1

Tema: Nelaimingai isimylejau

Sveiki, nelaimingai isimylejau. Is pat pradziu tai buvo tik susizavejimas,bet dabar jau meile. Isimylejau savo klasioka, jis smaikstus,juokingas man jis tobulybe tokio kokio noreciau, taciau musu lb mazai tik 10 is kuriu tik 2 mergaites as ir klasioke. Bandau atkreipt jo demesi su drabuziais naujais, davimu nusirasyt. Veliau pastebejau kad jis i mane net nekreipia demesio,ryte nukelia jos kede ne mano, visada jei atidaro duris,rytais ir gryztant pasisveikina atsisveikina, o su manim ne velnio. Siomis dienomis pastebejau kad jis atiduoda labai grazius daiktus,kai zaidziam futbola,jis pirmiau pasirenka ja nors as geriau zaidziu,po zaidyniu jie eina susiglaude,kai mokytoja liepia prieiti prie jos jis is paskos jos ir bando kuo arciau prieit :*( kalbasi tik su ja. Ar man yra bent koks nors sansas kad jis pamils mane??? padekit kas tai patyre bet gave sansa

2

Re: Nelaimingai isimylejau

Whahahaha :DDDDD

3

Re: Nelaimingai isimylejau

jo..
welcome to magazine Panele big_smile big_smile

4

Re: Nelaimingai isimylejau

Tau šansų nėra smile Geriau skaudi tiesa, nei saldus melas... smile

5

Re: Nelaimingai isimylejau

Palauk dar 3-5 metus ir tada jau sakyk, kad įsimylėjai wink Ne karo metai

6

Re: Nelaimingai isimylejau

Gyvenimas tesiasi.

7

Re: Nelaimingai isimylejau

Pirmiausia tai prieik ir tiesiai sviesiai issiaiskink realiai kas ir kaip. Pasakyk ka jauti ir ka jis mano. Na pasakys ne vadinasi ne bent jau tikrai zinosi. O gali ir atvirksciai buti, tada neteks cia stradalint...
O jei ne tai ka jau dabar... pamylesi ir praeis... Ateis laikas vel pamylsi.

8

Re: Nelaimingai isimylejau

big_smile:D:D:D dar tokiu dalyku buna:D:D:D
na geriausias variantas tiesiai sviesiai paklaust ...tada zinosi kas kaip ir bus ramu big_smile:D:D:D:D

9

Re: Nelaimingai isimylejau

Kaip skaitytum kokią parodiją Flinte ar "Iš penkiamečių meilės reikalų"... Kad kas kabintų duodant nusirašyt negirdėjau dar. Universitete turbūt būtų "mažiuk, duok aš tau bibliografinius įrašus sutvarkysiu..."
O šiaip, ką ten tokiam amžiuj klausi, pas aną ir kopūsts ant galvelės. Arba aktyviau dėmesį rodyt, tiesmukiau, arba suprast, kad visų diedų nenukabinsi!

10

Re: Nelaimingai isimylejau

ko jūs čia visi šaipotės?!
atrodo, kad nebuvot įsimylėję tokių metų

11

Re: Nelaimingai isimylejau

Uršulė, 25 parašė:

ko jūs čia visi šaipotės?!
atrodo, kad nebuvot įsimylėję tokių metų

Nes rimtai juokingai skamba! beveik kaip parodija.

12

Re: Nelaimingai isimylejau

norim ir saipomes kas uzdraus

13

Re: Nelaimingai isimylejau

blemba, kaip prisimenu dabar save tokių metų, mąstymas irgi toks pat buvo, vaje, kaip gėda dabar prisimint big_smile big_smile big_smile ačiū dievui neturėjau tada interneto:)

14

Re: Nelaimingai isimylejau

O kam dabar lengva... big_smile

15

Re: Nelaimingai isimylejau

Iš  tavo  laiško   suprantu ,kad  jam  patinka   klasiokė.:::447 Ten  kur  du  trečias  nereikalingas,apsidairyk  gal  ,kam  ir  tu  taip  patinki. Kokiam  berniukui.Pasistenk  ,kad  ir  kaip  bus  sunku  tą  vaikiną   pamiršti,ir  susirasti   kitą   draugą.:::415
O  tie  kuriems  patinka  pasišaipyti   iš  kitų  jausmų,žiauriai   nepatinka ,kai  pasišaipoma  iš  jų  ledinių   širdžių.:::216

16

Re: Nelaimingai isimylejau

Esmeralda parašė:

Iš  tavo  laiško   suprantu ,kad  jam  patinka   klasiokė.:::447 Ten  kur  du  trečias  nereikalingas,apsidairyk  gal  ,kam  ir  tu  taip  patinki. Kokiam  berniukui.Pasistenk  ,kad  ir  kaip  bus  sunku  tą  vaikiną   pamiršti,ir  susirasti   kitą   draugą.:::415
O  tie  kuriems  patinka  pasišaipyti   iš  kitų  jausmų,žiauriai   nepatinka ,kai  pasišaipoma  iš  jų  ledinių   širdžių.:::216

na jai tuos savo jausmus viesai demonstruoja tai galima saipytis galima dar ka daryt,,,tavo problemos pati ir spresk o kad cia painski viesai manai svetimi uz tave ispres viska ?:)

17

Re: Nelaimingai isimylejau

Aš   neinkščiu  ,tik  sakau  ,kad  mano  nuomonė   kita. Perdedu  ,taip  . Man  patinka   paerzinti  tuos  kurie  galvoja  ,kad  tik  jie  gali  juoktis  iš  kitų. Smagus  žaidimas.