81

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

O mano atveju, kaip tik atrodo, kad vaiaki rimtiems santykiams kaip tik trukdo smile Na, bet gal taip klostosi, kad nebendrauju su vyresniais vyrais, kurie jau lyg ir turėtų būti susitupėję ir pan. O vyrams iki 30m. tai tikrai nesinori apsiimti svetimų vaikų auginti, kaip jie tą traktuoja. Nors už vaikus atsakinga esu aš ir tikrai nenoriu niekam perleisti tos atsakomybės, nebent kažkiek pasidalinti ja.

82

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

sowelu parašė:

O mano atveju, kaip tik atrodo, kad vaiaki rimtiems santykiams kaip tik trukdo smile Na, bet gal taip klostosi, kad nebendrauju su vyresniais vyrais, kurie jau lyg ir turėtų būti susitupėję ir pan. O vyrams iki 30m. tai tikrai nesinori apsiimti svetimų vaikų auginti, kaip jie tą traktuoja. Nors už vaikus atsakinga esu aš ir tikrai nenoriu niekam perleisti tos atsakomybės, nebent kažkiek pasidalinti ja.

tai tu ir nebendfrauk su tais,kuriems dar neisauso "protinio brandumo"amzius,paskui nereikes skustis,kad nerandi :DDD

83

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Ingutele parašė:
sowelu parašė:

O mano atveju, kaip tik atrodo, kad vaiaki rimtiems santykiams kaip tik trukdo smile Na, bet gal taip klostosi, kad nebendrauju su vyresniais vyrais, kurie jau lyg ir turėtų būti susitupėję ir pan. O vyrams iki 30m. tai tikrai nesinori apsiimti svetimų vaikų auginti, kaip jie tą traktuoja. Nors už vaikus atsakinga esu aš ir tikrai nenoriu niekam perleisti tos atsakomybės, nebent kažkiek pasidalinti ja.

tai tu ir nebendfrauk su tais,kuriems dar neisauso "protinio brandumo"amzius,paskui nereikes skustis,kad nerandi :DDD


Visiškai pritariu.
Nors tenko bendrauti ir su 25 metų vaikinu, kurie jau yra nusiteikę kurti šeimą ir priimtų tą vaikelį kaip savo. O va iš 33 metų vaikino teko išgirsti, kad bijosi rimtų santykių, nors atseit vaikas netrukdo.. bet tokius veju lauk, nes man netinka santykiai tik dėl pasibastymo be įsipareigojimų...mano dukra nori kad tėtį rasčiau, o ne iš namų išeičiau gastrolių...

84

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Ingutele parašė:
sowelu parašė:

O mano atveju, kaip tik atrodo, kad vaiaki rimtiems santykiams kaip tik trukdo smile Na, bet gal taip klostosi, kad nebendrauju su vyresniais vyrais, kurie jau lyg ir turėtų būti susitupėję ir pan. O vyrams iki 30m. tai tikrai nesinori apsiimti svetimų vaikų auginti, kaip jie tą traktuoja. Nors už vaikus atsakinga esu aš ir tikrai nenoriu niekam perleisti tos atsakomybės, nebent kažkiek pasidalinti ja.

tai tu ir nebendfrauk su tais,kuriems dar neisauso "protinio brandumo"amzius,paskui nereikes skustis,kad nerandi :DDD


Visiškai pritariu.
Nors tenko bendrauti ir su 25 metų vaikinu, kurie jau yra nusiteikę kurti šeimą ir priimtų tą vaikelį kaip savo. O va iš 33 metų vaikino teko išgirsti, kad bijosi rimtų santykių, nors atseit vaikas netrukdo.. bet tokius veju lauk, nes man netinka santykiai tik dėl pasibastymo be įsipareigojimų...mano dukra nori kad tėtį rasčiau, o ne iš namų išeičiau gastrolių...

labai pritariu siai nuomonei,nes pas mane situacija ir mastymas lygiai toks pats vyru atzvilgiu smile

85 (redagavo sowelu 2013-03-13 14:31)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Ingutele parašė:

tai tu ir nebendfrauk su tais,kuriems dar neisauso "protinio brandumo"amzius,paskui nereikes skustis,kad nerandi :DDD

Kad aš nesiskundžiu smile)) Neieškau vaikams tėvo, nes turi savo.
Bendrauju su kuom noriu..Tiesiog pasidalinau tokia tendencija, su kuria susidūriau smile
Juolab, ir subrendę žmones ne visada nori svetimų vaikų wink

86

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

O man iš tikrųjų įdomi nuomonė vyrų, dėl kokios priežasties yra nenoras auginti svetimo vaiko? Kokie motyvai? Ego neleidžia ar kaip?
Kažkaip man kitos moters pagimdytą vaiką neatrodo baisu auginti, žinoma būtų sunku pelnyti vaiko palankumą, ypač jei vaikas nuo mažens pažino mamą. Bet vyro atveju, tai yra vaikų, kurie savo biologinių tėvų net nepažino ir nepajuto tos tėviškos meilės, tokiems vaikams, bet koks vyriškas dėmesys ir atjauta yra geriau negu nieko...
O va pasirodo suaugę vyrai per save perlipti negali.. kame čia bėdos?

87

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:

O man iš tikrųjų įdomi nuomonė vyrų, dėl kokios priežasties yra nenoras auginti svetimo vaiko? Kokie motyvai? Ego neleidžia ar kaip?
Kažkaip man kitos moters pagimdytą vaiką neatrodo baisu auginti, žinoma būtų sunku pelnyti vaiko palankumą, ypač jei vaikas nuo mažens pažino mamą. Bet vyro atveju, tai yra vaikų, kurie savo biologinių tėvų net nepažino ir nepajuto tos tėviškos meilės, tokiems vaikams, bet koks vyriškas dėmesys ir atjauta yra geriau negu nieko...
O va pasirodo suaugę vyrai per save perlipti negali.. kame čia bėdos?

svetimas jau tai pasakita ,,svetimas,,,buna tu isimciu ir augina ir visa kita,,,galvot apie kazka kas ka pajuto kas ka ne,,na nesu jau cia toks jautruolis kad apie kiekviena galvot,,,tegu kita kart galvoja ir mergina ar verta gimdyt jai tos teviskos meiles ar ko ten nepajus..

88

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

tinsanis parašė:

svetimas jau tai pasakita ,,svetimas,,,buna tu isimciu ir augina ir visa kita,,,galvot apie kazka kas ka pajuto kas ka ne,,na nesu jau cia toks jautruolis kad apie kiekviena galvot,,,tegu kita kart galvoja ir mergina ar verta gimdyt jai tos teviskos meiles ar ko ten nepajus..

O tai gal protingasis žmogau, siūlantis pagalvot gimdyt, ar ne, kitą kartą, paaiškinti gali, kaip gali apsigalvot negimdyt, kai bailys vaikinas pabėga tada kai jau nutraukti nėštumą nebe laikas? Man tik šiaip smalsu, nes aš ir šiaip esu prieš abortus...

O dar bandau išmąstyt, taigi vaikas tai svetimas, nes nuo kito vyro, o tai kaip jums, vyrai, nekoktu būti su svetimo vyro turėta moterimi (supask, neskaisčia)? Taigi beveik vienodas atvejis.. Gaila, kad kai kurie vis dar gyvena "Veronikos" laikais.....

Dėl visa ko pastebėsiu - aš optimistė, ir tikiu kad vis dar kažkur klajoja ir manęs ieško tas, kuriam tiksiu ir aš, ir mano stebuklėlis.. tik šiaip įdomi vyriškoji mąstysena paanalizuot smile

89

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Vaikas yra gimdomas tam kad butu uzaugintas meileje ir butu juo pasirupinta, kai vaikas auga be tevo tai jo vaikyste tikrai yra sunku. Ir moterys kurios gimdo vaikus be tevo daro didziule klaida, nes skriaudzia ne tik save bet ir savo vaika. O kitas dalykas jei tu pries abortus tai pasakyk ar galetum pvz auginti 12 vaiku? Daznai moteris isivaizduoja vaika kaip maza lelia su kuria reiks tik zaist. Pirmiausia manau moterys turetu pagalvoti ar ji gales vaikui duoti tai kad jis butu laimingas, nebutu kitu vaiku skaudinamas kad neturi tecio ir pan. o ne galvoti tik apie savo kvailus principus.
O kas liecia moteris su vaiku. Daznas vyras zino kad moteris su vaiku turi tikrai daug minusu. Pirmas dalykas vaikas visada zinos kad tai ne jo tevas ir daugelis vaiku tiesiog taip skaudina vyrus (pvz: tu man ne tevas, cia tu man neaiskink). KItas dalykas vyras turi iskart nert i santykius kuriuose svarbiausia persona yra ne jis o svetimas vaikas. Trecias vaikas privercia kazko atsisakyti, ne visur gali iseiti. O kaip santykiu pradzioje norysi pauzsti pasidziaug "medaus menesiu". O cia gaunas taip kad puoli iskart i sunkumus.
Todel moteri su vaiku gali rinktis tik tuo paties likimo vyras, arba nevykelis kuriam su moterim nesiseka.

90

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:

Vaikas yra gimdomas tam kad butu uzaugintas meileje ir butu juo pasirupinta, kai vaikas auga be tevo tai jo vaikyste tikrai yra sunku. Ir moterys kurios gimdo vaikus be tevo daro didziule klaida, nes skriaudzia ne tik save bet ir savo vaika.

Taigi kalta yra moteris, kad vyras, kuriuo pasitikėjo, yra neatsakingas? Tikrai lengviausia suverst kaltę moteriai smile Antra, ne visi vaikai paliekami iki gimdymo, kitas gi mamas palieka pagimdžius, nes pabūgsta atsakomybės mūsų stiprioji lytis smile

Arturas parašė:

O kitas dalykas jei tu pries abortus tai pasakyk ar galetum pvz auginti 12 vaiku? Daznai moteris isivaizduoja vaika kaip maza lelia su kuria reiks tik zaist. Pirmiausia manau moterys turetu pagalvoti ar ji gales vaikui duoti tai kad jis butu laimingas, nebutu kitu vaiku skaudinamas kad neturi tecio ir pan. o ne galvoti tik apie savo kvailus principus.

Turbūt vaikinas nežinai apie kontracepciją ir šiaip kitus būdus neužtaisyti vaiko... Man vaikas ne lelia, o rimtas atsakingas žingsnis..O vaiko laime dėl tėvo buvimo ar nebuvimo labai jau kvaila oponuoti, nes yra šeimų kur vaikui yra gėda pasakyti, kad turi tokį tėvą.

Arturas parašė:

O kas liecia moteris su vaiku. Daznas vyras zino kad moteris su vaiku turi tikrai daug minusu. Pirmas dalykas vaikas visada zinos kad tai ne jo tevas ir daugelis vaiku tiesiog taip skaudina vyrus (pvz: tu man ne tevas, cia tu man neaiskink). KItas dalykas vyras turi iskart nert i santykius kuriuose svarbiausia persona yra ne jis o svetimas vaikas. Trecias vaikas privercia kazko atsisakyti, ne visur gali iseiti. O kaip santykiu pradzioje norysi pauzsti pasidziaug "medaus menesiu". O cia gaunas taip kad puoli iskart i sunkumus.
Todel moteri su vaiku gali rinktis tik tuo paties likimo vyras, arba nevykelis kuriam su moterim nesiseka.

Ir vėl gi drįstu ginčytis. Kaip vaikas priims kitą žmogų į šeimą priklauso nuo to, kaip jis auklėjamas ir kokios vertybės jam diegiamos.
Antra, nežinau kaip kitos moterys, bet man nekyla minties pradėjus pažintį vyrą pažindinti su vaiku ir užkrauti kažkokias užduotis su tuo susijusias. Taip pripažįstu, dėl vaiko turiu labiau ribotą laiką, bet tai lemia, kad kiekvienas susitikimas išnaudojamas produktyviau.
Bendrai paėmus, juk bet kokie santykiai yra sunkumas, nes reikia stengtis dėl kitos puselės, dėl kažko bendro...

O paskutinis sakinys, vos neužmušė mano viso optimizmo...bet vis tiek dar tikiuosi, kad Lietuvoj dar yra "sunkumų" nebijančių vaikinų smile

91

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:

Taigi kalta yra moteris, kad vyras, kuriuo pasitikėjo, yra neatsakingas? Tikrai lengviausia suverst kaltę moteriai smile Antra, ne visi vaikai paliekami iki gimdymo, kitas gi mamas palieka pagimdžius, nes pabūgsta atsakomybės mūsų stiprioji lytis smile

As nekalbu apie tuos atvejus kai vyro nelieka pagimdzius. As kalbu apie tuos atvejus kai vyras vaiko nenori, o moteris vistiek gimdo. Taip pasielgdama neatsakingai.

Renata parašė:

  Turbūt vaikinas nežinai apie kontracepciją ir šiaip kitus būdus neužtaisyti vaiko... Man vaikas ne lelia, o rimtas atsakingas žingsnis..O vaiko laime dėl tėvo buvimo ar nebuvimo labai jau kvaila oponuoti, nes yra šeimų kur vaikui yra gėda pasakyti, kad turi tokį tėvą.

Zinau apie kontracepcija, deja kad ir siaip technologiniais laikais nera normalios kontracepcijos. O del tevo buvimo ar nebuvimo. Tai sunku pasakyti kas bus ateityje, niekas is musu nezinom, bet jei zinom kad vaikui tevas bus prastas. Tai kam gimdyt? Geriau abortas ir paieskok vyro kuris gales buti tevu.


Renata parašė:

Ir vėl gi drįstu ginčytis. Kaip vaikas priims kitą žmogų į šeimą priklauso nuo to, kaip jis auklėjamas ir kokios vertybės jam diegiamos.
Antra, nežinau kaip kitos moterys, bet man nekyla minties pradėjus pažintį vyrą pažindinti su vaiku ir užkrauti kažkokias užduotis su tuo susijusias. Taip pripažįstu, dėl vaiko turiu labiau ribotą laiką, bet tai lemia, kad kiekvienas susitikimas išnaudojamas produktyviau.
Bendrai paėmus, juk bet kokie santykiai yra sunkumas, nes reikia stengtis dėl kitos puselės, dėl kažko bendro...

Vaikui visu vertybiu neidiegsi, daug ka jis pasims is savo draugu. Ir tikrai konflikto atveju vaikas visa noredamas igelti patevui ta kozeri tures.
Niekas nekalba apie pazinties pradzia, juk vyras neina pas tave gyventi pazinties pradzioje. As kalbu apie ta laika kai ateis gyventi.

Renata parašė:

O paskutinis sakinys, vos neužmušė mano viso optimizmo...bet vis tiek dar tikiuosi, kad Lietuvoj dar yra "sunkumų" nebijančių vaikinų smile

Kiekvienas zmogus juk gali rinktis ar su daugiau sunkumu ar su maziau. Dauguma bus protingi rinksis su maziau. Jei turi is ko rinktis.

92

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata ,tu tikrai neatrodisi protingai besigincidama su kvailiu,ir atvirksciai.tu turi gyvenime patirti-jos ir laikykis.apie kokias vertybes tu kalbi,jai pries tai reikia pasakyt  kas yra toji vertybe.nu tau vaikas.jam ten kas nors kyto.nesiparink.jam dar vaikai skaudina vyrus big_smile:D:D:D:D:D:D:D as kai ta pamaciau jau nezinojau ar toliau skaityt.nu iki nevykelio datraukiau.
klausyk vykeli-tu ka cia veiki?

93

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Kazkokia kvaila diskusija, juk ir turint vaiku gyvenimas tesiasi, normalu, kad moteriai-mamai reikia vyrisko demesio, jei nera vaiko tevelio, kuris ji galetu skirti. O koks skirtumas kokiu budu ji tapo vienisa, ar ja paliko atsakomybes issigandes kvailys, ar po 10 pragyventu metu santuokoje nusprendes pasilakstyti buves sutuoktinis? Taip bendravimas sudetingesnis, reikia taikytis ir prie kito zmogucio (-iu), bet man didesne geda butu pasakyti, kad as pasidariau aborta, nes mano isrinktasis nenorejo prisiimti atsakomybes, o as grauziu uz tai save visa gyvenima, nei tai, kad esu vienisa mama. O siaip ar taip moterys yra stiprios, vienisos mamytes dar stipresnes ir joms nereikia tokiu vyru salia, kurie bijo ju stebuklelio, kad "iskaudins" big_smile ar pan. O cia apie ta materialine nauda tai isvis nesamone, nebutina buti vienisa mama, kad butum pinigu melzeja. Yra vyru, kuriu negasdina mylimos moters vaikai, yra moteru, kurios sugeba islaikyti savo vaikus be niekieno pagalbos.

94

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Jovita parašė:

Kazkokia kvaila diskusija, juk ir turint vaiku gyvenimas tesiasi, normalu, kad moteriai-mamai reikia vyrisko demesio, jei nera vaiko tevelio, kuris ji galetu skirti. O koks skirtumas kokiu budu ji tapo vienisa, ar ja paliko atsakomybes issigandes kvailys, ar po 10 pragyventu metu santuokoje nusprendes pasilakstyti buves sutuoktinis? Taip bendravimas sudetingesnis, reikia taikytis ir prie kito zmogucio (-iu), bet man didesne geda butu pasakyti, kad as pasidariau aborta, nes mano isrinktasis nenorejo prisiimti atsakomybes, o as grauziu uz tai save visa gyvenima, nei tai, kad esu vienisa mama. O siaip ar taip moterys yra stiprios, vienisos mamytes dar stipresnes ir joms nereikia tokiu vyru salia, kurie bijo ju stebuklelio, kad "iskaudins" big_smile ar pan. O cia apie ta materialine nauda tai isvis nesamone, nebutina buti vienisa mama, kad butum pinigu melzeja. Yra vyru, kuriu negasdina mylimos moters vaikai, yra moteru, kurios sugeba islaikyti savo vaikus be niekieno pagalbos.

Grauztis del aborto tai tas pats kas grauztis kad uzsiemei seksu su prezervatyvu. Juk tam prezervatyve irgi yra gyvybe kuri zuvo, nors galejo gyventi ilgai........

95

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Jovita parašė:

Kazkokia kvaila diskusija, juk ir turint vaiku gyvenimas tesiasi, normalu, kad moteriai-mamai reikia vyrisko demesio, jei nera vaiko tevelio, kuris ji galetu skirti. O koks skirtumas kokiu budu ji tapo vienisa, ar ja paliko atsakomybes issigandes kvailys, ar po 10 pragyventu metu santuokoje nusprendes pasilakstyti buves sutuoktinis? Taip bendravimas sudetingesnis, reikia taikytis ir prie kito zmogucio (-iu), bet man didesne geda butu pasakyti, kad as pasidariau aborta, nes mano isrinktasis nenorejo prisiimti atsakomybes, o as grauziu uz tai save visa gyvenima, nei tai, kad esu vienisa mama. O siaip ar taip moterys yra stiprios, vienisos mamytes dar stipresnes ir joms nereikia tokiu vyru salia, kurie bijo ju stebuklelio, kad "iskaudins" big_smile ar pan. O cia apie ta materialine nauda tai isvis nesamone, nebutina buti vienisa mama, kad butum pinigu melzeja. Yra vyru, kuriu negasdina mylimos moters vaikai, yra moteru, kurios sugeba islaikyti savo vaikus be niekieno pagalbos.

Pagarba tokie protingiems žodžiams :::833

96

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Anciasnapis parašė:

Renata ,tu tikrai neatrodisi protingai besigincidama su kvailiu,ir atvirksciai.tu turi gyvenime patirti-jos ir laikykis.

Ne savo protingumą įrodyt noriu ..man šiaip įdomu analizuot ir vykėlius, ir nevykėlius, jų pozicijas ir nusipezėjimus big_smile ir šiaip smagu pakurstyti diskusijas smile

97

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Jovita parašė:

Kazkokia kvaila diskusija, juk ir turint vaiku gyvenimas tesiasi, normalu, kad moteriai-mamai reikia vyrisko demesio, jei nera vaiko tevelio, kuris ji galetu skirti. O koks skirtumas kokiu budu ji tapo vienisa, ar ja paliko atsakomybes issigandes kvailys, ar po 10 pragyventu metu santuokoje nusprendes pasilakstyti buves sutuoktinis? Taip bendravimas sudetingesnis, reikia taikytis ir prie kito zmogucio (-iu), bet man didesne geda butu pasakyti, kad as pasidariau aborta, nes mano isrinktasis nenorejo prisiimti atsakomybes, o as grauziu uz tai save visa gyvenima, nei tai, kad esu vienisa mama. O siaip ar taip moterys yra stiprios, vienisos mamytes dar stipresnes ir joms nereikia tokiu vyru salia, kurie bijo ju stebuklelio, kad "iskaudins" big_smile ar pan. O cia apie ta materialine nauda tai isvis nesamone, nebutina buti vienisa mama, kad butum pinigu melzeja. Yra vyru, kuriu negasdina mylimos moters vaikai, yra moteru, kurios sugeba islaikyti savo vaikus be niekieno pagalbos.

Grauztis del aborto tai tas pats kas grauztis kad uzsiemei seksu su prezervatyvu. Juk tam prezervatyve irgi yra gyvybe kuri zuvo, nors galejo gyventi ilgai........


Gyvybe tu gyvybe, tai, ka tu visa gyvenima nescias, kol pas tave gyvybes plaukioja? Be moters ta gyvybe neatsiras, bet labai aiskios tavo vertybes, atsakomybes jausmas, o gal greiciau jo nebuvimas. tik dar vienas klausimas, jei butu dvi merginos, viena pasidarius tris abortus, nes masto panasiai kaip tu, kita auginanti vaika. kuria pasirinksi?

98

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:

Grauztis del aborto tai tas pats kas grauztis kad uzsiemei seksu su prezervatyvu. Juk tam prezervatyve irgi yra gyvybe kuri zuvo, nors galejo gyventi ilgai........

O tai jei tu taip šauniai apie abortus atsiliepi, tai gal tau paprasčiau būtų pasidaryti vasektomija, nei paskui po tavęs merginoms save žaloti?

99 (redagavo Arturas 2013-03-15 21:57)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Jovita parašė:
Arturas parašė:
Jovita parašė:

Kazkokia kvaila diskusija, juk ir turint vaiku gyvenimas tesiasi, normalu, kad moteriai-mamai reikia vyrisko demesio, jei nera vaiko tevelio, kuris ji galetu skirti. O koks skirtumas kokiu budu ji tapo vienisa, ar ja paliko atsakomybes issigandes kvailys, ar po 10 pragyventu metu santuokoje nusprendes pasilakstyti buves sutuoktinis? Taip bendravimas sudetingesnis, reikia taikytis ir prie kito zmogucio (-iu), bet man didesne geda butu pasakyti, kad as pasidariau aborta, nes mano isrinktasis nenorejo prisiimti atsakomybes, o as grauziu uz tai save visa gyvenima, nei tai, kad esu vienisa mama. O siaip ar taip moterys yra stiprios, vienisos mamytes dar stipresnes ir joms nereikia tokiu vyru salia, kurie bijo ju stebuklelio, kad "iskaudins" big_smile ar pan. O cia apie ta materialine nauda tai isvis nesamone, nebutina buti vienisa mama, kad butum pinigu melzeja. Yra vyru, kuriu negasdina mylimos moters vaikai, yra moteru, kurios sugeba islaikyti savo vaikus be niekieno pagalbos.

Grauztis del aborto tai tas pats kas grauztis kad uzsiemei seksu su prezervatyvu. Juk tam prezervatyve irgi yra gyvybe kuri zuvo, nors galejo gyventi ilgai........


Gyvybe tu gyvybe, tai, ka tu visa gyvenima nescias, kol pas tave gyvybes plaukioja? Be moters ta gyvybe neatsiras, bet labai aiskios tavo vertybes, atsakomybes jausmas, o gal greiciau jo nebuvimas. tik dar vienas klausimas, jei butu dvi merginos, viena pasidarius tris abortus, nes masto panasiai kaip tu, kita auginanti vaika. kuria pasirinksi?

Tai tu man pasakyk spermotozoidas ir kiausialaste tai niekis, bet kai jie susijungia tai cia tada gyvybe? Gyvybe visais atvejais. Kodel abortas leidziamas tik ankstyvoje stadyjoje, nes ten tik gemalas kuris neturi nei sirdies nei organu ir t.t Jis mazai kuo skiriasi nuo spermotozoido. As nekalbu apie velyvas nestumostadijas kai vaisius jau turi viska ka turi kudykis. Tad nereikia cia rodyt tu kvailu principu. O reikia visada moket paziuret toliau savo bukos nosies.
O atsakomybes nebuvimas yra kaip tik pas ta zmogu kuris sau negali leist salygu tureti vaika, bet vistiek ji gimdo. Tas vaikas buna nemylimas skriaudziamas. O uzauges islieja visa savo vaikystes pykti. Po to mirga delfi apie isprievartavimus, zmogzudystes ir t.t. Kartais gal atrodo va as neturiu salygu bet duosiu vaikui viska ka turiu, bet to nevisada uztenka. Nes siam ziauriam pasauly isauginti dora ir protinga vaika yra labai sunku, o toms seimoms kurios savyje turi problemu tai isvis sudetinga. Idomu ar ta mama kuri viena augino savo pagranduka bus labai laiminga kad jos vaikas uzauges bus zmogzudys? Tada manau tikrai visos susimastys ar toki zmogu tikrai verta buvo gimdyti, o gal geriau abortas.

Pasirinkciau ta kuri aborta pasidare. Nes ta moterys turi atsokomybes jausma ir vaika gimdys tada kai bus pasiruosusi, O ne prisidarys 20 vaiku ir vaikcios visa gyvenima ismaldos prasydama. Vaikas ne daiktas, jei negalesi jam sukurti normalaus gyvenimo kam ji gimdyti? O kartais mes nepagalvojam ir padarom klaidu ir nevisada kontracepcija padeda, juk plysta, alkocholis ir kiti faktoriai del kuriu kartais atsiranda nestumas.
O tu galetum gimdyti vaika jei tave isprievartautu? Ir kaip tu manai ka tavo vyras i tai pasakytu?

100

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Arturas parašė:

Grauztis del aborto tai tas pats kas grauztis kad uzsiemei seksu su prezervatyvu. Juk tam prezervatyve irgi yra gyvybe kuri zuvo, nors galejo gyventi ilgai........

O tai jei tu taip šauniai apie abortus atsiliepi, tai gal tau paprasčiau būtų pasidaryti vasektomija, nei paskui po tavęs merginoms save žaloti?

As galiu pasidaryti, nes man turimu dvieju vaiku uztenka.