141

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:

Praplėskime temą, jei sutinkate wink

Neseniai skaičiau, kad vis daugiau randasi vienišų tėčių , mat dabar jau ir merginos palieka savo vaikus tėčiams, kai užeina noras išsilakstyt..
Šiaip keistai visuomenėj susiformavusi nuomonė, kad va vieniša mama, tai žinai vargšė ji, ir šiaip našta visuomenei. O va vienišas tėtis tai kone didvyris smile

Kaip tai vertinate? ir ar drąsiai eitų merginos poron su tokiai vyrais?

Pirma vienisas vyras kaip tu sakai yra didvyris vien todel, kad gimdyt nusprende tai moteris, o atsakomybe uz kazkieno sprendima prisima vyras.

142

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Jovita parašė:

TINSANI!!! pagalvojau, kad tau kokiu 20 metu, nesuprantu, kaip gali taip kliedet suauges vyras:

"del aborto-o ka dar ten galvot?vienas nori kitas ne,,prie ko cia bailys,normaliai pasako man jis nereikalingas?"
",jai laukei tiek kad jau nebegalima nutraukt pati kalta,,,reikia spet iki terminu isiaiskint ar auginsit kartu ar viena ar visgi abortas."
" vienas pasimegavo padare o kitas suprask uzaugins,,,?"
" tu priemi sprendima augint bet ir primest nori vyrui kad cia normalu-suprask koks skirtumas kad megojau su kitu kad cia ne tavo vakas,cia normalu nesilauzik svetimus vaikus augint"

Kokia isvada? lipu ant ko noriu, vaikus darau kam noriu, nori gimdyk, nori ne, man nereikalingas, pasimegavau ir man dzin, tegul dabar kitas augina. O tam kitam aiskini, kad tu durnas, jei svetima vaika augini.
Atsakomybe sumeta moteriai ir del to, kad prisiima atsakomybe uz pasekmes, apkaltina moteri neatsakingumu.Kazkoks uzburtas ratas.
Nuo temos visai nukrypom, bet vistik tema apie bendravima su vienisom mamytem, o ne merginu auklejimo pamoka, kad negimdykit vyrams vaiku, kol jie krauju nepasirase, kad nepaliks jusu jums pastojus.

Deja zmones ne gyvuliai ir seksu uzsiema ne vien tik giminiai pratesti, na aisku viena ponia turbut isimtis. Mylejotes gyvenime tik 10 kart kad gimtu tik tiek kiek reikia vaiku o poto gi susilaikimas ane. Ir tai vadinamas nuostabus vedybinis gyvenimas, gal ir nebutinai vedybinis. Jus gal gimet prie koki 100 metu, kur moterys augindavo po 12 vaiku seimoje.
O kad del tavo pasakymo kad kol krauju nepasiraso. Tai visu pirma norint susilaukt vaiko as manau neuztenka su vaikinu trys menesius pradraugaut ir tada vaika darom?
As manau kad vaiko gimimui turi buti veto teise. Jei bent vienas nesutinka tai reiskia kad abortas. Tada vaikai tures didesnes galimybes gyventi normaliose seimose. O tai pilna cia tu vienisu mamyciu kurios pastoja po kokio tuso klube. Ir aj tai as gal gymdysiu, o poto tas vaikas buna neidomus tai augina ji seneliai. Tai cia normalu?

143

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Renata parašė:

Praplėskime temą, jei sutinkate wink

Neseniai skaičiau, kad vis daugiau randasi vienišų tėčių , mat dabar jau ir merginos palieka savo vaikus tėčiams, kai užeina noras išsilakstyt..
Šiaip keistai visuomenėj susiformavusi nuomonė, kad va vieniša mama, tai žinai vargšė ji, ir šiaip našta visuomenei. O va vienišas tėtis tai kone didvyris smile

Kaip tai vertinate? ir ar drąsiai eitų merginos poron su tokiai vyrais?

Pirma vienisas vyras kaip tu sakai yra didvyris vien todel, kad gimdyt nusprende tai moteris, o atsakomybe uz kazkieno sprendima prisima vyras.

vargsele nes save padaro sukuria tokia,man asmeniskai jokio skirtumo kas kaip ten ,,,o kad nasta taip -sedet ant pasalpu man visiskai neidomu kad is mano mokamu mokesciu kazkam moka uzislaikima,,,kam skirciau?a kad ir seimunui lai prageria ar dar ka,,,

144

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

tinsanis parašė:

vargsele nes save padaro sukuria tokia,man asmeniskai jokio skirtumo kas kaip ten ,,,o kad nasta taip -sedet ant pasalpu man visiskai neidomu kad is mano mokamu mokesciu kazkam moka uzislaikima,,,kam skirciau?a kad ir seimunui lai prageria ar dar ka,,,

Bet juk čia ne tik vienišų mamų problema, kad gyvena iš pašalpų wink Pastaruoju metu kažkaip įsigali tas lietuviškas bruožas "nesvarbu kiek turiu, vis tiek man per mažai" ir "kaip galėčiau pasiimt iš valstybes kuo daugiau". Pilna juk ir pilnos sudėties šeimų, kurios tik ir mina soc.rūpybų duris, kad kuo daugiau susirink lengvatų ir t.t.

Arturas parašė:

Pirma vienisas vyras kaip tu sakai yra didvyris vien todel, kad gimdyt nusprende tai moteris, o atsakomybe uz kazkieno sprendima prisima vyras.

Ar tau neatrodo, kad užsiciklinai ant tų abortų? Juk pilna ir tokių atvejų, kad vaikus gimdo tikėdami bendra šeimynine laime, bet po gimdymo kai kurioms  moterims būna pogimdyminė depresija, ko pasekoje pakinta visas šeimos suvokimas ir visa kita.. lygiai taip pat atsitinka, kad ir vyrai (vedę jau moterį ar dar ne) po gimdymo išsigąsta ir palieka šeimą. O tu vis kalbi apie tą pačią atsakomybę ir abortus...keisk plokštelę, nes jau net nebeįdomu diskutuot tongue

145

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

tinsanis parašė:

pridursiu kad vienisos mamos as ju nenurasau ar dar kaip,visko gyvenime buna ir ne man teist ar ka pan ,,

Vat siuo sakiniu galima baigt diskusija apie vienisas mamas kaip negerietes smile

146

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Jovita parašė:
tinsanis parašė:

pridursiu kad vienisos mamos as ju nenurasau ar dar kaip,visko gyvenime buna ir ne man teist ar ka pan ,,

Vat siuo sakiniu galima baigt diskusija apie vienisas mamas kaip negerietes smile

kol zmonija turi savoka "buvusi" tol kalba nesibaigs.negerietes ir taskas.antspaudas

147

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Nu jau visai bardaka is mano temos padarete smile

148

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas parašė:

Nu jau visai bardaka is mano temos padarete smile

Tai kad, žmogau, užvedus temą nereikia nuo jos pabėgti pačiam tongue

149

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Pavyzdžiui aš pats turiu labai tvirtą nuomonę šiuo klausimu. Man jau pati frazė 'vieniša mamytė' kelia tokią asocijaciją, su kuria nenoriu turėti nieko bendro. Visų pirma, tai vyras ir vieniša mamytė niekada nebus tradicinė normali šeima. Tai, kad ta vieniša mamytė ir vyras puikiai sutaria, kad vyras svetimą vaiką myli kaip savo, situacijos nekeičia. Šeima vis vien nebus tradicinė. Be to, save gerbiantis, apie savo paties gražią šeimą, meilę savo paties vaikams svajojantis vyras niekada negyvens su vieniša mamyte. Aišku, tos vienišos mamytės dažnai bando teisintis, kad prieš tai išsirinko prastą vyrą, kad jis ją paliko, pasikeitė, galbūt net jau nebėra gyvųjų tarpe. Bet rezultatas vis vien tas pats - moteris liko viena su vaiku. Ir svetimo vyro kišimasis į jos gyvenimą man jau atrodo kaip priešprieša normaliai tradicinei šeimai. Juk kiekvienas vyras nori turėti ir mylėti SAVO vaiką, jis niekada negalės atiduoti tokios meilės, suteikti tokio rūpesčio, ir džiaugtis svetimu vaiku kaip savo. O priežastys, kalta mamytė ar nekalta kad liko viena, čia jau atskiras klausimas. Jis praktiškai nieko nekeičia. Tradicinės ir gražios šeimos siekiantis vyras tiesiog nepriims jokių pasiteisinimų ir to, kad vieniša mamytė yra labai graži, protinga, mylinti savo vaiką ir t.t. Kad ir kas būtų, viską sunaikins pats faktas, kad ji vieniša mamytė. O geriau pagalvojus, juk ir pati mamytė gali būti kalta, kad liko vieniša su vaiku. Galbūt ji gerai nebuvo susipažinus su vaiko tėvu, galbūt pakankamai nesusipažino su jo charakteriu, arba tiesiog pati norėjo kuo greičiau tapti mama. Vyras jai gal buvo kaip priemonė tam. Kad ir kokia bus priežastis, save gerbiančiam vyrui ji nepadės sukurti tokią šeimą, kad jis gyvendamas kartu su savo žmona ir ne savo vaikeliu galėtų jam sakyti: sūnau/dukrele, aš tave be galo myliu. Jau pats pirmas žodis bus apgaulė. Juk ne jis yra tėvas, o vaikas visąlaik tokiais svarbiais klausimais turi žinoti teisybę. Ir dar, manau, kad VIENIŠA MAMYTĖ yra tokia frazė, kuri atitinka PAČIĄ BAISIAUSIĄ KLAIDĄ/REZULTATĄ MOTERS GYVENIME. Aišku, gali būti ir ne klaida, bet rezultatas tai tikrai. Todėl ir sakau, kad aš pats šituo klausimu turiu labai tvirtą nuomonę. Kaltinti vienišų mamyčių tikrai nekaltinu, kad jos tokios tapo, bet pats faktas man yra nepriimtinas. Savo šeimą vyrui reikia kurti nuo pradžios, nuo gražaus nulio. Ir aš tikrai ne idealistas, man irgi visko gali pasitaikyti gyvenime. Bet jei susiklostys taip, kad būsiu vienišas tėvelis, tai kitos moters kartu auginti vaikelį į savo gyvenimą nekviesiu. Kokie jau gaunasi rezultatai, su tokiais ir tenka gyventi, nebūtina žlugdyti vyro svajones turėti gražią šeimą be kažkieno praeities nuoskaudų.

150

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

vis skaitau ir stebiuosi,kad cia linksniuojamos visnisos mamos del to kad issiskyre ir pan.,o ka kalbeti apie tas vienisas mamas,kurios liko su vaikuciu ar vaikuciais ant ranku,tapdamos naslemis?tai jos jau kaltos del to taip iseina,kad vyrui nelaime nutiko?

151

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Laikinasis parašė:

(1)  save gerbiantis, apie savo paties gražią šeimą, meilę savo paties vaikams svajojantis vyras niekada negyvens su vieniša mamyte.

(2) Kad ir kokia bus priežastis, save gerbiančiam vyrui ji nepadės sukurti tokią šeimą, kad jis gyvendamas kartu su savo žmona ir ne savo vaikeliu galėtų jam sakyti: sūnau/dukrele, aš tave be galo myliu. Jau pats pirmas žodis bus apgaulė. Juk ne jis yra tėvas, o vaikas visąlaik tokiais svarbiais klausimais turi žinoti teisybę.

(3) Ir dar, manau, kad VIENIŠA MAMYTĖ yra tokia frazė, kuri atitinka PAČIĄ BAISIAUSIĄ KLAIDĄ/REZULTATĄ MOTERS GYVENIME.

(4) Savo šeimą vyrui reikia kurti nuo pradžios, nuo gražaus nulio.

(5) Ir aš tikrai ne idealistas, man irgi visko gali pasitaikyti gyvenime. Bet jei susiklostys taip, kad būsiu vienišas tėvelis, tai kitos moters kartu auginti vaikelį į savo gyvenimą nekviesiu. Kokie jau gaunasi rezultatai, su tokiais ir tenka gyventi, nebūtina žlugdyti vyro svajones turėti gražią šeimą be kažkieno praeities nuoskaudų.

Skaičiau šitą romaną ir juokiausi big_smile
Kalba iš tuščio į kiaurą supilstyta... :::832 Bet iš visos šitos litanijos išskyriau kelis punktus, kurie labiausiai patraukė mano skvarbias akeles :::431
(1) Tiek kartų paminėta "save gerbiantis vyras" , kad galėtum pamanyt, vaikeli, kaip stipriai nori įrodyti, kad tu ir esi tas save gerbiantis vyras. Bet kaip žinia, garsiausiai šaukia tie, kas iš tikrųjų, neturi ką pasakyti.

(2) Tėvas ne tas, kuris davė gyvybę, o tas kuris užaugino. Ir tai ne mano vienos nuomonė, gali paklaust pačių įvaikintų vaikų. Ir čia jau tik nuo šeimos priklauso ar pasakysi ir kada pasakys vaikui apie biologinį tėvą.

(3) Po tokio pasakymo man į akis atkirsčiau, kad PATI BAISIAUSIA KLAIDA MOTERS GYVENIME ESI TU PATS.

(4) Kai su tokiu tava požiūriu, tai sakyčiau esi jauniklis dar, tai tau ir kurt nuo pradžių dar tik santykius. Manau, esmė čia slypi tame, kad turbūt dažna neasociali  vieniša mama yra morališkai, psichologiškai ir net fiziškai už tave stipresnė. O su tavo ego (kuriam greičiausiai troleibuse reiktų užleisti antrą vietą šalia tavęs) tai nė per kur būti prie moters kuri būtų tau lygi arba net stipresnė smile

(5) Manau, tik dabar taip šneki. Močiutė tau pasakytų „nespjauk į šulinį, gali pačiam tekt iš jo gerti“. Ir jei taip nutiktų, kažkodėl netikiu kad taip ir liktum gyvenime vienas be moters.. O jei vis tiek vien dėl principo taip pasiliksi, tai gaila man tada tavo vaiko, likusio be motiniškos šilumos.

152

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Kiek beskaitytum Renatos pasisakimus. Bet faktas yra tas kad ji niekaip negali pripazinti fakto kaip blyno kad ji yra "brokuota". Cia tas pats kas vaiksciot su randu ant galvos ir apsimest kad jo nera.

153

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:

Kiek beskaitytum Renatos pasisakimus. Bet faktas yra tas kad ji niekaip negali pripazinti fakto kaip blyno kad ji yra "brokuota". Cia tas pats kas vaiksciot su randu ant galvos ir apsimest kad jo nera.

Galima daryti išvadą, jog tam, kad neduok D. neliktum "brokuota" reikia atsisakyti vaikų ir šeimos - gyventi vienai visą gyvenimą. Nes juk nežinai ar kada nors, tolimoje ateityje, neliksi našle ar tiesiog viena su vaikais.
Gerai vistik, kad taip mastančių vyrų ne tiek ir daug smile

154

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturai, tik tokie brokuoti kaip tu ir brokuoji visus iš eilės tongue 
Ir iš to kaip tu čia visur reiški savo nuomonę, spėju, net jei nebūčiau vieniša mama, tau neįtikčiau, nes ne tokiam kaip tu, būti šalia stiprios moters, gi pakiščiau po padu tave smile)

155

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:

Arturai, tik tokie brokuoti kaip tu ir brokuoji visus iš eilės tongue 
Ir iš to kaip tu čia visur reiški savo nuomonę, spėju, net jei nebūčiau vieniša mama, tau neįtikčiau, nes ne tokiam kaip tu, būti šalia stiprios moters, gi pakiščiau po padu tave smile)

Ziurek kad ir nemirtum celibate su tokiu stiprumu big_smile

156 (redagavo Renata 2013-03-22 23:38)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:

Ziurek kad ir nemirtum celibate su tokiu stiprumu big_smile

Nebijau mirti net ir celibate, nes..pirma, kad turiu aukštesnių tikslų, nei surinkti kuo daugiau varnelių meilužių ir išbandytų pozų sąrašuose, antra aš ir iki šiol nugyvenau gerą ir turiningą gyvenimą, todėl net dabar mirčiau su šypsena veide.. o tau tai yra neįmanoma, nes tavęs tavo gyvenimas netenkina tongue

O ir šiaip ačiū, kad rūpiniesi mano seksualinio gyvenimo ateitimi :::228

157 (redagavo Arturas 2013-03-22 23:44)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Arturas parašė:

Ziurek kad ir nemirtum celibate su tokiu stiprumu big_smile

Nebijau mirti net ir celibate, nes..pirma, kad turiu aukštesnių tikslų, nei surinkti kuo daugiau varnelių meilužių ir išbandytų pozų sąrašuose, antra aš ir iki šiol nugyvenau gerą ir turiningą gyvenimą, todėl net dabar mirčiau su šypsena veide.. o tau tai yra neįmanoma, nes tavęs tavo gyvenimas netenkina tongue

O ir šiaip ačiū, kad rūpiniesi mano seksualinio gyvenimo ateitimi :::228

Vaje vaje koks pasiputimas ir nenoras pripazint kad suklydai ir aisku kaip diena. As pvz suklydau, bet nebijau to pasakyt kitaip negu tu

158

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

o man patinka issiskyrusios, ir su vaikais, jos jau maciusios balta ir juoda . Jos zymiai protingesnes uz tas linksmas kvaileles , kurios laikui begant atsibos ...

159

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Renata parašė:
Arturas parašė:

Ziurek kad ir nemirtum celibate su tokiu stiprumu big_smile

Nebijau mirti net ir celibate, nes..pirma, kad turiu aukštesnių tikslų, nei surinkti kuo daugiau varnelių meilužių ir išbandytų pozų sąrašuose, antra aš ir iki šiol nugyvenau gerą ir turiningą gyvenimą, todėl net dabar mirčiau su šypsena veide.. o tau tai yra neįmanoma, nes tavęs tavo gyvenimas netenkina tongue

O ir šiaip ačiū, kad rūpiniesi mano seksualinio gyvenimo ateitimi :::228

Vaje vaje koks pasiputimas ir nenoras pripazint kad suklydai ir aisku kaip diena. As pvz suklydau, bet nebijau to pasakyt kitaip negu tu

Aš augindama vaiką viena nepalūžau: įkūriau savo verslą, baigiau universitetą, atlaikiau visus likimo siųstus išbandymus, esu pakankamai stipri ir kas svarbiausia laiminga - tai kur mano klaida?
Aš manau, kad tai mano laimėjimas - dėl noro suteikti vaikui geriausia, ką galiu, kabinausi į gyvenimą ir nepasidaviau, net kai buvo tikrai sunku. Kaži ar tokia būčiau, jei nebūtų tekę vienai auginti vaiką.
Tai va, Arturai, nematau jokios savo klaidos, atsukus laiką vėl pakartočiau viską taip pat.

160

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Arturas parašė:
Renata parašė:

Nebijau mirti net ir celibate, nes..pirma, kad turiu aukštesnių tikslų, nei surinkti kuo daugiau varnelių meilužių ir išbandytų pozų sąrašuose, antra aš ir iki šiol nugyvenau gerą ir turiningą gyvenimą, todėl net dabar mirčiau su šypsena veide.. o tau tai yra neįmanoma, nes tavęs tavo gyvenimas netenkina tongue

O ir šiaip ačiū, kad rūpiniesi mano seksualinio gyvenimo ateitimi :::228

Vaje vaje koks pasiputimas ir nenoras pripazint kad suklydai ir aisku kaip diena. As pvz suklydau, bet nebijau to pasakyt kitaip negu tu

Aš augindama vaiką viena nepalūžau: įkūriau savo verslą, baigiau universitetą, atlaikiau visus likimo siųstus išbandymus, esu pakankamai stipri ir kas svarbiausia laiminga - tai kur mano klaida?
Aš manau, kad tai mano laimėjimas - dėl noro suteikti vaikui geriausia, ką galiu, kabinausi į gyvenimą ir nepasidaviau, net kai buvo tikrai sunku. Kaži ar tokia būčiau, jei nebūtų tekę vienai auginti vaiką.
Tai va, Arturai, nematau jokios savo klaidos, atsukus laiką vėl pakartočiau viską taip pat.

Tu nematai o as matau. Nes kiekvienas vaikas vertas tureti savo teti ir mama. O tu savanaudiskai pasidarei vaika net negalvodama apie tai. Tu sakyk ka nori bet as is savo patirties (as 11 metu netekau tecio) galiu kad vaikui gyventi be tevo yra labai sunku.
O tu tai man panasi i ta zmogu kuris net is upes isbrides visiems bando irodyti kad yra sausas.