21

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu čiužinį ir esu juo patenkinta :::138

22

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

nu apie ciuzinius nelabai girdejau atsiliepimu,bet jau paduskos tai tik jaunimui bet kuriem virs 30 jos netinka ir nereikia apie jas gerai sneket.

23

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Emilis, 20 parašė:

Na cia kiekvienam skirtingai. Bet manau visi pripazins - jausmas kitoks nei paprasto ciuzinio.

tai jau tikrai. keisčiausia, kad komentuoja tie, kurie nei matę, nei čiužinėję to čiužinio. maždaug kaip aš pradėčiau komentuoti, kokios padangos geriausios mašinoms - juk esu kažką viena ausim girdėjus big_smile kaip gaminiai, manau Dormeo yra tikrai geri, o už tokią kainą, kaip dabar maximoje - nieko iš viso geresnio nerasi. bet nėra vieno daikto tinkančio visiems, tai nenuostabu, kad atsiliepimų įvairių  yra

24

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Giedrė, 27 parašė:
Emilis, 20 parašė:

Na cia kiekvienam skirtingai. Bet manau visi pripazins - jausmas kitoks nei paprasto ciuzinio.

tai jau tikrai. keisčiausia, kad komentuoja tie, kurie nei matę, nei čiužinėję to čiužinio. maždaug kaip aš pradėčiau komentuoti, kokios padangos geriausios mašinoms - juk esu kažką viena ausim girdėjus big_smile kaip gaminiai, manau Dormeo yra tikrai geri, o už tokią kainą, kaip dabar maximoje - nieko iš viso geresnio nerasi. bet nėra vieno daikto tinkančio visiems, tai nenuostabu, kad atsiliepimų įvairių  yra

na, įsigyti Dormeo čiužinuką ar pagalvę, ar lempą dar iki vasario 5 d. galima su 50 % nuolaida, paskui jau teks pilną kainą ploti

25

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

dabar Statoil bus Dormeo akcija - surinkus lipdukus bus galima pigiau įsigyti Dormeo prekių: http://www.dormeo.lt/statoil/?csu=stato … int=NA_osm

26

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Pagalvė, jeigu per aukšta ir pan. ją galima pamažinti išimant ten tuos "polorono" gabalėlius

27

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

geras gaminys

28

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

nepirkit is maximos. pirkit is pacios dormeo shopo.kokybe skiriasi

29

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

geriausiai, kai ash ishplauti uzvalkala uzsimaniau, pradejau traukti ta chu...ia............
antros pagalves ardyt nebenorejau:::921

30

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Erika, 23 parašė:

Pagalvė, jeigu per aukšta ir pan. ją galima pamažinti išimant ten tuos "polorono" gabalėlius

aha, labai patogi Dormeo pagalvių "funkcija". dabar kur už Statoil lipdukus yra Dormeo Diamons pagalvės, tai irgi išsiiti galima dalį medžiagos, kad būtų patogu

31 (redagavo Paulina, 34 2012-05-21 19:45)

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu ciuzini dormeo ortopedic - pasakiskas ciuzinys:::723:::723:::723, praejo visi nugaros skausmai, tik lovoje groteles turi but, nes kitaip nekvepuoja

32

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Giedrė, 28 parašė:
Erika, 23 parašė:

Pagalvė, jeigu per aukšta ir pan. ją galima pamažinti išimant ten tuos "polorono" gabalėlius

aha, labai patogi Dormeo pagalvių "funkcija". dabar kur už Statoil lipdukus yra Dormeo Diamons pagalvės, tai irgi išsiiti galima dalį medžiagos, kad būtų patogu

aš iš šitos Statoil akcijos už lipdukus pasiėmiau kelioninę Dormeo Rainer pagalvėlę. nerealiai patogi - kas turi Dormeo pagalves, tas įsivaizduoja, net nepalyginsi su kitom nepatogiom, pripučiamom ir pan. pagalvėlėm.

33

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Jurga, 28 parašė:
Giedrė, 28 parašė:
Erika, 23 parašė:

Pagalvė, jeigu per aukšta ir pan. ją galima pamažinti išimant ten tuos "polorono" gabalėlius

aha, labai patogi Dormeo pagalvių "funkcija". dabar kur už Statoil lipdukus yra Dormeo Diamons pagalvės, tai irgi išsiiti galima dalį medžiagos, kad būtų patogu

aš iš šitos Statoil akcijos už lipdukus pasiėmiau kelioninę Dormeo Rainer pagalvėlę. nerealiai patogi - kas turi Dormeo pagalves, tas įsivaizduoja, net nepalyginsi su kitom nepatogiom, pripučiamom ir pan. pagalvėlėm.

Tikiu, vien medžiagytė, bent maniškės, tokia švelnutė ir maloni prie veido, kad dabar ant jokios kitos nesinori skruostų dėt smile Kokybė tikrai super. Bet tai nekelia nuostabos įsigijus Dormeo smile

34

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu pagalve wink bet man ji ne patigi kazkoke smile

35

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Mane domina pagalvė dėl taisyklingos stuburo pozicijos miegant. Bet ar ji patogi?

36

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Mane domina pagalvė dėl taisyklingos stuburo pozicijos miegant. Bet ar ji patogi?

37

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

as turiu dormeo pagalve ir man jinai labai gera ir patinka.

38

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Kas liecia pagalves as irgi skustis negaliu nes pukine budavo nekoks variantas visada negerai kazkas miegant o su sita visai ciki man big_smile

39

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu čiužinį ir pagalvę smile kad labai wow būtų pasakyt negaliu, bet ir nieko blogo smile

40

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu čiužinuką, pagalvę ir antklodę. Ant čiužinuko nuo pirmos nakties miegu kaip ant debesies, prie pagalvės reikėjo priprasti - dabar be jos negaliu - skauda kaklą nuo kitų pagalvių, anklodės nenaudojus - per karšta man po ja ir per lengva ji kažkokia, patinka man sunkesnės. Reziume - tikrai nesiskundžiu ir rekomenduoju smile