1

Tema: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

pastebėjau,kad dauguma vyrų fotografuojasi su vaikais.ar nemanote,kad pažeidžiama vaiko privatumas?taip,jie maži ir kogero jų net neatsiklausiama ar jie sutinka būti viešinami pažinčių portale...

2

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

di, 41 parašė:

pastebėjau,kad dauguma vyrų fotografuojasi su vaikais.ar nemanote,kad pažeidžiama vaiko privatumas?taip,jie maži ir kogero jų net neatsiklausiama ar jie sutinka būti viešinami pažinčių portale...

o kai moterys su vaikais fotografuojasi,tai ju privatumas nepazeidziamas?

3

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Jo, mielosios, **** jūs kišat tuos mažius į foto? Mamytės, ypač jaunos, gal dar suprantu, reikia įspėt vyrus, kad atliktų kurso korekciją. Turiu minty, aišku, savo amžiaus mamytes.
Bet jei, vėlgi, bendraamžės, ne savo slėpsnių gremlinus eksponuoja... Kam? Kas mums iš to gero renkantis panelę? Ar tai turi mūsų galvuose užžiebt lemputę "Pabudę Motoniški Instinktai: Subjektas Tinkamas Bandymui Pašaut Tešlos Į Krosnį"? KIek asmeniškai, tai benkartėlis fotografijoje nieko gero neprideda. Viena mano nekenčiamiausių pažinčių svetainių foto yra konkrečiai, pana, lialius ir siaubingais, atrugbnagiškais paint įgūdžiais paruoštas užrašas.

4

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Erika, 23 parašė:
di, 41 parašė:

pastebėjau,kad dauguma vyrų fotografuojasi su vaikais.ar nemanote,kad pažeidžiama vaiko privatumas?taip,jie maži ir kogero jų net neatsiklausiama ar jie sutinka būti viešinami pažinčių portale...

o kai moterys su vaikais fotografuojasi,tai ju privatumas nepazeidziamas?

tas pats liečia ir moteris,tikrai vien vyrų neišskirčiau

5

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Martynas, 22 parašė:

Jo, mielosios, **** jūs kišat tuos mažius į foto? Mamytės, ypač jaunos, gal dar suprantu, reikia įspėt vyrus, kad atliktų kurso korekciją. Turiu minty, aišku, savo amžiaus mamytes.
Bet jei, vėlgi, bendraamžės, ne savo slėpsnių gremlinus eksponuoja... Kam? Kas mums iš to gero renkantis panelę? Ar tai turi mūsų galvuose užžiebt lemputę "Pabudę Motoniški Instinktai: Subjektas Tinkamas Bandymui Pašaut Tešlos Į Krosnį"? KIek asmeniškai, tai benkartėlis fotografijoje nieko gero neprideda. Viena mano nekenčiamiausių pažinčių svetainių foto yra konkrečiai, pana, lialius ir siaubingais, atrugbnagiškais paint įgūdžiais paruoštas užrašas.

6

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

na kas tiesa tai tiesa, kartais net nebesupranti kuris pazinciu iesko tevas su motina ar ju vaikai

7

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

daugiau pastebiu kad merginos ta daro,,keista kodel tai leidzia

8

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

vyrai taip parodo kad dar siek tiek atsakomybes turi ir nenori nieko apgaut.manau moterys irgi taip galvoja.

9

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Tam reikalui ir yra skiltis anketoje "Turiu vaiku". Tikrai nebutina kisti foto su vaiku, nebent esi kiauras kaip diuselis ar retis big_smile

10

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

nudurnejus boba su savo teisem, privatumais.. big_smile jei tai mano vaikas, man smagu nuotraukom pasidalint su draugais.. big_smile

11

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Vytautai ar taip juokauji ar ką ? nes   nuskalbi kad  matosi tai.....:)

12

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Labai ... tai matosi smile)

13

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Ada o kas cia blogo kad maza  vaikuti pamato  mano vaikas kad rodytu  13, 14 metu tai kitas reikalas o tuos mazus vaikelius tegu pasidziauge jie savo vaikais gal nevisada mato.

14

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Todėl, kad dar prisimena, kad jų turi

15

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Koks gali buti pas vaika privatumas jai ji pilnai islaiko ir uz ji atsako tevai, tevai sprendzia kas jam ir jo vaikui geriause, o be ja kaip atsiklausti kudykio ar 3m vaiko. As neizvelgiu nieko blogo, kad viesinasi su savo vaikais, kitas reikalas jai viesinasi su svetimais ar foto turinys nepadorus, pvz.: teko matyti foto kur tevas guli lovoje su mergaite prisiglaudes arba vaikas visiskai nuogas man tai kvepia pedofilija.

16

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

manau nlb tiem vaikam ir rupi ar jie yra ar ner tam portale.

17

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

**** tiems vaikams ar juos talpina internete ar ne. Facebooke irgi mamos pozuoja su tais vaikais. Asmeniskai man tas perdetas saldumas vemt vercia. Bet gal dedasi i pazinciu svetaines tam, kad iskart matytu, kad turi vaika. Kad prasifiltruot, kas bijo vienisos mamytes

18

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

o as manau,kad velnias labai gerai pasislepes tarp musu..kas nuotraukose su akiniais nuo saules,kas ant baiko(pasiskolinto:)),kas pusnuogis,na o tie..patys klastingiausi ir beviltiski prisidengia vaiku nuotraukom.

19

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

smile o man tai atrodo, kad jums pas daktara galvos visai neprosal butu apsilankyti, padeti gal ir nepades , bet bent jau i psichiatru iskaita irasys. senai jau laikas grazint sovietine tvarka ir psichinius ligonius registruot , nes procesas ziuriu nebevaldomas darosi smile)  nu isidejo nuotrauka su vaiku ir ka? cia jau tipo pedofilija?? Rimtai zmones ka jus snekat... ar bent patys susimastot?

20

Re: kodėl fotografijose vyrai pozuojas su vaikais?

Andrius parašė:

smile o man tai atrodo, kad jums pas daktara galvos visai neprosal butu apsilankyti, padeti gal ir nepades , bet bent jau i psichiatru iskaita irasys. senai jau laikas grazint sovietine tvarka ir psichinius ligonius registruot , nes procesas ziuriu nebevaldomas darosi smile)  nu isidejo nuotrauka su vaiku ir ka? cia jau tipo pedofilija?? Rimtai zmones ka jus snekat... ar bent patys susimastot?

prie ko cia ta pedofilija?