1

Tema: Deviu jo drabuzius...

Na butu idomi visu nuomone,kodel merginoms patinka apsivilkti savo mylimojo maike ar baltinius,kai esi pas ji ar jis pas tave?

2

Re: Deviu jo drabuzius...

Man paciai asmeniskai patinka islovos islipus uzsideti jo baltinius ar maike,man malonus jo kvepalu kvapas ir malonu juos jausti arti saves... Aisku tai juk nekekviena diena,bet manau tai savotiskai smagu...

3

Re: Deviu jo drabuzius...

nu man tai dar tokiu dalyku neteko kad uzsidedineciau tikrai.Gal ateity teks dar niekas nieko negali zinoti.

4

Re: Deviu jo drabuzius...

siaip tai niekada nenesioju jo drabuziu, kiekvienam savu uztenka.. big_smile

5

Re: Deviu jo drabuzius...

Jo..bet tas patinka netik panoms, bet ir man pvz patinka ja matyti su mano maike..Visa nuoga ir tik su maike lakxto po namus..:D

6

Re: Deviu jo drabuzius...

Laimis, 22 parašė:

nu man tai dar tokiu dalyku neteko kad uzsidedineciau tikrai.Gal ateity teks dar niekas nieko negali zinoti.


Laimi as neturejau omenyje vyru ,kurie megsta paneles drabuzius:) Nenoreciau atsikelus is lovos pamatyti savo mylimojo su mano liemenele:):)

7

Re: Deviu jo drabuzius...

Tomas, 26 parašė:

Jo..bet tas patinka netik panoms, bet ir man pvz patinka ja matyti su mano maike..Visa nuoga ir tik su maike lakxto po namus..:D


Na va ir sutiko nuomone smile Bet kodel taip yra? Kodel tai Pvz.:tau patinka?

8

Re: Deviu jo drabuzius...

Nzn kodel bet patinka..Vienai panai kazkada net padovanojau ta maike, taip ji tikio tokia ryskiai raudona prie jos juodu plauku..:D

9

Re: Deviu jo drabuzius...

Pradzioje mano draugas buten taip yra padares irgi,tai labai malonu buvo tureti jo ruba namie,bet kai tik vel atvaziuodavau pas ji tai vel kokia maike uzsidedavau tai jam patikdavo ir noredavo kad as ja tureciau nes ji man tikdavo,bet jei tai visada butu tai visa jo spinta atsirastu pas mane:) Bet man malonu ir nezinau tikslaus atsakymo kodel?:)

10

Re: Deviu jo drabuzius...

Roberta na yra zmoniu kurie nesioja moteriskus drabuzius ir rengiasi.Tai teko skaityti laikrastyje kaip kazkoks vyras is merginu pirkdavo uz gera kaina nesiotas kelnaites ir dar kai kuriuos drabuzius.Gerai tik nezinau kaip jie vadinami tie zmones tokiu pakraipu dabar pamirsau.:{}Dabar bandau isivaizduoti save su pedkelnemis ir liemenuku bei moteriskomis kelnaitemis negaliu isbuti nesijuokias per visa kambari:}

11

Re: Deviu jo drabuzius...

Laimis, 22 parašė:

Roberta na yra zmoniu kurie nesioja moteriskus drabuzius ir rengiasi.Tai teko skaityti laikrastyje kaip kazkoks vyras is merginu pirkdavo uz gera kaina nesiotas kelnaites ir dar kai kuriuos drabuzius.Gerai tik nezinau kaip jie vadinami tie zmones tokiu pakraipu dabar pamirsau.:{}Dabar bandau isivaizduoti save su pedkelnemis ir liemenuku bei moteriskomis kelnaitemis negaliu isbuti nesijuokias per visa kambari:}

Jis tas kelnaites pirko tikrai ne nesiojimui..Kam? Paprasciausiam sexui..Tai tai tox iskrypimais sexas su rubais..:D

12

Re: Deviu jo drabuzius...

Taip cia tai jau jie iskrypeliai...

13

Re: Deviu jo drabuzius...

tai viename puslapyje pazinciu yra ten tokiu zmoniu labai labai daug visokiu pakraipu man teko ten prabuti nuo puslapio pradzios apie metus tai baisu tikrai koki seksa propoguoja ten sedintys maniau tik pazinciu puslapis pasirodo kad mokamas ir dar ne koks paprastas pazinciu:/Roberta gal man galetum parduoti kelnaites as uz dviguba kaina nupirksiu tu dvi poras nuspirkti galesi tau nauda bus o as perparduosiu ir man siokia tokia kapeikele butu:}

14

Re: Deviu jo drabuzius...

Laimis, 22 parašė:

tai viename puslapyje pazinciu yra ten tokiu zmoniu labai labai daug visokiu pakraipu man teko ten prabuti nuo puslapio pradzios apie metus tai baisu tikrai koki seksa propoguoja ten sedintys maniau tik pazinciu puslapis pasirodo kad mokamas ir dar ne koks paprastas pazinciu:/Roberta gal man galetum parduoti kelnaites as uz dviguba kaina nupirksiu tu dvi poras nuspirkti galesi tau nauda bus o as perparduosiu ir man siokia tokia kapeikele butu:}

O kiek duoda uz tas panesiotas kelnaites tie iskrypeliai?
Gal darom bizni as priperku kelnaiciu ir duodu panai panesioti, tada parduodam..:D

15

Re: Deviu jo drabuzius...

Tomas, 26 parašė:
Laimis, 22 parašė:

tai viename puslapyje pazinciu yra ten tokiu zmoniu labai labai daug visokiu pakraipu man teko ten prabuti nuo puslapio pradzios apie metus tai baisu tikrai koki seksa propoguoja ten sedintys maniau tik pazinciu puslapis pasirodo kad mokamas ir dar ne koks paprastas pazinciu:/Roberta gal man galetum parduoti kelnaites as uz dviguba kaina nupirksiu tu dvi poras nuspirkti galesi tau nauda bus o as perparduosiu ir man siokia tokia kapeikele butu:}

O kiek duoda uz tas panesiotas kelnaites tie iskrypeliai?
Gal darom bizni as priperku kelnaiciu ir duodu panai panesioti, tada parduodam..:D

Tu geriau savo trusikus pardavinėk big_smile:D:D

16

Re: Deviu jo drabuzius...

Kiek duosi? Galiu parduot, nereix skalbt...:D

17

Re: Deviu jo drabuzius...

kvepia... pinigėliais;)

18

Re: Deviu jo drabuzius...

Visdelto sugrizkim prie temos,BIZNIERIAI:)

19

Re: Deviu jo drabuzius...

Edvardas, 24;Dprajuokinai:)))tie pakrypeliai na uz stringus seniau kaip pats skaiciau pas drauge kai parase tai 30-40lt net:}bet matai kokie jie jiems reikia kad pati mergina tipo parduotu ten vienu zodziu nu issijuokimas negaliu:)as sakau kai tame saite buvau tai man buvo toks dalykas kad man ramybes nebudavo i sms siuntinejo viena na as kaip anketa normalia pasidariau o ten kiti poru iesko pvz Vln dirbo draugas mens factory apsauginiu tame lube tai teko man su juo kad papasakotu kas ten idomaus tai is to saito apie 50-80zmoniu ir ten geriau patylesiu rase ir Lietuvos rytas laikrastis labai dideli straipsni smulkiai visa puslapi.Man kaip buvo parasiusi viena mergina tipo susipazinkime sakau aisku galime paskiau sako tu vergas busi mano sakau gerai nieko nesuprasdamas o paskiau ramybes nebuvo:DTomas26 isivaizduok mus abu tempeme maiseli is draugiu ar merginu kelnaiciu paeme pridavineti ir mus uzciumpa policija ir parodo per tv:DDDDDDDDDDDDDD

20

Re: Deviu jo drabuzius...

Nu jus cia ir duodat.Prajuolinot mane nerealiai;