41

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

:::833 Tikri lietuviai..... Molodcy, sudrabalino zmogena(ISHMINCIU) eilini karta.... Cia net Saliamonai su Saliamoniukais nepades, stipri tauta, uz ka as juos ir prisimenu karts nuo karto..... :::833

42

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Visada yra priejimas , prie kiekvienos moters- tik reikia ji atrasti wink

43

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Yra ir pasikėlusių, ir nepasikėlusių. Kvaila tema, kvaila ja diskutuoti. Čia tas pats, kas rėkti, kad visos panos yra "****", barakudos ir kitoks ten briedas. Šiaip reikia ir vaikinui, prieš rašant konkrečiai merginai laišką, suvokti, kad TU, būdamas be galo ir su galu nuostabus, gali jai kažkuo nepatikti. Nereikia visko versti vienai pusei. O jei neatrašo- mat ją biesai, užsiregistravusių čia pilna smile

44

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Neda parašė:

Visada yra priejimas , prie kiekvienos moters- tik reikia ji atrasti wink

Aha, galima prieiti iš nugaros, iš priekio arba iš šono. Po truputį baigiasi tie laikai, kada vyrai buvo džentelmenai, o moterys laukdavo, kol jas kas pavilios. Dabartinė moteris asocijuojasi su išsilavinusia, gyvenime kažko pasiekusia stipria asmenybe..Vyrams jau greit nebereiks kabinti moterų, nes moterys pačios juos pradės kabinti- kitaip tariant, artėja matriarchatas smile

45

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Na as turejau omeny placiaja prasme, o jus labai siaurai apsiribojat situo juokingu saitu wink as kalbu bendrau pasauline prasme, esu l.daug kur apkeliaves ir galiu lyginti, o nuomone tokia susidarau pagal bendravima, kuno kalba, elgsena, manieras vidine kultura ir t.t.
Lietuvoje vaikinas/vyras, vertinamas, ne tai koks jo intelektas,jo plati pasauleziura, o vertinamas, kaip arba cia pelningas sandoris ar nea, ar duos man $ ant masinos ir t.t. jeigu nea, vadinasi lopas, jeigu duos ir viska pirks bus pats geriausiais.
Dabartine moteris kaip tik barakudeja, elitines barakudos nesigedyja buti ant zurnalu virseliu ir panasiai, o juokingiausiai,kad is saves lauzia nerealias verslininkes, kai turtas ir visas biznis yra sukurtas ir palaikomas vyro, o siaip tai uzsienyje moteris daug kur pacios kabina, nes jeigu patinka zmogus nepraleidzia shanso ir tiek, ten greitas gyvenimo tempas ir flegmu ten nedaug.Tiesiog cia reikia gilaus analitinio mastymo, konkreciai analizuoti situacija konkrecia,o ne vadovaitis pilkos minios sindromu.

46

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Promo  parašė:

Na as turejau omeny placiaja prasme, o jus labai siaurai apsiribojat situo juokingu saitu wink as kalbu bendrau pasauline prasme, esu l.daug kur apkeliaves ir galiu lyginti, o nuomone tokia susidarau pagal bendravima, kuno kalba, elgsena, manieras vidine kultura ir t.t.
Lietuvoje vaikinas/vyras, vertinamas, ne tai koks jo intelektas,jo plati pasauleziura, o vertinamas, kaip arba cia pelningas sandoris ar nea, ar duos man $ ant masinos ir t.t. jeigu nea, vadinasi lopas, jeigu duos ir viska pirks bus pats geriausiais.
Dabartine moteris kaip tik barakudeja, elitines barakudos nesigedyja buti ant zurnalu virseliu ir panasiai, o juokingiausiai,kad is saves lauzia nerealias verslininkes, kai turtas ir visas biznis yra sukurtas ir palaikomas vyro, o siaip tai uzsienyje moteris daug kur pacios kabina, nes jeigu patinka zmogus nepraleidzia shanso ir tiek, ten greitas gyvenimo tempas ir flegmu ten nedaug.Tiesiog cia reikia gilaus analitinio mastymo, konkreciai analizuoti situacija konkrecia,o ne vadovaitis pilkos minios sindromu.

O UZSIENI JAU KITAIP vertinamas,koks skirtumas kaip uzdirba pinigus -viskas tas pats tik dar laisviau ten,,daugiau del pavydo ar delto kad minkstas "menininkelis "esi? kazkokias pievas skleidi-cia daug kas keliauja visur tas pats,,,barakuda ieskotoja turtingo vyro-hm kaip gamtoj iesko stipriauso,,ka veikt su silpnu verksniu?apie poezija pasneket ?ir viskas ,,, ji gauna ko nori vyras ir gauna ko nori,..kurioj vietoj cia blogai?ko ieskai su kuo nori laika praleist ta ir randi ,,,

47

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Nes Lietuviai vaikinai labai jas liapina ir tuo jos naudojasi,ateis laikas ir pacios lips:P

48

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

simpatiskos visos pasikelusios, draugiskos tik tos kurios demesio nesulaukia, nebent vienisos mamos auginancios keleta vaiku siek tiek draugiskesnes pasidaro, atsikandusios tokiu "nelopu"

49

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Rimantas parašė:

Nes Lietuviai vaikinai labai jas liapina ir tuo jos naudojasi,ateis laikas ir pacios lips:P

Net įdomu pasidarė, kuo lepina??? smile

50

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kornelijus parašė:

simpatiskos visos pasikelusios, draugiskos tik tos kurios demesio nesulaukia, nebent vienisos mamos auginancios keleta vaiku siek tiek draugiskesnes pasidaro, atsikandusios tokiu "nelopu"

Kažin, kiek merginų per dieną reikia turėti, jog trisdešimt dvejų metų būdamas, galėtum padaryti tokias išvadas? (patikrint juk reikėjo visas simpatiškas)

51

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Aivaras parašė:
Roman parašė:

Tokio atvejo niekada nebus.

Va cia tikrai protyngo zmogaus nuomone... big_smile
Matyt Saliamonu prisiskaites jau visa savo ateiti zino...

Taip ateitis yra vienintelis  -  daugelis ieško valdovo palankumo, bet teisingumas ateina iš Viešpaties.

Taip Saliamonas, pasakė koks ateitis ir likimas lauks kiekvieno žmogaus:

Prisimink savo Kūrėją jaunystėje, nelauk, kol ateis piktos dienos ir metai, apie kuriuos sakysi: “Man jie nepatinka”. Nelauk, kol aptems saulės šviesa, mėnulis bei žvaigždės ir nauji debesys užeis po lietaus.Tuomet namų sargai drebės, stiprieji susilenks, malėjos nebedirbs, nes jų bus maža išlikę, o tie, kurie žiūrės pro langus, nieko nebematys; durys į gatvę užsidarys, girnų garsas nusilps; paukščiai prikels savo giesmėmis, o dukterų giesmių nesigirdės. Tuomet jie bijos aukštumų ir baimė bus kelyje. Migdolų medžiai pražys, skėriai taps našta. Žmogus nieko nebenori, jis žengia į savo amžinus namus, ir raudotojai jau vaikščioja gatvėse. Sidabrinis siūlas nutrūks, auksinis dubuo suduš, ąsotis prie šulinio subyrės ir šulinio ratas sulūš. Dulkės sugrįš į žemę, iš kurios kilo, o dvasiapas Dievą, kuris ją davė.Tuštybių tuštybė,sako pamokslininkas,viskas yra tuštybė.

Man labai patinka realią gyvenimo poeziją.

klausyk,gal tu susirask kokiu sektantu puslapi ir varyk savo nesamones,cia gal kiti zmones nori pagvildent problemas apie pazintis,o ne tavo sapaliones skaityt?!

52 (redagavo Roman 2012-07-06 18:30)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Algis parašė:
Roman parašė:
Aivaras parašė:

Va cia tikrai protyngo zmogaus nuomone... big_smile
Matyt Saliamonu prisiskaites jau visa savo ateiti zino...

Taip ateitis yra vienintelis  -  daugelis ieško valdovo palankumo, bet teisingumas ateina iš Viešpaties.

Taip Saliamonas, pasakė koks ateitis ir likimas lauks kiekvieno žmogaus:

Prisimink savo Kūrėją jaunystėje, nelauk, kol ateis piktos dienos ir metai, apie kuriuos sakysi: “Man jie nepatinka”. Nelauk, kol aptems saulės šviesa, mėnulis bei žvaigždės ir nauji debesys užeis po lietaus.Tuomet namų sargai drebės, stiprieji susilenks, malėjos nebedirbs, nes jų bus maža išlikę, o tie, kurie žiūrės pro langus, nieko nebematys; durys į gatvę užsidarys, girnų garsas nusilps; paukščiai prikels savo giesmėmis, o dukterų giesmių nesigirdės. Tuomet jie bijos aukštumų ir baimė bus kelyje. Migdolų medžiai pražys, skėriai taps našta. Žmogus nieko nebenori, jis žengia į savo amžinus namus, ir raudotojai jau vaikščioja gatvėse. Sidabrinis siūlas nutrūks, auksinis dubuo suduš, ąsotis prie šulinio subyrės ir šulinio ratas sulūš. Dulkės sugrįš į žemę, iš kurios kilo, o dvasiapas Dievą, kuris ją davė.Tuštybių tuštybė,sako pamokslininkas,viskas yra tuštybė.

Man labai patinka realią gyvenimo poeziją.

klausyk,gal tu susirask kokiu sektantu puslapi ir varyk savo nesamones,cia gal kiti zmones nori pagvildent problemas apie pazintis,o ne tavo sapaliones skaityt?!

Klausyk gal, jeigu tu negali nieko pasakyti išmintingo iš esmės ir nieko nesupratai dėl tam tikrų problemų geriau patylėk.
Kadangi protingas žmogus turi ką pasakyti, - išmintingas žmogus žino, kaip sakoma  apie kitą žmogų - kvailys, keliu eidamas, elgiasi neprotingai ir kiekvienam pasirodo, kad yra kvailas.

53

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

7mlrd zmoniu ir visu ateiti zinojo kokias idiotiskas nesamones kvaksi varliau,,,
saliamonas paprastas karalus buvo ir jy pati uz netikejima dievu nubaude -nors tiket tokiom nesamonem jau kaip ir nebeaktualu,,,
kas tau tokiu nesamoniu pripasakojo kad suauges ir nusisneki iki tokio lygio,,,,
pradek vaistus vartot kol dar stogas visai nenuvaziavo,,

54

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman, as irgi krikscione, bet tu rimtai ne i tema cia nusisneki

55

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tinsani smile ko jūs jam aiškinat? smile galima tiesiog ignoruoti. Lai žmogus rašo, jei jam nuo to geriau. Vis tiek svetimų minčių citavimas neparodo kiek protingas yra cituojantysis. hmm... gal net atvirkščiai smile

56 (redagavo Roman 2012-07-06 20:59)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Discordia parašė:

Roman, as irgi krikscione, bet tu rimtai ne i tema cia nusisneki

Tai labai gerai, kad tu esi krikscione, aš atsakiau į kaltinimus, kadangi mane apkaltino nebūtinais dalykais. Kadangi taip ir tikėjimas: jei neturi darbų, jis savyje miręs. Bet kažkas pasakys: “Tu turi tikėjimą, o aš turiu darbus”. Parodyk man savo tikėjimą be darbų, o aš tau darbais parodysiu savo tikėjimą.Tu tiki, kad yra vienas Dievas? Gerai darai. Ir demonai tiki ir dreba! Ar nori žinoti, neišmintingas žmogau, kad tikėjimas be darbų miręs? Argi ne darbais buvo išteisintas mūsų tėvas Abraomas, aukodamas savo sūnų Izaoką ant aukuro?  Ar matai, kad tikėjimas veikė kartu su jo darbais, ir darbais tikėjimas buvo atbaigtas?   

Tikėjimas be darbų,  jis savyje miręs. Turėdami tą pačią tikėjimo dvasią, apie kurią parašyta: “Aš įtikėjau, todėl prakalbėjau”, mes irgi tikime ir todėl kalbame.

Kadangi LR Konstitucijos 25 str. nustato:

“Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas”.

57

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

da jis ligonis mato kad ne i tema raso ir ne vistek reikia ,,realiai tokie gauna i knysle ir poto nuskriausta vaidina,,,nekreipi i tokius demesi -kol po kojom nesimaiso

58

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Ta pati koncitucija turetu garantuoti mano asmenine laisve negirdeti ir nematyti tokiu kaip tu.. Tu dar pradek cituoti  konstitucija apie savo laisves i seksualine orientacija... big_smile

da jis cielka dar:D

59

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Skaitau ir nenustoju juoktis smile mano nuomone tas zmogenas Roman, koks nors buves narkomanas, kuri atvede i "baznycia" kuri draudzia vartoti alkoholi, rukyti, vaikscioti pas svetimas moteris ir dar papraso 10% nuo algos smile na is kitos puses zmogus susitvarke, bet ir smegeneles sutriko smile  ir nereikia mums cia kaisioti dievu kazkokiu ar Saliamonu kurie senai supuse ir suesti kirminu guli po zeme. smile

http://www.youtube.com/watch?v=vCcWnvi-JZU

Cia nuotaikai pasikelti, ka nebutumet pikti big_smile

60 (redagavo Roman 2012-07-06 21:53)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Dievas vienas religiju daug, idiotu tomis religijomis tikinciais dar daugiau..
Tavo tevas gal ir buvo Abraomas...
Kas tave kuo kaltino? big_smile O gal tu jauti uz saves kazka? big_smile
Tau pasake kad esi idiotas ir tiek... oi atsiprasau... pats protyngiausias pasaulyje ir kad eik tu protyngas zmogau su savo protngu ideju ir B.K.  citavimu kur kitur kur daug tokiu protyngu zmoniu yra... O cia zmones susirinke gal ir ne tokie protyngi kaip tu, bet apie zemiskesnius ir nuodemyngesnius dalykus pabendrauti nei kaip savo nuodemyngas sielas gelbeti pagal saliamonus abraomus ar dar kokius zydus...

Tu pats kur pasiuntei eik pirmiausia. Man nesvarbu kas jus ten pasakojate ir rašote, ir tas kas pasakė apie idiotą, tegul pažiurės į veidrodį gal atpažins iš matymo kas yra kas, bet ir nepamiršk, kad kiekvienas sprendžia pagal savo pagedimo laipsnį.:)