1

Tema: dovana

na, vaikinai, turiu jums klausima. Kuri dovana gimtadienio proga jums labiau patiktu? Calvin klein apatiniai ir kokia odine tasiuke ar pokerio zaidimas?

2

Re: dovana

hm pokerio zaidimas tai cia zetonai ir pan,,,tokiu atveju pirmas variantas,,nes pokeris tikras tik is grynu visgi ir pats tas azartas tik losiant is grynu

3

Re: dovana

su kelvino trusikais prie pokerio stalo isikabinus odine tasiuke su iskaiciuotu vakariniu pratesimu

4

Re: dovana

Kristina parašė:

na, vaikinai, turiu jums klausima. Kuri dovana gimtadienio proga jums labiau patiktu? Calvin klein apatiniai ir kokia odine tasiuke ar pokerio zaidimas?

man butu geriau odine striuke

5

Re: dovana

Pokeri,jei ji galeciau zaist su nuogom merginom uz stalo

6

Re: dovana

Tipo CK apatiniai- lygis? big_smile O prieš ką demonstruot tą ženklą? smile Juk nevaikščiosi vienais triusikais po miestą smile Na, bet koks klausimas, tokios ir dovanos smile

7

Re: dovana

jei sneki apie mano pazistama, jam geriau kuju per galva, kad protas i vieta stotu

8

Re: dovana

Mindaugas parašė:

Tipo CK apatiniai- lygis? big_smile O prieš ką demonstruot tą ženklą? smile Juk nevaikščiosi vienais triusikais po miestą smile Na, bet koks klausimas, tokios ir dovanos smile

o tu tipo aukstas lygis?

9

Re: dovana

Na siaip dovanos nelygios finansiskai nes vien pokerio stalas kainuoja kaip kokie 20 CK triusiku, tai manau bernui tada pokerio stala nupirka kad butu su chebra kur prisedus pageiminti ji big_smile

10

Re: dovana

Šaltkrepšį nupirk jei dar neturi, vasarai tiks big_smile

11

Re: dovana

Vilija, pazisti savo vaikina, zinai ka jis megsta. Jeigu zinai, kad nupirkus kvepalus, jis bus patenkintas, tai vuolia.
Man asmeniskai ekskursija is tos serijos, na gal ne alaus gerti su drauge, tada geriau vyno degustacija. smile Arba du bilietus i teatra, baleta, etc.
Tu geriau pazisti savo vaikina, bet atmink, visgi dovanoji save ir savo demesi, laika, o dovanos tik detale wink