1

Topic: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

Rašau tyriamąjį darbą apie Lietuvaičių moterų ir vyrų santykius. Labai būčiau dėkinga jei pasidalintumėte savo mintimis apie privalumus ir trūkumus sugyventinių gyvenimo budo. Kodle vyrai pasirenka tokius santykius?

Įdomu būtų pasvarstyti, kodėl Lietuvoje didėja sugyventiniu skaičius? (statistikos duomenys)
Gal taip patogiau gyventi? Nenorima įsipareigoti? Nebetikima amžina meile?

Pasidalinkite savo mintimis būčiau dėkinga..jei noretumete apie tai placiau pakalbeti 0 ieskau tyrimui pasnekovu. rasykit private zinute!
aciu

ola

2

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

amzinos meiles nebuna 3-4 metai ir ji baigesi tik nevisiems suprast kad po tu keliu metu gali issivistit zimei stipresni jausmai tarpusavio supratimas pagarba vienas kitam palaikimas  tolerancija ir visa kita ko per rozinius akinius nelabai ir izuresi

3

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

ramunas, 36 wrote:

amzinos meiles nebuna 3-4 metai ir ji baigesi tik nevisiems suprast kad po tu keliu metu gali issivistit zimei stipresni jausmai tarpusavio supratimas pagarba vienas kitam palaikimas  tolerancija ir visa kita ko per rozinius akinius nelabai ir izuresi

nesamone.gali issivistit  tarpusavio supratimas ir pagarba?tu paaiskink kaip tai imanoma, taai aprasyk,gausi nobelio premija.pagarba issivisto.nu jai kalbet metaforiskai.tai taip.
pagarba neissivistomas dalykas
Pagarba - skaitymasis su kito asmens jausmais, poreikiais, mintimis, idėjomis, norais ir prioritetais, jų pripažinimas reikšmingais, vertais dėmesio, turinčiais kitokią vertę. kuris is ,kito zmogaus poziurio aspektu,gali itakot tavo pagarbai,kaip ne tavo paties intelektas,issilavinimas ir turimos zinios pirmoje eileje?nnu dar galima pridet tavo paties jausma,.kito zmogaus mes isvis negalim jausmo nagrinet,tik svarstyt hipotetiskai.
visos bedos prasideda tik nuo saves.pagarba sunkus darbas,del kurios turi art kaip arklis.ir pabreziu-vienaskaita.kitas zmogus ne prie ko.tik patsai,kuris nori kad gerbtu.
ir tai dar atsizvelgiant kam.pagalrba yra nuo pat pradziu,o va ne visi ja islaiko.

4

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

a tu nejauti kad pats sau priestarauji isdestei cia gudrei turi art kai arklys,tai ira sunkus darbas bet cia ir ira issivystimas i aukstesni lygi ir tai tiik tuo atveju jaigu ta pagarba ira abipuse

5

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

Meilės nėra  be pagarbos, supratimo, pažinimo, (pasi)tikėjimo. Jei nėra nors vieno komponento, tai ne meilė - aistra ar kas tik nori.

Patiko Čekuolio mintis: Meilė tai draugystė + erotika:) Aš dar pridedu- pagarba būtina.Savęs ir kito. Aplinkos kurioje gyveni...Ir visa tai savaime nepasidaro.

6

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

Šiais laikais santuoka labai nuvertėjusi. Asmeniškai pažistu ne vieną porą, kurie jau supa vaikus, bet vedybų, kol kas neplanuoja (brangu, kiti prioritetai, ką keičia tas štampas pase?).
Dažnai jauni žmonės pradeda gyventi dėl finansinės naudos: tauposi pinigai nuomai, kitoms islaidoms..
O tas vienas kito pažinimas prieš santuoką ir pliusų, ir minusų turi. Pasitikrint ar tinka vienas kitam gerai, bet svarbu, kad tai neužtruktų metų metus. Jeigu žmonės myli vienas kitą- reikia įteisint savo santykius! smile

7

Re: vedybos ar kohabitacija? ka mano apie tai vyrai? Bendravimas ir šeima

gal paveluotas atsakymas bet gal bus kam idomu.

Taigi gyventi susimetus istikro yra daugiau pliusu nei susituokus. :
1 viriausybe skatina gyventi susimetus pvz: jeigu viena is pusiu dirba uz 670 LT i rankas ar nieko nedirba ir turi dar vaika tai yra labai daug privalumu kaip kompensacijos , ivairios pasalpos mazuose miesteliuose didesne galimybe gauti busta, nesvarbu kad antroji puse uzdirba 1 ar daugiau... susituokus sitas reikalas pliusuojasi ir dalinasi taigi kompensacijas pamirsk...
2 bet kada be dideliu vargu gincu ir visokiu popierizmu galima issiskirti.
3 taip galima isbandyti savo partneri ( ar su juo imanoma gyventi)
4 didesne laisve ir mazesne atsokomybe
o su meile yra sunkiai, nera apibrezta kas ta meile ir kaip ji isreiskiama.