1481

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

RS parašė:

Esme tame... Kilkite tik aukščiau big_smile

Ir ka tai reiskia? big_smile

1482 (redagavo RS 2015-02-21 02:09)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kas norėjo, tas suprato big_smile

1483

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Visuomet yra geriau paaiskinti ka turi galvoje kai klausiama to smile Nes norisi zinoti ar teisingai supratai ar apsirikai smile Bet jeigu nenori tai ka jau gi padarysi.. smile

1484 (redagavo Darius 2015-02-21 12:24)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

O beje, buna ir taip, kad atrasai i zinute is mandagumo, ar i keles zinutes ir paskui pasakai, kad nenori susitikti, tai ne karta yra teke gauti tokiu "graziu" zinuciu, kad ir pamatai kokia kultura pas zmogu..

tada chato screen shot paviesini ieskoke ir iskart visos pamato kas per zmogus big_smile

arba i teisma uz garbes ir orumo pazeidima smile


o del pasikelimo. Va ziurekit kaip panos nusileidzia - reik tik moket ta padaryt - cia is kitos forumo temos:

Sveiki smile Turiu beda.. Su JUO mes esame klasiokai , bet nebe suprantu jo jausmu.JIS man begalo be krasto patinka .. Zodziu , pasakoju smile Praitais metais buvo JO mergina , bet jin isvaziavo i kita miesta ir likome mes su drauge.. Mane pakerejo tiesiog JO prisilietimai ir tada as issilydidavau.. Siais metais JIS rode demesi 3 klasiokem ( tarp ju ir as) JIS apsikabindavo , su JUO begalo linksma.. ir viena syki kai kas nutiko .. JIS mane pabuciavo ir visa diena skyre man ir taip 2 kartus .. Pamergdavo aki man , apsikabindavo visada ir paksteledavo 3-4 kartus i skruosta ir viena syki i kakla, sakydavo kad esu tik JO .. Kagi ..as pasimetus smile) Kaip manot ar JIS man jaucia simpatija ar tik su manimi zaidzia?

1485

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Vesta parašė:

Visuomet yra geriau paaiskinti ka turi galvoje kai klausiama to smile Nes norisi zinoti ar teisingai supratai ar apsirikai smile Bet jeigu nenori tai ka jau gi padarysi.. smile

I šita tema jau atsakyta virs tūkstančio.  Tai galėtum pasiskaityti. Nes toliau tęsti ir vėl viska nuo pradžių pradėti nėra tikslo. Tik nusysneketi ir erzinti galima big_smile

1486

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?- Kad pasikelusios tai gerai,bet toli grazu ne visos,nes kaip kitaip paaiskinti toki nusizeminima susideti su kitu rasiu vyrais,kaip baba-jais pvz ir kt. Jei balta moteris negali sau rasti balto vyro jei ne savo,tai nesvarbu kokios tautybes,svarbu savo rases,reiskia ji yra menkista,tustute,savo tautos,proteviu ir tevynes isdavike,nes ji busima mama,ka ji pagimdis,tai ir bus ateities karta,ar mes noretumem kad musu tauta ir rase taptu juoda,..nebekrikscioniska?

1487

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Gal merginos todel prasideda su spalvotais, nes dalis lietuvaiciu grubus, prasigere mužikai? O spalvotieji bent pacioj pradzioj taip graziai ir saldziai kalba, taip nuostabiai asistuoja moterims, kaip musu lietuvaiciai turbut niekada neismoks ir nesugebes?

1488

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Viena parašė:

Gal merginos todel prasideda su spalvotais, nes dalis lietuvaiciu grubus, prasigere mužikai? O spalvotieji bent pacioj pradzioj taip graziai ir saldziai kalba, taip nuostabiai asistuoja moterims, kaip musu lietuvaiciai turbut niekada neismoks ir nesugebes?

Yra tokia dalis, bet o kas vercia ziureti i prasigerusius ir grubius, kai tuo tarpu yra ir geru lietuviu vyru, tik kazkodel nuolat kazko neitinka. Kriteriju daug pas merginas, o uzsienieciams paprasciau susibendrauti su lietuvaitemis, nes jie naivus, atvyksta cia pailset, pramogaut, na o merginos tuo ir nauodjasi.

1489

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kaiptik, jos ne pasikelusios, o ;labai zemai kritusios... smile

1490

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Todėl, kad vyrai per dažnai nuleidžia.

1491

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

vadinkit mane psichingiu ligoniu, idiotu, nesveiku, netikru pranašu, ar šizofreniku, nesvarbu... bet, ates laikas, kai per tam tikrus žmonių principus, elgesį, per daug gerą savimonę, egoizmą, ir išvis tai kokie žmonės dabar yra - žmonija pasmerkta išnykimui... atsiprašau, už išsireikšimą, bet tiek moterys tiek vyrai šiais laikais, tokie, net nežinau kaip pasakyti, degradavę, atsidavę grožio ir pinigų kultui... žmogus žmogui nebesvarbus... mažėjantis gimstamumas, dažnos skyrybos, pastovus dantų griežimas ant priešingos lyties... greit ir vaikus nereiks daryti, nes gims labaratorijose, megintuvėliuose, nes moterų reprodukcinis amžius lieka toks pat, bet šiemas susikūria kur kas vėliau, nei anksčiau... vyrams taip pat gręsia impotencija... dėl žalingų produktų ir netinkamo gyvenimo būdo... pasikėlusios net tik merginos, bet vyrai... pasiklėlę visi žmonės... kodėl? todėl kad žmogus yra suknistas egoistas... todėl, kad žmogus geriau spjaus į veidą, pažemins, nuskriaus, negu padės, suteiks pagalbos, nieko už tai neprašydamas.... žmogaus egosimas, perdėta savimeilė ir savimonė prives prie visiško kracho... sakoma, jei nemylėsi savęs, tai ir kiti nemylės... visiškas briedas... nekęskit savęs, barkit save, kiekvieną dieną stengitės būti vis geresni, ir mylėkit artimą, aplinkinius... nes jeigu visą laiką bus tik "aš", "man", "mano"... mirsit nelaimigi ir niekas Jūsų neprisimins.... o atsakant į klausimą kodėl merginos pasikėlusios, o gi todėl, jog per nelyg gerai galvoja apie save, mano jog vertos labai daug ko, nors neretai pasirodo, jog vertos tik gailesčio ir dar... nemąsto apie pasekmes... vis mano, kad joms galima viskas... žmonės, tikėsit tuo ar ne, bet yra toks dalykas kaip karma... vat todėl tiek daug nelaiminų žmonių, nes jie susišikę, arba pridarę negerų, baisių dalykų, vat jiems gyvenimėlis ir atylgina už "nuopelnus"... kitaip tariant, kiekvienas veikmas turi atoveiksmį smile p.s. kalbu ne apie visas ir visus smile  tad... nesiskųskit, kad tie ar anie blogi, pradėkit nuo savęs, tvarkytki savo aplinką, kad Jums ir Jūsų vaikams būtų gera, saugu ir jauku gyventi... ir nustokit degraduoti, bet gerai apie save galvoti, bo tai ką apie save sakot ir mąstot, nėėė pusės tiesos tame nėra,,, visi Jus daugiau mažiau susišikę ... smile nepriimit amseniškai smile

1492

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Manau ne visos, čia normalių nesimato moterų..kam ieškot jeigu nerasi, kur nors kitur kurios mielai bendrauja ir tai vienetai iš milijono.

1493 (redagavo Valdas 2015-08-31 15:32)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Todėl, kad vyrai valgo kaip moterys (labai per daug riebalų, ir per mažai mėsos).

1494

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Jūsų Košmaras parašė:

vadinkit mane psichingiu ligoniu, idiotu, nesveiku, netikru pranašu, ar šizofreniku, nesvarbu... bet, ates laikas, kai per tam tikrus žmonių principus, elgesį, per daug gerą savimonę, egoizmą, ir išvis tai kokie žmonės dabar yra - žmonija pasmerkta išnykimui... atsiprašau, už išsireikšimą, bet tiek moterys tiek vyrai šiais laikais, tokie, net nežinau kaip pasakyti, degradavę, atsidavę grožio ir pinigų kultui... žmogus žmogui nebesvarbus... mažėjantis gimstamumas, dažnos skyrybos, pastovus dantų griežimas ant priešingos lyties... greit ir vaikus nereiks daryti, nes gims labaratorijose, megintuvėliuose, nes moterų reprodukcinis amžius lieka toks pat, bet šiemas susikūria kur kas vėliau, nei anksčiau... vyrams taip pat gręsia impotencija... dėl žalingų produktų ir netinkamo gyvenimo būdo... pasikėlusios net tik merginos, bet vyrai... pasiklėlę visi žmonės... kodėl? todėl kad žmogus yra suknistas egoistas... todėl, kad žmogus geriau spjaus į veidą, pažemins, nuskriaus, negu padės, suteiks pagalbos, nieko už tai neprašydamas.... žmogaus egosimas, perdėta savimeilė ir savimonė prives prie visiško kracho... sakoma, jei nemylėsi savęs, tai ir kiti nemylės... visiškas briedas... nekęskit savęs, barkit save, kiekvieną dieną stengitės būti vis geresni, ir mylėkit artimą, aplinkinius... nes jeigu visą laiką bus tik "aš", "man", "mano"... mirsit nelaimigi ir niekas Jūsų neprisimins.... o atsakant į klausimą kodėl merginos pasikėlusios, o gi todėl, jog per nelyg gerai galvoja apie save, mano jog vertos labai daug ko, nors neretai pasirodo, jog vertos tik gailesčio ir dar... nemąsto apie pasekmes... vis mano, kad joms galima viskas... žmonės, tikėsit tuo ar ne, bet yra toks dalykas kaip karma... vat todėl tiek daug nelaiminų žmonių, nes jie susišikę, arba pridarę negerų, baisių dalykų, vat jiems gyvenimėlis ir atylgina už "nuopelnus"... kitaip tariant, kiekvienas veikmas turi atoveiksmį smile p.s. kalbu ne apie visas ir visus smile  tad... nesiskųskit, kad tie ar anie blogi, pradėkit nuo savęs, tvarkytki savo aplinką, kad Jums ir Jūsų vaikams būtų gera, saugu ir jauku gyventi... ir nustokit degraduoti, bet gerai apie save galvoti, bo tai ką apie save sakot ir mąstot, nėėė pusės tiesos tame nėra,,, visi Jus daugiau mažiau susišikę ... smile nepriimit amseniškai smile

Sudėtinga šiais laikais žmonėms save įvertinti, gal tai buvo ir senesniais, bet dėl šiuolaikinio didelio informacijos srauto, kai visi žino apie visus: žino šalių kultūrinius ir ekonominius skirtumus. O konformizmas savo darbą visada atlieka nepriekaištingai smile

1495

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Viena parašė:

Gal merginos todel prasideda su spalvotais, nes dalis lietuvaiciu grubus, prasigere mužikai? O spalvotieji bent pacioj pradzioj taip graziai ir saldziai kalba, taip nuostabiai asistuoja moterims, kaip musu lietuvaiciai turbut niekada neismoks ir nesugebes?

Taikliai pasakyta "bent pačioj pradžioj":) .manau, tokios kiek pametusios savo tapatybę, jos gimdys nebe lietuvius. Gal nieko tokio? O kodėl protingos moterys turėtų nuolaidžiauti vyrams, jei jie vietoj išprusimo ir gebėjimų, demonstruoja keisksmažodžiais gausiai praturtintą źodyną, besipilantį iš pagiriomis dvelkiančios burnytės.. Patikėkit, padorieji vyrai, tokių pakankamai daug aplinkui. Ir ieškoko karštosiose žinutėse, ir gatvėse. Dar nepraradau savigarbos, kad tokiais žavėčiausi. Yra protingų, šaunių, kultūringų vyrų- su tokiais normali moteris nebus pasikėlusi, bendraus kaip su lygiaverčiu. Už barakudas ir "fifas" neatsakau, tai atskiros kategorijos...;)

1496 (redagavo Valdas 2015-08-31 17:32)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Kodėl jūs maitinate juos kaip moteris? Ar jūs durnos? Deja, taip. Jūs durnos. Šioje vietoje jūs visiškai durnos. O tada reiškiate priekaištus vyrams? Bet juk jūs bukagalvės. Juk tai jūsų dvigubai, trigubai per riebus maistas, kurį duodate su psichologiniu poveikiu jį valgyti vyrams. Ir ko tada norite? Normalių vyrų? Iš kur? Kaip vyras bus normalus, kai jis valgo kaip boba? Nebus. Taip, kad baikit kliedėt ir susipraskit, kuo skiriasi moteris ir vyras - ir pirmiausia - kad skiriasi. Ir maitinkit juos ne bobų, o vyrų maistu. O pačios valgykit kaip bobos.

Nes kiaulės jūs, o vyrai - paršai.

1497 (redagavo Raudonplaukė 2015-08-31 17:33)

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

RS parašė:

Esme tame... Kilkite tik aukščiau big_smile

Ar turi omenyje asmeninį tobulėjimą, nuolatinį augimą? Tuomet kylame:) ir kilsime:) gyvenimas ir pasaulis per daug įdomūs, kad sustotume. Sustojusiems būsime pasikėlusios;) čia nuoširdžiai ir be sarkazmo:)

1498

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Vladas parašė:

Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?- Kad pasikelusios tai gerai,bet toli grazu ne visos,nes kaip kitaip paaiskinti toki nusizeminima susideti su kitu rasiu vyrais,kaip baba-jais pvz ir kt. Jei balta moteris negali sau rasti balto vyro jei ne savo,tai nesvarbu kokios tautybes,svarbu savo rases,reiskia ji yra menkista,tustute,savo tautos,proteviu ir tevynes isdavike,nes ji busima mama,ka ji pagimdis,tai ir bus ateities karta,ar mes noretumem kad musu tauta ir rase taptu juoda,..nebekrikscioniska?


Tai gal yra menkystos ir tevynes bei proteviu isdavikai tie rases vyrai kurie nepastebi graziu savo tautieciu, nenori su jom draugauti, kurti seimos, tai tegu tai daro kitu rasiu atstovai, ka tau gaila?

1499

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

OLA parašė:
Vladas parašė:

Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?- Kad pasikelusios tai gerai,bet toli grazu ne visos,nes kaip kitaip paaiskinti toki nusizeminima susideti su kitu rasiu vyrais,kaip baba-jais pvz ir kt. Jei balta moteris negali sau rasti balto vyro jei ne savo,tai nesvarbu kokios tautybes,svarbu savo rases,reiskia ji yra menkista,tustute,savo tautos,proteviu ir tevynes isdavike,nes ji busima mama,ka ji pagimdis,tai ir bus ateities karta,ar mes noretumem kad musu tauta ir rase taptu juoda,..nebekrikscioniska?


Tai gal yra menkystos ir tevynes bei proteviu isdavikai tie rases vyrai kurie nepastebi graziu savo tautieciu, nenori su jom draugauti, kurti seimos, tai tegu tai daro kitu rasiu atstovai, ka tau gaila?

Jeigu jos būtų laimingos, ir visai darytų gerai pagalvojusios, ne. Bet iš esmės, geriau jau pasikėlusios merginos, nei tos kurios neturi smegenų....

1500

Re: Kodel LT merginos tokios pasikelusios ?

Ar turi omenyje asmeninį tobulėjimą, nuolatinį augimą? Tuomet kylame:) ir kilsime:) gyvenimas ir pasaulis per daug įdomūs, kad sustotume. Sustojusiems būsime pasikėlusios;) čia nuoširdžiai ir be sarkazmo:)  kazkas kazkada ira pasakes kad siekti tobulumo ira nuodieme,tuobulas ti dievas o zmogus niekada nebus tuobulas smile as tai labai vadinu jai lt kalba tai issidyrbinejimu u rusu kalba tai zmogus senei per malku geru nera gaves ot ir issidirbineja big_smile jau nebezino kas gerai o kas blogai, kas priimta o kas ne priimta.ot uzsimaniau ir viskas ir turi but .cia kapec kaip truksta sovetinio rezimo ,bent tvarka buvo o dabar darau ka noriu kalbu ka noriu ir lieku nenubaustas .tfu..