1

Tema: Gražiausias himnas pasaulyje

Taigi, kolegos, koks Jūsų nuomone yra pats gražiausias (į šį žodį įeina daug: už širdies griebiantis, kietas, galingas, sukeliantis patriotinius jausmus ir t.t.). Konkurse Lietuvos himnas dalyvauti negali dėl šališkumo. Vėliau beje pasakysiu teisingą atsakymą.

2 (redagavo Aivaras, 100 2012-06-10 15:32)

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Mes himno neturime. Turime tautine giesme tik.
Ir kaip gali  kelti patriotinius jausmus kitos salies himnas? Kvailiau ir nesugalvosi...
Teisyngas atsakymas bet kuriam lietuviui turetu buti vienas. Musu pats graziausias, keliantis patriotinius jausmus ir t.t.
Tu dar sukurk tema kokios salies spec. tarnybos jums labiausiai patinka ir kelia patriotinius jausmus. Ar kuriai saliai  patriotiskai sutiktumete parduoti Tevyne...

3

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Kaip žiūri taip ir matai, Aivarai. Aš dėl to ir pasakiau, kad Lietuvos himno, tfu, giesmės, neimtume, nes jis būtų gražiausias. Ok, tai koks antras, kaip jums atrodo?

4

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Man Italijos ir Prancūzijos įspūdingi. smile

5

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Is uzsienietisku '' Deutchland uber alles'' Islikes toks pats neziurint i santvarku ir rezimu kaita....

6

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

o man, jei negalima rinktis savojo, gražiausias JAV himnas. Ir žodžiai tokie prasmingi...
cituosiu lietuviškai, nes ne visi moka anglų kalbą:
Štai pažvelk ar matai
maskatuoja aukštai
skudurėlis kažkoks
tai Amerikos vėliava!

Ten kraštas puikus,
Ten laimingas žmogus
Ir kas antras pas mus
Nori dumt į Ameriką!

na o priedainis dar labiau vežantis... :::856

7

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Na nzn, man kazkaip Rusijos himnas graziai skamba.... Muzika tokia idomi...

8

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Rusijos

9 (redagavo Povilas, 26 2012-06-14 13:00)

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Rusijos ir Sovietų Sąjungos himnai praktiškai identiški, tad gal turėjote omenyje Sovietų Sąjungos himną? wink Jis "stipresnis".

10

Re: Gražiausias himnas pasaulyje

Indentiska tik melodija. Zodziai skirtyngi.