1

Tema: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Sveiki,  ieskok. lt nariai ,mane domina vienas klausymas - ar esate su kuo nors susitike is sio puslapio? o gal kuris nors - surado savo antra puse? butu idomu isgirsti jusu patirti, arba pasidalinkite savo nuomone. wink

2

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

na kagi, busiu pirma : )
nei susitikti, nei surasti cia kazka nesuradau , bet is pazistamos  teko girdeti, kad gan daznai vaiksto i susitikimus ir yr patenkinta, man cia jai netruksta drasiu ir susitikimo vertu zmoniu : )

3

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

neteko

4

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

susitike taip ,yra daug idomiu graziu laisvu!!!merginu,,

5

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Teko ir nekartą. Moterys ieško vaikinų pažinčių svetainėse iš karto po to, kai išsiskiria su buvusiu vaikinu, kad jį pamirštų. Iš jų labai greitai galima tikėtis artimų sąntykių. Tačiau dažniausiai pažinčių svetainėse užsimezgusi draugystė ilgai netrunka - kai užmiršta buvusį praeina ir aistra....

6

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

neteko smile kol kas smile

7

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Esu susitikes ir visdar bendraujam. Tikrai imanoma pradeti pazinti, reikia tik negalvoti kas butu jeigu butu. tiesiog bandyti smile

8

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

buvau surades pora kart ir abu kertus teko nusivilt ,deja...

9

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

gal kazkas ir galetu buti,bent jau as tai pvz susipazinima tokiose sveitainese laikau visai normaliu, juk tam jos ir skirtos,bet jei panom cia sedinciom kazko reiketu ir jos kazko ieskotu tuomet gal ir kazkas butu,bet kai jos cia sedi nezinia ko ir 80proc anketas susikure kaip pacios sako ant prikolo arba seip pabazarint su kazkuo tai tiketis rasti beveik nera sansu, tik labai maza dalis cia istiesu kazko iesko ir nori, plius beveik niekas neatraso,princeses stato is saves nezinia ka.

10

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

turejau mergina su kuria susipazinau butent per cia santykiai buvo grazus bet atstumas padare savo nes  as i anglija isvaziavau o ji liko baigti studijas . nors ir atvygdavo pas mane  bet po metu draugystes palikau. o mano manymu tokios pazintys internete tas pats kas pazintys draugu rate. draugu rate susipazinus ir tenka nusivilti.

11

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Iš šio puslapio neteko dar su niekuo susitikti. smile

12

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Registruojasi tiepatys žmonės, kuriuos matot ir gatvėj vaikštančius.. Tai turbūt platesnių komenatarų ir nereik

13

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Martina parašė:

Iš šio puslapio neteko dar su niekuo susitikti. smile

Parašyk man, Martina: 864890082

14

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Kolkas dar neteko smile

15

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

mokytojas parašė:
Martina parašė:

Iš šio puslapio neteko dar su niekuo susitikti. smile

Parašyk man, Martina: 864890082

Svajok toliau smile

16

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Man teko bet nemanau jog tokie susitikimai gali virst i tikra meile ypac jei bendraujama kai atstumas didelis

17

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

mokytojas parašė:

Teko ir nekartą. Moterys ieško vaikinų pažinčių svetainėse iš karto po to, kai išsiskiria su buvusiu vaikinu, kad jį pamirštų. Iš jų labai greitai galima tikėtis artimų sąntykių. Tačiau dažniausiai pažinčių svetainėse užsimezgusi draugystė ilgai netrunka - kai užmiršta buvusį praeina ir aistra....

protingi zodziai....:)

18

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Imanoma, meileje kaip kare - visos priemones tinkamos smile bet susipazistant cia, zaidimo taisykles gan ziaurios smile galioja visi rinkodaros desniai, pirmiausia grazi pakuote big_smile pateikimas ir gera vadyba smile malonus, gerasirdis, nuosirdus... tikrai? kam tokie rupi? big_smile nesakau, kad tai 100% tiesa, niekad negali zinot kur sutiksi ja/ji, tad bandykite, kitaip nesuzinosite big_smile

19

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Teko ir man nueiti i pasimatyma, kuris peraugo i draugyste .Taip kad nera svarbu,kur susipazisti su zmogumi .Visur yra tikimybe nusivilti arba ne smile

20

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Nekalbėsiu konkrečiai apie ieškok.lt, bet per kitas pažinčių svetaines ir susitikęs ir draugavęs viskas čia įmanoma ir galima, tik priklausomai kaip bendrausi ir kaip save sugebėsi pateikt big_smile