1

Tema: Dormeo gaminiai - ar turit?

nužiūrėjau Dormeo čiužinuką ir pagalvę Maximoje. Beveik surinkau lipdukus, žadu nusipirkti, kol akcija nesibaigė. Gal kas jau turit? Kokią pagalvę iš šitų http://www.dormeo.lt/maxima/?csu=genera … int=NA_osm rekomenduotumėt kaip patogiausią?

2

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Pas mane yra pagalvė, bet sakyčiau kiek didoka ir nelabai patogi.

Buvo netgi skandalas, kad čia paprasčiausias paralonas su gražia etikete smile

3

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu pagalvę, man labai patogi.

4

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

neturiu ir po daugelio zmoniu pasisakymu nenoriu turet. Nes cia eilinis apgaudinejimas. Kaip sako siuloma preke pigi, o pigi preke laikosi ant ispustos reklamos. Retas yra patenkintas tuo Dormeo. Cia tas pats kaip nusipirkt mersedesa, moki uz pavadinima gauni prasta kokybe. Nebukit reklamos aukos.

5

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu ciuzinuka ir zinok visai geras dalykas. Ciuzinys gali but visai sudriskes, spyruokles kysoti ir pan, o tu ji uzmesi ir miegosi kaip ant naujo ciuzinio. Bet tarkim ant grindu manau butu per plonas.

Ir isties reklama nemeluoja - jis islaiko tavo kuno forma kai atsiguli. Pagaminta visai kitaip kaip kiti ciuziniai todel prie jausmo reikia... Priprasti. Bet kadangi as megejas miegoti minksciau tai man patogu smile

6

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu kaldryte labai silta,gera su ja miegot smile

7

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu irpagalve, ir ciuzinuka. Labai patogu. Draugai ta ciuzinuka buvo ant grindu miegui pasikloje, tai sake buvo lb patogu miegoti. Problematiskai nugarai lb padeda. O pagalve reikia prisitaikyti ir prie jos priprasti, nes jei blogai pagal svori kuno parinkta, bus ziauriai nepatogi.

8

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Isikalbeje jus tuos dormeo ir tiek. Pazystamas man zmogus ant dormeo pagalves iskente pora valandu ir ji buvo ismesta. Nors jis stambokas zmogus yra, tai buvo vienas is nusivylusiu. Jeigu cia tikrai butu patogu, zmones i kaina neziuretu, nebutu tokios reklamos ispustos ir butu gerai vertinamos bei perkamos. O jums cia tik reklama jum ikalbejo jas pirkt, gaila man jusu dormeo vartotoju... Nors ant tokiu patikliu zmoniu ir laikosi firmos.

9

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu ciuzini. nerealus dalykas smile

10

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

O pagalve buvo tinkamai parinkta? Pagal svori? Jei zmogus prates miegoti ant 10 pagalviu kruvos, tai jam aisku bus nepatogu. Iprasti reikia. Reklama gal ir ispusta, bet, kad padeda tai faktas. Ir zmones perka, ir retas kuris ziuri i kaina, oi retas.

11

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu pagalve labai geras dalykas issimiegi tai pasaka

12

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

a tu durnas?cia siaip ritorinis klausimas.paklause gi kas turyt.tie kas turi paraso savo nuomone,o kas neturi lygina su mersu.maladec.siaip pagalvojus manau atsakej ir i mano iskelta ritorini klausima smile

Mantas, 34 parašė:

Isikalbeje jus tuos dormeo ir tiek. Pazystamas man zmogus ant dormeo pagalves iskente pora valandu ir ji buvo ismesta. Nors jis stambokas zmogus yra, tai buvo vienas is nusivylusiu. Jeigu cia tikrai butu patogu, zmones i kaina neziuretu, nebutu tokios reklamos ispustos ir butu gerai vertinamos bei perkamos. O jums cia tik reklama jum ikalbejo jas pirkt, gaila man jusu dormeo vartotoju... Nors ant tokiu patikliu zmoniu ir laikosi firmos.

13

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Dekui anciasnapis kad palaikai....

14

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

jau turiu ir aš savo Dormeo pagalvę smile paėmiau klasikinės formos, kad galima būtų išimti vidų ir reguliuotis aukštį - http://www.dormeo.lt/maxima-silver-clim … alve.html. iš atsargumo čia aš taip, prisiskaičius visokių komentarų, bet be reikalo sukau galvą - susigyvenom po pirmos nakties su savo pagalve smile dabar čiužinuko bus eilė smile

15

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Mantas, 34 parašė:

Dekui anciasnapis kad palaikai....

tai kad as nieko nepalaikau.juolab tave.nezinau kodel tau taip pasirode smile
kas turi dormeo produkcija-niekas nesiskunde

16

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Jurga, 27 parašė:

jau turiu ir aš savo Dormeo pagalvę smile paėmiau klasikinės formos, kad galima būtų išimti vidų ir reguliuotis aukštį - http://www.dormeo.lt/maxima-silver-clim … alve.html. iš atsargumo čia aš taip, prisiskaičius visokių komentarų, bet be reikalo sukau galvą - susigyvenom po pirmos nakties su savo pagalve smile dabar čiužinuko bus eilė smile

mano vienas pazistamas,kineziterapeutas.ar kaip ten ji.:D:D:D:D nu nesvarbu.del ciuzinio pasake viena-pirkt tik tuo atveju jai ant kitu jau negalesi uzmigt.nes kai priprasi prie dormeo turesi visur su savim veziot

17

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

cia taip visi sneka lygtai tas dormeo visiem tiktu, gal jaunimui ir tinka, bet pavyzdziui stambus bei seni zmones jais labai nesizavi, nes jiem paprasciausiai nepatogu.

18

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Mantas, 34 parašė:

cia taip visi sneka lygtai tas dormeo visiem tiktu, gal jaunimui ir tinka, bet pavyzdziui stambus bei seni zmones jais labai nesizavi, nes jiem paprasciausiai nepatogu.

nesamone, mano mociute 86 metu ant tokio miega, mano mama, stambaus sudejimo, tik ant jo miegoti ir tegali. todel nereikia cia lialia.

19

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

nu nezinau mes kiek pasiklausinejam apie tuos dormeo tai gal tik pora zmoniu gyresi o visi kiti neigiamai atsiliepe. Vienas zmogelis sako man - galiu atiduot nemokamai dormeo pagalve, nes ji jau butu buvus atsidurus siukslyne. Pamiegojo pora valandu ant jos ir nutrenke i kampa. Todel visi zmones nesiruosia cia taip aklai pirkt tu dormeo kaip issigelbejimo kokio. Kaip ten sugebat issimiegot tai neaisku...

20

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Na cia kiekvienam skirtingai. Bet manau visi pripazins - jausmas kitoks nei paprasto ciuzinio.