1

Tema: Bumer 2

Nuo sian pradeda Cinamone rodyti..Kas pazesit pirmi savo nuomone..Ar bent kiek prilygs pirmam Bumeriui..?

2

Re: Bumer 2

zinok kiek girdejau sako nieko gero nors pats neziurejau. komentarai tokie kad liko nesuprate liaudis ka rodo. cia koki 3 zmones man taip.. tai net negalvoji apie ji kaip apie filma

3

Re: Bumer 2

As ir girdejau tokius pat atsiliepimus kad nieko gero...tai nusprendziau net neismetinet litu ant sh... ir dar laiko sugadinto tik gaila bus:)

4

Re: Bumer 2

Nu nzn..bet atsisiust tai nekainuoja nieko, reix pazet vistiek..:D

5

Re: Bumer 2

geras filmas kas supranta

6

Re: Bumer 2

o ten ka suprasti reik?:V

7

Re: Bumer 2

ten reikia suprasti rusu gyvenima....ir viska ka herojai kalba.....

8

Re: Bumer 2

O tipo sitam filme kazka naujo parodo apie gyvenima rusijoj nei kiti rusu filmai?:V

9

Re: Bumer 2

na ziurint kokie kiti.......rusu filmu yra ir amerikieciu stiliaus.....
manau visi nuvertina 2 bumeri del to kad ne to tikejosi eidami ji ziuret... sutinku yra ten momentu kurie yra lishni....bet siaip filmas yra geras...tas pats brat1 ir brat 2 yra holivudo stiliaus mano nuomone

10

Re: Bumer 2

siaip geras filmukas, netgi labiau patiko nei pirma dalis smile

11

Re: Bumer 2

man labiau patiko pirma dalis...
manau kad antra sio filmo dalis noreta padayti su gilia mintim bet vargu ar tai pavyko...
patys rezisieriai labai idomiai viska pasirinko... jei daro filma su gilia mintim kaip kazkas sake "apie rusiu gyvenima" tai kam tada kishti ten ta policininka siulanti telfona... arba dar buvo keletas komishku elementu... visa tai griauna rimto filmo su gilia mintim ivaizdi.
taip pat manau visi pastebejot kad ishkirpti kaikurie momentai... rodoma scena.. kulminacija ishkerpama ir veliau seka rezultatas..
( ne visose scenose).

mano nuomone pirmoji dalis buvo labiau PACANSKA... todel ir uzsitarnavo pagarba...  o antroji dali neitin vykusi...

12

Re: Bumer 2

man filmas patiko,nors reikia pripazinti,kad pirma dalis buvo geresne..deja,bet tai tiesa...

13

Re: Bumer 2

Siaip tai pastebejau, kad dazniausiai pirma dalis buna geresne uz antra ir visas kitas..Galbut todel kad po pirmos dalies susidarai kazkoki ivaizdi, nuomone, o kai antroj dali jau viskas kitaip nusivili..

14

Re: Bumer 2

Siaip manyciau 2a dalis tikrai gera. Aisku ji kitokia nei pirma, galbut tokia su maziau veiksmo ir pan, bet tikrai kazkuo ydomi. Ir pabaiga savotiskai "atkartoja" tai kas pirmoj daly ivyko.

15

Re: Bumer 2

Shudeliukas big_smile

16

Re: Bumer 2

tikejausi tikrai daugiau is antros dalies :V nes pirmoji tai buvo unreal big_smile