161

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Renata parašė:
Arturas parašė:

Vaje vaje koks pasiputimas ir nenoras pripazint kad suklydai ir aisku kaip diena. As pvz suklydau, bet nebijau to pasakyt kitaip negu tu

Aš augindama vaiką viena nepalūžau: įkūriau savo verslą, baigiau universitetą, atlaikiau visus likimo siųstus išbandymus, esu pakankamai stipri ir kas svarbiausia laiminga - tai kur mano klaida?
Aš manau, kad tai mano laimėjimas - dėl noro suteikti vaikui geriausia, ką galiu, kabinausi į gyvenimą ir nepasidaviau, net kai buvo tikrai sunku. Kaži ar tokia būčiau, jei nebūtų tekę vienai auginti vaiką.
Tai va, Arturai, nematau jokios savo klaidos, atsukus laiką vėl pakartočiau viską taip pat.

Tu nematai o as matau. Nes kiekvienas vaikas vertas tureti savo teti ir mama. O tu savanaudiskai pasidarei vaika net negalvodama apie tai. Tu sakyk ka nori bet as is savo patirties (as 11 metu netekau tecio) galiu kad vaikui gyventi be tevo yra labai sunku.
O tu tai man panasi i ta zmogu kuris net is upes isbrides visiems bando irodyti kad yra sausas.

Ir pagal tavo pasisakymus suprantu, kad tau būtų buvę geriau, kad mama būtų numačiusi, kad liksi be tėvo, ir būtų laiku pasidariusi abortą?

Apie savo būdą pasakysiu tiek, kad įkritusi į upę (pagal tavo palyginimą) aš neįrodinėsiu, kad likau sausa, vietoj to aš išsimaudysiu ir išlispiu su šypsena atsigaivinusi ir iš to tik pasijuoksiu tongue

O dėl šeimos, tai man būtų buvę geriau gyventi vien tik su mama, nei šeimoje, kur vyras apgaudinėja žmoną ir taip skaudina savo vaikus.
Mes skirtingai augome ir skirtingas vertybes įsisavinome..

162

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

Norėčiau kad kas pasidalintų patirtimi, jei kas buvote susidūrę su tuo. Kokie santykiai su svetimu vaiku? Mano atveju tai yra blogiau negu blogai. Kaip jaučiatės ar jaustumėtės, kad vaiko aplankyti ateina tikras tėvas? Na man svarbu sužinoti kaip kam sekasi, nes aš savo situacijos jaučiu ilgai nebekentėsiu.

Tevas turi buti kaip tevas o patevis kaip tevas . Be to neuztenka buti tevu reikia buti dar  ir draugu . Vien dovanomis neatsipirksi big_smile

163

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Laikinasis parašė:

(1)  save gerbiantis, apie savo paties gražią šeimą, meilę savo paties vaikams svajojantis vyras niekada negyvens su vieniša mamyte.

(2) Kad ir kokia bus priežastis, save gerbiančiam vyrui ji nepadės sukurti tokią šeimą, kad jis gyvendamas kartu su savo žmona ir ne savo vaikeliu galėtų jam sakyti: sūnau/dukrele, aš tave be galo myliu. Jau pats pirmas žodis bus apgaulė. Juk ne jis yra tėvas, o vaikas visąlaik tokiais svarbiais klausimais turi žinoti teisybę.

(3) Ir dar, manau, kad VIENIŠA MAMYTĖ yra tokia frazė, kuri atitinka PAČIĄ BAISIAUSIĄ KLAIDĄ/REZULTATĄ MOTERS GYVENIME.

(4) Savo šeimą vyrui reikia kurti nuo pradžios, nuo gražaus nulio.

(5) Ir aš tikrai ne idealistas, man irgi visko gali pasitaikyti gyvenime. Bet jei susiklostys taip, kad būsiu vienišas tėvelis, tai kitos moters kartu auginti vaikelį į savo gyvenimą nekviesiu. Kokie jau gaunasi rezultatai, su tokiais ir tenka gyventi, nebūtina žlugdyti vyro svajones turėti gražią šeimą be kažkieno praeities nuoskaudų.

Skaičiau šitą romaną ir juokiausi big_smile
Kalba iš tuščio į kiaurą supilstyta... :::832 Bet iš visos šitos litanijos išskyriau kelis punktus, kurie labiausiai patraukė mano skvarbias akeles :::431
(1) Tiek kartų paminėta "save gerbiantis vyras" , kad galėtum pamanyt, vaikeli, kaip stipriai nori įrodyti, kad tu ir esi tas save gerbiantis vyras. Bet kaip žinia, garsiausiai šaukia tie, kas iš tikrųjų, neturi ką pasakyti.

(2) Tėvas ne tas, kuris davė gyvybę, o tas kuris užaugino. Ir tai ne mano vienos nuomonė, gali paklaust pačių įvaikintų vaikų. Ir čia jau tik nuo šeimos priklauso ar pasakysi ir kada pasakys vaikui apie biologinį tėvą.

(3) Po tokio pasakymo man į akis atkirsčiau, kad PATI BAISIAUSIA KLAIDA MOTERS GYVENIME ESI TU PATS.

(4) Kai su tokiu tava požiūriu, tai sakyčiau esi jauniklis dar, tai tau ir kurt nuo pradžių dar tik santykius. Manau, esmė čia slypi tame, kad turbūt dažna neasociali  vieniša mama yra morališkai, psichologiškai ir net fiziškai už tave stipresnė. O su tavo ego (kuriam greičiausiai troleibuse reiktų užleisti antrą vietą šalia tavęs) tai nė per kur būti prie moters kuri būtų tau lygi arba net stipresnė smile

(5) Manau, tik dabar taip šneki. Močiutė tau pasakytų „nespjauk į šulinį, gali pačiam tekt iš jo gerti“. Ir jei taip nutiktų, kažkodėl netikiu kad taip ir liktum gyvenime vienas be moters.. O jei vis tiek vien dėl principo taip pasiliksi, tai gaila man tada tavo vaiko, likusio be motiniškos šilumos.

Iš tavo negražių mano punktų pakomentavimų jaučiasi, kad tau tikrai gyvenime nepasisekė. Manau, kad čia yra 'neapdairumo' su tavo vaiko tėvu rezultatas. Kad ir kas neigiamo (neigiami pasisakymai taip pat neretai būna teisingi) būtų pasakyta apie vienišas mamas, tu nė už ką su tuo nesutiktum, kad ten sakoma teisybė. Tu pati dar toli gražu nesubrendus, jaučiasi tavo per didelis savivertės kelimas. Tavo požiūris į neigiamą požiūrį dėl vienišų mamų (kai kuriais aspektais) visąlaik bus vienodas. Labai jau primeni Žaną D'ark, tik tau jos lygį pasiekti būtų tiesiog neįmanoma. Kovotoja už vienišas mamytes, kuri kovoja tik todėl, kad pati jaučiasi netiesiogiai įtraukiama į tą apkalbėtojų tarpą. Įdomu, ar tavo nuomonė būtų tokia pat jei neturėtum vaikelio? Abejoju. Tavo pačios nuomonė susiformavo iš tavo patirties, kuri spėju nebuvo tokia maloni. Kai išmoksi priimti teisybę kaip teisybę, o ne kaip kažkokį pažeminimą (tikrai nieko nežeminau), tai tada gal ir vaikinai/vyrai pradės į tave žiūrėti. Jei jau pasijutai tokia įskaudinta, tai geriau ignoruok mano ir kitų pasisakymus, arba išmok rašyti bent jau be pykčio. Jei man bus noras, aš tą visą 'romaną' tokiais žodžiais pratęsiu, kad smagiai tikrai nepasijusi. Čia ypač turiu galvoj trečią mano punkto komentarą, apie klaidą. Kiti punktų komentarai irgi galima sakyt tik analizuoja mane, koks aš esu, kiek vietų reikia troleibuse, koks ego, ir netgi amžių mano bandei nuspėti. Iš tavęs tikrai nekokia burtinininke. Ir iš tuščio į kiaurą čia jau tu pati pilstai. Nieko, ką apie mane bandei pasakyti, teisingo nepasakei. Pasidaryk išvadas, o jei nepasidarysi, galėsim pratęst savo mintis ir nuomones. O jos kaip matau labai nesutampa. Nėra ko stebėtis, kai gyvenimas ne toks, kokio nori.

164

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Ingutele parašė:

vis skaitau ir stebiuosi,kad cia linksniuojamos visnisos mamos del to kad issiskyre ir pan.,o ka kalbeti apie tas vienisas mamas,kurios liko su vaikuciu ar vaikuciais ant ranku,tapdamos naslemis?tai jos jau kaltos del to taip iseina,kad vyrui nelaime nutiko?

ne.nekaltos.viena i kapus nuvare ir jau sekancio imasi :::036

165

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Laikinasis parašė:

Įdomu, ar tavo nuomonė būtų tokia pat jei neturėtum vaikelio? Abejoju. Tavo pačios nuomonė susiformavo iš tavo patirties, kuri spėju nebuvo tokia maloni. Kai išmoksi priimti teisybę kaip teisybę, o ne kaip kažkokį pažeminimą (tikrai nieko nežeminau), tai tada gal ir vaikinai/vyrai pradės į tave žiūrėti.

Man kvailai moterai paaiškinkit, protingi vyrai, pora dalykų (po to jau į šią temą aš net kojos nekelsiu) :
1) Iš kur pas žmogų susiformuoja nuomonė? Ar iš to, kad jis susapnavo, ar kad knygoj perskaitė, ar kad gyvenime patyrė, o gal iš draugų pavyzdžio pasimokė? smile
2) Kokia ta teisybė apie moteris, vienas auginančias vaikus? Kad jos yra "nurašytos",  "brokuotos" ir t.t. ? Na gerai, tebūnie. Tai jei imant, kad reikia su tuo susitaikyti, tai vadinasi moteris pagimdžiusi vaiką, ir galiausiai likusi su juo viena, turi eiti per gyvenimą nuleista galva, bėdavodama, kad va kokia ji kvaila, neatsakinga buvo, kaip jai nepasisekė ir kad ji bus laiminga, kad ją bent už tarnaitę paims kas nors?
Ar gerai aš reziumuoju šio forumo pasisakymus iš atitinkamų asmenų?

Nenoriu anei Žana D'ark būti, anei kovoti už tas vienišas mamas, kurios nuleidusios galvas tyli ir tikisi kad jų kas nors pasigailės.. Nenoriu.. nereikia man to smile Man tik įdomu nuomonę susidaryti buvo ir šiaip patampyti už ūsų liūtukus tongue 
Kaip vienas žavus personažas sakydavo "Vaikai, gyvenkime draugiškai" :::051

166

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Kova su vėjo malūnais, Renata.. smile)

167

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

jai kazkas rimto jie bus siektiek sudetingesni nei su laisva mergina,bet iskitos puses idijotiska mastyt kad jai merginai 25m ar pan ir ji be vaiko,reta kuri jo netures,,,taipkad  jai rimti santykiai jie ispradziu sudetingesni jai tik romanas isvis reiksmes neturi,,,

168

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Arturas parašė:
Renata parašė:

Aš augindama vaiką viena nepalūžau: įkūriau savo verslą, baigiau universitetą, atlaikiau visus likimo siųstus išbandymus, esu pakankamai stipri ir kas svarbiausia laiminga - tai kur mano klaida?
Aš manau, kad tai mano laimėjimas - dėl noro suteikti vaikui geriausia, ką galiu, kabinausi į gyvenimą ir nepasidaviau, net kai buvo tikrai sunku. Kaži ar tokia būčiau, jei nebūtų tekę vienai auginti vaiką.
Tai va, Arturai, nematau jokios savo klaidos, atsukus laiką vėl pakartočiau viską taip pat.

Tu nematai o as matau. Nes kiekvienas vaikas vertas tureti savo teti ir mama. O tu savanaudiskai pasidarei vaika net negalvodama apie tai. Tu sakyk ka nori bet as is savo patirties (as 11 metu netekau tecio) galiu kad vaikui gyventi be tevo yra labai sunku.
O tu tai man panasi i ta zmogu kuris net is upes isbrides visiems bando irodyti kad yra sausas.

Ir pagal tavo pasisakymus suprantu, kad tau būtų buvę geriau, kad mama būtų numačiusi, kad liksi be tėvo, ir būtų laiku pasidariusi abortą?

Apie savo būdą pasakysiu tiek, kad įkritusi į upę (pagal tavo palyginimą) aš neįrodinėsiu, kad likau sausa, vietoj to aš išsimaudysiu ir išlispiu su šypsena atsigaivinusi ir iš to tik pasijuoksiu tongue

O dėl šeimos, tai man būtų buvę geriau gyventi vien tik su mama, nei šeimoje, kur vyras apgaudinėja žmoną ir taip skaudina savo vaikus.
Mes skirtingai augome ir skirtingas vertybes įsisavinome..

Nesuprantu prie ko cia yra vaikai ir su kuo miega ju tetis? Tai pasakysi kad jei seimos issiskyria tai vaikai skaudziausia kad ju tetis dulkina kita o ne ju mama? Nusisneki ir nejauti.......

169

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Renata parašė:
Laikinasis parašė:

Įdomu, ar tavo nuomonė būtų tokia pat jei neturėtum vaikelio? Abejoju. Tavo pačios nuomonė susiformavo iš tavo patirties, kuri spėju nebuvo tokia maloni. Kai išmoksi priimti teisybę kaip teisybę, o ne kaip kažkokį pažeminimą (tikrai nieko nežeminau), tai tada gal ir vaikinai/vyrai pradės į tave žiūrėti.

Man kvailai moterai paaiškinkit, protingi vyrai, pora dalykų (po to jau į šią temą aš net kojos nekelsiu) :
1) Iš kur pas žmogų susiformuoja nuomonė? Ar iš to, kad jis susapnavo, ar kad knygoj perskaitė, ar kad gyvenime patyrė, o gal iš draugų pavyzdžio pasimokė? smile
2) Kokia ta teisybė apie moteris, vienas auginančias vaikus? Kad jos yra "nurašytos",  "brokuotos" ir t.t. ? Na gerai, tebūnie. Tai jei imant, kad reikia su tuo susitaikyti, tai vadinasi moteris pagimdžiusi vaiką, ir galiausiai likusi su juo viena, turi eiti per gyvenimą nuleista galva, bėdavodama, kad va kokia ji kvaila, neatsakinga buvo, kaip jai nepasisekė ir kad ji bus laiminga, kad ją bent už tarnaitę paims kas nors?
Ar gerai aš reziumuoju šio forumo pasisakymus iš atitinkamų asmenų?

Nenoriu anei Žana D'ark būti, anei kovoti už tas vienišas mamas, kurios nuleidusios galvas tyli ir tikisi kad jų kas nors pasigailės.. Nenoriu.. nereikia man to smile Man tik įdomu nuomonę susidaryti buvo ir šiaip patampyti už ūsų liūtukus tongue 
Kaip vienas žavus personažas sakydavo "Vaikai, gyvenkime draugiškai" :::051

Visa tavo beda yra tave kad kur tu berasytum pas tave yra tik vienas zodis as. Jei nors karta pati pamegintum suprasti vaiku norus ir t.t suprastum kad vaikams tetis reikalingas lygiai taip pat kaip ir mama. O kad tau vienai gyventi gerai tai cia jau tavo reikalas.

170

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:

Visa tavo beda yra tave kad kur tu berasytum pas tave yra tik vienas zodis as. Jei nors karta pati pamegintum suprasti vaiku norus ir t.t suprastum kad vaikams tetis reikalingas lygiai taip pat kaip ir mama. O kad tau vienai gyventi gerai tai cia jau tavo reikalas.

o kodėl vyrauja tokia nuomonė kad išsiskyrus tėvams, vaikai ką nors praranda? yra ir kitokių pavyzdžių smile mano vaikai turi tėtį, su kuriuo bendrauja kaip ir bendravo , tik jis su mumis nebegyvena . daugiau niekas nepasikeitė.todėl mano manymu tai priklauso tik nuo abiejų tėvų brandos ir atsakomybės jausmo. o aš vaikams tėčio neieškau nes jie jį turi ir visada turės:)

171 (redagavo Gedas 2013-03-26 17:24)

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Saulė parašė:
Arturas parašė:

Visa tavo beda yra tave kad kur tu berasytum pas tave yra tik vienas zodis as. Jei nors karta pati pamegintum suprasti vaiku norus ir t.t suprastum kad vaikams tetis reikalingas lygiai taip pat kaip ir mama. O kad tau vienai gyventi gerai tai cia jau tavo reikalas.

o kodėl vyrauja tokia nuomonė kad išsiskyrus tėvams, vaikai ką nors praranda? yra ir kitokių pavyzdžių smile mano vaikai turi tėtį, su kuriuo bendrauja kaip ir bendravo , tik jis su mumis nebegyvena . daugiau niekas nepasikeitė.todėl mano manymu tai priklauso tik nuo abiejų tėvų brandos ir atsakomybės jausmo. o aš vaikams tėčio neieškau nes jie jį turi ir visada turės:)

Deja, bet vaikai praranda, tai juvenilines psichologijos klasika smile - o siaip naujo mamos draugo su mamos vaikais santykiai nevienareiksmiski - jeigu vaikui iki 5 metu - naujasis draugas, jei tikrai nori, gali visiskai atstoti biologini teva, po 12 metu - 80% tikimybe, kad vaikas - mama - draugas santykiai nesusiklostys...

172

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Saulė parašė:
Arturas parašė:

Visa tavo beda yra tave kad kur tu berasytum pas tave yra tik vienas zodis as. Jei nors karta pati pamegintum suprasti vaiku norus ir t.t suprastum kad vaikams tetis reikalingas lygiai taip pat kaip ir mama. O kad tau vienai gyventi gerai tai cia jau tavo reikalas.

o kodėl vyrauja tokia nuomonė kad išsiskyrus tėvams, vaikai ką nors praranda? yra ir kitokių pavyzdžių smile mano vaikai turi tėtį, su kuriuo bendrauja kaip ir bendravo , tik jis su mumis nebegyvena . daugiau niekas nepasikeitė.todėl mano manymu tai priklauso tik nuo abiejų tėvų brandos ir atsakomybės jausmo. o aš vaikams tėčio neieškau nes jie jį turi ir visada turės:)

Tikrai taip nera viena gyventi su teciu antra matyti ji tik savaitgaliais.

173

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tikrai nieko uzgauti nenoriu,bet perskaicius nuomone,kad 25 metu merginu beveik nera be vaiku,noriu pasakyt,kad klystat.Yra,ir tikrai daug.Myliu vaikus,bet turesiu ju tik tuomet,kai busiu tam pasiruosus,kai galesiu jiems suteikt tiek pilna mylincia seima,tiek materialu aprupinima.Vaikui reikia abieju tevu,o ne kas pusmeti matyti vis nauja ,,teveli,, smile Net jei vaikas ir bendrauja su tevu,tai nera tas pats jei jis gyventu su abiem tevais kartu.Motina anksciau ar veliau nores susitvarkyti savo gyvenima,ieskos artimo zmogaus,o vaikui jis bus svetimas,kad ir kaip besistengtu su juo sutart.Atsiradus bendriems vaikams,jis jausis dar blogiau.Jaunos mamos cia deklaruoja,kad joms viskas gerai,augina pacios,mokosi,kuria verslus...viskas suprantama,bet ar kuri is ju paklause tos mazutes gleznos butybes- ka ji jaucia,ko noretu,kaip reaguoja i besikeiciancius ,,tevelius,, smile Nenoriu pasakyt,kad moteris su vaiku puolus asmenybe ir pan.Jokiu budu.Lenkiu galva pries Motina,bet jei jau ruosiames tapti ja,reikia pagalvot ir apie vaikuti.Ka galesim jam duoti? Ar tikrai dabar tas laikas,kai jo reikia? Ar salia tas zmogus,kuris bus kartu ir dziaugsme ir varge? Tuo labiau,kad apsaugos priemoniu yra begale smile Nezinau kaip vyrai ziuri i tokias moteris,bet as nenoreciau vyro su vaiku.Noriu auginti tik savo ir mylimo zmogaus bendrus vaikus smile Aisku,tai kiekvieno atskiras pasirinkimas...

174

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

CaaRaMeL parašė:

Tikrai nieko uzgauti nenoriu,bet perskaicius nuomone,kad 25 metu merginu beveik nera be vaiku,noriu pasakyt,kad klystat.Yra,ir tikrai daug.Myliu vaikus,bet turesiu ju tik tuomet,kai busiu tam pasiruosus,kai galesiu jiems suteikt tiek pilna mylincia seima,tiek materialu aprupinima.Vaikui reikia abieju tevu,o ne kas pusmeti matyti vis nauja ,,teveli,, smile Net jei vaikas ir bendrauja su tevu,tai nera tas pats jei jis gyventu su abiem tevais kartu.Motina anksciau ar veliau nores susitvarkyti savo gyvenima,ieskos artimo zmogaus,o vaikui jis bus svetimas,kad ir kaip besistengtu su juo sutart.Atsiradus bendriems vaikams,jis jausis dar blogiau.Jaunos mamos cia deklaruoja,kad joms viskas gerai,augina pacios,mokosi,kuria verslus...viskas suprantama,bet ar kuri is ju paklause tos mazutes gleznos butybes- ka ji jaucia,ko noretu,kaip reaguoja i besikeiciancius ,,tevelius,, smile Nenoriu pasakyt,kad moteris su vaiku puolus asmenybe ir pan.Jokiu budu.Lenkiu galva pries Motina,bet jei jau ruosiames tapti ja,reikia pagalvot ir apie vaikuti.Ka galesim jam duoti? Ar tikrai dabar tas laikas,kai jo reikia? Ar salia tas zmogus,kuris bus kartu ir dziaugsme ir varge? Tuo labiau,kad apsaugos priemoniu yra begale smile Nezinau kaip vyrai ziuri i tokias moteris,bet as nenoreciau vyro su vaiku.Noriu auginti tik savo ir mylimo zmogaus bendrus vaikus smile Aisku,tai kiekvieno atskiras pasirinkimas...

Pagaliau siame forume atsirado subrendusi moteris. Nes nuo tos mazvaikes Renatos tai net bloga darosi.

175

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

CaaRaMeL parašė:

Tikrai nieko uzgauti nenoriu,bet perskaicius nuomone,kad 25 metu merginu beveik nera be vaiku,noriu pasakyt,kad klystat.Yra,ir tikrai daug.Myliu vaikus,bet turesiu ju tik tuomet,kai busiu tam pasiruosus,kai galesiu jiems suteikt tiek pilna mylincia seima,tiek materialu aprupinima.Vaikui reikia abieju tevu,o ne kas pusmeti matyti vis nauja ,,teveli,, smile Net jei vaikas ir bendrauja su tevu,tai nera tas pats jei jis gyventu su abiem tevais kartu.Motina anksciau ar veliau nores susitvarkyti savo gyvenima,ieskos artimo zmogaus,o vaikui jis bus svetimas,kad ir kaip besistengtu su juo sutart.Atsiradus bendriems vaikams,jis jausis dar blogiau.Jaunos mamos cia deklaruoja,kad joms viskas gerai,augina pacios,mokosi,kuria verslus...viskas suprantama,bet ar kuri is ju paklause tos mazutes gleznos butybes- ka ji jaucia,ko noretu,kaip reaguoja i besikeiciancius ,,tevelius,, smile Nenoriu pasakyt,kad moteris su vaiku puolus asmenybe ir pan.Jokiu budu.Lenkiu galva pries Motina,bet jei jau ruosiames tapti ja,reikia pagalvot ir apie vaikuti.Ka galesim jam duoti? Ar tikrai dabar tas laikas,kai jo reikia? Ar salia tas zmogus,kuris bus kartu ir dziaugsme ir varge? Tuo labiau,kad apsaugos priemoniu yra begale smile Nezinau kaip vyrai ziuri i tokias moteris,bet as nenoreciau vyro su vaiku.Noriu auginti tik savo ir mylimo zmogaus bendrus vaikus smile Aisku,tai kiekvieno atskiras pasirinkimas...

idomus ir gana teisingi pastebejimai

176

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Saulė parašė:
Arturas parašė:

Visa tavo beda yra tave kad kur tu berasytum pas tave yra tik vienas zodis as. Jei nors karta pati pamegintum suprasti vaiku norus ir t.t suprastum kad vaikams tetis reikalingas lygiai taip pat kaip ir mama. O kad tau vienai gyventi gerai tai cia jau tavo reikalas.

o kodėl vyrauja tokia nuomonė kad išsiskyrus tėvams, vaikai ką nors praranda? yra ir kitokių pavyzdžių smile mano vaikai turi tėtį, su kuriuo bendrauja kaip ir bendravo , tik jis su mumis nebegyvena . daugiau niekas nepasikeitė.todėl mano manymu tai priklauso tik nuo abiejų tėvų brandos ir atsakomybės jausmo. o aš vaikams tėčio neieškau nes jie jį turi ir visada turės:)

Tikrai taip nera viena gyventi su teciu antra matyti ji tik savaitgaliais.

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

177

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Saulė parašė:
Arturas parašė:
Saulė parašė:

o kodėl vyrauja tokia nuomonė kad išsiskyrus tėvams, vaikai ką nors praranda? yra ir kitokių pavyzdžių smile mano vaikai turi tėtį, su kuriuo bendrauja kaip ir bendravo , tik jis su mumis nebegyvena . daugiau niekas nepasikeitė.todėl mano manymu tai priklauso tik nuo abiejų tėvų brandos ir atsakomybės jausmo. o aš vaikams tėčio neieškau nes jie jį turi ir visada turės:)

Tikrai taip nera viena gyventi su teciu antra matyti ji tik savaitgaliais.

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

178

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

CaaRaMeL parašė:

Tikrai nieko uzgauti nenoriu,bet perskaicius nuomone,kad 25 metu merginu beveik nera be vaiku,noriu pasakyt,kad klystat.Yra,ir tikrai daug.Myliu vaikus,bet turesiu ju tik tuomet,kai busiu tam pasiruosus,kai galesiu jiems suteikt tiek pilna mylincia seima,tiek materialu aprupinima.Vaikui reikia abieju tevu,o ne kas pusmeti matyti vis nauja ,,teveli,, smile Net jei vaikas ir bendrauja su tevu,tai nera tas pats jei jis gyventu su abiem tevais kartu.Motina anksciau ar veliau nores susitvarkyti savo gyvenima,ieskos artimo zmogaus,o vaikui jis bus svetimas,kad ir kaip besistengtu su juo sutart.Atsiradus bendriems vaikams,jis jausis dar blogiau.Jaunos mamos cia deklaruoja,kad joms viskas gerai,augina pacios,mokosi,kuria verslus...viskas suprantama,bet ar kuri is ju paklause tos mazutes gleznos butybes- ka ji jaucia,ko noretu,kaip reaguoja i besikeiciancius ,,tevelius,, smile Nenoriu pasakyt,kad moteris su vaiku puolus asmenybe ir pan.Jokiu budu.Lenkiu galva pries Motina,bet jei jau ruosiames tapti ja,reikia pagalvot ir apie vaikuti.Ka galesim jam duoti? Ar tikrai dabar tas laikas,kai jo reikia? Ar salia tas zmogus,kuris bus kartu ir dziaugsme ir varge? Tuo labiau,kad apsaugos priemoniu yra begale smile Nezinau kaip vyrai ziuri i tokias moteris,bet as nenoreciau vyro su vaiku.Noriu auginti tik savo ir mylimo zmogaus bendrus vaikus smile Aisku,tai kiekvieno atskiras pasirinkimas...

mintis surasyta graziai, bet ji yra absoliuciai utopiska. Vienas paprastas dalykas. Tu visiskai isbraukei 'netyciuku' tikimybe. O dabar pagalvok kiek gi zmoniu (simtu tukstanciu) butu zemeje, jeigu visi vaikai butu 'suplanuoti' kaip tavo tekste? Butu milijonas? Vargiai. Baltaodziu, tikrai ne.

179

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Saulė parašė:
Arturas parašė:

Tikrai taip nera viena gyventi su teciu antra matyti ji tik savaitgaliais.

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

o kam imt i pavyzdi, asocialias seimas?

180

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Saulė parašė:
Arturas parašė:

Tikrai taip nera viena gyventi su teciu antra matyti ji tik savaitgaliais.

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

kažkaip mane likimas saugo nuo tokių pavyzdžių ir tokių šeimų smile teisingesni žmonės aplink smile