21

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Senajame Testamente aprašytos legendos nėra patvirtintos ir Saliamono istoriškumas nėra įrodytas-daugiau pasiskaityk vikipedijoje,
sakai tokio atvejo nebus delto kad nebus merginos ar delto kad neiseini is namu,,,
kas ateiti gali pasakyt???  nezinau ant kiek turi but stogas pavaziaves kad tokiais dalykais tiket,,, na kiekvienam aisku savo:))))
saliamonas buvo tik karalius ir jai jau taip uzstrigai ant to viespacio savo tai jis jam nepakluso tai kaip jis gali kokia ateii sakyt speliot,,kiek tos rasliavos yra orginalios ta prasme kas ten parasyta kas gali uztikrint (orginalo kalba parasyk:D:D:D)
nes korana ar biblija kaip pacituosi is kurios puses paziuresi gaunasi arba tikintysis arba fanatikas ,,,vienintelis geras dalykas bet aisku kiek tiesos tame kad saliamonas buvo gerai uzkales turto bet kur jis hm kyla abejones  legenda dar viena

22 (redagavo Roman 2012-07-01 23:26)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

Senajame Testamente aprašytos legendos nėra patvirtintos ir Saliamono istoriškumas nėra įrodytas-daugiau pasiskaityk vikipedijoje,

Tai ne legenda paskaityk knygą Фридрих Тибергер „Царь Соломон. Мудрейший из мудрых“

Citata:”
В Книге Царств говорится, что Соломон написал «три тысячи притч, и
песней его было тысяча и пять» (3 Цар., 4: 32). Принадлежность такого множества текстов одному автору может вызвать сомнение, однако не следует забывать, что он был ярчайшим деятелем своей эпохи и его тексты необычны уже этим. Притчи Соломоновы замечательно отразили дух времени и остаются образцом этики вот уже тысячи лет.“

http://lib.druzya.org/history/ost/israe … .full.html

Yra labai daug archeologijos pasitvirtinimo:

http://www.unseal.narod.ru/zavet1.htm

tinsanis parašė:

sakai tokio atvejo nebus delto kad nebus merginos ar delto kad neiseini is namu,,,

Aš išeinu dažnai iš namų į teismą ir į mokymąsi š. m., įstojau į teisę, bet pasakyk, kuriam tikslui man reikalinga kvaili mergina, kuri nieko nemoko, o tik gyveno ir esi naudotoja ir nieko gero neduoda, ir jo gyvenimo principas yra „“valgykime ir gerkime, nes rytoj mirsime” tokiu yra virš 99%. Mane domina asmenybė, o ne beširdiška kvaila lėlė.

tinsanis parašė:

kas ateiti gali pasakyt???  nezinau ant kiek turi but stogas pavaziaves kad tokiais dalykais tiket,,, na kiekvienam aisku savo:))))

Aišku, kas turi nestandartinio mąstymo, tam stogas nuvažiavo, bet aš nemanau taip.
Bet įdomu, kodėl rašydami mokslo darbą, kai cituojamas vienas ar kitas autorius niekam nekvoštelėjo į galvą mintį pavadinti darbo autoriu sektantu ar ligoniu?

tinsanis parašė:

saliamonas buvo tik karalius ir jai jau taip uzstrigai ant to viespacio savo tai jis jam nepakluso tai kaip jis gali kokia ateii sakyt speliot,,kiek tos rasliavos yra orginalios ta prasme kas ten parasyta kas gali uztikrint (orginalo kalba parasyk:D:D:D) nes korana ar biblija kaip pacituosi is kurios puses paziuresi gaunasi arba tikintysis arba fanatikas ,,,vienintelis geras dalykas bet aisku kiek tiesos tame kad saliamonas buvo gerai uzkales turto bet kur jis hm kyla abejones  legenda dar viena

Aš neesu fanatikas, tikintysis, bet man visko išmintingo patinka.

23 (redagavo tinsanis 2012-07-01 23:39)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

saliamonas jai jau taip kiek zmonu turejo ir pan ,megavos ir tokiais pat malonumais kaip ir dabar ,normalus zmones ,,,tu man delioji spauda knygas puslapius-cia ir jau pazeidimas nes reklama(as gi neklausiau kur galiu rast literaturos)
beto kiekvienas autorius raso savo nuomone,,,pvz..man saliamonas  buves karalius daugiau legenda ,,,pasaka,tau kazkas vau ,,neitin domiuos tokiais dalykais kurie buvo o gal ir nebuvo,,taipkad nori ta tema kazka kalbet tai sukurk ir rasyk ten

24

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

big_smile:D:D:D  neminek bozenos vardo be reikalo:D:D:D:D

25

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kokios zinios pas tave 35m atejai pasigirt:))) kad kazka mokaisi geriau butum prasiziojas kai baiksi ar kai dirbsi o dabar vaikiskai atrodai,,nemalonus man tokie zmones jai  tokius taip galima pavadint,,,

26

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Aivaras parašė:

Skaityk daugiau knygu.. Tokie skaitytojai tokiu knygu kur tiesa ir tik tiesa aprasyta buvo tokia kaip pvz zeme plokscia arba kad Saule apie zeme sukasi milijonus nuzude ir teige kad butent jie buvo protyngiausi o tie kiti kurie teige kad zeme apvali bukagalviai ir uz tai ant lauzu juos degino.. Ir tu ne kitoks. Tau duok valia tu ta B.K. ne blogiau nei inkvizicija naudotum, labai jau megsti pasigirti kad esi labai didelis teises zinovas nors dar tik mokiniesi.. big_smile Tokie kaip tu revoliucija 17 ais dare...

Žinoma tik tu gali apkaltinti žmogų nebūtais dalykais.
Aš mokausi dėl diplomo, žinios yra.

Aivaras parašė:

O apie mergina, tai arba tu lietuviskai gerai skaityti nemoki arba nusikliedėjai kaip reta...

Gal visai kitaip yra negu tau atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Aivaras parašė:

Na ir kaip visa laika, pasirode Roman,as ir tema uztersta kaip visada apie ta pati... religija, ir teise.. Tu gal  Bozenos (buvo cia tokia..) giminaitis busi? big_smile

Nepatiko, nerašyk čia jokių privalumų nėra, kaltų nerades vienur, ieškok kitur.


kaltas romaneli tu nes ne i tema rasai ir gadini ttas temas savo nesamonem,,,turetum suprast kad niekas i tave cia rimtai neziures na esi cia kaip tau suprantamiau pasakyt...na daugiau maisai nei naudos ...

27

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

kokios zinios pas tave 35m atejai pasigirt:))) kad kazka mokaisi geriau butum prasiziojas kai baiksi ar kai dirbsi o dabar vaikiskai atrodai,,nemalonus man tokie zmones jai  tokius taip galima pavadint,,,

Aš atejau pabendrauti ir padiskutuoti. Gal but pasaulis neturi vaikiško proto todėl yra daug prieštaringumų.

28

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

kaltas romaneli tu nes ne i tema rasai ir gadini ttas temas savo nesamonem,,,turetum suprast kad niekas i tave cia rimtai neziures na esi cia kaip tau suprantamiau pasakyt...na daugiau maisai nei naudos ...

Aga tik jūs abu pasakojete apie rimtus dalykus ir daugiau niekas.
Žemyn iš dangaus nulipkit vyrai.:)

29

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman, sukuri naują tema savo citatoms ir diskutuoji. Kodėl reikia lįsti su, į temą neatsakančiom, citatom ten, kur nebuvai kviečiamas?

Tema: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

30 (redagavo tinsanis 2012-07-02 01:13)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
tinsanis parašė:

kaltas romaneli tu nes ne i tema rasai ir gadini ttas temas savo nesamonem,,,turetum suprast kad niekas i tave cia rimtai neziures na esi cia kaip tau suprantamiau pasakyt...na daugiau maisai nei naudos ...

Aga tik jūs abu pasakojete apie rimtus dalykus ir daugiau niekas.
Žemyn iš dangaus nulipkit vyrai.:)

romanai diskutuot yra temos pavadinimas tu visas temas tik gadini tavo smegenine ta suvokia?cia visi snekejo i tema kol nepasirodai tu ,,,per silpnas vadinamas vyras esi kad ka nulaipintum,,,ir pats ta puikiai supranti,,kam sneket ar sakyt tai kas ne tavo fizinem jegom
matosi kad kitatautis ,,,

31 (redagavo Roman 2012-07-02 01:16)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Lygiai ta pati as tau galiu pasakyti. Kaltini kitus nebutais dalykais... Kas irodys kas teisus? Saliamonas?

Negali, kadangi aš tai jau pasakiau pirmas.

Aivaras parašė:

Ne man tikrai teisyngai pasirode, kadangi buvo klausiama apie paprasta gyvenimiska situacija o tu pradejai destyti apie merginu kvailuma ir kita brieda... Kas irodo kad: 1. Tu nemoki gerai skaityti lietuviskai (kas butu suprantama, kitatautis juk)
2. Tu neapkenti merginu del kazkokiu tik tau vienam suprantamu prizasciu...
3. tu esi tiesiog netradicines pakraipos...
Ir tau as lygiaI ta pati galiu pasakyti    Nepatinka nerasyki

1) moku normaliai skaityti lietuviškai, nors esu kita tautis, bet gimiau lietuvoje.
2) aš nekenčiu tam tikra tipa merginos, paaiškinau labai konkrečiai kokios.
3) aš esu normalios pakraipos.
4) tai neįdomu jau buvo.

32

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Aivaras parašė:

Lygiai ta pati as tau galiu pasakyti. Kaltini kitus nebutais dalykais... Kas irodys kas teisus? Saliamonas?

Negali, kadangi aš tai jau pasakiau pirmas.

Ir čia aš prisiminiau: "первое слово съела корова"

33 (redagavo Roman 2012-07-02 01:34)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Julie parašė:

Roman, sukuri naują tema savo citatoms ir diskutuoji. Kodėl reikia lįsti su, į temą neatsakančiom, citatom ten, kur nebuvai kviečiamas?

Tema: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kai bus šitas portalas tavo asmeninio nuosavybe tada nurodinėsi ką man daryti, o kol kas nekišk ne į savo reikalą kur tave nekviečia ir neprašo.
Atsakiau į temą pagal kitus dalyvių atsakymus, bet nekiekvienas supras.

34 (redagavo Roman 2012-07-02 01:32)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Julie parašė:

Ir čia aš prisiminiau: "первое слово съела корова"

Конечно, одна глупость сменяет еще одну глупость, но первая глупость, родилась у женщины, которая сказала: "первое слово съела корова" - она и была этой коровой.

35

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Julie parašė:

Ir čia aš prisiminiau: "первое слово съела корова"

Конечно, одна глупость сменяет еще одну глупость, но первая глупость родилась у женщины, которая сказала: "первое слово съела корова" - она и была этой коровой.

Na matai, "Negali, kadangi aš tai jau pasakiau pirmas." sakydavome darželyje besiginčydami. Ir būtent šis tavo pasisakymas priminė kitus, po jo sekančius. Beje,  logiškai mastant, tu šį laikotarpį jau turėjai atgyventi.

36

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Julie parašė:

Roman, sukuri naują tema savo citatoms ir diskutuoji. Kodėl reikia lįsti su, į temą neatsakančiom, citatom ten, kur nebuvai kviečiamas?

Tema: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kai bus šitas portalas tavo asmeninio nuosavybe tada nurodinėsi ką man daryti, o kol kas nekišk ne į savo reikalą kur tave nekviečia ir neprašo.
Atsakiau į temą pagal kitus dalyvių atsakymus, bet nekiekvienas supras.

ismok rasyt  35metai rasyba baisi manau tas pats ir su kalba..kiek laiko lietuvoje gyveni ir nesugebi lietuviu kalbos ismokti:)
tau niekas nenurodineja tad nepradek kaip mergaite isterikuot,,,taisykles skaitei cia uzeidamas tad ju ir laikykis studente

37

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Promo  parašė:

Gal galit man pasakyti kame cia reikalas, ar cia mass media ispjarino sita nesamone, kad lietuves graziausios ir t.t. ? Ar cia siaip kazkoks provincijos sindromas, kuo daugiau girtis is saves ir lauzti super grazuole ? Nes man nelabai suprantama, eiline paprasta mergina , nei kazkuom ypatinga, ne isvaizdi nei ka, bet isivaizduoja,kad yra Nerealaus grozio super star, super nepasiekiama pasaulio bamba? Ypac tas jauciasi didmesciuose, as suprantu, kai isvaizdesne mergina yra demesio sugadinta, cia jau faktas. Gal as kazko nesuprantu kur cia tiesa yra? Ar jos isvis nera ?

Žiūrint kaip tu supranti pasikėlimą... Kaip elgdamasi mergina gali užsitraukti pasikėlusios statusą?

38 (redagavo Roman 2012-07-02 20:39)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

ismok rasyt  35metai rasyba baisi manau tas pats ir su kalba..kiek laiko lietuvoje gyveni ir nesugebi lietuviu kalbos ismokti:)
tau niekas nenurodineja tad nepradek kaip mergaite isterikuot,,,taisykles skaitei cia uzeidamas tad ju ir laikykis studente

Išmok pats rašyti "mokytojas" be išsilavinimo, o paskui mokėsi kitus žymius išminčius, o ne savo kvailumo, kaip reikia rašyti - nemokša. Pats translitu rašei. Tu išmok rusų kalbą pirma, tiek kiek aš moku lietuvių kalbą po visa ko pašnekesim.
Jeigu tau trūksta proto geriau patylėk, kadangi tik kvailys viešai parodo savo kvailumą.

39

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

romaniuk tau atsakyt galeciau bet tau kompleksa ivarysiu:)))  paziurek i save ir isivaizduok save realiai taip snekant ,drasos - jegu uztektu uz save pastovet?
cia retorinis klausimas gali neatsakinet:)
cia dauguma zmoniu keliauja jie gyvena tu tik egzistuoji gyvent bandai per kazkada gyvenusius zmones cituodamas "lygtai ju kalbas"mokykla namai kas dar pas tave? viskas keiciasi ir jai neprisitaikai lieki ten kur esi dabar tu,35m svaiciojimai apie tikejimus baime kad vai vai vai baisu ,,,maziau multiku ziurek smile

40

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Martynas parašė:

Čia tikriausiai dėl kažkokių nemalonių potyrių pažinčių svetainėse, gal net konkrečiai šioje?
Tokiais atvejais sveika pagalvoti: "O gal aš čia lopas, o ne ji kalta?" Gali būti, kad taip paaiškės tiesa!

Be to, mes nežinome (bent aš) kokie čia tos pasikėlusios merginos požymiai, kokiu ji elgesiu ji užsitraukė tokį nuosprendį ir kokie jos veiksmai tai patvirtina.

 

labai gera mintis smile o gal tikrai vaikinas lopas, gal nemoka bendraut , o gal perdaug reikalaujas