1

Tema: kas grojat elektrinem?

MAn idomu kiek lietuvoje grojanciu.Gerai butu jei visi duotu kokiu nors patarimu.pvz-mano pusbrolis mokosi pas gitaros mokytoja ir as ji pamokau kiek galiu,bet kaip jis lievai groja. Ka jam ar man daryt? Jis groja jau 4 men,bet vos keicia akordus ar pereina per ladus!
aciu

2

Re: kas grojat elektrinem?

As negroju bet zinau kas groja. To per 4 men neismoksi. O per 4 metus jau gali si ta. Cia labai didelio noro reikia ir uzsispyrimo reikia... Kantrybes taip pat smile

3

Re: kas grojat elektrinem?

per keturis mėnesius groti galima išmokti. pati mokausi ir puikiai tai žinau. tereikia groti kasdien po 4-5 valandas. aš kadangi groju po 13minučių kas trečią dieną, tai mokausi jau beveik du metus ir dar nemoku akordų sujungt, o ką turi daryt mano dešinė ranka, tai išvis žalio supratimo neturiu. tad nusiramink. kaip sakoma, būna ir blogiau.
nežinau, kiek patsai moki grot, bet geriau pusbrolio nemokyk. nes abejoju, ar įmanoma 16 metų būnant groti taip, kad kitą galėtum mokyti. mokymui yra sudaromos įvairios sistemos, o ne "nu, davai, šian parodysiu Metallicos  Fade to bleck pradžią". šitaip **** gausis.
ir dar vienas pastebėjimas. gal tavo pusbroliui kokie 9 metai ir jam dar sunkiai einasi paimt G akordą? na, tiesiog fizinės galimybės neleidžia? arba gal jis visai nenori mokytis? tu jo paklausk.

p.s. kažkokiam websaite mačiau reklamą, kur gali nusipirkti kažkokią mokymo programą, su kuria galima išmokti puikiai groti gitara per 60 minučių. ten nufotografuoti žmonės sako, kad padeda. jei nori, galėsiu paieškot tau nuoirodos. beje, ji apie 300 dolerių kainuoja...

4

Re: kas grojat elektrinem?

na kas ka grojimu laiko. O 4-5 valandas per diena grot, tai nzn ar yra tokiu kurie turi tiek. Neiprates pirstu nebejaus.

5

Re: kas grojat elektrinem?

reikia daug noro ir uzsispyrimo.daug taip pat nepartina groti o jei dar susinervini tai geriau jau padeti gitara i sali

6

Re: kas grojat elektrinem?

as mokausi 6men ir viskas gerai moku greit akordus pereit

7

Re: kas grojat elektrinem?

tiktai reikia daugiau praktikos ir didelio noro

8

Re: kas grojat elektrinem?

turiu pastebėti, kad 4-5 valandas per dieną tikrai yra įmanoma rast. ne vieną pažįstu ir besimokantį, ir dirbantį, ir grojantį. randa žmonės laiko, kai nori...

9

Re: kas grojat elektrinem?

bet po 2-3 valandu as pradedu vargti

10

Re: kas grojat elektrinem?

as jau puse metu kalu kasdiena ir pernkatis smile kai nesimiega... dar gi susikvieciau kruva draugu ir pakurem grupe. grojam daznai ir nieko daugiau nereikia. Tik yra svarbus pastebejimas-reikia ne tik sedeti prie gitaros 20h ir non-stop groti,reikia gavoti,isiminti ir mokytis is savo klaidu! Tokiu budu pramokau ir mes jau pakoncertavom kaune,rygoj ir pan(as pagyrunas smile )

p.s.ta programa uz 300 $ as nuhackinau ir pamaciau kad ten melas sioks toks-ten tik surasyti ladai su visom raidem(beveik tas pats kas Guitar Pro!

11

Re: kas grojat elektrinem?

Eglė, 20 parašė:

ir dar vienas pastebėjimas. gal tavo pusbroliui kokie 9 metai ir jam dar sunkiai einasi paimt G akordą? na, tiesiog fizinės galimybės neleidžia? arba gal jis visai nenori mokytis? tu jo paklausk.


G akordo paemimu variantu yra daug... naudoju pati lengviausia, su dviem pirstais gali ji paimti, su vienu pirstu paemi pacia aptine styga(plonaja) ir su nyksciu dvi stygas irsutines(bosines, storiausias) vsio visas G acordas, nereikia ten lauziti pirstu, nebent jau priprates esi smile

12

Re: kas grojat elektrinem?

o man toks variantas pozerinis yra. ir negražiai skamba.