21

Re: uz ka myli?

Siaip tai siuolaikiniuose filmuose myli tik uz tai kad jis pasako kad niekados neves tos merginos. O lietuvoje taip pat ?? man panasu kad taip pat,, tik pasakyk kad vesi ir bega o pasakyk kad niekad nevesi tai ir lenda i lova

22

Re: uz ka myli?

uz nuosirduma,atsidavima,supratinguma,palaikyma,uzjautima ir pan.. vat.. smile

23

Re: uz ka myli?

uz nuosirduma, swelnuma, siluma, supratima, draugiskuma, mokejima paguost...niu tokio waikino reik paieskot kaip jis

24

Re: uz ka myli?

zmogu myli tik tada kai susitaikai su viskuom, atleidi susipykus ir kai nepastebi jo trukumu,kai pasiruoses viska del jo padaryti ir paaukoti toki dalyka kurio anksciau nebutum niekad atsisakius..na bet ir ta pati zodi meile kiekvienas suvokia skirtingai..

25

Re: uz ka myli?

man keista kodel as Ji .... net juokinga kiek daug Jame dalyku, uz kuriuos i kitus vyriukus net nebeziuredavau, cia man likimo kerstas ;] darau isvada, kad jokie budo ar isores faktoriai cia nera lemiami, cia kazkas is auksciau ;]]
turiu ant kaklo apgamu grupe, kuri aiskiai sudaro Jo vardo pirma raide, idomei, a ne?


:::718

26

Re: uz ka myli?

ar nepainioja zmones zodziu meile  ir susizavejimas? as visad sakiau, kad tais visais kitais (ju daug) as tiesiog zavejausi. meile  is pirmo zvilgsnio? nepatikesiu, kad kazkas patyre meile is pirmo zvilgsnio zmogui su ne itin tobula isvaizda. gal vadinkim tai susizavejimu.


:::718

27

Re: uz ka myli?

Algis, 38 пишет:

Siaip tai siuolaikiniuose filmuose myli tik uz tai kad jis pasako kad niekados neves tos merginos. O lietuvoje taip pat ?? man panasu kad taip pat,, tik pasakyk kad vesi ir bega o pasakyk kad niekad nevesi tai ir lenda i lova

Oj aciu Algi, jus mani pakelete nuotaika, man visdar byra asaros. Leiskit paklaust, o jus vedes? o mergina ar turite? ka? sakot keiciasi kas savaite? et na neliudekit. gal pasikeis situacija ...

28

Re: uz ka myli?

jeigu gali pasakyti uz ka myli-vadinasi nemyli visiskai:)
teisingai pasake (atrodo) rytu isminciai- zmogaus potraukiai turi tris saltinius -siela, prota ir kuna.Sielos potraukis gimdo draugyste. Proto potraukis gimdo pagarba,kuno potraukis gimdo aistra.O ju visu jungtis gimdo meile....

29

Re: uz ka myli?

:::419 uz tai kad.. tai zodziais neapsakoma.. :::732

30

Re: uz ka myli?

Uz pikciurniskuma..:)

31

Re: uz ka myli?

už žnaibymąsi :-)

32

Re: uz ka myli?

uz saldzius bucinius, gera seksa ir nepakartojamas akis;)

33

Re: uz ka myli?

Na bet keistas klausimas, as perskaiciau nuomones, ir pagalvojau , O dievai , jei as galeciau zinoti uz ka mylima tai buciau pats didziausias pasaulio karalius ( visiems duociai patarima ir jis butu ne nesamone) --tai butu nuostabu, Mano nuomone -- meile del ko yra niekas nezino ir nezinos

34

Re: uz ka myli?

Jei myli zmogu .. tai myli nedelto koks jis yra ... netodel, kad jis grazus, ar turtyngas ... O myli todel, kad su mylimu zmogumi jauties pilnavertiskai smile nerupi kas bus ryt, kur busi ryt ... svarbiausia, kad butum su mylimu zmogum smile o myli todel, kad jis yra

35

Re: uz ka myli?

o cia tai klausimas, o atsakymo i ji nera:)

36

Re: uz ka myli?

Myliu uz tai kad jis yra jis...Myliu gyvenima nes jame yra jis...Myliu ji nes jis mano gyvenimas..........

37

Re: uz ka myli?

:] myliu,nes jis yra siknius ir nepyksta kai ji taip vadinu tongue
o siaip geras sexas ir bendri pomegiai bei abipusis supratimas

38

Re: uz ka myli?

kartais myli grozi o ne vidu charakteri

39

Re: uz ka myli?

as sutinku su jurga,25...labai grazus zodziai
net privercia susimastyti

40

Re: uz ka myli?

uz ju buvima salia uz siluma uz supratinguma uz pagarba uz uz uz .......