1

Tema: Kur ieškot merginos?

Laba diena, man jau 21 metai, esu pakankamai seksualus, aukštas, bet ne toks kaip visi. Man neįdomios mašinos, "prikolnos" kalbos. Esu tvirto charakterio ir tai man neleidžia susirasti panelės. Aš turiu galvoje, panelės, kuri yra ne lengvabūdė, ne ta, kuri praleidžia valandą savo "špakliavimuisi" ir kitaip švaistanti brangų laiką. Tikrai, vis prarandu viltį rasti protingą, gražią panelę. Gal galite patarti kur reikia ieškoti tokių merginų?

Aplinkui vien steriotipiškos merginos. Nei man neįdomu klausytis ką jos matė per savo televizijos laidas, o joms neįdomi politika, finansinės naujienos ir panašiai. Aš tiesą pasakius ir neieškojau, bet per 21 metus net nebuvau įsimylėjęs, tik susižavėjęs. Aš ne gėjus, bet rimtai, kam mergina jei ji tegali pakalbėti apie tai ką matė per geltonąją spaudą. O dar jei pagalvoji, kad 20 procentų dienos laiko ji praleidžia puoselėdama savo įvaizdį, kurį įkamšė jai iš vakarų parėjusi manipuliacija. Turi draugai savo merginas ir man nuo jų blogą darosi. Viena tai užsikrauna nuo mūsų kalbos, kita iš viso išlepinta tėvų ir nieko su ja negali pakalbėti. Patys draugai draugauja su jomis, kad yra gražios ir galima pabarškinti, prieš durnus draugus pasirodyti.

Na, nemeluosiu. Buvau matęs protingas moteris, tačiau jos baigusios universitetus ir dauguma iš jų jau turi šeimas smile

2

Re: Kur ieškot merginos?

principingas, 21 parašė:

Aš tiesą pasakius ir neieškojau

Merginos, o tuo labiau protingos, iš dangaus nenukrenta, tad gal pradžiai pats įdėk pastangų ir paieškok. Gali pradėti nuo šio portalo ir jo teikiamų paslaugų wink

3

Re: Kur ieškot merginos?

Parduotuvei, sausu pusriciu skyriuj ant lentynu gal? smile

4

Re: Kur ieškot merginos?

kur jos ieskot?  tu sakai prisiziuri ir pan, o tu i kokias demesi kreipi? i ka pirma kreipi demesi, kai pamatai zmogu ? i isvaizda. o kam teiki prioriteta, jei portaluose ir visur kitur rinksiesi ar zmogus grazus, tai tu niekur tinkamo sau zmogaus nerasi. JEI ieskosi internete - pradek skaityti, kas parasyta pas zmogu profilyje, tai jau turesi sioki toki isivaizdavima kas per zmogus. Jei su zmogumi susipazisti realiai ziurek kaip bendrauja su kitaip, kokios manieros.
o seip manau nelauk, kad mergina atsiras pati ( na jogal taip ir buna, bet tikrai retai ), idek pastangu.

5

Re: Kur ieškot merginos?

reikia nebijoti uzkalbinti panele siais laikais:)paneles niekas tau neatnes ir nepades ant lekstutes jei jos pats neieskosi...yra tu paprastu paneliu be spakliaus pilna bent jau mano tarpe.Ir beto kiekvienas ta grozi,protinguma skirtingai supranta tad pats turi mastyk kokia panele yra tavo skonio..

6

Re: Kur ieškot merginos?

atnes panele tau eurai,daug euru,bet trumpam,naudokis kilimeliais,netapk kilimeliu.

7

Re: Kur ieškot merginos?

jai nori tokios panos kokia apibudinai, ruoshkis kelionei i kita planeta.
jai rimtai, aishkiai suprantu ko ieshkai, bet yra bet... kaip visada... retenybe grazi- protinga, ir jos dazniausiai pasirenka vienatve, arba tos pacios lyties draugyste, nes JOS PROTINGOS
o tu maziausiai parinkis, yra tokiu vidutinishku tavo norams, rinkis ir gal rasi geriausia ish vidutinishku, jug dar jaunas, laiko turi apsciai...
sekmes....