1

Topic: Progressive House

Ko gero geriausia ka galiu pasiulyt...

2

Re: Progressive House

tai gal turi ka nors favorite? smile

3

Re: Progressive House

deep dish - moscow ir toronto;) ai ir dar EM 05-06-19:)

4

Re: Progressive House

Fred Everything & 20 For7 Featuring Vanessa Baker - Friday (Trentemoller Remix).mp3

5

Re: Progressive House

DJ Hooligan, bet koks gabalas smile
visi super

6

Re: Progressive House

nu tik ne dj hooligan.. nematau jame nieko to kas priklauso progressivui big_smile

7

Re: Progressive House

sutinku.. smile .. gal zmones nores pasidalin tarkim cia savo muzika? smile nes matau negausiai cia paraso koki komentara smile matyt mazai tokiu yra kurie klauso tokia muzika smile

8

Re: Progressive House

tokiu yra daug man rodos visi bent iki 20-21 metu ir ta tik teklauso po to jau keicia savo skoni bent man toks stylius tikrai igryses:)ee nors kartais kai nuotaika buna pasiklausau bet mazokai:))

9

Re: Progressive House

Gabrielius, 21 wrote:

tokiu yra daug man rodos visi bent iki 20-21 metu ir ta tik teklauso po to jau keicia savo skoni bent man toks stylius tikrai igryses:)ee nors kartais kai nuotaika buna pasiklausau bet mazokai:))

mm.. na tikrai progresyvistu tikrai pastaruoju metu daugybe big_smile BET tikrai ne visi tik ta ir klauso...
man patinka elektronine muzika ir house visai prijauciu.. bet kazkodel progresyvas niekad nekabino.. gabalas greit igrista.. ir sausa dazniausiai wink na cia tik mano nuomone..

10

Re: Progressive House

O man visa dabartine muzika tik komercija kvepia.... sad

11

Re: Progressive House

man pvz tie kamatozai, ratinių muzika, tai nea, nelabai, turi būti kasnors meldingesnio. ankščiau buvau išvis pasinešęs hardtechno klausyti, jei kam idomu yra psl www.hardsignal.net, ten nepakartojami hardtechno setai, dabar kolkas prie ramaus trance esu persimetęs. ypač mašiytėj kai užpjauna tai gerai lieka big_smile

12

Re: Progressive House

na ziurint ka klausai.. tarkim tas pats progressas yra supopsejas, bet del to nepradesi klausyt tranco kokio, geri Djs supopsejusy gabala padaro taip kad beklausant jo stoga rauna belenkaip big_smile tai vat tautieciai.. kas nors gal muzika keistis nori? smile

13

Re: Progressive House

:::140

14

Re: Progressive House

Na Rolandas minejo, jog dabartine muzika komercija kvepia.. Pritariu. Zinoma ne visa.. bet didzioji dalis t.y. populiarus DJ, kurie jau senokai spejo pajust zaliuju banknotu kvapa, pasidave komercijai. Taciau vis dar gimsta nauju, ydomiu atlikeju, kurie dar nera sugadinti smile O kas del...

Algis, 21 wrote:

man pvz tie kamatozai, ratinių muzika, tai nea, nelabai, turi būti kasnors meldingesnio. ankščiau buvau išvis pasinešęs hardtechno klausyti..


Tai vyruti, galiu pasakyt, kad hardtechno niekuo nenusiledzia ratuotu riteriu komandomis ir kamatozais, dalyvaujanciais sokiu salese.. Ir melodingsesnio hardtech stiliuje, negu progressive, as tiesa sakant, nematau..
Peace.

15

Re: Progressive House

Gal kam pravers.. parsidownloadint ivairiu stiliu muzikos
jei reik daugiau rasykit, galesiu papastint:)

http://www.chillout.co.yu/diskusije/
http://www.iomega.pixelhosting.net/index.php?op=edito

16

Re: Progressive House

na gal nebaus komisija uz muzikos dalinimasi smile
http://s45.yousendit.com/d.aspx?id=3DUIC56INC6I21GKAZXFHT6ZGN

17

Re: Progressive House

Gytis, 19 wrote:

nu tik ne dj hooligan.. nematau jame nieko to kas priklauso progressivui big_smile


klausimas ka tu skaitai progressive?
Progresivve, nera elektorines muzikos streamas kaip sakant rusis ar kryptis ar stilius. Tai stiliaus porusis, kaip Progressive Trance, Progressive House ir t.t.

18

Re: Progressive House

butent kad porusis.. bet as apie dj sneku... kad jis ... nu man tai sh!

19

Re: Progressive House

del skoni aisku nesigincijama big_smile

20

Re: Progressive House

tai taip.. smile bet tokio dj net lietuvoje nenoreciau matyti smile