1,441

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Anželika пишет:
Tomas пишет:
Anželika пишет:

Aii, tik nereikia, nes tuoj bus vel beviltiska diskusija. O tai tu pagal ka nusprendei jai parasyti? Pagal jos charakteri? Gi irgi pagal nuotraukas ir aprasyma - tam jos ir yra. big_smile

aprasymo neskaiciau, paziurejau nuotraukas, pasirode tvarkinga ir prisiziurinti todel ir parasiau bet as kazkodel nenusprendziau kad ji yra kvaila, pasikelusi ar visokia kitokia. kaip aisku - nera kazkokia super grazi ar kazkokia kitokia.

Tai gal tavo aprasymas anketoje sukuria toki pirma ispudi (nesakau, kad taip ir yra - neziurejau, neskaiciau) apie tave. Ne visada problema kitame zmoguje. Gal daug kas iejes i tavo anketa pagalvoja, kad esi pasikeles ir t.t., o ji vienintele tau tiesiai sviesiai pasake. smile

tai vat blogai kad PAGALVOJA, vietoj to kad ISSIAISKINT.

1,442

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
Anželika пишет:
Tomas пишет:

aprasymo neskaiciau, paziurejau nuotraukas, pasirode tvarkinga ir prisiziurinti todel ir parasiau bet as kazkodel nenusprendziau kad ji yra kvaila, pasikelusi ar visokia kitokia. kaip aisku - nera kazkokia super grazi ar kazkokia kitokia.

Tai gal tavo aprasymas anketoje sukuria toki pirma ispudi (nesakau, kad taip ir yra - neziurejau, neskaiciau) apie tave. Ne visada problema kitame zmoguje. Gal daug kas iejes i tavo anketa pagalvoja, kad esi pasikeles ir t.t., o ji vienintele tau tiesiai sviesiai pasake. smile

tai vat blogai kad PAGALVOJA, vietoj to kad ISSIAISKINT.

Na, bet tada geriau isvis savo anketoj nepateikt jokio aprasymo, nemanai? smile

1,443

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Anželika пишет:
Tomas пишет:
Anželika пишет:

Tai gal tavo aprasymas anketoje sukuria toki pirma ispudi (nesakau, kad taip ir yra - neziurejau, neskaiciau) apie tave. Ne visada problema kitame zmoguje. Gal daug kas iejes i tavo anketa pagalvoja, kad esi pasikeles ir t.t., o ji vienintele tau tiesiai sviesiai pasake. smile

tai vat blogai kad PAGALVOJA, vietoj to kad ISSIAISKINT.

Na, bet tada geriau isvis savo anketoj nepateikt jokio aprasymo, nemanai? smile

bet tada sumazes susidomejimas, nemanai?

1,444

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:
Anželika пишет:
Tomas пишет:

tai vat blogai kad PAGALVOJA, vietoj to kad ISSIAISKINT.

Na, bet tada geriau isvis savo anketoj nepateikt jokio aprasymo, nemanai? smile

bet tada sumazes susidomejimas, nemanai?

Bet jei tu gauni neigiama reakcija (su tavim nenori bendraut) del to, tai kam to reikia? Nebent tau bet koks demesys patinka.  Zinoma, as nezinau kaip kitos reaguoja i aprasymus, gal cia as keista. As asmeniskai tai labiau linkus parasyti/atrasyti tam vaikinui, kuris nera pateikes aprasymo, nei tam kuris savo aprasyme man atrodo pasikeles ar pan. Cia, aisku, viskas subjekyvu.

1,445 (2014-12-21 02:19 отредактировано Rasa)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Jei mergina zino savo verte, nereikia jos uz tai akmenimis apmetyti. Ir taip apmetot tokias, kurios buvo tokios nepasikele, kad visai savigarba ir jusu demesi prarado?.. smile Dziaukites kad yra tokiu merginu, del  kuriu galbut verta pakovoti, kurios nepasiduoda pirminiam vyru zavesiui... wink Juk tokios ilgiau ir atminty islieka jums smile

1,446

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Bet jūs tai visai. Privačius pokalbius nemandagu viešint, o kas nori bendraut su nemandagiais vaikinais/merginomis? sad

1,447

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

ech... man dar niekas nesake, kad esu "per geras"..  big_smile big_smile big_smile

1,448

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Ir kad per mažas:DDDD

1,449

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

kad per mazas tai pasako ir tos, kurios uz mane visa galva zemesnes..  big_smile

1,450

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

profesoriux пишет:

kad per mazas tai pasako ir tos, kurios uz mane visa galva zemesnes..  big_smile

matomai tokios nori buti darbinio ugio big_smile

1,451 (2014-12-21 19:06 отредактировано Ponaitissss)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Na taip, vaikinai, jei norit ritmu merginu, tai ziurekit i neprisiziurincias, visai netvarkingas, nors ir tokios taip pat keliasi jetau, jetau kaip kelia save. Pasikartosiu, jei nori geros, protingos, tai nebtinai ji turi buti apsileidusi 200 kg sverianti MC Donalds fane.

1,452

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tai kur tos apsileidėlės? Atsiliepkit big_smile Kuri save apsileidele pavadins? big_smile

1,453 (2015-01-06 23:30 отредактировано Tomas)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

jeigu toliau tesiant diskusija, siais laikais paprasciausiai nera noro rodyti pastangu merginai, kuri net nesivargina parodyt demesi. stengiesi, aukojiesi - bet kas is to? parodo savo abejingumo jausma ir visas vargas nueina suniui po uodega. o po tokiu prikolu nera noro ir kitoms rodyti, nes jeigu vel tas pats? pradekit ir jus merginos dometis vaikinu, o ne vien jumis dometis. ir neverkit kad mes esam ikyrus, mes norim pazinti jumis, kaip kitaip susipazinsi jei nebendrausi ? is isores? is gestu ? atrodo idedi pastangas, stengiesi, o tau atsako kad tu ne jos skonio ar kazka kita suda pasako, tai kur noras gali buti po tokiu prikolu? siandien pats patyriau realu pavyzdi - is pradziu susipazinom (pati parase, kitas pazinciu tinklapis), tesiasi musu pokalbis, atrodo labai smagu bendrauti, pradejom dar labiau bendraut, pasipasakojom vienas apie kita, viskas fainiai. pati prasitare kad i ja nelabai kas ziuri, i ja nelabai kas kreipia demesi, uztat as atkreipiau, nors ji ir apkuni buvo (nors man tas nesvarbu, kaip sakoma - gero zmogaus turi buti daug, ir aplamai, kiek turejau merginu - visos apkunios buvo, gal tik viena liekna bet man tai nei kiek netrukde), ji tikrai fainiai bendravo, bet... siandien susitikus, pabendravom, viskas puiku buvo. na o vakare pareina sms - tu manes netrauki. tai kaip manot, is kur gali buti noro ir motyvacijos daryti kazka del merginos? kai atsakineja tokius sudus? i ja ir taip niekas neziuri bet jai vis tiek netinki, kad ir ka bedarytum.

1,454

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

jeigu toliau tesiant diskusija, siais laikais paprasciausiai nera noro rodyti pastangu merginai, kuri net nesivargina parodyt demesi. stengiesi, aukojiesi - bet kas is to? parodo savo abejingumo jausma ir visas vargas nueina suniui po uodega. o po tokiu prikolu nera noro ir kitoms rodyti, nes jeigu vel tas pats? pradekit ir jus merginos dometis vaikinu, o ne vien jumis dometis. ir neverkit kad mes esam ikyrus, mes norim pazinti jumis, kaip kitaip susipazinsi jei nebendrausi ? is isores? is gestu ? atrodo idedi pastangas, stengiesi, o tau atsako kad tu ne jos skonio ar kazka kita suda pasako, tai kur noras gali buti po tokiu prikolu? siandien pats patyriau realu pavyzdi - is pradziu susipazinom (pati parase, kitas pazinciu tinklapis), tesiasi musu pokalbis, atrodo labai smagu bendrauti, pradejom dar labiau bendraut, pasipasakojom vienas apie kita, viskas fainiai. pati prasitare kad i ja nelabai kas ziuri, i ja nelabai kas kreipia demesi, uztat as atkreipiau, nors ji ir apkuni buvo (nors man tas nesvarbu, kaip sakoma - gero zmogaus turi buti daug, ir aplamai, kiek turejau merginu - visos apkunios buvo, gal tik viena liekna bet man tai nei kiek netrukde), ji tikrai fainiai bendravo, bet... siandien susitikus, pabendravom, viskas puiku buvo. na o vakare pareina sms - tu manes netrauki. tai kaip manot, is kur gali buti noro ir motyvacijos daryti kazka del merginos? kai atsakineja tokius sudus? i ja ir taip niekas neziuri bet jai vis tiek netinki, kad ir ka bedarytum.

geriausia ir pradet nuo pasimatymu... nes taip tai tik plepalai plepalai... o pamato ir viskas big_smile

1,455

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Vistiek pries susitinkant reikia "apsiuostyti" apie zmogu, koks ji yra.

1,456

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Tomas пишет:

Vistiek pries susitinkant reikia "apsiuostyti" apie zmogu, koks ji yra.

Seniau nebuvo interneto ir niekas "neuostydavo" per atstumus. Pamatydavo merginą ir užkalbindavo gatvėje. O tada ir pasimatydavo, ar yra koks abipusis interesas bendraut ar ne. Dabar tik čia praktiškai visi pradeda pažintis internete. smile

1,457

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Dar jūs bandot atsakymus rast? Beviltiška čia big_smile aš džiaugiuos, kad man nei viena nėra sakius, kad aš ne jos skonio, tiesiog neatrašo, aš taip pat ir viskas aišku, kad nepakeliui big_smile

1,458

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Pakalbini neatraso netraso viskas okey,bet juokinga kartais pakalbini ,pasipila klausimai,ka dirbi,ka vairuoji,o smagiausias buvo,moters klausimas pirma žinute,as jai net nerasiau,Turi diploma?ne kitas :DDDDDDDDDD praliksmino visai dienai big_smile Tokiu akiu,plauku,skoniai cia isidirbinejimas labiau jaunimo manau big_smile

1,459

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

GeraširdisSvolačius пишет:

Pakalbini neatraso netraso viskas okey,bet juokinga kartais pakalbini ,pasipila klausimai,ka dirbi,ka vairuoji,o smagiausias buvo,moters klausimas pirma žinute,as jai net nerasiau,Turi diploma?ne kitas :DDDDDDDDDD praliksmino visai dienai big_smile Tokiu akiu,plauku,skoniai cia isidirbinejimas labiau jaunimo manau big_smile

jeigu klausia ka vairuoju tai atrasau kad vairuoju sportini dvirati) nors as daug ka vairuoju) vakar viena paklause ka dirbu tai parasiau ka as dirbu po to mergina is karto dingo) nezinau gal mano darbo issigando)
o viena rimtai paklause: "kodel negeri tai gal uzsikodaves?" tai kaip i sita klausima atsakyti?

1,460 (2015-01-07 15:14 отредактировано GeraširdisSvolačius)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Nežinau  nežinau,pazystu kas bedu su tuo turejo,na nustojo gert /kiti kaip minejai ne uzsikodavo bet i klubus eina tam skirtus smile ir ju vis paklausinėja,kodėl,na tiesiog zmogus nevartoja smile Tas pats su klausimo o kodėl tu vienišas/vieniša?cia irgi įvairiausiu priezasciu gali buti