1

Tema: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Kaukia karštojoj linijoj mergelė „visi užeina į anketą, bet neparašo, kodėl?“
Todėl, kad tavo anketoje mažiau informacijos nei ant švaraus tualetinio popieriaus gabalėlio, tiek pat asmenybės ir nuotraukoje matosi greičiau Cthulhu (Vagnorius) nei mergina.

Viešpats liudininkas, dauguma merginų į anketas žiūri kaip į formalumą, lyg jų asmenybė ir žavesys atsiskleis vos atsidarius anketą (taip tikrai, tikrai nebus) ir jokio darbo įdėt nereikės. Mielosios! Jei vyras turi spręsti apie jūsų asmenybę iš nuotraukos, tai spręs ta jo galva, kuri dažniausiai net nežiūri į kompiuterio monitorių! Tad paskui nesiskųskit intymiais pasiūlymais.

Siekiant pakelti bendrą anketų lygį vietinėje terpėje, sukurptas šis straipsniukas: sukalibruotas moterims, bet turbūt tinka ir vyrams.

Kad reiktų įdėti mažiau darbo ir damos nepradėtų piktintis kaip joms vyras drįsta kažką aiškinti, šis publikacija labai smarkiai remiasi ir galima sakyti beveik plagijuoja kelis YourTango svetainės straipsnius.Juos parašė trys gražios moterys ir du neblogai atrodantys vyrai, kurie tikėtinai pragyvena iš žmonių jungimo į poras. Linkai bus pabaigoje.

Taigi, kaip susikurti teisingą pažinčių svetainės anketą?

1. Jokių bereikšmių būdvardžių.
„Paprasta, bet ne prasta“ nesuviliojo nei vieno vyro, kuris turi daugiau smegenų ląstelių nei pirštų. Ekspertai sutaria, kad žodžiai „linksma“, „aktyvi“, „rūpestinga“ ir pan. yra niekam neįdomūs. Reikia pavyzdžių! Asmeninių anekdotų, istorijų apie tavo rūpestį, pasakojimų apie įsimintinus nutikimus tavo hobių metu ir kitokių dalykų, pridedančių daugiau žodžių tarp kablelių ir tikrinių daiktavardžių. Negaliu pakankamai pabrėžti, kaip nuobodu skaityti lakoniškus profilius.

2. Įdėk į anketą dvasios.
Nelabai seniai Vyras, tarp kosmoso užkariavimo, mokslo plėtros ir laukinių žemių sutramdyto, atrado, kad moterys turi asmenybes. Nuo to laiko pasidarė priimtina partnerę rinktis pagal daugiau būdo bruožų nei „papai“. Tad rašydama anketą leisk atsiskleisti savo asmenybei. Mėgaukis rašymu, kad ir kaip tai neįprasta būtų!

Kai rašai laisvai ir daug, pradeda šviesti tavo charakteris ir asmenybė, o juk dažniausiai moterys tikisi, kad vyras jas mėgs būtent už tai, ne už liemenėlės užpildus. Tad rašydama apie tai, kaip mėgsti jodinėti ant ožių (ar ką ten moterys veikia laisvalaikiu), pademonstruok humorą. Sarkazmą. Tegu skaitančiam atrodo, kad kalbasi su tavim kaip su asmeniu. Tegu pamato tavo spalvas. Tu varžais su tūkstančiu ar daugiau moterų ir anketa yra vienintelis tavo būdas jį įtikinti parašyti tau.

Teigiama, kad anketą realiai yra ne apie tave, o apie jį. Rašydama turėk minty, kad skaitantis vyras tikėtinai galvoja, kaip tu jį padarytum laiminga ir praturtintum jo gyvenimą. Skamba nelabai maloniai, bet! Rašydama galvok, kad darai tai specifiniam vyrui patraukti.

3. Melo trumpos kojos, tavo irgi neįspūdingos: NEMELUOK!
Pažinčių svetainėje tikimasi susirasti antrą pusę (ar, keistais atvejais, draugų). Jei tas žmogus tau parašė tik remdamasis melaginga tavo informacija, tai kaži, ar tu jį labai sužavėsi realybėje. Labiau tikėtina, kad būsi aptariama prie alaus, kitiems vyrams supratingai tapšnojant jam per petį. Būk savimi ir ieškok, kam patiksi tokia.

4. Daugiau informacijos!
Užklausta, kodėl jos hobiai ir kita neužpildyta, mergina atsako „reikia palikti intrigos“. Mielosios! Tokiu atveju vienintelė intriga yra ar kita, mažiau trenkta mergina, kurios profilį skaitysi po šitos, labiau linkus atskleisti informaciją apie save.

Be to, pilna anketa kelia mintį, kad tu rimtai domiesi pažintimis internetu, vadinasi, atrašysi.

Kai kurios tvirtina, kad nesvarbu, ką rašai anketoje, nes kiti kartais meluoja. Tai yra pats kvailiausias argumentas tokiam elgesiui. Tu tikėtinai nori susirasti vyrą apyritiems santykiams, tad gausi ir tiksli informacija padeda pritraukti daugiau vyrų, norinčių šio to daugiau nei supažindinti tave su savo kelnių slibinų. Kiti lai kasasi sau duobę.

2

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

5. Gramatika yra tikresnė tavo draugė nei dauguma iš Facebook
Žmonės kreipia dėmesį ne tik į tai ką rašai, bet ir kaip rašai. Lietuviškos raidės ir skyrybos ženklai yra sveikinti. Kuo geresnė gramatika, tuo rimtesnio, labiau išsilavinusio, susikaupusio žmogaus įspūdį darai.

„Aš priklausau tautinėms mažumoms“ nėra pasiteisinimas, nes yra lenkių mokančių lietuvių kalbą geriau nei grynakraujis Marijos žemės gyventojas (gyvas pavyzdys – Karštoji linija).

6. Per daug reikalavimų
Jei vyras skaito tavo anketą ir tavo „ko noriu iš pasakos princo“ sąrašas ilgiu pradeda priminti išsilaipinimo Normandijoje inventoriaus sąrašą, tai net kantriausias vyras pasijus neramiai ir neatitinkantis tavo (tikėtinai nerealistiškų) reikalavimų. Patariama išsirinkti tris svarbiausius ir toliau rašyti apie tai, kokia tu Dievo dovana Žemei, Mėnuliui, o susišukavus – ir Venerai.

7. Pozityvumas yra teigiamas dalykas
Kad ir kaip norėtųsi, nepradėk vardinti kokių vyrų neieškai. Negatyvumas nėra patrauklus.

Susirašinėdama irgi nebūk agresyvi. Flirtuok!

Piktumas nieko nežavi, na, gal mane išskyrus, nes aš tai maišau su charakterio tvirtumu. Be to, piktos mergaitės turi dažniausiai ilgas ir apykraupes istorijas kas jas padarė tokiomis, kokios yra. Ir tuo galima pasinaudoti.

Nesiskųsk. Niekas nemėgsta besiskundžiančių vyrų, nemanau, kad skundalės irgi susilaukia daug meilės.

8. Nuotrauka yra verta... daug, tarkim.
Būkime (ir esame) vargšai, bet teisingi: žmonės kreipia dėmesį į išvaizdą. Tad turėk daug, naujų ir kokybiškų nuotraukų. Visiems patinka gausa, naujumas geriau parodo tai, kaip atrodai dabar. KOKYBIŠKOS nuotraukos pradeda išsklaidyti abejones, kad tu esi nepasitikinti savimi ir panaši į Juršėną. Kad ir kokia panaši į Medūzą Gorgonę būtum, turi būti sąžininga.

Pagrindinė nuotraukoje turi būti veidas (dokumentinė), tu žiūri tiesiai į kamerą, šiltai šypsais, atrodai prieinama ir laiminga. Be to, geros kokybės ir normalaus, ne meniško apšvietimo. Ekspertai mano, kad nuotraukos be tavęs ar grupėje yra prastos, o kur esi su priešingos lyties asmeniu – absoliučiai kontrproduktyvios.

3

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Tad štai, sek šiais paprastais žingsneliais ir turėsi daug patrauklesnį profilį. Nebereiks daugiau žemintis Karštojoje linijoje! Tegu ten vyrai lieja impotent rage dėl to, kad jų dėmesys panelėms neįdomus.

Remtasi:
http://www.yourtango.com/experts/yourta … y-4-expert
http://www.yourtango.com/experts/miss-n … ng-profile
http://www.yourtango.com/experts/david- … ating-tips

4

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Martynai - spaudžiu dešinę :::035 maladec :::854 super straipsniukas ir turiu pastebėti - visi punktai labai teisingi smile

5

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Ačiū, ačiū, stengiaus big_smile

6

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

O kur moterų argumentas "vistiek anketų niekas neskaito"? smile

7

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

IndrÄ— parašė:

O kur moterų argumentas "vistiek anketų niekas neskaito"? smile

tikrai, kad neskaito. Pradeda klausineti dalyku, kurie parasyti anketoj, pasakai,kad anketoj viskas yra, o pasirodo net neuzmete akies big_smile tai kam vargintis..

8 (redagavo Martynas 2012-07-20 01:29)

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Erika parašė:
IndrÄ— parašė:

O kur moterų argumentas "vistiek anketų niekas neskaito"? smile

tikrai, kad neskaito. Pradeda klausineti dalyku, kurie parasyti anketoj, pasakai,kad anketoj viskas yra, o pasirodo net neuzmete akies big_smile tai kam vargintis..

Tokiu atveju: tai vis tiek seksu baigsis, kam vargintis ir jūsų asmenybe domėtis?

Parašyta gi: rašai, kad gerą vyrą patrauktum, kuris skaitys ir rinksis. O jūs "Volodia neskaitė, tai kam aš čia kaip durnė rašau!".

9

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

visi geri vyrai užimti arba užsieny big_smile

10

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Martynas parašė:
Erika parašė:
IndrÄ— parašė:

O kur moterų argumentas "vistiek anketų niekas neskaito"? smile

tikrai, kad neskaito. Pradeda klausineti dalyku, kurie parasyti anketoj, pasakai,kad anketoj viskas yra, o pasirodo net neuzmete akies big_smile tai kam vargintis..

Tokiu atveju: tai vis tiek seksu baigsis, kam vargintis ir jūsų asmenybe domėtis?

Parašyta gi: rašai, kad gerą vyrą patrauktum, kuris skaitys ir rinksis. O jūs "Volodia neskaitė, tai kam aš čia kaip durnė rašau!".

Geri vyrai nesimėto pažinčių portaluose. Nors meluoju, esu sutikusi kokius 3 visai neblogus per kelerius metus smile

11

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Indrė parašė:
Martynas parašė:
Erika parašė:

tikrai, kad neskaito. Pradeda klausineti dalyku, kurie parasyti anketoj, pasakai,kad anketoj viskas yra, o pasirodo net neuzmete akies big_smile tai kam vargintis..

Tokiu atveju: tai vis tiek seksu baigsis, kam vargintis ir jūsų asmenybe domėtis?

Parašyta gi: rašai, kad gerą vyrą patrauktum, kuris skaitys ir rinksis. O jūs "Volodia neskaitė, tai kam aš čia kaip durnė rašau!".

Geri vyrai nesimėto pažinčių portaluose. Nors meluoju, esu sutikusi kokius 3 visai neblogus per kelerius metus smile

Bet, pagal tokią logiką, tik iš moterų tarpo yra gerų ir pažinčių saituose, ne? ;p

12

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Puikiai pradedantiems tai gali labai padeti :::818

13

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Martynas parašė:
Indrė parašė:
Martynas parašė:

Tokiu atveju: tai vis tiek seksu baigsis, kam vargintis ir jūsų asmenybe domėtis?

Parašyta gi: rašai, kad gerą vyrą patrauktum, kuris skaitys ir rinksis. O jūs "Volodia neskaitė, tai kam aš čia kaip durnė rašau!".

Geri vyrai nesimėto pažinčių portaluose. Nors meluoju, esu sutikusi kokius 3 visai neblogus per kelerius metus smile

Bet, pagal tokią logiką, tik iš moterų tarpo yra gerų ir pažinčių saituose, ne? ;p

Priklauso pagal kokius kriterijus vertinsim, bet šiaip ne, tiek moterų tiek vyrų yra visokių. Tiesa, aš stengiuosi visada atrašyti į paprastą "labas", o štai man atrašo toli gražu ne visada smile

14

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Tomas parašė:

Puikiai pradedantiems tai gali labai padeti :::818

O ne pradedantiesiems čia apskritai nėra ką veikti... Tačiau čia jau kita tema...

Atsakant į klausimą...
Prisipažinkite, juk nedaugelis pasižymi geru rašymo stiliumi, todėl dažniausiai ilgas rašliavas anketose yra įdomu skaityti tik patiems tos anketos autoriams.

Viename moteriškame žurnale seniai seniai skaičiau, kad nereikia "nurašyti" vyrų, kurie internete nepasižymi iškalba, nes gali būti, kad jie tiesiog nemoka reikšti minčių raštu. O susitikus gali paaiškėti, kad tai labai simpatiškas, komunikabilus ir malonus žmogus. Tai va... Nors aš tuo nelabai tikiu, tiesą pasakius...

Tas pats ką parašiau galioja ir moterims...

15

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Uršulė parašė:

Viename moteriškame žurnale seniai seniai skaičiau, kad nereikia "nurašyti" vyrų, kurie internete nepasižymi iškalba, nes gali būti, kad jie tiesiog nemoka reikšti minčių raštu. O susitikus gali paaiškėti, kad tai labai simpatiškas, komunikabilus ir malonus žmogus. Tai va... Nors aš tuo nelabai tikiu, tiesą pasakius...

Tas pats ką parašiau galioja ir moterims...

Būtų tikrai įdomu, jei atsirastų kas paliudytų, jog taip buvo smile Nes aš irgi nelabai tikiu

16 (redagavo ramunas 2012-07-23 00:41)

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Indrė parašė:
Uršulė parašė:

Viename moteriškame žurnale seniai seniai skaičiau, kad nereikia "nurašyti" vyrų, kurie internete nepasižymi iškalba, nes gali būti, kad jie tiesiog nemoka reikšti minčių raštu. O susitikus gali paaiškėti, kad tai labai simpatiškas, komunikabilus ir malonus žmogus. Tai va... Nors aš tuo nelabai tikiu, tiesą pasakius...

Tas pats ką parašiau galioja ir moterims...

Būtų tikrai įdomu, jei atsirastų kas paliudytų, jog taip buvo smile Nes aš irgi nelabai tikiu

ka ten jum liudit asmeniskai man givai i akis ka nors sakyti ira lengva o bendraut su monitorium nu nepriprantu todel ir nieko cia neieskau o tik taip durniu volioju

17

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Uršulė parašė:
Tomas parašė:

Puikiai pradedantiems tai gali labai padeti :::818

O ne pradedantiesiems čia apskritai nėra ką veikti... Tačiau čia jau kita tema...

Atsakant į klausimą...
Prisipažinkite, juk nedaugelis pasižymi geru rašymo stiliumi, todėl dažniausiai ilgas rašliavas anketose yra įdomu skaityti tik patiems tos anketos autoriams.

Viename moteriškame žurnale seniai seniai skaičiau, kad nereikia "nurašyti" vyrų, kurie internete nepasižymi iškalba, nes gali būti, kad jie tiesiog nemoka reikšti minčių raštu. O susitikus gali paaiškėti, kad tai labai simpatiškas, komunikabilus ir malonus žmogus. Tai va... Nors aš tuo nelabai tikiu, tiesą pasakius...

Tas pats ką parašiau galioja ir moterims...

Aš ir taip atranką darau! Jei nieko neparašyta, tai turi būt labai kažkuo išsiskiriančios nuotraukos (ar dar kas nors), kad parašyčiau. Retai taip būna, kaip ir retai pasitaiko smagiai parašyta anketa.

18

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Aš galiu paliudyti, kad tikrai vieni žmonės puikiai rašo, o kitiems daug lengviau mintis reikšti žodžiu. O treti... taip šaunu, kai jie tyli smile... Visi mes skirtingi...

19

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Čia  labai  įdomios   mintys,jei  visi   žiūrėtų  ,kaip  tobulinti   bendravimą ,tikriausia 
čia  būtų   daug  įdomiau .
  O  aš  pabandysiu  pasinaudoti  šiais   patarimais, nes  internetinis  bendrtavimas  visai   kitas  ,nei  už  jo  ribų.:::429

20

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Dauguma įsižeidžia, kai pasiūlai perskaityti anketą prieš klausiant. Arba paguglinti smile