1

Tema: Santykiai su vienisomis mamytemis

Norėčiau kad kas pasidalintų patirtimi, jei kas buvote susidūrę su tuo. Kokie santykiai su svetimu vaiku? Mano atveju tai yra blogiau negu blogai. Kaip jaučiatės ar jaustumėtės, kad vaiko aplankyti ateina tikras tėvas? Na man svarbu sužinoti kaip kam sekasi, nes aš savo situacijos jaučiu ilgai nebekentėsiu.

2

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Nuo zmogaus priklauso kokie santykiai kas kaip sava augina kas ilgai pakesti nebegali...
O tikras tevas kaip kad daznai buna isvis ant savo vaiko padejas buna taip kad tiek ji ir tematai. Mano atveju kabake kur susitikdavau dazniau nei pas vaika atvykstant.

3

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Rožytė, 30 parašė:

Tiek tau ji ir rupejo vadinasi. Dabar lengvai "nusiplausi rankeles",kaip ir daznas vyras. Mazi vaikai prisirisa labai prie vyro,esancio salia mamos. Pabandei sakai,nepatiko - mesiu. Trauma ir vaikui siokia tokia padarysi. Reikia visada pries uzmezgant tokius santykius gerai pagalvoti ar sugebesiu, ar patemsiu, ar nenusivilsiu, nes taip ir kencia moteriskaites nuo tokiu tipeliu kaip tu "bandytoju". Patarle tau nemoki p.. nereikia lysti kur nereikia!!!

O tamstele be reikalo loja is karto ant tu vyru. Jus ne ka geresnes esate. Ot va galiu pasakyti atveji kai ir tikra motina pas kita isejo o vaika pasimti pamirso taip ir auga jis ten pas svetima vyra be tikro motinos ir tevo. Kurie tik pazaisti tevus retkarciais atvyksta...

4

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

ei pamilsti moteri pamilsi ir jos vaika. Na, nebutinai pamilsi bet bent jau NE nekesi. O santykius su vaiku statyti reikia palengva. Kol pripras.
Pati esu issiskyrusi auginu vaikuti. Ir zinot, labai skaudu, kad daugelis "nuraso" del sito. Baime, nenoras "svetimo" ar kazkas...o juk mamytes taipogi kaip ir teveliai nori savojo zmogucio...

5

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Na suprantama, kodel "nurasomos" mamytes. Labai daug problemu su jomis.

6

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

tu savo vaiku turi?pirma.
antra tu prasei kad motina vaika tevui duotu ne namuose?ir kokie santykiai tarp jos ir buvusiojo. ir dar tu neparasej kame problema?man atrodo kad tavyje,jai 33 metu zmogus galvoja kad ras celkute ir ji cia lakstys aplink ji - tai jis nesveikas.prie ko cia kas kaip jauciasi.tu parasyk.tu pavydi savo moters,tau truksta demesio is jos.ar vaikas nesiklauso.
man toks ispudis kad tu nemastantis zmogus.tu gal su mama gyveni? as turiu du vaikus.pries du metus issiskyriau su drauge,tai vaikas iki siol atvaziuoja pas mane savaitgaliais.
noriu pasakyt ka sesi ta ir pjausi,busi draugas turesi mazyti drauga.

7

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

Norėčiau kad kas pasidalintų patirtimi, jei kas buvote susidūrę su tuo. Kokie santykiai su svetimu vaiku? Mano atveju tai yra blogiau negu blogai. Kaip jaučiatės ar jaustumėtės, kad vaiko aplankyti ateina tikras tėvas? Na man svarbu sužinoti kaip kam sekasi, nes aš savo situacijos jaučiu ilgai nebekentėsiu.

Kas yra "blogiau negu blogai"? Kiek metų vaikui? Ir tu jau nebekenti big_smile jau ieškai. Man tik įdomu, kokia gi tavo situacija? Nes porą žodžių parašei, lyg tu būtum toks nuostabus o draugė - ragana su raganiuku.
O kaip jūs galit jaustis, kai vaiko/ų aplankyti ateina tėtis? Ogi kaip tik norit. Ir visiškai nesvarbu kaip jūs jaučiatės ar kaip jaučiasi tuo metu mama. Svarbu kaip jaučiasi vaikas/ai. Dažniausiai tėtis liks tėčiu visą gyvenimą. Aišku, jų bus visokių: vieni mylintys ir reguliariai lankantys vaiką/us, kiti reguliariai keliantys problemas, dar kitų nebus visai ar pasirodys karts nuo karto. Situacijos visos skirtingos.

8

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Anciasnapis, 32 parašė:

tu savo vaiku turi?pirma.
antra tu prasei kad motina vaika tevui duotu ne namuose?ir kokie santykiai tarp jos ir buvusiojo. ir dar tu neparasej kame problema?man atrodo kad tavyje,jai 33 metu zmogus galvoja kad ras celkute ir ji cia lakstys aplink ji - tai jis nesveikas.prie ko cia kas kaip jauciasi.tu parasyk.tu pavydi savo moters,tau truksta demesio is jos.ar vaikas nesiklauso.
man toks ispudis kad tu nemastantis zmogus.tu gal su mama gyveni? as turiu du vaikus.pries du metus issiskyriau su drauge,tai vaikas iki siol atvaziuoja pas mane savaitgaliais.
noriu pasakyt ka sesi ta ir pjausi,busi draugas turesi mazyti drauga.


Auksiniai zodziai smile Bijai atsakomybes, bijai PASISTENGTI sutarti ieskokis laisvos kaip vejas.

9

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

10

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

o as tau pasakysiu tu asilas ir duok man jos numeri big_smile:D:D:D:D:D:D
problema tikrai tavyje.o ne vaike ir net nemotinoj.tu nesi apsisprendes,ir per tavo neapsisprendima visas meslas prie taves limpa. trenk kumsciu per stala.pastatik boba i vieta reikiamu kampu ir konkreciai isspresk.o esi kaip skuduras tai ir elgiasi su tavim taip. geriau but vienam nei su bet kuo.

11

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

Nieko nepasakyčiau. Nes iš to ką parašei neaišku kiek vaikui metų, kur ji leidžia tą savaitgalį. Kiek ji pasitiki savo buvusiuoju (t.y. kaip gerai jis gali pasirūpinti vaiku ir ar išvis gali) Koks vaiko lankymo grafikas, ar tai teismo sprendimas ar jų pačių susitarimas ir t.t.. Ir apskitai, tu nieko apie savo situaciją nerašai, bet nori, kad tave visi užjaustų ir palaikytų big_smile taip gi nebūna

12

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

ir kadangi tu asilas nesuprask manes kad turi ja must.tiesiog sustatik konkreciai taskus ir issiskyrsyt arba padarysyte kad abiem butu gerai.bet tu prajuokinai.ka mes pasakisim.nieko.o tu pats ka pasakysi?

13

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Julie, 29 parašė:
Tomas, 33 parašė:

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

Nieko nepasakyčiau. Nes iš to ką parašei neaišku kiek vaikui metų, kur ji leidžia tą savaitgalį. Kiek ji pasitiki savo buvusiuoju (t.y. kaip gerai jis gali pasirūpinti vaiku ir ar išvis gali) Koks vaiko lankymo grafikas, ar tai teismo sprendimas ar jų pačių susitarimas ir t.t.. Ir apskitai, tu nieko apie savo situaciją nerašai, bet nori, kad tave visi užjaustų ir palaikytų big_smile taip gi nebūna

bravo uz pastebejima big_smile

14

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

tikriausiai taip teismas nutarė, o nuosprendžio negalima nevykdyt smile

15

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Gitana, 40 parašė:
Tomas, 33 parašė:

O ka pasakytumet i tai, kad mergina viena savaitgali leidzia su savo buvusiuoju, kita savaitgali su manim?

tikriausiai taip teismas nutarė, o nuosprendžio negalima nevykdyt smile

Siaip tai zodis "leidzia" gali tureti placia prasme... Manau temos autorius ka kitka turejo omenyje nei teismo sprendima..

16 (redagavo Julie, 29 2012-02-29 21:36)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Aivaras, 100 parašė:

Siaip tai zodis "leidzia" gali tureti placia prasme... Manau temos autorius ka kitka turejo omenyje nei teismo sprendima..

Kaip čia galima ką nors manyti, jei žmogus sukuria naują temą ir nesugeba nieko paaiškinti? Mes visi galime tik spėlioti, tačiau situaciją aprašyti gali tik temos autorius.
Kaip ten bebūtų, pastebėjau, jog jis ieško tik tokių atsiliepimų, kurie antrintų jo požiūrį smile

17

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Julie, 29 parašė:
Aivaras, 100 parašė:

Siaip tai zodis "leidzia" gali tureti placia prasme... Manau temos autorius ka kitka turejo omenyje nei teismo sprendima..

Kaip čia galima ką nors manyti, jei žmogus sukuria naują temą ir nesugeba nieko paaiškinti? Mes visi galime tik spėlioti, tačiau situaciją aprašyti gali tik temos autorius.
Kaip ten bebūtų, pastebėjau, jog jis ieško tik tokių atsiliepimų, kurie antrintų jo požiūrį smile

Sutinku su tuo ko jis iesko, bet juk cia visos temos tokiu pagrindu sukurtos. Save pateisinti.
Ir butent todel kad mes galime tik spelioti gal ir nebutina taip jau jo pulti tik spelionemis remiantis?. Gal butent todel as cia ir gaunuosi kaip atsvara tam...

18

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Julie, 29 parašė:
Aivaras, 100 parašė:

Siaip tai zodis "leidzia" gali tureti placia prasme... Manau temos autorius ka kitka turejo omenyje nei teismo sprendima..

Kaip čia galima ką nors manyti, jei žmogus sukuria naują temą ir nesugeba nieko paaiškinti? Mes visi galime tik spėlioti, tačiau situaciją aprašyti gali tik temos autorius.
Kaip ten bebūtų, pastebėjau, jog jis ieško tik tokių atsiliepimų, kurie antrintų jo požiūrį smile

ir pataikautu.
beje autoriaus pasiaiskinimo ir atsakymu i mum rupimus, jo temos klausimus jau nera.liko tik atsvara.

19

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Kaip patogu!
Pagal kai kuriuos pasisakymus atrodo, jei turi vaiką, tai gali elgtis kaip nori, nes juk TU TURI VAIKĄ ir nesvarbu, ką padarytum visuomenė vis tiek smerks tą, kuris neturi vaikų poroje, o ne tą, kuris turi.

Net ir susipažįstant su vieniša mama/ tėčiu reikia laiko suprasti, apsiprasti, susivokti. Nemanau, kad tas supratimas atsiranda per akimirką.

20

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Uršule, kas be ko, visi turi elgtis taip, kad nekenktų kitam. Bet mes ne apie tai.

Temos autorius neatsakė nė į vieną klausimą. Laukia tik nuomonių, atsiliepimų, kurie papeiktų mamas, vienas auginančias savo vaikus. Jei jis būtų atsakęs į klausimus ir apibūdinęs situaciją, tuomet žmonės, susidūrę su tokiomis pačiomis problemomis, galėtų pakomentuoti. Taip pat būtų įmanoma jam ką nors patarti.

Nei vieni santykiai tarp vyro ir moters nėra paprasti smile visur reikia paisyti kito norų, jausmų ir dar daugelio dalykų. O tokiuose santykiuose jau yra vaikas ar vaikai ir praeitis visada su jais. Tačiau tai nereiškia, kad tokie santykiai daug sudėtingesni. Tiesiog reikia mokėti kalbėtis ir ieškoti kompromisų.