1

Tema: Mėnesinės (čia tik moterys, merginos, mergaitės) :P

Sveikos, norėčiau daugiau mamyčių informacijos.. Kaip pasakyti mamai, kad prasidėjo mėnesinės? Nesuprantu ar čia tikrai jos, man tik 11 metų, ūgis metras šešiasdešimt Svoris: NEŽINAU. Vakar atsikėliau ryte (Tuomet miegojau su chalatu) nuėjau užsidėti kelnaičių, po kelių minučių nuėjau į tualetą, pamačiau ant jų kraują, reagavau lyg niekur nieko, tik buvo baimė: kaip pasakyti mamai? Šiandien buvo retesnis kraujavimas... Nežinau ar čia mėnesinės.. Na liemenėlę nešioju, išskyros buvo tik metus, o dabar dingo. Ūgtelėjau irgi greitai. Mano mamai prasidėjo mėnesinės vienuolikos metų ir vieno mėnesio. O man dar tik dešimt liko tik keturiolika dienų iki vienuolikos. Ką daryti, ar čia jos pasirodė? Kaip jai pasakyti? :::228 Laukiu Jūsų atsakymo smile))

2

Re: Mėnesinės (čia tik moterys, merginos, mergaitės) :P

Nera cia ko bijoti smile Tiesiog pasakyk kas ir kaip - juk ji mama, tikrai supras ir patars smile Pamokys ka ir kaip daryti smile Viskas bus gerai. O del laiko skirtumo - tai jei jai apsireiske vienuolikos ir keliu menesiu, nereiksia, kad ir tau turi apsireikst sitaip punktualiai smile Vienom prasideda anksciau, kitom veliau. Dauk skaityk sia tema, buk pasiruosus nuotaiku kaitai, sveikatos pokyciams ( ne visoms, bet tuo metu maudzia pilva), buna uzeina lomkes tam tikriem maisto produktams big_smile nu zodziu domeis domekis domekis big_smile