61

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Kad tau apart to ka saliamonas sake niekas nesvarbu mes jau senai supratome... big_smile

Galvoju, kad svarbu, bet ne tau sakyti apie tai.

62

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tu senai i veidrodi beziurejai ,,,roman,, sunki vaikyste buvo o ir dabar ne ka geriau jam vargsas

63

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

roman kas tave padare tevas tavo ar kaimynas ar dar kas neidomu as tikiu mokslu o ne tavo sapalionem ne jis rimtai ligonis,,,dievas ateiviai kas dar?erzina tokie ligoniai seniau tokius uzdarydavo dabar demokratija,,,

64 (redagavo Roman 2012-07-06 23:58)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Julie parašė:

Tinsani smile ko jūs jam aiškinat? smile galima tiesiog ignoruoti. Lai žmogus rašo, jei jam nuo to geriau. Vis tiek svetimų minčių citavimas neparodo kiek protingas yra cituojantysis. hmm... gal net atvirkščiai smile


Žiūriu, tu esi labai protinga, bet kažkaip itin nematysi, kadangi gal neprotingas pasirinkimas gyventi už kitą sąskaitą, sėdėti Anglijoje, bet ateis laikas nužlugs Europos sąjungą ir nebegalios Europos sąjungos įstatymai ir išvarys tave lauk į Lietuvą kurti ateitį. (įdomu kodėl patriotai pabėgo iš lietuvos dėl savo ypatingo protigumo tūrbūt, o gal būt dėl ne gebėjimo gyventi, o gal tik tai sugeba dirbti kitai valstybei naudai) Gal net atvirkščiai neištekėjai  (tau yra jau 30, ir vilties nebėra, kadangi beviItiškai metai) ir žinau kodėl, kadangi išmintinga moteris stato namus, o kvaila griauna juos savo rankomis.  O kam reikalinga kvaila moteris? Toks yra tavo likimas - liežuviu malti iš užsienio. Bet aš kažkam parodysiu kaip veikė Įstatymai praktikoje ir kažkam reikės atsakyti už savo žodžius rimtai.

65 (redagavo Roman 2012-07-07 00:41)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

O del rimtumo... Tai nepamirsk kad lazda turi du galus. I i tavo replikas apie kitu kvailuma taip pat gali buti atsizvelgta, pagal ta tavo taip uoliai kisama B.K.... big_smile
O ir stebuklu salis pas mus... Visokiu stebuklu juk nutinka.. Tu ziurek ismaldausi stebuko kad teismas 100 lt baudos priteistu... o paskui ziurek i ligonine per koki nors stebukla nueisi o ten jau visa 1000 sumokesi... Keistas tas gyvenimas kartais buna... big_smile Nezina, kur rasi o kur pamesi.. smile

Pažiūrėsim koks stebuklas bus, bet dėl grasinimo pasakysiu:

Baudžiamojo kodekso 145 straipsnyje.
Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas
1. Tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas,
baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
2. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą,
baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų.
3. Už šio straipsnio 1 ir 2 dalyse numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

Dėl kvailumo tai tavo fantazijas - tai Saliamono nuomonė ar galima testi mirusio žmogaus?

66 (redagavo Roman 2012-07-07 00:35)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Va cia tu eilini karta nusisnekejai kaip reta... protynguoli tu musu... big_smile
Jinai kaip tik ir gyvena savo saskaita, net jei ir uzsienyje... (tu zinoma noretum kad jinai gyventu tavo saskaita, kaip ir kiti protynguoliai pasaku knygu prisiskaite..)
O tu kvailiuk kieno sajungos B.K. visus gazdini?":D Ar tik ne tos pacios E.S.? big_smile Jinai ir stato gal savo namus, tik be tokiu idiotu kaip tu. (tu zinoma manai kad namai gali buti pastatyti tik bendrai su tokiu kaip tu... big_smile) As galiu pasakyti kam reikalynga kvaila moteris, jinai reikalynga tik tokiems kaip tu... Nes protynga moteris su tokiu kaip tu nei uz ka neprasides... Faktas... Tu juk pas mus pats protyngiausias, kur dar antra toki i viena vieta... big_smile
Klausyk protinguoli kuris liezuviu nemala. As is Lietuvos sneku. O koks tavo likimas? tu kas gyvenime? B.K. cituotojas... nes jau i pirma kursa netgi sugebejai budamas tokio amziaus istoti, tikrai pagaliau pazanga padarei... Isaugai pagaliau iki pirmokelio... ''Traukites visi is kelio, eina vyras is darzelio!!!'' big_smile
Manau tu kazkam parodysi ne kaip istatymai veike (cia tu labai teisyngai parasei nors manau tik todel kad lietuviskai rasyti dar neismokai...) o tik eilini karta koks esi idiotas.... big_smile Labai nusivylsi tiek mokinesies ir kai pagaliau pagal savo protinius sugebejimus siaip ne taip po dar 40 metu pagaliau baigsi ketvirtaji kursa ir pradesi praktikoje B.K. raide i raide kaip parasyta ten taikyti... big_smile
Ir vaje... mes visi ant keliu atsiklaupe maldaujame, neuztrauk ant musu savo rustybes! Mes tiesiog drebame is baimes pries tavo sugebejimus parodyti kaip VEIKE  istatymai praktikoje... big_smile Netgi po redagavimo..:D

Pakalbėsi ten kur tavo vieta ir ten kur tu turi būti.

67

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Skaiteme jau zinome... big_smile
O ir kas tave  grasino nuzudyti? big_smile
Kas tave terorizuoja? big_smile Tu juk cia pats sava valia randiesi ir sava valia nesiteiki nustoti cia rases ne i tema nes temos pavadinimas ''Kodel Lietuvos merginos tokios pasikelusios'' big_smile

O kas gi čia,<...> o paskui ziurek i ligonine per koki nors stebukla nueisi o ten jau visa 1000 sumokesi.<...>

68

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:
Roman parašė:
Aivaras parašė:

Va cia tu eilini karta nusisnekejai kaip reta... protynguoli tu musu... big_smile
Jinai kaip tik ir gyvena savo saskaita, net jei ir uzsienyje... (tu zinoma noretum kad jinai gyventu tavo saskaita, kaip ir kiti protynguoliai pasaku knygu prisiskaite..)
O tu kvailiuk kieno sajungos B.K. visus gazdini?":D Ar tik ne tos pacios E.S.? big_smile Jinai ir stato gal savo namus, tik be tokiu idiotu kaip tu. (tu zinoma manai kad namai gali buti pastatyti tik bendrai su tokiu kaip tu... big_smile) As galiu pasakyti kam reikalynga kvaila moteris, jinai reikalynga tik tokiems kaip tu... Nes protynga moteris su tokiu kaip tu nei uz ka neprasides... Faktas... Tu juk pas mus pats protyngiausias, kur dar antra toki i viena vieta... big_smile
Klausyk protinguoli kuris liezuviu nemala. As is Lietuvos sneku. O koks tavo likimas? tu kas gyvenime? B.K. cituotojas... nes jau i pirma kursa netgi sugebejai budamas tokio amziaus istoti, tikrai pagaliau pazanga padarei... Isaugai pagaliau iki pirmokelio... ''Traukites visi is kelio, eina vyras is darzelio!!!'' big_smile
Manau tu kazkam parodysi ne kaip istatymai veike (cia tu labai teisyngai parasei nors manau tik todel kad lietuviskai rasyti dar neismokai...) o tik eilini karta koks esi idiotas.... big_smile Labai nusivylsi tiek mokinesies ir kai pagaliau pagal savo protinius sugebejimus siaip ne taip po dar 40 metu pagaliau baigsi ketvirtaji kursa ir pradesi praktikoje B.K. raide i raide kaip parasyta ten taikyti... big_smile
Ir vaje... mes visi ant keliu atsiklaupe maldaujame, neuztrauk ant musu savo rustybes! Mes tiesiog drebame is baimes pries tavo sugebejimus parodyti kaip VEIKE  istatymai praktikoje... big_smile Netgi po redagavimo..:D

Pakalbėsi ten kur tavo vieta ir ten kur tu turi būti.

O taip! As juk pamirsau, as juk maniakas zudikas ir mano vieta tik uz grotu... big_smile
Idomu kai reiks vietoje pasneketi ka pasakys mano drauge i tavo visas replikas  kuri nors uz tave ir daug jaunesne bet jau senai diploma turi ir jau senai tai praktikoje naudoja o ne B.K. ieskok.lt atsivertus vadoveli cituoja... big_smile

Pašnekiek gal tau lengviau bus.

69 (redagavo Julie 2012-07-07 09:20)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Julie parašė:

Tinsani smile ko jūs jam aiškinat? smile galima tiesiog ignoruoti. Lai žmogus rašo, jei jam nuo to geriau. Vis tiek svetimų minčių citavimas neparodo kiek protingas yra cituojantysis. hmm... gal net atvirkščiai smile


Žiūriu, tu esi labai protinga, bet kažkaip itin nematysi, kadangi gal neprotingas pasirinkimas gyventi už kitą sąskaitą, sėdėti Anglijoje, bet ateis laikas nužlugs Europos sąjungą ir nebegalios Europos sąjungos įstatymai ir išvarys tave lauk į Lietuvą kurti ateitį. (įdomu kodėl patriotai pabėgo iš lietuvos dėl savo ypatingo protigumo tūrbūt, o gal būt dėl ne gebėjimo gyventi, o gal tik tai sugeba dirbti kitai valstybei naudai) Gal net atvirkščiai neištekėjai  (tau yra jau 30, ir vilties nebėra, kadangi beviItiškai metai) ir žinau kodėl, kadangi išmintinga moteris stato namus, o kvaila griauna juos savo rankomis.  O kam reikalinga kvaila moteris? Toks yra tavo likimas - liežuviu malti iš užsienio. Bet aš kažkam parodysiu kaip veikė Įstatymai praktikoje ir kažkam reikės atsakyti už savo žodžius rimtai.

Cituojant kieno nors žodžius, privaloma minėti šaltinį. Kitaip tai yra plagiatas. Tavo cituojami žodžiai netinka visuose tavo pasisakymuose, net jei tu ir mėgini juos ten įsprausti.
O dėl viso kito, rašyk ką nori (smile) manęs tavo nuomonė nedomina (smile)



Administracija, šypsenėlės ir kodavimas mane veda iš proto big_smile big_smile big_smile taisykit ką nors.

70

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

jis ligonis pas ji   sizofrenija tai jam rodosi saliamonai tai kad nuzudit nori arba demesio stoka,,,tas grybas bando kazka sneket nes gyvenime nieko nepaseke jauciu dar ir su tevais gyvena,,,merginos neturi ir burbuliuoja:D:D:D na per menesi kokia suma surenki nors tukstanti turi ?ar is tevu gyveni?ar kaip cigonai tabore kas ka parnesa ta turi...
gyvenime patyciu objektu buvai dar buvo maza tai cia atejai:D na jo dar tokio klauno nemates....
cia tu toks seimoj ypatingas ar pas jus visi tokie ...obnuti?:)
su tokia isvaizda tik i cirka big_smile:D:D:D

71 (redagavo Roman 2012-07-07 13:41)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Julie parašė:


Cituojant kieno nors žodžius, privaloma minėti šaltinį. Kitaip tai yra plagiatas. Tavo cituojami žodžiai netinka visuose tavo pasisakymuose, net jei tu ir mėgini juos ten įsprausti.
O dėl viso kito, rašyk ką nori (smile) manęs tavo nuomonė nedomina (smile)

Administracija, šypsenėlės ir kodavimas mane veda iš proto big_smile big_smile big_smile taisykit ką nors.

Aišku, atsakyti, tu negali, kaip galima paneigti tiesą, kadangi tu negali pateikti atsakymus į užduotus klausimus, nors tau jau už 30 ir tu dar neištekėjai  (tai turi labai didelę reikšmę šiuo atveju), jeigu  tu atsakei mano nuomonė turi  visada reikšmę, kadangi aš esu teisus, kadangi aš laimėjau daug kartu  atsakymai „mail.ru“ portale ir mano atsakymai buvo išrinkti kaip geriausi tarp daugybės kitų dalyvių. Aš gavau daug dėkingų laiškų už suteiktą pagalbą.  Visur tinka ką pasakei Saliamonas, kaip ir šiuo atveju, kad suprasti posakių prasmę reikė turėti labai daug proto, o proto ir išmintingumą duoda Dievas.
Šiuo atveju neturi reikšmes šaltinio minėjimas, o turi reikšmę turinį ir prasmę.

O kai mano prognozavimai įvyks tai pažiurėsim kas buvo teisus.

72

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tu proto turi ???? interneto gyventojau is isvaizdos matosi kad internete tik gyveni o realaus gyvenimo neturi,,realiai moteri kada turejai?tau 35m ir ka tu vedes? vyras ir dar bailys i ka tai atsakysi?esi apsileides nutukes bailys ka dar apie tave pasakyt?gal tavo puslapi kazkur radai su kuom bendraut cia esi nebent pajuokos objektas nedaugiau,,bandai kazka sakyt pamikcioti,,realiai neistartum ne zodzio ,,nes uz ta ka prasiziojas isleidi atsakyt reikia ,o tu to nesugebi ,,,
papugele ,,tu plagijuoji ir tai pasiskaityk,,,kas uz tai gresia ...

73

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kokia tiesa?kad kazkoks parase mulkiam knygute ir tie sekioja?tau patinka sekiot bet nekliedek garsiai,tokiu prognozuotoju nnnn,,,pats normalaus gyvenimo neturi-- dar kazka prognozuot bando,,geriau prognozuok apie savo gyvenimeli kas bus toliau,,,

74

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

isauk is to amziaus 35metai o protelio kaip pas vaika,,parodyk man ta dieva ar ka tu ten vadini ,,koki tikejima ten kliedi ? jokiu saliamonu nera yra tas jezus ir vsio o jai kazka kita propaguoji tai isiaiskink ar tai ne sekta,,,kam bandai smegenis praplaut?tas pasakeles sau pasilik,,,kliedi vargsas apie pasaku herojus -gerai tau galvele nunese tie tikejimo dalylai -

75

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Paskui save kas nei tema issivaliau. Jei kam bus idomu paskaityti ka rases buvau kreipkites i Roman,a jis viska uoliai uzfiksaves turi. big_smile

76

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
Aivaras parašė:

Paskui save kas nei tema issivaliau. Jei kam bus idomu paskaityti ka rases buvau kreipkites i Roman,a jis viska uoliai uzfiksaves turi. big_smile

Aš galvoju, kad nepadės, kadangi per vėlu, bet aš užfiksavau tai ką turi  galimos  nusikalstamos veikos požymių pagal LR BK 169 str., LR BK 170 str. 2 d.

Įspėju iš karto:

LR BK 155 straipsnis. Įžeidimas

1. Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų,

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

2. Tas, kas neviešai įžeidė žmogų, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu.

3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

LR BK 169 str., nustato, jog tas, kas atliko veiksmus, kuriais siekta žmonių grupei ar jai priklausančiam asmeniui dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų sutrukdyti lygiomis teisėmis su kitais dalyvauti politinėje, ekonominėje, socialinėje, kultūrinėje, darbo ar kitoje veikloje arba suvaržyti tokios žmonių grupės ar jai priklausančio asmens teises ir laisves, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

LR BK 170 str. 2 d., nustato, jog tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

nu ku as galiu pasakyti tu ten stabilei jautiesi nu jeigu uz tai ka as galvoju nepaduosi i teisma tai as manyciau kad tave kaskas kai gimei is laimes i ora ismete ir nepagavo

77 (redagavo Roman 2012-07-07 15:35)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

ramunas parašė:

nu ku as galiu pasakyti tu ten stabilei jautiesi nu jeigu uz tai ka as galvoju nepaduosi i teisma tai as manyciau kad tave kaskas kai gimei is laimes i ora ismete ir nepagavo

Čia yra normalus dalykas, ką tu pasakei tai yra normalus, natūralus juokas.
Niekas jiems nedavė teisę įžeidinėti žmogų, jie viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą už mano tikėjimą, įsitikinimus ar pažiūrus.
Kadangi jie žino ką daro ir yra veiksni ir kaip vyrai privalo atsakyti už savo žodžius.

78 (redagavo Roman 2012-07-07 16:58)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Butent, o poreiki siuo atveju tu jauti...
Na, turiu tokia konstitucine teise sutikti arba nesutikti su kazkieno zodziais, nuomone ir panasiai.   Siuo atveju rasto...
O ta nuoroda tai cia kas? Tavo svajoniu moteris kurios tu niekada neturesi?

Koks poreikis paaiškink. Turi konstitucine teise sutikti ar nesutikti.
Čia pavyzdys apie pinigų mylėtoją, o skirtumo nėra turėsiu ar neturėsiu.
Aišku, aš nesu karalius ir turtingas vyras dėl šių priežaščių ir neturėsiu, ne mano  skrydžio paukšti. Bet aš bendravau su ja, jinai negali  atsakyti į elementarius klausimus.

79 (redagavo Roman 2012-07-07 17:37)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Aivaras parašė:

Nustebtum suzinojes kad moterims visai ne pinigai pirmoje vietoje...( Isskyrus kai kuriuos greiciau vienetinius faktus nei masini reiskini kaip kad kai kurie teigia...) Kad ir ka daugelis besakytu. Nors zinoma be ju sitame pasaulyje niekaip... Vien meile ir zodziais sotus kaip zinia nebusi..  Auksine taisykle kurios dar niekas nesugebejo paneigti, moterys myli ausimis.  Na o jei tu jai pradejai saliamono rastus cituoti tai nieko keisto kad ji nepanoro su tavimi bendrauti... Tiesiog jai tai neidomu.
Kas liecia elementarius klausimus tai su ja nebendravau, nieko negaliu pasakyti, bet va tu mielas zmogau i tokius klausimus tikrai atsakyti nesugebi, kaip ir apskritai savo nuomones neturi. Vienynteli ka tu sugebi tai cituoti... ar tai butu konstitucija, ar B.K. ar rastai kazkokie... Negirdejau dar nei karto kad butum pasakes asmenine savo nuomone. Tik citatos... Faktas.

Aš pasakiau savo nuomone ne vieno kartą. Bandžiau, išsiaiškinti daugiau nepavyko.  Nežinau "moterys myli ausimis" tai ne visada taip žodžiai prisivalgė prisivalgęs nebusi, kartais būna taip, kartais kitaip.

80

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kam rupi ti etavo aiskinimai pasakei nuomone ir viskas ,,,kam reikes paaiskinimu paklaus