1

Tema: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Pas mane hemoglobinas mazokas,gal kas zinot naturaliu budu ji pagerinti?

2

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

gelezies trukumas organizme  naturalus trukumo kompensavimas valgik zemuoges arba tuos vaisius kurie turi daug gelezies ir pakils tau tas hemoglobinas

3

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

mano laikais to moke mokykloje

4

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

mano laikais gerai padedavo amfetamino ir heroino kokteilis

5

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Justina, reikia valgyti produktus, turinčius daugiau geležies - kepenėles, grikius, špinatus, bičių žiedadulkes ar bičių duonelę.
Iš gyvulinės kilmės produktų organizmas geležį pasisavina geriau.

6 (redagavo neon, 30 2012-05-28 19:38)

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

nesamone aurelija.irodyta senai mokslininku kad geriausia yra vartoti augalines kilmes produktus,ypac heroina ir galima kad geriau isisavintu naudot amfetamina papildomai.sportuoju jau 25 metus,konsultojuos su gydytojais....

7

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

gal mest rukyt pirma?

8

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

gal as nerukau pirma...mulkis

9

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

mesk nervuotis tada))))padides gelaziu

10

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

del tokiu nesamoniu net neketinu nervuotis

11

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

keliu privaciai hemoglobina.po 2 litus uz viena:::412

12

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

burokėlių užvalgyk wink

13

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Jeigu rimtai tai Aurelija labai teisingai viska išvardijo.

14

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Justina, aš turiu seniai šią problemą, tad galiu šį tą patarti.
Jei hem. kiekis nedaug nukritęs, reikėtų dažniau valgyti to maisto, kuriame yra geležies, nepamirštant kartu varoti maisto ar gėrimų, kuriuose yra vit. C (geležis tuomet geriau įsisavinama). Reikėtų vengti pieno produktų ir maisto, kuriame yra kalcio (arba reikėtų daryti bent 3 val. pertrauką po to, kai suvartojama geležis).
Jei hem. kiekis labai  žemas, jį galima atstatyti tik papildais per kelis mėnesius (tą girdėjau iš ne vieno gydytojo). Geriau vartoti tokius kaip Floradix, nes tai vienas iš natūralesnių (tik jį reikėtų laikyti šaldytuve atidarius, greit genda).
Stenkis daugiau suvartoti geležies prieš menstruacijas, nes būtent jų metu daug jos netenkama.

15

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

žemuogių ir vaisių kibirais jei valgysi...pasikelsi:) bet geriau geležies pagerk...mažiau vargo wink

16

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Kuo maziau valgyti saldumynu, tai kas turi angliavandeniu, glikozes, nes cukrus blokuoja gelezi. Vartoti viska, ka isvadino Aurelija smile

17

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

hematogena valgyk big_smile

18

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

dilgeles reik  gerti  !    su  chemija  tik  sugadinsi  kepenis  ,  pusle ,  ir  be  to   hem  kils  labai  letai

19

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Po pirmo gimdymo pas mane buvo ūminė anemija, todėl po to atsistačiusi su vaistais, pradėjau sekti tą savo kraują labiau. Vyro sesė papasakojo apie chlorofilą, nes ji tai jį "įsimylėjus" ir atrodo, kad tik jį ir tevartoja. Na, pabandžiau ir aš su visa šeima. Dėl kitų efektų nežinau, bet tikrai labai geras virškinimui ir hemoglobinui pakelti, tai tuo pačiu ir energijai. Užmačiau, kad dabar jam akcija čia: https://www.dovanaisgamtos.lt/chlorofilas-plastikiniame-butelyje-1-l Ir taip čia sakyčiau vienas iš pigesnių, kur tekę matyti, o dabar dar ir nuolaida smile

20

Re: Kaip galima pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?

Siluciukas parašė:

Po pirmo gimdymo pas mane buvo ūminė anemija, todėl po to atsistačiusi su vaistais, pradėjau sekti tą savo kraują labiau. Vyro sesė papasakojo apie chlorofilą, nes ji tai jį "įsimylėjus" ir atrodo, kad tik jį ir tevartoja. Na, pabandžiau ir aš su visa šeima. Dėl kitų efektų nežinau, bet tikrai labai geras virškinimui ir hemoglobinui pakelti, tai tuo pačiu ir energijai. Užmačiau, kad dabar jam akcija čia: https://www.dovanaisgamtos.lt/chlorofilas-plastikiniame-butelyje-1-l Ir taip čia sakyčiau vienas iš pigesnių, kur tekę matyti, o dabar dar ir nuolaida smile

Blemba, žmonės, neklausykit tokių nesamonių. Jeigu geležis krenta drastiškai, ne patys priimkit sprendimus, kaip gydytis, o kreipkitės į gydytojus. Jūs supraskit, kad geležis gali sumažėti dėl daugybės priežasčių, o jeigu jūs patys sau tas priežastis bandysit identifikuoti, tai... gero nelaukit.