81 (redagavo Roman 2012-07-08 16:18)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tinsanis parašė:

kam rupi ti etavo aiskinimai pasakei nuomone ir viskas ,,,kam reikes paaiskinimu paklaus

Tu pavyduliauji -  nusijuokei.:):):):)

82 (redagavo tinsanis 2012-07-08 18:37)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

tikejimai ir panasios nesamones manes nedomina ,,pavydas normalus dalykas kai yra del ko ,,o pavyduliaut tau? isvaizdos ?kisimo tu nesamoniu? greiciau gyvenimas juokias is taves ,,,ir ne nenusijuokiau ,,nera is ko juoktis

83

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Roman parašė:
tinsanis parašė:

kam rupi ti etavo aiskinimai pasakei nuomone ir viskas ,,,kam reikes paaiskinimu paklaus

Tu pavyduliauji -  nusijuokei.:):):):)

istikro ypatingai i tokius neitin kreipiu demesio ,,neidomu kazka daryt silpnesniam ,,

84

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Julie parašė:
Rimantas parašė:

Nes Lietuviai vaikinai labai jas liapina ir tuo jos naudojasi,ateis laikas ir pacios lips:P

Net įdomu pasidarė, kuo lepina??? :)



:)) man irgi idomu kuo lepina :D arba tik jiems vaidenas kad lepina - nueje i macdonalda hamburgeri nupirke :D  LOL

85

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Erikutea parašė:
Julie parašė:
Rimantas parašė:

Nes Lietuviai vaikinai labai jas liapina ir tuo jos naudojasi,ateis laikas ir pacios lips:P

Net įdomu pasidarė, kuo lepina??? smile



smile) man irgi idomu kuo lepina big_smile arba tik jiems vaidenas kad lepina - nueje i macdonalda hamburgeri nupirke big_smile  LOL

Na jei tavo nuomone lepinti galima ir lepinimas matuojamas tik nupirktu mesainiu mcdonalde ar kokiu kepsniu restorane kiekiu tai ka as zinau...  Klausimu daugiau kaip ir nekyla..

86 (redagavo Šypsnis 2012-07-09 23:30)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Erikutea tai **** o ka tu tada lepinimu vadini? kailiniai masinos? nebuk juokinga gerai

87

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Erikutea parašė:
Julie parašė:
Rimantas parašė:

Nes Lietuviai vaikinai labai jas liapina ir tuo jos naudojasi,ateis laikas ir pacios lips:P

Net įdomu pasidarė, kuo lepina??? smile



smile) man irgi idomu kuo lepina big_smile arba tik jiems vaidenas kad lepina - nueje i macdonalda hamburgeri nupirke big_smile  LOL

tai dietos laikykites...kada paskutini karta pati pavaisinai vaikina?ar jis turi rupintis tavo maistu?o jums atrodo kad demesi rodot ?visas demesys leptelejimas kokios banalybes na dar saves pasiulymas ir tai jai ten kazka sugebi,,,o jai ne ,,,

88

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Šypsnis parašė:

Erikutea tai **** o ka tu tada lepinimu vadini? kailiniai masinos? nebuk juokinga gerai


pats tu k..... big_smile  eik hamburgeriu valgyt

89

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Gal galit man pasakyti kame cia reikalas, ar cia mass media ispjarino sita nesamone, kad lietuves graziausios ir t.t. ? Ar cia siaip kazkoks provincijos sindromas, kuo daugiau girtis is saves ir lauzti super grazuole ? Nes man nelabai suprantama, eiline paprasta mergina , nei kazkuom ypatinga, ne isvaizdi nei ka, bet isivaizduoja,kad yra Nerealaus grozio super star, super nepasiekiama pasaulio bamba? Ypac tas jauciasi didmesciuose, as suprantu, kai isvaizdesne mergina yra demesio sugadinta, cia jau faktas. Gal as kazko nesuprantu kur cia tiesa yra? Ar jos isvis nera ?              Lietuvaites yra grazios , ir negalima teigti , kad jos yra pasikelusios , jei del , kuriu nors ignoravimo ar nenorejimo bendrauti , sitaip pradeti manyti negalima.Manau tiktu apibudinimas isrankios merginos , mano nuomone tiesiog yra tokiu merginu , kuriuos su joms is isvaizdos nepatinkanciu vaikinu , net nenores susipazinti arba tokiu kurioms labiau rupes materialines vertybes.Bet visada bus tokiu lietuvaiciu , kuriuos mielai atsakys ir susipazins , tiktai butina buti nuosirdziam ir buti savimi , kai megini susipazinti su mergina , jei tu jai patiksi ji tau atsakys , jei ne , reiskias ne tau skirta .

90

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kurios cia pasikelusios?erikute tai palepinciau,v kletachku pichenjami,tikrai verta sito

91

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

pasikelusios tos,kurios nezino normaliu nepasikelusiu...linkiu su tokiom nebendraut..sekmes

92

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

bobos ispyzdejo ir tiek, per daug filmu prisiziurejo big_smile pvz normaliu kaunieciu(merginu) nera, visos tokios ir anokios, nusiperka 25ecio turguj gucci rankinuka uz 20lt, dar koki skudura ir iskart lygis kazkur ties dangum, visi kiti sudai jau :DD

93

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

pasikelusios? ar tai pasitikincios savimi? kartais pamatuotai, kartais ne.jei merginai uztenka rankinuko uz 20lt, kad gerai jaustusi, tai kodel ne? smile vis geriau nei buti uzsiedusiai, pilkai pelei.

94

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Pabendraukit su slavemis ne Lt aisku gyvenanciomis ir pamatysit, kad merginos tik LT turi toki iskirtini susireiksminimo bruoza. O nuo LT i Rytus - viskas labai normaliai.

95

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Paulius parašė:

Pabendraukit su slavemis ne Lt aisku gyvenanciomis ir pamatysit, kad merginos tik LT turi toki iskirtini susireiksminimo bruoza. O nuo LT i Rytus - viskas labai normaliai.

Kaip cia dabar taip?! Visi i vakarus, i vakarus, o tu - i rytus! Vis ne taip, kaip kiti...

96

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

dazniausiai pasikelusiomis merginas vadina tie, kas negali pripazinti jog jie kazkam nepatiko. jei mergina nieko neatsako ar atstumia tai tikrai nereiskia kad ji pasikelusi, tiesiog ji nenori su taivm bendrauti. o jei tavo ego neleidzia tau to pripazinti tai ieskai budu kaip ja izeisti, pvz pasakyti kad ji pasikelusi labai populiari reakcija. geros dienos smile

97

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Andrius parašė:

dazniausiai pasikelusiomis merginas vadina tie, kas negali pripazinti jog jie kazkam nepatiko. jei mergina nieko neatsako ar atstumia tai tikrai nereiskia kad ji pasikelusi, tiesiog ji nenori su taivm bendrauti. o jei tavo ego neleidzia tau to pripazinti tai ieskai budu kaip ja izeisti, pvz pasakyti kad ji pasikelusi labai populiari reakcija. geros dienos smile

Labai gerai pastebėta smile

98

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Neabsoliutinkit taip visko tongue ar žinojot, kad kai pavartoji tokius žodžius, kaip visos/visi prie teiginio ką nors apibūdindamas, tai jau yra stereotipas. Nebūkim kaip iš viduramžių ir nesivadovaukim tokiais stereotipais, nesakykim visos merginos/ visi vaikinai tokie ar tokie, gali būti tik tendencija- pasikelusios, bet ne absoliutas. Visur visokių yra ir bus. Jei jau vaikinai nusivylėte merginomis, tai nereiškia, kad dabar taip ir reikia ant visų pasikelusių ir nepasikelusių lieti tulžį. Tikrai nemalonu, kai skaitai komentarus, kad merginos pasikelusios ir tam ar tam mieste nėra normalių ir pan.

99 (redagavo Ignas 2012-09-03 10:20)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Iš tokių komentarų, kaip "nusiperka gucci už 20LT ir jau pasikėlusios" ir kitų aš iš karto matau, kur problema, kad čia kai kurie taip zyzia, jog pasikėlusios. smile Patarimas paprastas - pats laikas nustot žiūrėt į tas, kurios karstosi kailinukais ir visokiais gučiais, margučiais ar kokiais skrebučiais... smile

Kažkodėl čia nedidelė dalis lankytojų skundžiasi, kad merginos tokios ar anokios. Jūs susitaikykit su faktu, kad visoms neįtiksite ir tokius priekaištus reikškit tada, kai būsit parašę visoms čia prisiregistravusioms. smile Tarkim aš neturiu problemų su tuo - ne vieną ir ne 5 radau čia labai fainas pašnekoves, kelios netgi papildė draugų ratą už kompiuterio ribų, kas labai džiugina mane. smile Jeigu pasitaiko, kad jos nesudominat, nu tai kas čia blogo? Viso gero ir toliau žiūrėkit, o ne "būūūūū, visos pasikėlusios"

Mano nuomone jūs, kurie skundžiatės, per siaurą merginų ratą aprėpiate ir nematote tų, kurios yra už to rato. O jeigu jums vistik kliūna viena ar kita merginos savybė (tiek išorinė, tiek vidinė), tai auksinė taisyklė: nekraukit visų teigiamų moters savybių į krūvą, nes kitaip ieškosit idealios ir niekad tokios nerasit, nes vis kažkas netiks kiekvienoje. Išmokite žavėtis trūkumais. wink

Ir teisingai aukščiau rašė: jei nepatikai ar nesudominai, tai nereikia vadovautis principu "jei jau nebedrausim, tai bent pastumsiu ant tavęs - vistiek man blogiau nebus" smile

100

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Ignui - Saunuolis wink protingas zmogus esi smile dazniausiai apie visas sprendziama is keliu smile mano manymu aukso taisykle- nori princeses, tai reik paciam atitikt princo standartus wink smile tas pats galioja analogiskai ir merginoms smile...neisizeiskit vyrukai , bet jus kartais save kritiskiau perzvelkite smile nejau manote kad merginoms pakanka sudominti tik nuotraukos kazkur siltuose krastuose , ar prie "geros" masinos? ... ir ypac su pasisveikinimais- la, ka veiki? Ka tu? Ka veiki gyvenime? smile Ir jei tie klausimai dar nesiliauja 10 min smile... kokiai merginai yra idomu atsakineti apie save smile ..ir per tas 10 min nieko nesuzinoti apie vaikina... smile ...pasidarykite isvadas... tik tiek wink