1

Tema: Dar vaikas noriu sexo..

Sveiki. Man yra tik 12 metų. Dar turiu sesę kuriai yra 23m. Kaip matote mes skiriamės 11 metų.. Todėl mano tėvams jau greit 50. Todėl jie jau nebesimyli.. O man taip norisi sexo rodosi nors į rozetę kaišiok.. Su tėvais kalbėtis gėda, nedrįstu. Gyvenu mažam miestelyje todėl nei vienos panelės.. Ai.. Bet aš taip stipriai to noriu.. Aš ir smaukausi, bet nuo to vis labiau ir labiau noriu.. Padėkite kaip išspresti šią problemą nes aš tėsiog greit savęs nebesuvaldysiu..

2

Re: Dar vaikas noriu sexo..

joa ........................
''padėkite kaip išspresti šią problemą nes aš tėsiog greit savęs nebesuvaldysiu..''

1.cia ne problema tiesiog pradejai bresti
2. atsimink kad yra toks dalykas kaip prezervatyvas

3

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Kaip tą norą numalšint..?

4

Re: Dar vaikas noriu sexo..

patikiek buciau tavimi surasciau kaip ka.

sededamas uz kompo tikrai nenumalsinsi.

uzjauciu kad nezinai kaip.

5

Re: Dar vaikas noriu sexo..

šiek tiek vilties suteikia, kad pats suvoki, jog "DAR VAIKAS". Susikoncentruok ties kita veikla, hobiu ar dar kuo.. o jei jau nesugebi susilaikyti nuo to ale noro tai gal tikrai pamėgink į rozetę pakaišiot, manau praeis visi norai big_smile

O šiaip pirma pasidomėk, kad vyksta su tavo kūnu, kas yra seksas, SAUGUS seksas ir visi kiti dalykai. Internete informacijos tikrai yra daug. Kai jau žinosi kas tau darosi ir kaip susivaldyti, mėgink ieškoti merginos, kuri tokių metų jau būtų nusiteikusi tam. Artėja vasara, atostogos, išvyk pas sesę, pusbrolius ar dar kur, susirasi panelę, jei jau savų bijai wink Nesiūlau palaukti kol užaugsi, nes kai noras valdo protelį tai tokie patarimai šuniui ant uodegos nueina..

6

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Ačių labai gera įdėją apie tuos pusbrolius ir kt. Reik pas sesę klaipėdon nuvykt big_smile.

7

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Modestas, 99 parašė:

Ačių labai gera įdėją apie tuos pusbrolius ir kt. Reik pas sesę klaipėdon nuvykt big_smile.

tik prieš vykstant nusipirk prezervatyvų, nes po tokių žaidimų būna kartais netyčia tėvais tampama wink

8

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Jūs 12 metų vaiką skatinate mylėtis su tokio pat amžiaus mergaite? Truputį nelabai kaip skamba iš jūsų pusės smile.Aš tai patarčiau savo seksualinę energiją išeikvoti sportuojant ar užsiimti kažkokia aktyvia veikla,nes paskui vaikai gimdo vaikus ir jokios atsakomybės smile

9

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Na gali ir rankomis pasidarbuoti, gi masturbacija normalus dalykas, manau tokių metų kaip tik jam tai būtų big_smile

10

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Deividas, 23 parašė:

Jūs 12 metų vaiką skatinate mylėtis su tokio pat amžiaus mergaite? Truputį nelabai kaip skamba iš jūsų pusės smile.Aš tai patarčiau savo seksualinę energiją išeikvoti sportuojant ar užsiimti kažkokia aktyvia veikla,nes paskui vaikai gimdo vaikus ir jokios atsakomybės smile


o pats klausytum ir neužsiiminėtum seksu tokių metų??

11

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Irmantai gi sakiau, kad mastubojuosi.. Tik biškutį grubesnį žodį pavartojau smile, bet man nuo to tik didesnis noras hmm

12

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Tai žinok kai ir mylėtis pradėsi tai ir tada bus didelis noras ir didės, čia visada taip būna kuo daugiau gauni tuo daugiau ir nori big_smile

13

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Irmantas, 21 parašė:

Tai žinok kai ir mylėtis pradėsi tai ir tada bus didelis noras ir didės, čia visada taip būna kuo daugiau gauni tuo daugiau ir nori big_smile

tai va va, grįš namo pas tėvus ir pradės raut galvą, kaip sekso norės, o vietinės gi neimsi, ir vėl blogai bus (blogiau nei dabar)

14

Re: Dar vaikas noriu sexo..

siaip 12 metu, jau but tokiam isbadejusiam, nera labai gerai. Turbut nelabai nori valdytis, ne tai, kad negali. Siaip, varyk i vasaros stovykla big_smile Ten prasideda panasaus amziaus fokusai marokusai, tik kaip visi minejo, prezervatyvas pirmoi eilej, nes tikrai pribursi is to didelio noro...

15

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Jam  reikia  ,o  tėvams   nereikia[  gal  tėvai  su  žvake  prie   lovos  turi   tave  pasistatyti?
Tėvai   turi   dirbti  ,tave  išlaikyti ,o  tau  tik  panos  rūpi.  Matyt   tėvai  per   mažai  darbų  duoda,kad  energijos  neturi  kur  dėti.?
Atsargiai  iš  to  didelio  noro   ir  sekso  maniaku  ,pavirsi   gali.:::002

16

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Modestai, iš visų čia rašiusių tau patarimus, išsirink tik trečdalį. Tavo noras yra normalus ir nieko čia ypatingo nėra. Tu bręsti, tampi vyru, tai charmonų siautėjimas ir viskas. Labai teisingas patarimas užsiimti sportine veikla, su nemažu fiziniu krūviu. Būtų labai  šaunu, jeigu tavo tėvelis galėtų su tavimi pasikalbėti atvirai. Gal pabandyk kada nors apie tai bent užsiminti, gal tavo baimės dėl pokalbio nepagrįstos. Dar turėtum apie tai susirasti informacijos nete. Tiesiog yra daug informacijos apie tai.

17 (redagavo Gedas 2013-04-06 14:22)

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Modestai man taip pat 12 metu ir as tave stipriai tave suprantu, bet nemanau ar vrta saseriai siuliti myletis nes nemanau ar gerai ji reguos, siulau visa demesi kreipti i mokslus kad nebutum bukas nes veliau i tave neziures mergos jei tu dvejatais mokisies+ siulau musturbuotis arba jei nori myletis taip susirars kokia klasioke su kuria niekas nebendrauja ir pasiulik jai. Juk isvaizda nesvarbi(nebent tau) svarbu pats procesas smile bet jeigu tavo systra nori tap daryti tai ko tu lauki varyk ir igivendig savo svajone juk su viresne daug smagiau arba kaip kazkas siule varyk i stovykla ten per savate gali susibendrauti o paskutines dienos nakti pasimyleti. Patikek as stovykloj jau nekrta tai dariau smile kokius 3 kartus bet svarbu tureti kandona kad butu saugu o kur ju gauti: paprasyk viresniu kad nupirktu. Taigi stovykloje svarbiausia daug su panele bendrauti ir kreipti demesi, o poto po kokiu 4 dienu jai pasakyti kad nori myletis ir isdestik kad niekas nematys turi prezika ir taip  toliau bet siulau ne nakti o kad ir diena kokiame toualete ar kitoje vietoje kur niekas nemato ten viska ir atlikti. as tai dariau tualete nes ten saugiausia. mylejausi pirma karta budamas 10 metu tada mano penio ilgis bubo 10 cm o dabar 15 pasistojes o vienuolikos buvau dvejose stovyklose tai ten man irgi pavyko. Taigi linkiu gero kelio smile

18

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Pasinaudok patarimu:::010

19

Re: Dar vaikas noriu sexo..

voo kaip Gedas isdeste smile)))

20

Re: Dar vaikas noriu sexo..

Wau smile apsales, blin kokie vaikai siais laikais. Mano laikais tokio amziaus dar kieme lakstem ir net nerupejo nei seksas nei visokie musturbavimaisi.


Patarimas: vaikai neskubekit suaugti, pasimylet visada spesit.