1

Tema: ka padovanoti geriausiai draugei?

na aisku as pati geriausiai tureciau zinoi,ka dvanoti draugei...bet jau nezinau ka...jinai pats pats fainiausias zmogeliukas koki pazistu ir noriu ja lb lb nustebinti ir pradziuginti per gimtadieni,gal galit parasyt,kokias fainiausias dowanas esat gawe arba dowanoje kitiems?? busiu 4ever dekinga big_smile

2

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

na as buvau labiausia nustebusi kai atidariusi dutis pamaciau drauge stovincia su 15 balionu ant kiekvieno buvo parasyta po linkejima:) na cia smulkemnele tik pire pacios dovanos:)
o as seis metais gerisuioms draugems padovanojau po remeli su savo ir jos nuotrauka smile abidvi mano drauges geriausios labai apsidziauge:))

3

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Nupirk sukas ir veidrodi!

4

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

prie ko cia sukos ir wejdrodis?:D

5

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

mmm gal idomiasias buvo batas kuris buvo aprasynetas (zinoma naujas)lb man patiko si dovanike nes jame zmogaus fantazija ir darbas...

6

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Marija, 15 parašė:

prie ko cia sukos ir wejdrodis?:D


Sakei nori kad ji nusteptu smile nu tai va padovonok ir nusteps big_smile

7

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

padovanok kokius nors kvepalus.:|

8

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Kiek metu tiek bulviu maisu....su piesiniu ant kiekvieno maiso nuo gimimo iki dabar gyvenimo laikotarpių stadijas...arba iskresk gera poksta jei turi pazystamu policijoje ar poliklinikoje....tada ilgam atsimins....

9

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Cia labai individualiai..jei ji geriausia drauge tai turetum zinoti jos stiliu,skoni,kas jai patinka ir orentuotis toje srityje...

10

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

na manau sunku patart ka nors tokio bet daug lengviau kai pazysti zmogu zinai kas patinka ko megsta apie ka svajoja....tada galima ir grandiozioni gimtadieni surengti...

11

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

xi man drauges iskrete poksta per 15 gimtadieni dar smile)
is radijo stoties kauno fonas paskambino ir mane ten biski apgavo bet uztat atsiminsiu ilgam smile) ir dar i kasete mano poklabi irase geras ten tikrai ;D draugem dekinga buvau nes prajuokino iki asaru ;D

12

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

tj wat...kad as jaw wisaj issisemiau..siaip taj noriu ka nors originalaus padowanot,bet taj jaw nebesugalwoju ka :DDD

13

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

padovanok geliu daug daug kad nepakeltu manau merginoms geles patinka ir dar tiek pat balionu

14

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Viktorija, 24 parašė:

padovanok geliu daug daug kad nepakeltu manau merginoms geles patinka ir dar tiek pat balionu


siandien apie geles girdojau kad jos gydo nuramina ir pan.taip pasakojo mokytojas...

15

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

geriausiai sakau kokia didziausia deze gandonu

16

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Vardas, 20 parašė:

geriausiai sakau kokia didziausia deze gandonu


pfff...neidomu big_smile

17

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

bet siaip jau gal ir sugalwojau,nzn gal wisaj nieko butu auksine zuwele big_smile

18

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

vargas su tom dovanom...na man drauges yra sukurusios mano gyvenimo istorija eiliuotai...o as vienai padariau komiksu zurnala, su musu visu draugiu nuotraukomis ir pan...gavos vos ne kaip spiderman...reiks gal pradet leist ji...hehe..:D svarbu manau originalumas, naujumas...

19

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

tik akvariuma nepamirs padovanot-netures kur tos zuvies det...as vietoj taves is prekybcentrio koki karpi gyva ar kokia kita didele zuvi kur pardavineja gyvas maksimoje...

20

Re: ka padovanoti geriausiai draugei?

Is Sarmos dovanu ceki..Paprasta ir efektyvu..Issirinx pati tai ko nores..:D