21

Re: Beglobiai gyvūnai

as priglaudziau i lauko kate ir esu del to patenkintas, nors dbr ji danguje taciau paliko savo vaika, jam jau desimt metu as lb myliu savo augintini ir skatinciau zmones priglausti benamius gyvunus ir suteikti jiems jaukius namus smile

22

Re: Beglobiai gyvūnai

As turiu dvi priglaustinukes kates.
Dziaugiuosi,kad yra tokios organizacijos,kaip gyvunu globa smile Vis tik yra sansu tam gyvuneliui ir is naujo gyventi,rasti nauja seimininka kuris juom tinkamai rupinsis smile

23

Re: Beglobiai gyvūnai

Julie parašė:

Tai yra geriau, nei kaip kad anksčiau tie gyvūnai lakstydavo palaidi ir niekieno neprižiūrimi. Kai kurie šunys pastoviai urgzdavo, lodavo, vydavosi, ar apkandžiodavo. Ar vaikai tampydavo utelėtus kačiukus, rastus patvory.
Gal ir žiauriai nuskambės, bet tegu jau jie būna užmigdomi (jei nėra galimybės jiems gyventi), nei slampinėja gatvėse niekam nereikalingi.

24

Re: Beglobiai gyvūnai

kodel neuzmigdzius prie konteineriu bomzu?

25

Re: Beglobiai gyvūnai

Nei   vienas  tikėjimas  nesako  žudyk,bet  yra  tokių   kurie   sugeba  Dievo    vardu  niekšybes   daryti.  Kad  ir   vokiečiai   kariavo   o,ant   diržo  sagčių   užrašas  buvo  'Dievas   su  mumis"   Ką  jie  darė  dievo  vardu  visi  žinome.
  Tais   gyvunais  tikrai  reikia   pasirūpinti   jie  nekalti,kad  jų  šeimininkai    tokie.
   Aš   buvau   paėmusi   tokį   šuniuką,buvo   labai   mielas   ir  prieraišus,lyg  suprastų   ,kad  jį  išgelbėjau.   Jis  buvo  senas ,sirgo  išgyditi   nepaviko  ir  teko   užmigdyti.Veterinorius  suleido   vaistus   ir  net  necyptelėjęs  susmuko.  Su  jo  gydimu  nebūčiau   tiek  vargusi  ,jei  būčiau   žinojusi  ,kad  tas  užmigdymas ,jam  bus   toks  neskaudus.Liga  prikankino   jį  ir  mane.
Nežinau,bet  girdėjau  ,kad  tose  prieglaudose ,ten  juos  nupurto,ar  dar  kažkokia  skaudi  mirtis.  Jei  tikrai  žmonės  nebegali  toliau  rūpintis  savo  gyvunėliu,ar  rasti  kitus  patikimus   namus ,Tai  geriau   pačiam  užmigdyti  pas  veterinoriu,gal  pačiam  skaudžiau   vešti  gyvuną   mirčiai,bet  tai  daug   geriau  nei   kančioms  palikti.

26 (redagavo Šypsnis 2012-08-03 16:35)

Re: Beglobiai gyvūnai

neon, jo teisingai uzmigdykim visus bomzus, narkasus, alkoholikus, kisenvagius apvalykim si pasauli kad vaikai rade patvory uteliu nepasigautu..,.
-Gal ir žiauriai nuskambės, bet tegu jau jie būna užmigdomi (jei nėra galimybės jiems gyventi), nei slampinėja gatvėse niekam nereikalingi.

27

Re: Beglobiai gyvūnai

Gal  ir  per  žiauru   visus  užmigdyti,nes  būna  ,kad    kiti  būna  apgaulės  būdu   į  gatvę  išmesti.  Bet  visokiems  rimtiems   nusikaltėliams   reikėtų  įvesti  mirties  bausmę,o  ne   maitinti  už  mokėtojų   pinigus.

28

Re: Beglobiai gyvūnai

va idomu kaip tau Esmeralda patiktu jaigu daleiskim iteisintu mirties bausme o tavo kaimynas butu budelis o pagal moksla jaigu nuzudai kelis zmones ir jokio skirtumo kalti jie ar nekalti psihiskai zmogus jau nestabilus lieka ir bet kokiu atveju zudikas kaip manai ramei miegotum

29 (redagavo ramunas 2012-08-05 15:17)

Re: Beglobiai gyvūnai

ir isvis kas per mintys iszudyt isnaikynt uzmigdyt o nepagalvojot kad kai visa blogi isnaikynsim kaskam patys blogiu liksim

30

Re: Beglobiai gyvūnai

Šypsnis parašė:

neon, jo teisingai uzmigdykim visus bomzus, narkasus, alkoholikus, kisenvagius apvalykim si pasauli kad vaikai rade patvory uteliu nepasigautu..,.
-Gal ir žiauriai nuskambės, bet tegu jau jie būna užmigdomi (jei nėra galimybės jiems gyventi), nei slampinėja gatvėse niekam nereikalingi.

31

Re: Beglobiai gyvūnai

jei migdysi,ateis greiciausiai eile ir tau,nors nebusi bomzas,o nesutapsi su standartu,pvz tautybe bus lietuvis o ne rusas.pavyzdziu pilna.

32

Re: Beglobiai gyvūnai

cia buvo ironija

33

Re: Beglobiai gyvūnai

o as durnelis nesupratau....

34

Re: Beglobiai gyvūnai

neon parašė:

jei migdysi,ateis greiciausiai eile ir tau,nors nebusi bomzas,o nesutapsi su standartu,pvz tautybe bus lietuvis o ne rusas.pavyzdziu pilna.

kas turi nutikt kad taip visko bijoti ir but ant tiek nusivylusiam...
ateis eile neateis,,tada ir galvosi ka daryt ,,,

35

Re: Beglobiai gyvūnai

Ne  aš  siūliau  visus  iš  eilės   užmigdyti,bet  kalbu  apie  tokius kur  norėdami   apiplešti   nužudo  ,pasėdi  ir  vėl  gryže  ramiai  plėšia   ir  žudo.Ką  darytum  ,jei  tavo  kaimynas  gryžes  iš  kalėjimo  vaikščiotu   šalia  ir  žinotum,kad  tavo  artimiesiems   grėstų  pavojus.

36 (redagavo neon 2012-08-06 19:07)

Re: Beglobiai gyvūnai

jei kaimynas gryztu is kalejmo as ji uzmigdyciau.)))))
o kas sako kad kazko bijau,ar nusivyliau,man vienodai.as tik ziuriu i istorija.ir kad tie pavojai visada salia.kai ates eile laiko pagalvot greiciausiai nebus.hitleris irgi po biskuti ejo.ir ziurek kiek uzmigde.)))

37

Re: Beglobiai gyvūnai

na neviska ir tas hitleris sugebejo padaryt,,istorija tik pasidomiu o ziuriu i ateiti -jai istorija maiso ateiciai kam man ta istorija

38

Re: Beglobiai gyvūnai

as siaip apskritai kalbu,nemanau kad geras budas migdyt viska is eiles.mazi zogeliai esam nieko nepakeisim,tai ir gyvenu kaip tu panasiai,ateis eile tada mastau.gyvunu gaila ir tiek ziniu.

39

Re: Beglobiai gyvūnai

na jai nori islaikyk juos is savu pinigu,,kokia nauda juos laikyt sert ?tuos pinigus naudingiau galima panaudot,,kas nori prasom is savu lesu ,,,mano nuomone tik mikdyt ir kitaip naikinti,,,

40

Re: Beglobiai gyvūnai

dovanoju stafordsyro patina susidomeje rasykit i privata