1

Tema: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Nu blyn pirma viskas kaip ir normaliai ir ka zn pasiunte ka daryt??

2

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Nieko nedaryk,pasiuks tu ja ir viskas... jokios kalbos cia daugiau but negali.

3

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Tomai tikrai nieko nedaryk, tik dar blogiau jos akyse pasirodyti. Reiskias kazkur ir ne viena karta susimovei budamas su ja arba ji tiesiog kokia pyp...
Teks su tuom susitaikyti ir pamirsti. Stenkis neprisiristi labai prie merginu, jos turi tai padaryt pirmos wink
sekmes smile

4

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

kitą susirast, kas per klausimas -_-

5

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Turetum dziaugtis, kad tave paliko, dabar gali visas jos drauges kabinti be sazines grauzaties, esi laisvas- naudokis tuo! wink
Dar tu mergu bus ir bus, ju vistiek daugiau nei vaikinu, taip kad manau kiekvienam po 2 ir daugiau priklauso.

6

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

kvaila pasiusti zmogu su kuriuo buvai laimingas ar pan, tad jokiu budu to nepatariu daryti. del to, kad paliko gali buti kelios priezastys:
1. per mazai rodai demesio ir pan;
2. susirado kita;
3. tu ja arba ji tave apgaudinejo(agaudineja);
4. kazkuriam is jusu nereikalingi rimti santykiai, kazkas neisilakstes.
jei zmogus rimtas, tu jam patikai, tai jis is nei is sio nei is to nepasiuncia. kvaila tai daryti.

7

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Tomai. Bus tu merginu ne karo metai. smile

8

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Gedazas, 26 parašė:

Turetum dziaugtis, kad tave paliko, dabar gali visas jos drauges kabinti be sazines grauzaties, esi laisvas- naudokis tuo! wink
Dar tu mergu bus ir bus, ju vistiek daugiau nei vaikinu, taip kad manau kiekvienam po 2 ir daugiau priklauso.

Siaip vyru yra daugiau iki 30 metu, nuo 30 metu moteru tampa daugiau, tai kai tamstai bus 70 metu, tai ir teks vienam vyrui dvi moteris smile

9

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Bus tu panu,buvo nebuvo;)

10

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

geras patarimas smile ypac , kad pirmos turim prisiristi, taip nebuna jei patinka mergina , tai jau nieko nepadarysi, neisvengsti to prisirisymo smile na , o as siulau paklausti kas nutiko kdl viska nutrauke smile

11

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Jei jau pasiunte, tai turek savigarbos ir islik vyru. Nebuk mazgote! Galbut ta mergaite, poto kai ja kas nors iskaudins ir nuvils labai, suaugs, ir poto ismoks vertinti, arba tokia ir liks, ir tokia turedamas nezinosi kaip itikti, ir kaip per kambari pereiti... O ta sirdgela praeis, kai tik protas prasvieses wink Gyvenimas nesibaige, auksciau nosi, ir neuzstrik "saves gailejimo"  busenoj!  wink

12

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

jei mergina verta taves reikia issiaiskinti kodel ir del ko paliko. gal esi pats ka nors blogai padares. negi neidomu paciam viska issiaiskinti. ir jei verta mergina reikia del meiles pakovoti, kitaip tai ne meile. zinau tai is savo patirties

13

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

stasele, 50 parašė:

jei mergina verta taves reikia issiaiskinti kodel ir del ko paliko. gal esi pats ka nors blogai padares. negi neidomu paciam viska issiaiskinti. ir jei verta mergina reikia del meiles pakovoti, kitaip tai ne meile. zinau tai is savo patirties

ne 16 metu, buna tikroji meile, ir ne 16 metu bunant, zmones moka uz ja kovot, ar turi tam irankiu (protiniu).

14

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Iš savo patirties galiu pasakyti,kad jei reikės ji pati sugrįš (jei norės) na,o jei negrįš reiškia reikia kitos ieškoti. Merginų daug,tik reikia išsirinkti patikimą. Panelių ieškančių vienos nakties nuotykių pilna ant kiekvieno kampo,o rimtų,ištikimų,norinčių ilgos draugystės panelių vienetai. Neįmanoma jų suprasti,pačios prisimąsto nesąmonių,pačios supyksta,o vėliau randa kuo apkaltinti mus... ir Tu pabandyk joms įrodyti,kad mes nekalti...

15

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Kristina, 22 parašė:

geras patarimas smile ypac , kad pirmos turim prisiristi, taip nebuna jei patinka mergina , tai jau nieko nepadarysi, neisvengsti to prisirisymo smile na , o as siulau paklausti kas nutiko kdl viska nutrauke smile



na siaip tikrai nepatariu klausti kas nutiko jog paliko ji tave.o del prierasisumo tai abu zmones turi vienas prtie kito prisiristi.o paliko nes matyt per daug kvaila ir bande "fyfute" pavaidint.o kaip ir yra posakis tai "bumerangas grysta skaudziau".taik kad nenusimink nes gyvenimas visus pamoko .o tu paprasciausiai pasieskok keleta merginu ir su jomis bendraudamas stebek ju poelgius bei bei bendravimus.o siaip kai ateis laikas tai atsiras ta anroji puse ir tada jau nei tu nei ji nepabegsit vienas nuo kito

16 (redagavo Marius, 24 2012-02-22 02:12)

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

plem man visiskai tokia pats situacija, prabuvom du metus kartu, ji vilniuj as klaipedoj, daznai susitikdavom, bendraudavom, zinau kad ji mane mylejo, bet gavosi taip kad as du menesius buvau isvykes i uzsieni ir kai gryzau ji pareiske kad nebenori su manim but, jos as nebetraukiu, nezinau jau trecia savaite nemiegu normlaliai, rodau jai demesi ir t.t. bet viskas kaip zirniai i siena, atrodo kuo labiau stengiuosi tuo labiau ji nuo manes tolsta... net nebezinau ka daryt... nebesugalvoju jokiu budu kaip ja susigrazint. nes zinau kad ji tas zmogus su kuriuo as noriu but... Bandau mest mintis is galvos bet kuo daugiau stengiuosi tai daryt tuo daugiau apie ja galvoju

17

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Marius, 24 parašė:

plem man visiskai tokia pats situacija, prabuvom du metus kartu, ji vilniuj as klaipedoj, daznai susitikdavom, bendraudavom, zinau kad ji mane mylejo, bet gavosi taip kad as du menesius buvau isvykes i uzsieni ir kai gryzau ji pareiske kad nebenori su manim but, jos as nebetraukiu, nezinau jau trecia savaite nemiegu normlaliai, rodau jai demesi ir t.t. bet viskas kaip zirniai i siena, atrodo kuo labiau stengiuosi tuo labiau ji nuo manes tolsta... net nebezinau ka daryt... nebesugalvoju jokiu budu kaip ja susigrazint. nes zinau kad ji tas zmogus su kuriuo as noriu but... Bandau mest mintis is galvos bet kuo daugiau stengiuosi tai daryt tuo daugiau apie ja galvoju

mane paliko pries du metus,as tada negalvojau kas ne as praradau, o ji.:D
dabar ji nori grizt visais imanomais budais-nu reiskias ne as buvau blogas:D:D:D:D:D:D:D o tuo tarpu as isigijau motocikla,perdaziau savo senaji iza.nukeliavau bbs zino kiek kilometru.nuplaukiau bbs zino kiek kilometru baidarem.zvejojau is jaxtos juroj.nezinia kiek naktu praleidau prie upiu ezeru palapinei.nepamenu savo pasimatymu kiekio.festivaliai.karoce,patarimas,mylek save.nesiparink.kai mylesi save ir viska darysi sau gerai,atsiras ir gera mergina.arba sena grizt nores,nes kaip pastebejau -buvusias labai nervina kai esi laimyngas big_smile nesvarbu jos istekejusios ar ne.ir visa laik pagelbeja big_smile:D:D:D:D

18

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Marijus, 18 parašė:

Iš savo patirties galiu pasakyti,kad jei reikės ji pati sugrįš (jei norės) na,o jei negrįš reiškia reikia kitos ieškoti. Merginų daug,tik reikia išsirinkti patikimą. Panelių ieškančių vienos nakties nuotykių pilna ant kiekvieno kampo,o rimtų,ištikimų,norinčių ilgos draugystės panelių vienetai. Neįmanoma jų suprasti,pačios prisimąsto nesąmonių,pačios supyksta,o vėliau randa kuo apkaltinti mus... ir Tu pabandyk joms įrodyti,kad mes nekalti...

jo, pasakei is savo ilgametes patirties...kadangi LABAI daug mates esi, bent 5-6 metus esi turejes rimtus santykius, tai vat ir skelei is savo patirties. Tik neduok dievuliau, kas nors pasinaudos tavo ilgamete "ismintim"...

19

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Marius, 24 parašė:

plem man visiskai tokia pats situacija, prabuvom du metus kartu, ji vilniuj as klaipedoj, daznai susitikdavom, bendraudavom, zinau kad ji mane mylejo, bet gavosi taip kad as du menesius buvau isvykes i uzsieni ir kai gryzau ji pareiske kad nebenori su manim but, jos as nebetraukiu, nezinau jau trecia savaite nemiegu normlaliai, rodau jai demesi ir t.t. bet viskas kaip zirniai i siena, atrodo kuo labiau stengiuosi tuo labiau ji nuo manes tolsta... net nebezinau ka daryt... nebesugalvoju jokiu budu kaip ja susigrazint. nes zinau kad ji tas zmogus su kuriuo as noriu but... Bandau mest mintis is galvos bet kuo daugiau stengiuosi tai daryt tuo daugiau apie ja galvoju

Na jeigu tau butu 10, suprasciau, kodel nesi girdejes issireiskimo, kad atstumas atitolina zmones... Du metus buvot kartu, skirtinguose lietuvos kampeliuose? Kai zmones yra kartu, jiems nepakanka matytis karta per savaite, jie nori dalintis savo kasdienybe (t.y. matytis kasdien). Pradek pamastyma nuo to. Gal pades.

20

Re: Nu, ką daryti jei mergina metė tave, o tu nori ją susigrąžinti??

Marius, 24 parašė:

plem man visiskai tokia pats situacija, prabuvom du metus kartu, ji vilniuj as klaipedoj, daznai susitikdavom, bendraudavom, zinau kad ji mane mylejo, bet gavosi taip kad as du menesius buvau isvykes i uzsieni ir kai gryzau ji pareiske kad nebenori su manim but, jos as nebetraukiu, nezinau jau trecia savaite nemiegu normlaliai, rodau jai demesi ir t.t. bet viskas kaip zirniai i siena, atrodo kuo labiau stengiuosi tuo labiau ji nuo manes tolsta... net nebezinau ka daryt... nebesugalvoju jokiu budu kaip ja susigrazint. nes zinau kad ji tas zmogus su kuriuo as noriu but... Bandau mest mintis is galvos bet kuo daugiau stengiuosi tai daryt tuo daugiau apie ja galvoju


Zodziu kol tu buvai isvykes ji susirado kita ir tiek ziniu.nes siais laikais sunku surasti arba neimanoma kuri tikrai islauktu.ir beje tikrai neapsimoka galvot apie ja nes ji to neverta.o jei nera rimtos tai geriau tada jei jau draugauji tai tik neisimyleti ir neprisiristi prie jos.