1

Tema: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Su vaikinu draugavome daugiau kaip pusę metų, išsiskyrėme, neseniai, jam grįžus iš kelionės vėl susitikome. Smagiai praleidome laiką, jis dalijo komplimentus, sakė, kad pasiilgo, nepaleido manęs iš glėbio, daug kalbėjomės, kalbai pasisukus apie mūsų santykius, jis sakė, kad geriau nereikia. Sakė, kad esu verta geresnio, kad jis manęs neįvertina, kad yra kvailas, nesusitupėjęs, bandžiau jį perkalbėti, bet nepavyko ir nusprendėm būti artimais draugais. Kažin jis tiesą kalbėjo ar tiesiog norėjo gražiai manimi atsikratyti? ;D

2

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Itariu, kad norejo graziai atsikratyti. Jei vyras galvotu, kokia tu puiki ir kaip su tavim gerai, tai ir butu su tavim.

3

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Pritariu. Graziai atsikrate.

4

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

man tas pats buvo..
Patikimas budas atsikratyt merginos:/

5

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Net nežinau ką begalvoti... sakė, kad norėtų būti kartu, bet nėra tikras, kad bus man tinkamas. Jis šiaip jaunesnis, tai gal tikrai supranta, kad nesuteiks man laimės ir pan. Bendrauti tai bendraujam mes, jis pats parašo, pasikviečia susitikti. O gal aš per daug naivi jo atžvilgiu...

6

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

meluoja apsimeta:))) kam prigalvot hm ar butina i visus klausimus rast atsakimus -keista kai negali priimt to tesiog ,,,atsikratyt ar kazka pan,,:)))) kratymaisi ilgiau uzima laiko nei pasakyt atstok eik salin ar koki rusiska zodi pavartot

7

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Aisku, kad nesuteiks laimes. Esi patogi mergina. Leidziat laika kartu, kada jam patogu, gal ir nevisai draugiski kada taps santykiai, o jei kokios pretenzijos - tu tik drauge. Tai kam tokios atsikratyti?! Galima tiesiog pasilaikyti salia, bet ne per arti.

8

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

esi jam tik zaisliukas...susirask saves verto..sekmes

9

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Milda Vakar 13:30
Net nežinau ką begalvoti... sakė, kad norėtų būti kartu, bet nėra tikras, kad bus man tinkamas. Jis šiaip jaunesnis, tai gal tikrai supranta, kad nesuteiks man laimės ir pan. Bendrauti tai bendraujam mes, jis pats parašo, pasikviečia susitikti. O gal aš per daug naivi jo atžvilgiu...


Pirmas sakinys - "nebus tau tinkamas". Pat tikrasis atasikratimas tavim, tik ne toks ziaurus kaip "nieko nebus, likim draugais", nors ir vienas ir kitas TAPATUS tik kitaip supakuoti. O kad dar bendrauja ir pakviecia kur, valio, draugaukit. Tik DAUGIAU IS TO NIEKO NEBUS. Tavo vietoje neuzsiciklinciau ant jo, ieskociau kito. Esi jauna, grazi.

10

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Užsiciklinti tikrai neketinu, bet kažkaip prarast kaip draugo nenoriu smile

11

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Niekas nesako kad ji prarandi kaip drauga. Tu ji prarandi kaip vaikina.

12

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

vyram rupi tik viena, kaip pamaloninti savo daikciuka, o visa kita ka sako, tai siaip kas sauna i galva , tad nereik ju klausyt ir maziau imt i galva , vistiek normaliai nieko nepasakys, tik kokia nesamone.

13

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

geriau jau tokius pamirsti - vienetai tik yra normaliu, tad jei toks pasitaikys tai ir pati pajausi kad viskas okey, o jei kyla abejoniu ir klausimu ivairiu, reiskias nieko gero. Dauguma ju - kiaules.

14

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Erikutea parašė:

geriau jau tokius pamirsti - vienetai tik yra normaliu, tad jei toks pasitaikys tai ir pati pajausi kad viskas okey, o jei kyla abejoniu ir klausimu ivairiu, reiskias nieko gero. Dauguma ju - kiaules.

Moterys - visos skaisciomis sielomis, tobulumo isikunijimai wink Kas paneigs? big_smile

15

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Erikutea parašė:

vyram rupi tik viena, kaip pamaloninti savo daikciuka, o visa kita ka sako, tai siaip kas sauna i galva , tad nereik ju klausyt ir maziau imt i galva , vistiek normaliai nieko nepasakys, tik kokia nesamone.

Jei tu ant tokiu uzsirauni ir tik ju daikciukus malonini tai dar nereiskia kad visi tokie.
Pati ka normaliai esi kada pasakius? smile

16 (redagavo Aivaras 2012-08-29 22:12)

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Erikutea parašė:

geriau jau tokius pamirsti - vienetai tik yra normaliu, tad jei toks pasitaikys tai ir pati pajausi kad viskas okey, o jei kyla abejoniu ir klausimu ivairiu, reiskias nieko gero. Dauguma ju - kiaules.

Aha, jei mes daugumoje parsai (kiaulemis tik jus galite buti ) tai jus daugumoje kales.. Vienetai yra normaliu.. Tad jei  kam pasitaikys tokia  tai viskas bus okey, o jei kyla abejoniu ir klausimu ivairiu reiskias nieko gero.. big_smile

17

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Milda parašė:

Su vaikinu draugavome daugiau kaip pusę metų, išsiskyrėme, neseniai, jam grįžus iš kelionės vėl susitikome. Smagiai praleidome laiką, jis dalijo komplimentus, sakė, kad pasiilgo, nepaleido manęs iš glėbio, daug kalbėjomės, kalbai pasisukus apie mūsų santykius, jis sakė, kad geriau nereikia. Sakė, kad esu verta geresnio, kad jis manęs neįvertina, kad yra kvailas, nesusitupėjęs, bandžiau jį perkalbėti, bet nepavyko ir nusprendėm būti artimais draugais. Kažin jis tiesą kalbėjo ar tiesiog norėjo gražiai manimi atsikratyti? ;D

Laikas parodys kaip bus...

18

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

mandagiai pasiunte ant 3 raidziu

19

Re: Ar jis tik apsimeta ar tikrai nori man gero ir linki laimės?

Ne  visada  viskas  būna taip kaip  mums  iš  karto  atrodo,kartais  naglas  žmogus,o  pabendrauji  ir  matai  koks  tai  nuostabus  žmogus,o  būna  tyli  kiaulė  gilią  šaknį  knisa.:::138
Taip  ką  masto  tavo  vaikinas,žino  tik  jis,gali  būti;
1.Jis  tave  labai  gerbia,nenori  įžeisti,bet  širdžiai  neįsakysi,todėl  mandagiai   pasiūlė  būti  drauge.
2. Jis  myli,bet  dar  nori  pagyventi  be  šeimos  ir  vaikų[o  jaunystė  tokia  trumpa,o  šeimoje  oi  kiek  dar  prigyvansite,tai  kam  ir  skubėti]  bijo  spaudimo  vedyboms ,tai  ką  būkim  draugai  ir  su  vedybom  skubėti  nereikia  ir  tavęs  nepraranda.:::426
3.  Gal  išvis  mėgsta  laisvai  gyventi,nori  tave  turėti,ir  su  kitom  palakstyti.
O  gal  ir  daugiau  variantų  yra.
Pabųk  drauge,ypač  jei  tu  nori  su  juom  matytis,bet  jis  nustatė  draugystės  bendravimą  LAISVAS,vadinasi  laisva  esi  ir  tu .Dairosi  jis  į  šonus  ,kas  neleidžia  ir  tau  pasidairyti,o  jei  tu  įsimylėsi  kitą  pirma  ,tai  jau  jo  problema.:::856
Kartais  nukenčia  ir  gudručiai:::855