitei 7metu (Tokie markeriukai kurie mazai kenkia ir issiplauna lengvai - tuomet vaikai tampa klaunais, arba taip grazina visa fasada, bet kokiu metu )..labai apsidziauge...IKi siol pastebu kaip naudoja ir man uztepa su proga smile
smile
O suaugusiam geriausia dovana esame mes patys smile Tuomet mes matome zmones kuriems esame idomus(kalbu apie tikrus draugus)... Tai yra didziausia dovana - pamatyti kam esi svarbus) smile
o jeigu vistiek rankos niezti ir nori iteikti kazka.. tebunie tai buna loterijos bilietas smile arba koks tinginukas keptas smile
Man tokios sventes teikia dziaugsmo.. matyti vienu metu tiek zmoniu laimingu...
O vaikai turi priimti, kad tai tik dovana(is brangiu jiems zmoniu) smile
Aciu kad skaitete, smagiu dovaneliu ir svenciu: meiles, laimes ir draugystes  :-*

5

Re: Dovanų pasiūlymai

Aš pritariu, kad dovanos itin jautri tema ir kartais atrodo geriausia dovanoti tiesiog elementariai pinigus, o kartais savo gamybos daiktą, kuris turės daug šilumos smile