1

Tema: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Gal galit man pasakyti kame cia reikalas, ar cia mass media ispjarino sita nesamone, kad lietuves graziausios ir t.t. ? Ar cia siaip kazkoks provincijos sindromas, kuo daugiau girtis is saves ir lauzti super grazuole ? Nes man nelabai suprantama, eiline paprasta mergina , nei kazkuom ypatinga, ne isvaizdi nei ka, bet isivaizduoja,kad yra Nerealaus grozio super star, super nepasiekiama pasaulio bamba? Ypac tas jauciasi didmesciuose, as suprantu, kai isvaizdesne mergina yra demesio sugadinta, cia jau faktas. Gal as kazko nesuprantu kur cia tiesa yra? Ar jos isvis nera ?

2

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Čia tikriausiai dėl kažkokių nemalonių potyrių pažinčių svetainėse, gal net konkrečiai šioje?
Tokiais atvejais sveika pagalvoti: "O gal aš čia lopas, o ne ji kalta?" Gali būti, kad taip paaiškės tiesa!

Be to, mes nežinome (bent aš) kokie čia tos pasikėlusios merginos požymiai, kokiu ji elgesiu ji užsitraukė tokį nuosprendį ir kokie jos veiksmai tai patvirtina.

3

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

toks klausimas gali kilti tik atstumtam , įsižeidusiam, ''kaip galėjo mane!taip su manim nei viena nepasielgė'',vyrukui:::001

4 (redagavo Roman 2012-07-01 09:18)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Promo  parašė:

Gal galit man pasakyti kame cia reikalas, ar cia mass media ispjarino sita nesamone, kad lietuves graziausios ir t.t. ? Ar cia siaip kazkoks provincijos sindromas, kuo daugiau girtis is saves ir lauzti super grazuole ? Nes man nelabai suprantama, eiline paprasta mergina , nei kazkuom ypatinga, ne isvaizdi nei ka, bet isivaizduoja,kad yra Nerealaus grozio super star, super nepasiekiama pasaulio bamba? Ypac tas jauciasi didmesciuose, as suprantu, kai isvaizdesne mergina yra demesio sugadinta, cia jau faktas. Gal as kazko nesuprantu kur cia tiesa yra? Ar jos isvis nera ?

Aš galvoju, kad problema yra dėl šių priežaščių, kad žmonės yra savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi,  nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera,  išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus. Ir tokiu yra 99 % procentai merginų ir vaikinų.

Gyvenimo principas šitos antikristo gaujos: “valgykime ir gerkime, nes rytoj mirsime”.
Dabar yra epocha vartuojimo ir žmogus tapo plataus vartojimo preke ir kiekvienas vartojo kito nieko žmogiško nebeliko.
Bet gi ne veltui sakoma neapsirikite: “Blogos draugijos gadina gerus papročius!”

5 (redagavo Roman 2012-07-01 20:09)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Martynas parašė:

Čia tikriausiai dėl kažkokių nemalonių potyrių pažinčių svetainėse, gal net konkrečiai šioje?
Tokiais atvejais sveika pagalvoti: "O gal aš čia lopas, o ne ji kalta?" Gali būti, kad taip paaiškės tiesa!

Be to, mes nežinome (bent aš) kokie čia tos pasikėlusios merginos požymiai, kokiu ji elgesiu ji užsitraukė tokį nuosprendį ir kokie jos veiksmai tai patvirtina.

Ir čia yra ir visur taip yra - žmogų nulemė jo elgesys.
Plačiau apie tai, juk kiekvienas geras medis duoda gerus vaisius, o blogas medis  blogus. Geras medis negali duoti blogų vaisių, o blogas gerų.

Blogi vaisiai yra, kai žmonės yra savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi,  nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera,  išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus.

6

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kiekvienas gali elktis taip kaip jam patinka ,,,yra visokiu ir pasikelusiu ir normaliu ,,kiekvienam pagal skoni o ta pasikelima kiekvienas savaip supranta

7 (redagavo Roman 2012-07-01 20:01)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

kiekvienas gali elktis taip kaip jam patinka ,,,yra visokiu ir pasikelusiu ir normaliu ,,kiekvienam pagal skoni o ta pasikelima kiekvienas savaip supranta

Taip atrodo iš pirmo žvilgsnio, bet kiekvienas elgesys turi pasekmę gyvenime.
Sugedusio proto žmonės elgėsi, kaip jiems patinka, ir niekada negalvojo apie pasekmes.

Nė vienas žmogus neturi galios sulaikyti dvasią nei pakeisti mirties laiko.
Negali būti atleistas nuo šitos kovos, ir nedorybė neišgelbės to, kuris jai atsidavęs.

Kaip pasakė Solomonas, aš sutinku su jo teiginiu:"
Kiek ilgai žmogus begyventų, tegul džiaugiasi visą laiką ir nepamiršta, kad tamsių dienų bus daugybė. Visa, kas bus, yra tuštybė. Jaunuoli, džiaukis savo jaunyste! Tegul tavo širdis džiugina tave ir eik, kur tavo širdis traukia ir kur akys mato, bet žinok, kad už viską turėsi atsiskaityti prieš Dievą. Nesirūpink, atitolink pikta nuo savo kūno, nes vaikystė ir jaunystė yra tuštybė."

8

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman tu ligonis arba koks sektantas,,,kam rupi tie tavo paistalai ?cia klausia zmogaus nuomones o ne is knygos nurasytu veju...kliedi apie mirti apie dar kazkokius nesveikus dalykus,,,pries ka jai ir atsakysiu tai pries save,,, dar apie zalius zmogeliukus papasakok
vaikyste jaunyste tustybe-na tau gali but ,,,bet daugumai yra ka malonaus prisimint...

9

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

rasai su klaidom
na buvo toks ir cituoji uzrasus kazkokius daugiau nieko-kur tavo pacio nuomone? tu kazka cituodamas ziurek pats ant straipsnio neuzsisok:D:D:D  cituot be autoriaus leidimo ir pazeidimas big_smile:D:D
protingiausias:D:D:D hm labai protingas tik jau praeitis,,

10 (redagavo tinsanis 2012-07-01 21:27)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tai daktaras jai pacienta vadina ligoniu yra bukaprotis big_smile:D:D
jai zmogus man panasus i baili ar i sektanta ar i dar ka pan ,as ta ir pasakysiu-paklausiu. cia klausimas-nuomone o ne teigynys:D kiek tau metu kad dar svaigsti apie tokius dalykus viesai?

11

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman -situacija eini su mergina  uzpuola tave ir mergina ka tu darysi :
cituosi saliamona ar straipsnius?::D:D:D:D ar,,,,

12

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tai bachuras jai neperka masinos ar brangiu daiktu ir pasikeles merginos atzvilgiu:)?

13 (redagavo Roman 2012-07-01 22:26)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

rasai su klaidom
na buvo toks ir cituoji uzrasus kazkokius daugiau nieko-kur tavo pacio nuomone? tu kazka cituodamas ziurek pats ant straipsnio neuzsisok:D:D:D  cituot be autoriaus leidimo ir pazeidimas :D:D:D
protingiausias:D:D:D hm labai protingas tik jau praeitis,,

Taip aš rašau su klaidomis, bet duok Dievas, kad tu taip galėjai rašyti rusiškai ir suprasti apie ką rašai.
Aš sutinku su autoriu tai ir yra mano nuomone.

Autorius leidė... Kam praeitis, o kam ateitis.

14

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Promo  parašė:

Gal galit man pasakyti kame cia reikalas, ar cia mass media ispjarino sita nesamone, kad lietuves graziausios ir t.t. ? Ar cia siaip kazkoks provincijos sindromas, kuo daugiau girtis is saves ir lauzti super grazuole ? Nes man nelabai suprantama, eiline paprasta mergina , nei kazkuom ypatinga, ne isvaizdi nei ka, bet isivaizduoja,kad yra Nerealaus grozio super star, super nepasiekiama pasaulio bamba? Ypac tas jauciasi didmesciuose, as suprantu, kai isvaizdesne mergina yra demesio sugadinta, cia jau faktas. Gal as kazko nesuprantu kur cia tiesa yra? Ar jos isvis nera ?

Todėl, kad kiekviena nori jaustis ypatinga, o ne pasiekiama pasaulio bamba... smile

15 (redagavo tinsanis 2012-07-01 21:41)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:
tinsanis parašė:

Roman -situacija eini su mergina  uzpuola tave ir mergina ka tu darysi :
cituosi saliamona ar straipsnius?::D:D:D:D ar,,,,

Greiciausiai pacituos pagal koki straipsni jis gali uzpuolika patraukti baudziamojon atsakomyben, nepamirsdamas pamineti jog jis pats protyngiausias o uzpuolikas bukaprotis.. Jeis spes zinoma.. big_smile

big_smile:D:D:D:D:D:D:D:D:D

16

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
tinsanis parašė:

rasai su klaidom
na buvo toks ir cituoji uzrasus kazkokius daugiau nieko-kur tavo pacio nuomone? tu kazka cituodamas ziurek pats ant straipsnio neuzsisok:D:D:D  cituot be autoriaus leidimo ir pazeidimas big_smile:D:D
protingiausias:D:D:D hm labai protingas tik jau praeitis,,

Aš sutinku su autoriu tai ir yra mano nuomone.
Bet įdomu, kodėl rašydami mokslo darbą, kai cituojamas vienas ar kitas autoris niekam nekvoštelėjo į galvą mintį pavadinti darbo autoriu sektantu ar lygoniu?

Autorius leidė... Kam praeitis, o kam ateitis.

cituot be autoriaus sutikimo nusikaltimas:D:D:D
tai nuomone savo ir sakyk praleisdamas citatas,,,

17

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

Roman -situacija eini su mergina  uzpuola tave ir mergina ka tu darysi :
cituosi saliamona ar straipsnius?::D:D:D:D ar,,,,

Tokio atvejo niekada nebus.

18 (redagavo Roman 2012-07-01 22:32)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:
Roman parašė:
tinsanis parašė:

Roman -situacija eini su mergina  uzpuola tave ir mergina ka tu darysi :
cituosi saliamona ar straipsnius?::D:D:D:D ar,,,,

Tokio atvejo niekada nebus.

Va cia tikrai protyngo zmogaus nuomone... big_smile
Matyt Saliamonu prisiskaites jau visa savo ateiti zino...

Taip ateitis yra vienintelis  -  daugelis ieško valdovo palankumo, bet teisingumas ateina iš Viešpaties.

Taip Saliamonas, pasakė koks ateitis ir likimas lauks kiekvieno žmogaus:

Prisimink savo Kūrėją jaunystėje, nelauk, kol ateis piktos dienos ir metai, apie kuriuos sakysi: “Man jie nepatinka”. Nelauk, kol aptems saulės šviesa, mėnulis bei žvaigždės ir nauji debesys užeis po lietaus.Tuomet namų sargai drebės, stiprieji susilenks, malėjos nebedirbs, nes jų bus maža išlikę, o tie, kurie žiūrės pro langus, nieko nebematys; durys į gatvę užsidarys, girnų garsas nusilps; paukščiai prikels savo giesmėmis, o dukterų giesmių nesigirdės. Tuomet jie bijos aukštumų ir baimė bus kelyje. Migdolų medžiai pražys, skėriai taps našta. Žmogus nieko nebenori, jis žengia į savo amžinus namus, ir raudotojai jau vaikščioja gatvėse. Sidabrinis siūlas nutrūks, auksinis dubuo suduš, ąsotis prie šulinio subyrės ir šulinio ratas sulūš. Dulkės sugrįš į žemę, iš kurios kilo, o dvasiapas Dievą, kuris ją davė.Tuštybių tuštybė,sako pamokslininkas,viskas yra tuštybė.

Man labai patinka realią gyvenimo poeziją.

19 (redagavo Roman 2012-07-01 22:23)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

kiek tau metu kad dar svaigsti apie tokius dalykus viesai?

Man 35 m., tu gali mano anketoje pažiurėti.

20

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
tinsanis parašė:

kiek tau metu kad dar svaigsti apie tokius dalykus viesai?

Man 35 m., tu gali mano anketoje pažiurėti.

galiu paziuret galiu paklaust daug ka galiu...
ir be citavimu -cia daug zmoniu apsiskaiciusiu o kas ka nores suzinot yra internetas-tad citatos tokio ilgio kaip ir nereikalingos