1

Tema: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Tai vat. Bikinio sukuosenos labai aktualios ir populiarios tarp merginu. O sakykit mielosios ar jusu tai nedomina ant vaikinu? Pasidalinkit savomis fantazijomis smile Ar vis dar esate senamades ir megstate bezdziones? big_smile

2

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Na gi, tai kur jusu nuomones mielosios? big_smile tongue

3

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Kaip suprantu lietuvaiciai, o tiksliau lietuvaites dar nesubrende tokioms diskusijoms big_smile :::608 :::a46

4

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Svarbiausia higiena, o jei ir ten aptvarkyta, tai išvis džiugu.

5

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Elija, ryztingas zingsnis, kad pirma atsiliepiai ir bandai isijungti i sia labai tyliai besipletojancia diskusija, labai dziugu wink Bet noretusi konkretumo smile

6

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

O kokio konkretumo tau reikia ? ta prasme, nori kad pasakyčiau, kokie piešinukai man patinka toje vietoje ?:D

7

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

cia kiek matau tu vienas diskutuoji.:) rimta tema diskusijai.:) dziugu kad nesi bezdzione.ir pagirtina.tikiuosi reklama veikia ir gauni kruvas laisku su pasiulymais pasiziuret.tu zinoma sutinki tu juk turi kuom dydziuotis.o visi kyti gaal ne subrendo,bet gal nemato prasmes rekt-ziurek i mano ******* beje kaip paskuti ar tiesa kad ilgesnis atrodo?:D

8

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Anciasnapis, 32 parašė:

cia kiek matau tu vienas diskutuoji.:) rimta tema diskusijai.:) dziugu kad nesi bezdzione.ir pagirtina.tikiuosi reklama veikia ir gauni kruvas laisku su pasiulymais pasiziuret.tu zinoma sutinki tu juk turi kuom dydziuotis.o visi kyti gaal ne subrendo,bet gal nemato prasmes rekt-ziurek i mano ******* beje kaip paskuti ar tiesa kad ilgesnis atrodo?:D


Tai vat, kad tame ir beda, kad netruksta man to demesio... wink Ir ne apie tai visai buvo kalba big_smile Tad Anciasnapi, nebuk tikras anciasnapis ir nesikisk kur nereikia, klausimas uzduotas merginoms wink Be to, kur matei parasyta, ka nors panasaus i pvz: "Ei, panos mano penis nuskustas, nenorit paziuret..." ar panasiai? tongue

O tave kankina tai, kad pas tave per trumpas ir tik su sukomis gali ji rast ar kaip cia yra?

Be pykciu tikrai wink

9

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

big_smile:D nu tu pats pasakej klausimas uzduotas merginoms.jai tave domintu atsakymas,tu uzduotum klausima viisai auditorijai.o tave domina tik moteriskoji auditorija.kazkas negerai su tuo demesiu.:) ir turet laiko nesamonem,apie kurias turetum su pana lovoi diskutuot,o ne forume klausima kelt.
ir esu tikras kad atsakymas taves nerupi visai.tau reikia moteru kurios reiks savo nuomone,butent tai ir bus susidomejimas big_smile
o kur maciau kad nuskustas?-ei panos ar patinka bezdziones?-ar tai nereiskia va as ,ne bezdzione.paziurekyt big_smile
p.s. mane supykdyt sunku,dar ir del tokiu nesamoniu.ir jai man nepatiktu but anciasnapi as juo nebuciau big_smile
va as pasakyciau respekt-jai pasiulytum konkursa.surinktum vaikinus kandidatus ir i facebooka.o cia.sudo malymas.

10

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Lovoje ne diskutuot, o daryt reikia... wink big_smile Sakai konkursa? Na net nezinau, gal nebent tik ne lietuviskame saite... big_smile http://www.demotyvacijos.lt/vyru-isradi … 05174.html Cia bachurai paprikolino ir tai liko nesuprasti big_smile

11

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Anciasnapis, 32 parašė:

big_smile:D nu tu pats pasakej klausimas uzduotas merginoms.jai tave domintu atsakymas,tu uzduotum klausima viisai auditorijai.o tave domina tik moteriskoji auditorija.kazkas negerai su tuo demesiu.:) ir turet laiko nesamonem,apie kurias turetum su pana lovoi diskutuot,o ne forume klausima kelt.
ir esu tikras kad atsakymas taves nerupi visai.tau reikia moteru kurios reiks savo nuomone,butent tai ir bus susidomejimas big_smile
o kur maciau kad nuskustas?-ei panos ar patinka bezdziones?-ar tai nereiskia va as ,ne bezdzione.paziurekyt big_smile
p.s. mane supykdyt sunku,dar ir del tokiu nesamoniu.ir jai man nepatiktu but anciasnapi as juo nebuciau big_smile
va as pasakyciau respekt-jai pasiulytum konkursa.surinktum vaikinus kandidatus ir i facebooka.o cia.sudo malymas.


Be to as jau bandau issivaizduoti, kaip sitas forumas butu priterstas visukiu "pide-ai",  ****, bl-d ir dar velnias zino, jei paklaustum nuomones pas vaikinus. Nesutinki? smile

12

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Du ožiukai per kalnelį nesueina:D

13

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Geriausia manau jokios sukuosenos big_smile

14

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Elija, 24 parašė:

Du ožiukai per kalnelį nesueina:D

Nea, baik tu, as tikiuosi mes cia labai draugiskai smile

15

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Tomas, 32 parašė:

Geriausia manau jokios sukuosenos big_smile

Va cia irgi variantas wink smile As dar taip giliai nesikabinau iki sukuosenu, bet jeigu jau taip pasisuko pokalbis, tai tegu nie big_smile

16

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Kas be ko higiena yra higiena ir tai svarbu, bet gi galima pasitengus ir kazka grazaus isspausti smile

17

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Mindaugas, 25 parašė:

Kas be ko higiena yra higiena ir tai svarbu, bet gi galima pasitengus ir kazka grazaus isspausti smile

del pi... tu teisus.taip pagalvos.cia naturalu.ner cia jau ko ir smerkt.manau tokia tema nereik cia vistyt.liksi nesuprastas.tiesiog padaryk kas tau patinka ir dziaukis su savo pana.o kas liecdia higijenos smile tai kiekvieno asmeninis reikalas,as manau -protingas supras ir nutiles apie ka as cia , o durnas tiesiog nesupras big_smile

18

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Anciasnapis, 32 parašė:
Mindaugas, 25 parašė:

Kas be ko higiena yra higiena ir tai svarbu, bet gi galima pasitengus ir kazka grazaus isspausti smile

del pi... tu teisus.taip pagalvos.cia naturalu.ner cia jau ko ir smerkt.manau tokia tema nereik cia vistyt.liksi nesuprastas.tiesiog padaryk kas tau patinka ir dziaukis su savo pana.o kas liecdia higijenos smile tai kiekvieno asmeninis reikalas,as manau -protingas supras ir nutiles apie ka as cia , o durnas tiesiog nesupras big_smile


Vat vat, butent wink Bet ka as galiu padaryt, kad uzejo durnas noras papilstyti is tuscio i kiaura big_smile

19

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

''Tai vat. Bikinio sukuosenos labai aktualios ir populiarios tarp merginu. O sakykit mielosios ar jusu tai nedomina ant vaikinu? Pasidalinkit savomis fantazijomis smile Ar vis dar esate senamades ir megstate bezdziones? big_smile''

Mano nuomone : tiesiog nuskusta. kodel? svelni oda.

20

Re: Visi zinom, kas yra bikinio sukuosena B)

Božena, 21 parašė:

''Tai vat. Bikinio sukuosenos labai aktualios ir populiarios tarp merginu. O sakykit mielosios ar jusu tai nedomina ant vaikinu? Pasidalinkit savomis fantazijomis smile Ar vis dar esate senamades ir megstate bezdziones? big_smile''

Mano nuomone : tiesiog nuskusta. kodel? svelni oda.


Supratau smile