1,421

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Danielius пишет:
Tomas пишет:
Danielius пишет:

Sorry seniuk, po pirmo sakinio nebeskaičiau tu likusių ašarų, bet naivoka savo asmeninę patirtį lyginti su konkretaus krašto merginomis, pats pagalvok ką parašei:)

nelabai supratau? pro savo asaras nesugebejai perskaityti? o siaip tai, niekur nerasiau kad visos. nu bet ne idiotam suprasti.

Tau buvo duota pastaba su mazyte uzuomina, kuri galiausiai peraugo iki tavo kandaus izeidimo. Dabar pats nusiramink ir pagalvok kas tavyje yra negerai, kad kiti nesutinka su tavo isverktomis asaromis forume. Ar tikrai cia kaltos Klaipedos merginos?

o tu kaip suprantu asaras lieji nes niekas taves tokio baisaus nenufotkina ir negali isidet savo morda cia? manyje viskas gerai, nors pala... tokie kaip tu ar nevykelis RS geriau mane pazista nei as pats save smile

1,422

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Akys ar ackarikai tavo. Ubage gimiai sliauzioti, tai ir sliauziok:D toks jausmas, kad vaikystėje degė tavo vežimėlis ir tu jame buvau, o tėvai tavo gesino plytomis:D gal nori tu pabandyti padubasinti? Tik greitus sportbačius pasiimk.:D

1,423

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Danielius пишет:

pagalvok kas tavyje yra negerai

Netobuliems tobulumo nevalia kritikuoti big_smile

1,424

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

RS пишет:

Akys ar ackarikai tavo. Ubage gimiai sliauzioti, tai ir sliauziok:D toks jausmas, kad vaikystėje degė tavo vežimėlis ir tu jame buvau, o tėvai tavo gesino plytomis:D gal nori tu pabandyti padubasinti? Tik greitus sportbačius pasiimk.:D

ojojoj, skaudi tavo vaikyste buvo... duoti nosinaite asarom nusisluostyti? hmm

1,425

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
RS пишет:

Akys ar ackarikai tavo. Ubage gimiai sliauzioti, tai ir sliauziok:D toks jausmas, kad vaikystėje degė tavo vežimėlis ir tu jame buvau, o tėvai tavo gesino plytomis:D gal nori tu pabandyti padubasinti? Tik greitus sportbačius pasiimk.:D

ojojoj, skaudi tavo vaikyste buvo... duoti nosinaite asarom nusisluostyti? hmm

Tai tave ackarike gesino plytomis, o ne mane:D

1,426

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

RS пишет:
Tomas пишет:
RS пишет:

Akys ar ackarikai tavo. Ubage gimiai sliauzioti, tai ir sliauziok:D toks jausmas, kad vaikystėje degė tavo vežimėlis ir tu jame buvau, o tėvai tavo gesino plytomis:D gal nori tu pabandyti padubasinti? Tik greitus sportbačius pasiimk.:D

ojojoj, skaudi tavo vaikyste buvo... duoti nosinaite asarom nusisluostyti? hmm

Tai tave ackarike gesino plytomis, o ne mane:D

teks dalintis su tavim nosinaite, nes tuoj irgi apsiverksiu nuo tavo skaudzios vaikystes sad

1,427

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
RS пишет:
Tomas пишет:

ojojoj, skaudi tavo vaikyste buvo... duoti nosinaite asarom nusisluostyti? hmm

Tai tave ackarike gesino plytomis, o ne mane:D

teks dalintis su tavim nosinaite, nes tuoj irgi apsiverksiu nuo tavo skaudzios vaikystes sad

Aš i tave ne panašus, tokiu kaip tu daugiau nesimato:D  Nebent savo veidą prie mano užpakalio pridetum, tai pagalvotu žmones kad dvyniai:D ir su ja galėtum nosinaite dalintis:D

1,428

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

RS пишет:
Tomas пишет:
RS пишет:

Tai tave ackarike gesino plytomis, o ne mane:D

teks dalintis su tavim nosinaite, nes tuoj irgi apsiverksiu nuo tavo skaudzios vaikystes sad

Aš i tave ne panašus, tokiu kaip tu daugiau nesimato:D  Nebent savo veidą prie mano užpakalio pridetum, tai pagalvotu žmones kad dvyniai:D ir su ja galėtum nosinaite dalintis:D

nu gerai gerai nebesivartyk, nors neber ka vartyt kai jau seniausiai paduchintas ir dar kazkokius sudus rasai. neidomu. isnyk ir pasiklysk

1,429

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Ele пишет:
Danielius пишет:

pagalvok kas tavyje yra negerai

Netobuliems tobulumo nevalia kritikuoti big_smile

Kritika sveikas dalykas, ypac verkiantiems "vyrams", kurie ir daro sita tema populiariausia:)

1,430

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
Ramūnas пишет:

blyn kas per mastymas,parasei tai butinai turi atsakyti,gal buna visai joms nepatiki bet is mandagumo viena kita atraso,arba pora valandu visai neturejo kas veikt tai pastume duros,bet nebutina paskui rekti visiems kokios jos ne tokios.:::034

taip, turi atsakyti.

Kodel?

1,431

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

ne nu bet rimtai... klaipedos krasto merginos rimtai kazkokios nenormalios.. per kita pazinciu tinklapi uzkalbinau mergina, truputi pabendravom, paklausiau ar noretum susipazint, atsake kad noretu, papasakojau apie save, parase kad patiko, o dabar idomiausia dalis - paklausiau klausimo - "ka papasakosi apie save?" (vis delto idomu apie ja suzinoti, nes aprasyme nieko nebuvo) - ignoras. galu gale po triju zinuciu su siuo klausimu vos ne vos atsake (na gal negalejo atrasyt nes neturejo laiko, buna visokiu dalyku) - bet tu megsti prilipti, tuomet atrasiau - tai jeigu normaliai bendraujam tai bendraujam? na ir galutinis atsakymas jos buvo - "jeigu neatrasau tai ar butina ikyriai prilipti? kas tas normalei?, man normalu kai nenoriu ir neatrasau". ne nu ar cia normalu?

http://sdsimonson.files.wordpress.com/2014/06/boycrying.jpg

1,432

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Anželika пишет:
Tomas пишет:
Ramūnas пишет:

blyn kas per mastymas,parasei tai butinai turi atsakyti,gal buna visai joms nepatiki bet is mandagumo viena kita atraso,arba pora valandu visai neturejo kas veikt tai pastume duros,bet nebutina paskui rekti visiems kokios jos ne tokios.:::034

taip, turi atsakyti.

Kodel?

greitai dabar pradek atsakyneti,cia neklausinejus,kodel.:::034:::034:::034

1,433

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

http://www.part.lt/img/6a0982b8ca65c29cb3e67cdab590246d891.jpg

na nezinau ar gali buti blogiau uz sita? paklausiau tokio klausimo, nes nenoriu gaisti laiko. nezinau is ko ji nusprende kad as esu per geras, ziuredama i mano nuotraukas ir skaitydama mano aprasyma, bet kas pakirto kojas, tai apie ugi... pati budama 165 cm ir man bunant 174 cm, esu mazo ugio... prasau nusaukit kas nors mane.

1,434

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

http://www.part.lt/img/6a0982b8ca65c29cb3e67cdab590246d891.jpg

na nezinau ar gali buti blogiau uz sita? paklausiau tokio klausimo, nes nenoriu gaisti laiko. nezinau is ko ji nusprende kad as esu per geras, ziuredama i mano nuotraukas ir skaitydama mano aprasyma, bet kas pakirto kojas, tai apie ugi... pati budama 165 cm ir man bunant 174 cm, esu mazo ugio... prasau nusaukit kas nors mane.

Ziauriai ji cia. big_smile Na, bet daznai gi vaikinai pasipiktine, kad priezasciu nepasakom, kodel nebendraujam. Tai va, bent tiesiai sviesiai viska pasake.

1,435 (2014-12-21 00:15 отредактировано Tomas)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

nu taip, bent pliusa izvelgiau kad tiesiai sviesiai. na o po situ chatu pasiule pakalbet per telefona big_smile

pasiziurekim ka pasirasiusi profilyje -

Dar šis tas:
Rašykite, parodykite bent šiokį tokį dėmesį ir atsilyginsiu tuo pačiu. :::001))

nu jo, parasai, o gauni tokius atsakymus big_smile

1,436

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

nu taip, bent pliusa izvelgiau kad tiesiai sviesiai. na o po situ chatu pasiule pakalbet per telefona big_smile

pasiziurekim ka pasirasiusi profilyje -

Dar šis tas:
Rašykite, parodykite bent šiokį tokį dėmesį ir atsilyginsiu tuo pačiu. :::001))

nu jo, parasai, o gauni tokius atsakymus big_smile

Ko tu prisikabinai prie jos? big_smile Nieko gi blogo neparase tau siaip.

1,437

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

nieko blogo tai nieko blogo, bet kam idiotiskai elgtis - nuspresti viska is nuotrauku ir aprasymo? po to ir verkia sulaukusios 30 metu ir klausdamos - kodel as neturiu vyro? big_smile

1,438

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

nieko blogo tai nieko blogo, bet kam idiotiskai elgtis - nuspresti viska is nuotrauku ir aprasymo? po to ir verkia sulaukusios 30 metu ir klausdamos - kodel as neturiu vyro? big_smile

Aii, tik nereikia, nes tuoj bus vel beviltiska diskusija. O tai tu pagal ka nusprendei jai parasyti? Pagal jos charakteri? Gi irgi pagal nuotraukas ir aprasyma - tam jos ir yra. big_smile

1,439 (2014-12-21 00:26 отредактировано Tomas)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Anželika пишет:
Tomas пишет:

nieko blogo tai nieko blogo, bet kam idiotiskai elgtis - nuspresti viska is nuotrauku ir aprasymo? po to ir verkia sulaukusios 30 metu ir klausdamos - kodel as neturiu vyro? big_smile

Aii, tik nereikia, nes tuoj bus vel beviltiska diskusija. O tai tu pagal ka nusprendei jai parasyti? Pagal jos charakteri? Gi irgi pagal nuotraukas ir aprasyma - tam jos ir yra. big_smile

aprasymo neskaiciau, paziurejau nuotraukas, pasirode tvarkinga ir prisiziurinti todel ir parasiau bet as kazkodel nenusprendziau kad ji yra kvaila, pasikelusi ar visokia kitokia. kaip aisku - nera kazkokia super grazi ar kazkokia kitokia.

1,440

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
Anželika пишет:
Tomas пишет:

nieko blogo tai nieko blogo, bet kam idiotiskai elgtis - nuspresti viska is nuotrauku ir aprasymo? po to ir verkia sulaukusios 30 metu ir klausdamos - kodel as neturiu vyro? big_smile

Aii, tik nereikia, nes tuoj bus vel beviltiska diskusija. O tai tu pagal ka nusprendei jai parasyti? Pagal jos charakteri? Gi irgi pagal nuotraukas ir aprasyma - tam jos ir yra. big_smile

aprasymo neskaiciau, paziurejau nuotraukas, pasirode tvarkinga ir prisiziurinti todel ir parasiau bet as kazkodel nenusprendziau kad ji yra kvaila, pasikelusi ar visokia kitokia. kaip aisku - nera kazkokia super grazi ar kazkokia kitokia.

Tai gal tavo aprasymas anketoje sukuria toki pirma ispudi (nesakau, kad taip ir yra - neziurejau, neskaiciau) apie tave. Ne visada problema kitame zmoguje. Gal daug kas iejes i tavo anketa pagalvoja, kad esi pasikeles ir t.t., o ji vienintele tau tiesiai sviesiai pasake. smile