1

Tema: Beglobiai gyvūnai

Sveiki,

Idomu kokia dalyvių nuomonė.  smile
Ką manote apie veikiančias organizacijas kurios, gelbėja beglobius gyvūnus?
Kokia nuomonė apie didelius nereikalingų gyvūnų kiekius, apie tai, kad šimtai jų kasmet užmigdomi tik dėl mūsų neatsakingumo.
Galbūt patys globojate iš prieglaudos paimtą šunį ar kate, pasidalinkite mintimis smile

2

Re: Beglobiai gyvūnai

Tai yra geriau, nei kaip kad anksčiau tie gyvūnai lakstydavo palaidi ir niekieno neprižiūrimi. Kai kurie šunys pastoviai urgzdavo, lodavo, vydavosi, ar apkandžiodavo. Ar vaikai tampydavo utelėtus kačiukus, rastus patvory.
Gal ir žiauriai nuskambės, bet tegu jau jie būna užmigdomi (jei nėra galimybės jiems gyventi), nei slampinėja gatvėse niekam nereikalingi.

3

Re: Beglobiai gyvūnai

jai juos globos musu zmones galvos ai ismesiu vistiek "sitie"ras surinks pasirupins,as uz tai kad migdytu naikintu ir pan,,,jokiu laikymu ar pan,,,geriau zmonem rupintis dar kazkuom nei benamiais gyvunais ,,tik nereikia kist to zmogiskumo,ar dar kazka irodinet,,darot del saves demesio gaut is kitu ,,,

4

Re: Beglobiai gyvūnai

Aš nesiruošiu nieko įrodinėti, man tiesiog įdomu kaip mąsto kiti. smile

Mano nuomonė, jei kam bus įdomu.
Yra tikrai daug žmonių, kurie rūpinasi žmonėmis, kurie savanoriškai dirba dėl sergančių, vargstančių. Pati esu savanoriavusi maisto banke. Čia kiekvieno pasirinkimas kokioje srityje. Šiuo atveju kalba eina apie beglobius gyvūnus. Pasisakiusiųjų nuomone,

geriau migdyti, nei slampinėja gatvėm, jei nėra jiems namų

. Bet kodėl tų namų nėra? Būtent dėl mūsų visuomenės neatsakingo elgesio. Jei kiekvienas pradėtume nuo savęs, būtume atsakingi, tai beglobių gyvūnų ir nebūtų. Aš palaikau organizacijas kurios išsikėlė sau tikslą - mažinti beglobių gyvūnų populiaciją humaniškais būdais. T.y suteikti kiekvienam gyvūnui šancą. Nei vienas šuo ar katė nėra kalta, kad atsidūrė gatvėje. Tokiose organizacijose šie gyvūnai yra sterilizuojami, to pasakoje mažinama populiacija. Aš pati visuomet namuose turiu globotinį iš prieglaudos ar gatvės, kuriam būna ieškomi šeimininkai.
Lauksiu kitų nuomonių.

5

Re: Beglobiai gyvūnai

Niekas nuo savęs nepradės. Kol nebus kiekvienam naminiam gyvūnui įdiegtas čipas ir nebus baudžiama už to gyvūno išmetimą į gatvę, tol tu kažin ar ką pasieksi. Aš asmeniškai, net neturėčiau nei noro, nei laiko tuo beglobiu gyvūnu rūpintis. Jei aš sau laiko nerandu, tai kam man dar tas gyvūnas?
Viskas turi būti daroma su saiku. Kai žmonės pradeda kviesti gaisrines balandžiui ar vienam katinui gelbėti, tai jau peržengia sveiko proto ribą.

6

Re: Beglobiai gyvūnai

Čipas ir baudos mūsų šalyje jau tampa realybe, žmonės darosi sąmoningesni ir ženklina savo gyvūnus, o netinkamai besielgiantys pagaliau pradėti bausti. Situacijai kardinaliai pakeisti žinoma reikia ne vienerių metų, bet tai visiškai realu. smile

7

Re: Beglobiai gyvūnai

Laukine parašė:

Aš nesiruošiu nieko įrodinėti, man tiesiog įdomu kaip mąsto kiti. smile

Mano nuomonė, jei kam bus įdomu.
Yra tikrai daug žmonių, kurie rūpinasi žmonėmis, kurie savanoriškai dirba dėl sergančių, vargstančių. Pati esu savanoriavusi maisto banke. Čia kiekvieno pasirinkimas kokioje srityje. Šiuo atveju kalba eina apie beglobius gyvūnus. Pasisakiusiųjų nuomone,

geriau migdyti, nei slampinėja gatvėm, jei nėra jiems namų

. Bet kodėl tų namų nėra? Būtent dėl mūsų visuomenės neatsakingo elgesio. Jei kiekvienas pradėtume nuo savęs, būtume atsakingi, tai beglobių gyvūnų ir nebūtų. Aš palaikau organizacijas kurios išsikėlė sau tikslą - mažinti beglobių gyvūnų populiaciją humaniškais būdais. T.y suteikti kiekvienam gyvūnui šancą. Nei vienas šuo ar katė nėra kalta, kad atsidūrė gatvėje. Tokiose organizacijose šie gyvūnai yra sterilizuojami, to pasakoje mažinama populiacija. Aš pati visuomet namuose turiu globotinį iš prieglaudos ar gatvės, kuriam būna ieškomi šeimininkai.
Lauksiu kitų nuomonių.



laikyk kak nori nori remk pinigais darbu ar dar kuom sakiau prades svaigt su sazine zmogiskumu cia tokiom kalbom na su vaikais gali sneket

8

Re: Beglobiai gyvūnai

as geriau ismetu lauk pinigus nei remciau tokia organizacija ,,va kuri naikina gyvunus dar ir dadeciau ,,,
Nei vienas šuo ar katė nėra kalta  big_smile:D:D jie gyvunai dar sulygink su zmonem-lygios teises dar ir pan( a nu tokie pasisvaigimai tokiam amziui pateisinami dar:D:D:D)

9 (redagavo Laukine 2012-07-18 14:01)

Re: Beglobiai gyvūnai

tinsanis parašė:

laikyk kak nori nori remk pinigais darbu ar dar kuom sakiau prades svaigt su sazine zmogiskumu cia tokiom kalbom na su vaikais gali sneket

Ej, na nors kiek tolerancijos, neverčiu tavęs eit ir dirbt į prieglaudą. :::001
O aš remsiu pinigais, dirbsiu ir viską darysiu, ačiū.

tinsanis parašė:

as geriau ismetu lauk pinigus nei remciau tokia organizacija ,,va kuri naikina gyvunus dar ir dadeciau ,,,
Nei vienas šuo ar katė nėra kalta  big_smile:D:D jie gyvunai dar sulygink su zmonem-lygios teises dar ir pan( a nu tokie pasisvaigimai tokiam amziui pateisinami dar:D:D:D)

Kaip gaila, nes tavo amžiuje tokie tavo svaigimai jau nepateisinami. :::001
Kaip bebūtų, nebeterškim temos off-topic, jei jau mėtaisi akmenimis į mano daržą, tai tam skirta AŽ.

10 (redagavo tinsanis 2012-07-18 20:32)

Re: Beglobiai gyvūnai

Laukine parašė:
tinsanis parašė:

laikyk kak nori nori remk pinigais darbu ar dar kuom sakiau prades svaigt su sazine zmogiskumu cia tokiom kalbom na su vaikais gali sneket

Ej, na nors kiek tolerancijos, neverčiu tavęs eit ir dirbt į prieglaudą. :::001
O aš remsiu pinigais, dirbsiu ir viską darysiu, ačiū.

tinsanis parašė:

as geriau ismetu lauk pinigus nei remciau tokia organizacija ,,va kuri naikina gyvunus dar ir dadeciau ,,,
Nei vienas šuo ar katė nėra kalta  big_smile:D:D jie gyvunai dar sulygink su zmonem-lygios teises dar ir pan( a nu tokie pasisvaigimai tokiam amziui pateisinami dar:D:D:D)

Kaip gaila, nes tavo amžiuje tokie tavo svaigimai jau nepateisinami. :::001
Kaip bebūtų, nebeterškim temos off-topic, jei jau mėtaisi akmenimis į mano daržą, tai tam skirta AŽ.

cia mano nuomone princese-naikinti gyvunus benamius,,,ar per savo gyvenima esi buvusi darze:) jai man ka reikes asmeniskai pasakyt ta ir pasakysiu

11 (redagavo tinsanis 2012-07-18 20:27)

Re: Beglobiai gyvūnai

mano pinigai ka su jais noriu ta darau - o visokie remimai tokiu pobudzio organizaciju (beglobiai gyvunai ,labdara ir pan,)nieko gero neduoda,,,naudos jokios ,,o valant nuo visokiu benamiu ir svaru butu o ir pamoka nemest i gatve,,,
ka tu darai su savo pinigais ,laiku ,tavo asmeninis reikalas tau patinka ir uzsiimk tuom...

12

Re: Beglobiai gyvūnai

Tikrai nemanau, kaip kurie, kad rūpinimasis beglobiais gyvūnais yra nevertas pinigų ir laikų.
Tikrai labai gaila, kad daug žmonių ima auginti gyvūnėlius, o kai atsibosta juos išmeta ar užmigdo. Juk ne žaislas. Manau, kaip elgiesi su gyvūnais, taip ir su žmonėmis.

13

Re: Beglobiai gyvūnai

o as manau  kad tai bereikalingas ismetimas pinigu,,jai ju nebutu kur tinkamiau panaudot ar kad turetume tiek kad nera kur det na dar dar,,o dabar tik viena ismesi gyvuna ikursim beglobiu gyvunu prieglauda ,,dar kazka ismesi padarysi ne taip vel ikursim,,,butu naikinimai ir pan,, jai nori remk bet kad valstybe remtu tuolabiau jai ji rems tai rems is tu zmoniu kurie nenori remt mokesciu irgi ,,,sakau norit darykit man tai nemaiso kad kazkas turi ka veikt kuom uzsiimt

14

Re: Beglobiai gyvūnai

savanoriavai maisto banke ir kiek parsinesiai namo?visos labdaros ir pan tokie organizavimai ...ne viskas nukeliauja ten kur reikia ,,,ant akiu graziai padaro tik...neskatinu elgiatavimo -prasinejimo,,,

15

Re: Beglobiai gyvūnai

Ismetimas gyvuna i gatve yra nusikaltimas. Nebaudziamas vis dar, deja, bet tai nusikaltimas. Zmogus turi buti zmoniskas, tuom ir skiriasi nuo gyvunu. Zmones kile is gyvunu. Kas tai paneigs? Visi, ir zmones, ir gyvunai dalijames siuo pasauliu. Kuom tu manai esi geresnis uz bet koki gyvuna? Kuom nusipelnei, ka padarei, kad gimei zmogumi, o ne kate ar sunimi?
Grazi ideja - reinkarnacija wink Noreciau tuom tiketi. Linkeciau, jog zmones, skriaudziantys gyvunus, kitame gyvenime gimtu jais big_smile

16

Re: Beglobiai gyvūnai

Atsakant tai  zmogus ir yra gyvunas ir is niekur jisai nekilo ir neiskilo  ir yra lygiai toks pat kaip ir visi kiti Motinos gamtos sukurtas... Ir taip buvo tol kol neatsirado kazkokie krikscionis ir nepradejo sekti pasaku kad mes esame pagal dievo atvaizda sukurti ir esame auksciau kitu...
Na jei pagal dievo atvaizda.... Tai zmogus vienyntelis gyvulys visame pasaulyje kuris zudo ir teikia skausma kitiems tik savo malonumui... Visai kaip krikscioniu dievas kuris budamas toks gailestyngas istisas tautas isnaikino ir su zmonemis kaip su laboratorinemis ziurkemis elgiasi ivairiausiais budais juos kankindamas matyt is neturejimo ka veikti taip pat.. Krikscionys jam dekoja uz tai ant keliu sliauziodami ir vadindami tai isbandymu... Paskui is to paties gailestingumo matyt patys ta pati su kitais daro... Taip mes tikrai skiriames nuo gyvunu... mes zmogiski...
Nes visi kiti gyviai zudo  tik tam kad isgyventi arba apsiginti...
O su tais kurie nusiperka gyvuna kaip grazu aksesuara o paskui ismeta ji kur kai atsibosta  reiktu elgtis lygiai taip pat kaip ir jie su tais gyvunais pasielge...
Ismest velniop is visuomenes... atmimant viska.
Ne karta teko miske matyti kate ar suni prie medzio vinimis prikalta.
Arba suni palikta miske is bado nusilpusi matyti... Arba dar geriau tiesiog prirista miske prie medzio ir palikta badu nudvesti..
Vat su ju tais vadinamais seimininkais lygiai ta pati daryti reiktu o ne geriausiu, pabreziu geriausiu atveju  kokiu100 lt bauda skyrti...
O del reikarnacijos palinkejimo tai dar pridurciau kad toks turetu ne tik gyvunu gimti bet ir atsirasti pas toki pati seimininka kokiu jis pats kazkada kokiam gyvunui buvo...

17 (redagavo tinsanis 2012-07-19 07:40)

Re: Beglobiai gyvūnai

na tokius urodus aisku kalt pre medzio ir lai kankinasi per daug demokratiskai i viska ziuri isigime ta demokratija ,,,akis uz aki turetu but,,na bet daugumoj buna taip ismeta gyvuna ar daro ka pan,zmones mato ir nekreipia demesio ai manes nelieca,,,nesikisiu,,,jai mastymas kitoks butu tai tokiu ligoniu ir maziau butu

18

Re: Beglobiai gyvūnai

uzjaucianti:D:D:D:D

19

Re: Beglobiai gyvūnai

Laukine parašė:
tinsanis parašė:

laikyk kak nori nori remk pinigais darbu ar dar kuom sakiau prades svaigt su sazine zmogiskumu cia tokiom kalbom na su vaikais gali sneket

Ej, na nors kiek tolerancijos, neverčiu tavęs eit ir dirbt į prieglaudą. :::001
O aš remsiu pinigais, dirbsiu ir viską darysiu, ačiū.

tinsanis parašė:

as geriau ismetu lauk pinigus nei remciau tokia organizacija ,,va kuri naikina gyvunus dar ir dadeciau ,,,
Nei vienas šuo ar katė nėra kalta  big_smile:D:D jie gyvunai dar sulygink su zmonem-lygios teises dar ir pan( a nu tokie pasisvaigimai tokiam amziui pateisinami dar:D:D:D)

Kaip gaila, nes tavo amžiuje tokie tavo svaigimai jau nepateisinami. :::001
Kaip bebūtų, nebeterškim temos off-topic, jei jau mėtaisi akmenimis į mano daržą, tai tam skirta AŽ.

i koki tavo darza:D nebejuokink savo ,,, naivumu ,,,ir akmenukais apie darza

20

Re: Beglobiai gyvūnai

Aivaras parašė:

Atsakant tai  zmogus ir yra gyvunas ir is niekur jisai nekilo ir neiskilo  ir yra lygiai toks pat kaip ir visi kiti Motinos gamtos sukurtas... Ir taip buvo tol kol neatsirado kazkokie krikscionis ir nepradejo sekti pasaku kad mes esame pagal dievo atvaizda sukurti ir esame auksciau kitu...
Na jei pagal dievo atvaizda.... Tai zmogus vienyntelis gyvulys visame pasaulyje kuris zudo ir teikia skausma kitiems tik savo malonumui... Visai kaip krikscioniu dievas kuris budamas toks gailestyngas istisas tautas isnaikino ir su zmonemis kaip su laboratorinemis ziurkemis elgiasi ivairiausiais budais juos kankindamas matyt is neturejimo ka veikti taip pat.. Krikscionys jam dekoja uz tai ant keliu sliauziodami ir vadindami tai isbandymu... Paskui is to paties gailestingumo matyt patys ta pati su kitais daro... Taip mes tikrai skiriames nuo gyvunu... mes zmogiski...
Nes visi kiti gyviai zudo  tik tam kad isgyventi arba apsiginti...
O su tais kurie nusiperka gyvuna kaip grazu aksesuara o paskui ismeta ji kur kai atsibosta  reiktu elgtis lygiai taip pat kaip ir jie su tais gyvunais pasielge...
Ismest velniop is visuomenes... atmimant viska.
Ne karta teko miske matyti kate ar suni prie medzio vinimis prikalta.
Arba suni palikta miske is bado nusilpusi matyti... Arba dar geriau tiesiog prirista miske prie medzio ir palikta badu nudvesti..
Vat su ju tais vadinamais seimininkais lygiai ta pati daryti reiktu o ne geriausiu, pabreziu geriausiu atveju  kokiu100 lt bauda skyrti...
O del reikarnacijos palinkejimo tai dar pridurciau kad toks turetu ne tik gyvunu gimti bet ir atsirasti pas toki pati seimininka kokiu jis pats kazkada kokiam gyvunui buvo...

Parasyta kiek drastiskai, bet teisingai. As nenorejau ir nenoriu plestis - tema apie beglobius gyvunus. Kad zmogus - pats baisiausias padaras Zemeje - aisku ko ne kiekvienam. Bet KAI KURIEMS zmonems budingas zmoniskumas, kas nebudinga gyvunams. Gyvunai valdomi instinktu. Kaip ir mes didele dali laiko, beje (net ir tie, kuriems budingas tas zmoniskumas) big_smile Mes zudome turedami pasirinkima ir supratima. Jie - nea.
Apie krikscionybe nesiplesiu - daug blogu dalyku jos vardan padaryta, bet dave ir si ta gero - kai kurie zmones prisibijo tos aukstesnes jegos, todel stengiasi buti daugiau zmoniskais. Taip ir savo vaikus aukleja. Maziau gyvuliu zmoniu tarpe. Religijos zmones-gyvulius padarydavo dar labiau gyvuliskais, tuo tarpu kitus, zmoniskus zmones, padaro labiau zmoniskais. Girdejau mitu, kad kartais ir gyvuliai virsta zmoniskais big_smile Niekas nezino kaip butu buve, jeigu nebutu atsiradusi krikscionybe. Tad teigti, jog tai - vien blogis, yra kiek neatsakinga, manau wink