1

Tema: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Tai gi iškilo man toks klausimas, nes žinau, kad tikrai daug merginų nori arba turi savo nuogos foto ;D Tai dabar man įdomu kodėl jūs to norite? smile Ir ar turite jų? smile

2

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

''nes žinau, kad tikrai daug merginų nori arba turi savo nuogos foto''

blogai zinai, ne visi nori ir turi tokias foto.

karoch as isskirtine matyt, nes neturiu ir nenoresiu ))

3

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Nuogos dar dzin, blogiau yra tos, kur pasidaro erotines, tokias dar tinkamas (YMMV) dėt į pažinčių svetainę... ir susideda. Ir kartais tokių dalykų pamatai, kad kiaulių skerdyklą R'lyeah išpylus.
Yra tos, kurioms patinka - ir, priklausomai nuo intelekto (ar stokos), gins poziciją dar tave senamadišku, koncervatorium ir pan išvadindamos.
Yra toks, kur nepatinka.... ir va,  argumentacija kaip Boženos.

O čia kartais ne slaptas tikslas temos išmučint, kad kuri plikšė pasidalintų savo fotolobynais? ;p

4

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Irmantas, 21 parašė:

Tai gi iškilo man toks klausimas, nes žinau, kad tikrai daug merginų nori arba turi savo nuogos foto ;D Tai dabar man įdomu kodėl jūs to norite? smile Ir ar turite jų? smile


graži meninė foto - kodėl gi ne? Kai pasensi turėsi prisiminimą, kad buvai graži, jauna ir turėjai gražų kūną wink

5

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Man tai asmeniškai gražiausia su gražiais drabužėliais,aišku turi mano nuomone šiek tiek nuogumo matytis smile

6

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

visos nuogos buna uz pinigus

7

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Mairunelis, 27 parašė:

visos nuogos buna uz pinigus

kam taip kategoriškai? Čia tas pats gaunasi, kaip visi vyrai kiaulės big_smile

8

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Mairunelis, 27 parašė:

visos nuogos buna uz pinigus


VISOS


kas tie visos

9

Re: Ar patinka merginoms fotografuotis nuogomis? :)

Kiek sitam tinklapi pastebejau tai nelabai merginos megsta apsinuogint,o gaila...